2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydın kızlar... Nasılsınız bugün? Halime şükür ama pek keyfim yok benim. Ozfer nasıl oldu ki acaba?

Benim de yok, acaip midem bulanıyor. Mutsuz gibiyim öyleeee... Saçma sapan bir duygu hali yani.
İşe gelmek hiç istemedim ama mecburum çalışmaya. Aslında hiç istemiyorum :KK43:. Bişr de daha fazla işve sorumluluk yüklendi. Laf aramızda itiraf edeyim doğum iznine ayrılacağım günü dört gözle beklyorum, o kadar yani...

günaydın güzel hamişler...bugün kociş izin alabilirse işyerinden gidicez hazrlandım beklyrum bebişimin kalp atışlarını duymak için dua edyrum sizde iyi dualarınız esirgemeyin

günaydın güzel hamişler...bugün kociş izin alabilirse işyerinden gidicez hazrlandım beklyrum bebişimin kalp atışlarını duymak için dua edyrum sizde iyi dualarınız esirgemeyin

inşallah duyarsın canım.insan istrer istemez strese giriyo.sonu güzel olucak inşallah güzel şeyler düşünelim hep.

Günaydın kızlar... Nasılsınız bugün? Halime şükür ama pek keyfim yok benim. Ozfer nasıl oldu ki acaba?

günaydın canım.ben gece sıcaktan pek uyuyyamadım.nem sıcak beni çok rahatsız etti.
sabahda uyuyamadım kalktım.ama genel olarak iyiyim şükür.hamilelik adına pek bi belirtim yok.sık tuvalete çıkmak ve göğüs ağrısı dışında.
aman maşallah diyim.inşallah herkesin sıkıntıları bir bir geçsin..

Benim de yok, acaip midem bulanıyor. Mutsuz gibiyim öyleeee... Saçma sapan bir duygu hali yani.
İşe gelmek hiç istemedim ama mecburum çalışmaya. Aslında hiç istemiyorum :KK43:. Bişr de daha fazla işve sorumluluk yüklendi. Laf aramızda itiraf edeyim doğum iznine ayrılacağım günü dört gözle beklyorum, o kadar yani...

Aynen. Artık çalışmayı sevmiyorum. Eskiden çok severdim. Şimdi zevk almıyorum artık çoğu şeyden. Ama buna da binlerce şükür.

Allah seninde bizimde yardımcımız olsun canım. Pıt pıtları duy güzel güzel. Bize de gel anlat olur mu?

Herkese günaydın kızlar....
Dün doktora gittim, 7+0 dedi. Kalp atışları daha güçlüydü bu sefer. Ve büyümüş , 1 cm olmuş bebeğim.
Şimdi ben 8. haftaya mı girmiş oluyorum. Yani 8 haftalık değil mi?
Bir de kızlar sigara ile vedalaşma vakti geldi de geçiyor bile. Ben daha önce birkaç kere gebelik geçirdim ve kaybettim, öncekilerde sigardan müthiş tiksinmiştim. Şimdi bir tiksinti yok ve öncekileri kaybettiğim için bu seferkini de ciddiye almamıştım, yanılttı beni... bebeğim umarım sonuna kadar benimle olacak :) Allah kucağıma almayı nasip eder, inşallah...

Herkese güzel bir gün diliyorum

Günaydın canım maşallah sübhnallah bebişinee :) ınsallah bu sefer sağlıkla kucaklıycaz canım :)

7 haftalıksın 8. haftanın ıcındesın

Canlarim gunaydinnnn.. Bugun uyandigimda gogus hassasiyetim yok denecek kadar azdiiii..evhamlandim.. İnsallah bi sorun yoktur.. Randevuma daha coook varrr..:18:

günaydın canım bi sorun oldugunu snamıyorum :) benım bayadır yok göğüs hassasiyetım ya da

ara ara oluyo gidiyo

ayy annemin yanına gittiğimde ayaklarına kapanıcam:KK37: ne zormuş hamilelik ya:KK37: ben böyle zor olduğunu hiç tahmin etmemiştim. hep midem bulanıyor:KK43: allahım ne olur yardım et tüm hamişlere

:KK1: ikinci gebelıgımde bi kere kayınvalidem arıyo eşim de yatıyo annemdır ya sonra ararrım dioo bi parlaıdm bunaa

dedim sen görmuyomusun ben neler çekıuyorum aynıalrını annemde çekti senı doğurmak için böle mı cevap verıosn

yazık falan dedim hemen koştı tele baktı ee öölee ama :)

