2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Merhabalar herkese..

Birkaç gündür bakıp çıkıyorum, hiç enerjim yok bu aralar. oğlanın gecede 10 kere uyanmasının dışında hayatımızda hiçbir değişiklik olmadığı için yazacak şey bulamıyorum.Zaten uyku konusunda yeterince baydım sizi.:KK17:

Öptüm hepinizi:KK54::KK54:

Merhabalar herkese..

Birkaç gündür bakıp çıkıyorum, hiç enerjim yok bu aralar. oğlanın gecede 10 kere uyanmasının dışında hayatımızda hiçbir değişiklik olmadığı için yazacak şey bulamıyorum.Zaten uyku konusunda yeterince baydım sizi.:KK17:

Sicaktan mı uyanıyor acaba nasıl yatırıyosun ne giyiyo ne örtüyosun

Ben kolsuz citçıtlıyla yatırıyorum üstüne çarşafını örtüyorum

Son düzenleme:
Allahım yaaa kanım dondu,bu ne böyle okuyamadım hepsini
nasıl bir dünya bu nasıl insanlık lanet olsun hepsine

ben de bağlantıyı paylaşmakla hata ettim arkadaşlar, belki duymayacaktınız okumayacaktınız.. kusura bakmayın

merhaba anneleeer
fırsat buldukça sizleri okuyom (bi misafir daha enselendi :KK37: ) çok şükür oğluşumda bende iyiyiz ama kafanızı baya bi ütülediğim uyku sorunumuz devam ediyo. o ve benzeri konulardan pek yazasım yoktu. karamsar bi moddayım. sizin yazdıklarınızı okurken sanki hep birlikte oturmuş gün yapıyomuşuz gibi güzel ve samimi hissediyorum. bi teşekkür ediyim didim :KK53:

sağolasın mandiş
sağolasın :KK16: amin inş. yaa saçım dökülmese o kadar sıkıntı olmaz da her yere saç krize giriyorum ,benim gömülü dişlerim hiç ağrı yapmadı ,zaten dıştan da görünmüyor sadece röntgende çıktı ,evet benimkiler de ameliyatla alınacak ama dişçi fobm var korkuyorum ,ama tel için alınması şart ,bebeler de varya çok ağrırsa hepsiyle beraber nasıl uğraşırım diyorum .evet çalışan anne için araba şart ,inş. şu araba kullanmayı da iice bunda öğrenirim de onu da aradan çıkarırırm

geçmiş olsun inş. amniyo temiz çıkar ,ohooo bayağı turlayacaksın desene :KK1: ya bir şey olmaz ben 2 bebeyle her yere gidiyorum sen de gidersin ,ek gıda için de kavanoz maması götür yanında verirsin
Canım ben de kavanoz mamalarına güveniyordum hatta birkaç tane almıştım ama dün alışverişe giderken yanıma 2 tane aldım aksama kadar ikisinide yediremedim umarım bayramda yer neyse teyzeleri yedirsin artık biraz da onlar düşünsün

Vaveylacım haberi şimdi gördüm çok çaresiz hissettim ve ne yapılabileceğini bilmiyorum Allah cezalarını versin:KK43:(:-)47:

Canım ben de kavanoz mamalarına güveniyordum hatta birkaç tane almıştım ama dün alışverişe giderken yanıma 2 tane aldım aksama kadar ikisinide yediremedim umarım bayramda yer neyse teyzeleri yedirsin artık biraz da onlar düşünsün
tüh hadi yaa ,sıpalar çok fena hiçbire şeyi çakmıyorlar :))

Merhabalar herkese..

herkeste aynı şeyler var ama biz yine de yazıyoruz ne yapalım:KK14:

herkese hayırlı kandiller
oğlum dün geceden beri çok huysuz 1buçukta kalktı 4te zor yatırdıım bugünde 4 saat uyumak istemedi normalde 2saatte bir uyur ve hep ağladı dişten olabilirmi diş çıkartan bebeklerin anneleri sizin bebeklerinizde çok ağladımı böyle çok üzülüyorum yavrumu böle gördükçe ne zormuş Allahım anne olmak hem çok güzel hem çok zor:KK5:[/QUOTE

yalnız değilsin o ağlyo ben ağlıyorum:) bu bir süreç dayanmalıyız sabır...

Selam kızlar, geçmişi okuyamıyorum çünkü yine internetim yok burda maalesef, herhalde yakında başka hat alıcam :) Umarım hepiniz iyisinizdir bebişler de öyle. Benim kayınvalide faciasından sonra bir de görümce aradı bana hesap sordu niye buraya gelmişim diye. İzin mi istiycem deyince de terbiyesiz oldum:) Yanlış anlaşılmasın kendisi bayramda Kıbrıs'a gidiyor tatile :) Arada bir de ikiyüzlü art niyetli oldum :) Ak koyun kara koyun belli oldu kimin içi temiz kimin değil. Ben benlikten çıktım artık bu olay milat oldu benim için. Vicdanım çok rahat Allah'ım biliyor içimi. Beni tutup oğluna kızar görünen kayınvalidem benim için neler düşünmüş! İyi gelin olmuyormuş haberiniz olsun. İznimi biraz daha uzatacağım herhalde, eve dönmek istemiyorum. İnternet ve fırsat bulabilirsem yazarım. Öptüm hepinizi.

X