2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kizlar nasılsiniz ben hala izmirdeyim Perşembe gunü Gelcem cuma Günü'de dOktora gidicem ins

Kizlar nasılsiniz ben hala izmirdeyim Perşembe gunü Gelcem cuma Günü'de dOktora gidicem ins

biz bebişle iyyiz sanırım :) ya çarşamaba günü doktora gidicem bi an önce gitmek istyrum..ne alemde bebeğim kalbi atyıomu .hala karnımdamı allah kötü sonuçlar çıkarmasın karşıma inşallah

Başın solsun cnm ya.Allah sabır versin....

ayy annemin yanına gittiğimde ayaklarına kapanıcam ne zormuş hamilelik ya ben böyle zor olduğunu hiç tahmin etmemiştim. hep midem bulanıyor allahım ne olur yardım et tüm hamişlere

Valla benim de çıktı. Ama gaz mıdır, ödem midir, nedir bilemem.. Sonuçta şiş ve sert bir karnım var. Annem de söylüyor "bizde genetik" diyor, bizim ailenin kadınlarının karnı hemen çıkıyor. Hatta annem şaşırıyormuş, 3-4 aylık olup da dışardan belli olmayanlara :) Dediğim gibi, gaz mı su mu bilemem ama sonuçta şiş göbüş işte :)

biz bebişle iyyiz sanırım :) ya çarşamaba günü doktora gidicem bi an önce gitmek istyrum..ne alemde bebeğim kalbi atyıomu .hala karnımdamı allah kötü sonuçlar çıkarmasın karşıma inşallah

canım sen içini ferah tut tatlım inş bebeim seninle beraber kalbi atıyo saglıklı bi şekilde mercimegi bi yere bırakmayız Allah in izniyle

offfffff böbrekmiii seni en ii ben anlarım ((
37 saat ağrı çektim hemde ne ağrı intihar etmeyi düşündüm ( nisanın 16 sında artık ameliyata aldılar sağ böbrekten ve o güne kadar hiç belirti vermemişti bi sabah dehşet bi ağrıyla sadece uyandım ve 10 gün hayatım karardı ameliyatı oldum stend takıldı 2 gün sonra çıkarıldı bişey anlamadım stendden sonra yine aynı ağrılar her gece acile gidiyoduk meğerse taş idrar yolunu tıkamış geride enfeksiyon varmış ve o ağrı yapıyomuş bide ağrılar öle böle değil yoğun antibiotik tedavisi yapıldı yanıt vermedi bi tek hergün acilde verilen bi ilaç vardı contramal die bi ilaç kanserli hastalara ağrıları için veriyolarmış normalde en son bakıyolardı ağrı kesiciler damardan fayda etmiyo onu veriyolardı içtiğin zaman resmen hiç bişey hatırlamıyosun ve sarhoş ediyo gülüyosun falan çok deli bi ialç :))) anca öle rahatlıyodum ama oda 12 saat sürüyodu benim annem tek böbrekli onunda böbreğini aldılar taş yzünden çürümüş malesef benimki genetikmiş ve dr. çok dikkatli olamam gerektiğini söledi böbreğim taş yapmaya müsaitmiş nisan 16 da ameliyat oldum geçen haftaki idrar kültürümde hala idrarda lökosit varmış neyse çok uzattım bence bi an önce dr. görün ve önlemini al geçmiş olsun

ah kıyamam çok geçmiş olsun, inşallah kurtulursun çabucak ve sonsuza dek.
ben gitsem de bir şey yapılamaz ki, daha 1 ay önce gittim hamileliğimi bilmeden, 4 senedir olduğu gibi yine idrar yolu iltihabı çıktı.
ama kullanamadım ilacı, sonra da hamiş olduğumu öğrendim de kaldı öyle. artık ilaç da kullanamam o yüzden dr.a gitsem sadece teşhis yapılabilir, tedaviyi evde alternatif tıp ile yapıcaz artık. sıcak su içmek, koymak vs.

ee sen hamile değil misin şu an yaa?nasıl oldun ameliyat falan, daha da bitmemiş tedavi?

hayır her nedense dr. ona gerek duymadı ki teklif etmedi bende bişe demedim

Hoşbulduk :) teşekkür ederim

başka bir doktora gitsen daha iyi olur bence, 8 haftalık şu an sanırım değil mi

Evet canim 8haftalik olması gerekio,satla ultrason tutmadığı için ve 1de henüz canlılığını görmediğim için hesaplamalara başlamadım :) ama kısaca 1hafta geç öle dielim :) Dr.umdan çok memnunum oglumdada ona gitmiştim harici hastalıklarda da ona gidiyorum ama bu sefer böle 1sey yaptı artık bakalım hayırlısı olsun hepimiz için ins.

Canim Sunu yenİ duydum 2.Cocukta kalp atışı geç duyulurmuş falan die ama yemedim beni teskinetme amaçlı söyledi bence.2.kez hüsrana uğramak istemiyorum kimseyede yaşatmasın Rabbim,zor hayal kırıklığı ve 1canliyi kaybetmek..az kaldı Çarşamba 15:45 :) haber ederim ins mutlu mutlu

Canlarim gunaydinnnn.. Bugun uyandigimda gogus hassasiyetim yok denecek kadar azdiiii..evhamlandim.. İnsallah bi sorun yoktur.. Randevuma daha coook varrr..:18:

günaydın kızlar.umarım herkes iyidir.

ben de ocak annesiydim ama malesef cuma günü bebeğimi kaybettim 9 haftalıktı kalbi durmuş kürtaj oldum
hakkında hayırlısı canım.inşallah en kısa zamanda kavuşursun bebeğine.
Herkese merhabalar,
Aranıza henüz yeni katıldım kızlar.
9 haftalık hamileyim ve muhtemel doğum 15 ocak 2013 gözüküyor:)

hayırlı olsun canım.rabbim tamamına erdirsin.

Herkese günaydın kızlar....
Dün doktora gittim, 7+0 dedi. Kalp atışları daha güçlüydü bu sefer. Ve büyümüş , 1 cm olmuş bebeğim.
Şimdi ben 8. haftaya mı girmiş oluyorum. Yani 8 haftalık değil mi?
Bir de kızlar sigara ile vedalaşma vakti geldi de geçiyor bile. Ben daha önce birkaç kere gebelik geçirdim ve kaybettim, öncekilerde sigardan müthiş tiksinmiştim. Şimdi bir tiksinti yok ve öncekileri kaybettiğim için bu seferkini de ciddiye almamıştım, yanılttı beni... bebeğim umarım sonuna kadar benimle olacak :) Allah kucağıma almayı nasip eder, inşallah...

Herkese güzel bir gün diliyorum

hadi gözün aydın canım.bende yarın gidicem kontrole.en son gittiğimde 7 haftalıktı.yarın 10 haftalık oluyo.büyümüştür bizimkide.

Günaydın kızlar... Nasılsınız bugün? Halime şükür ama pek keyfim yok benim. Ozfer nasıl oldu ki acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…