Kızlar birde benim bir sorum var ben bugün itibariyle 7+3 üm. 8 haftalık hamile sayılıyorum değilmi. 8. haftanın içindeyim. Şu hesabı tutturamadım bir türlü:) Bizim fasülye 1 hafta geriden geliyo sata göre, kafamı karıştırıyor... birde sata yetişir mi yoksa hep böyle 1 hafta geriden mi gidicez:))

canım kapatır tabıı o arayı :) oo hemde ne cabuk kapatır :)

Günaydın kızlar

benım bulantılarım dahada bi arttı sanki ya :S

kızlar bi de afedersiniz benim şeyim acıyo ya niye oldu anlamadım böle sağ tarafı sankı içerde

sivilce cıban cıkmıs gibi garip bi agrı ama öle bişide yok anlayamadım :26:

selamlar
çalışan
arkadaşların Allah yardımcısı olsun ya eminim çok zordur
benim de pek keyfim yok, sebebini bilmiyorum
dün gece çok sıcaktı uyuyamadım bir süre

ayşe o bahsettiğin şey sivilcedr tatlım bana da oluyo zaman zaman
dıştan pek gözükmüyo ama dokununca anlaşılıyo sivilce oldugu

Bir benim galiba sabah sabah burda olan ,valla içerleri çok sıcak,üstümde elbise var incecik ama sanki kalın manto ileyim :KK43:allahtan başlardayız,allah 7 aylık olanalara kolaylık versin çok zor

slm arkadaşlar nasılsınız? bende bugün kalp atışları için gidicem.. Allah ım güzel şeyler göstersin hepimize. gelince yazarım kızlar

Bir benim galiba sabah sabah burda olan ,valla içerleri çok sıcak,üstümde elbise var incecik ama sanki kalın manto ileyim :KK43:allahtan başlardayız,allah 7 aylık olanalara kolaylık versin çok zor

Merhaba valla bende dua ediyorum hep iyi zamanda hamileyim diye, doğumum da kışın olacak. Yazn son demlerimde olmayı ve doğum yapmayı düşünemezdim bile herhalde. Çünkü ben de sıcağa hiç gelemem ve maalesef ki ırsi çok terlerim :KK43:( Şu an bile fenalık geçiricem sıcaktan

Bu arada mide bulantılarım geçti denecek kadar azaldı...

maşallah de kız.benimde 2-3 gün geçmişti bir ara sevinmiştim ama sonra tekrar başladı.inşallah senin öyle olmaz.ben 2 gün önce yine serum taktırdım.bi kaç gün idare ediyorum o şekilde ama akşamları çok bulanıyor.özellikle yatmaya yakın dayanamıyorum artık.şu 12.hafta bi bitseydi hayırlısıyla.

canım günaydın :KK16: sağol ilgilendiğin için:KK19: iyiyim geçti böbrek ağrım şükür ama tekrarlayabilir
çünkü idrar yolu enfeksiyonum var sonuçta...gebelikte de artıyormuş zaten.
neyse napalım sıcak tutucaz ayağımızı,sırtımızı... sen nasılsın?
ya ben yarına randevu aldım hiç bilmediğim bir doktordan, o yüzden 2 kat heyecanlıyım..
bi de yarın misafir var ve ev dandini, kimse de yok yardım edecek
of nasıl yetiştiricem ben tüm evi yaa. akşama da dışarı çıkıcaz yani 5e kadar 4 oda 2 wc 1 mutfak
ve hepsinin camları dahil temizlemem lazım ooof of :KK14:

canım günaydın :KK16: sağol ilgilendiğin için:KK19: iyiyim geçti böbrek ağrım şükür ama tekrarlayabilir
ya ben yarına randevu aldım hiç bilmediğim bir doktordan, o yüzden 2 kat heyecanlıyım..
of nasıl yetiştiricem ben tüm evi yaa. akşama da dışarı çıkıcaz yani 5e kadar 4 oda 2 wc 1 mutfak

Günaydın tatlım. Ne demek. Geçmiş olsun inşallah.
Ben çok keyifsizim ya bugün niyese. Bir sıkıntım yok ama şükür. Midem de bulanmıyor...
Pek çokmuş işin. Çok yormamaya çalış kendini. Birde temizlik yapacaksın ya. Terleyeceksin. Eğer su içmezsen, terlediğin için tuvalete çıkamazsın. Bu da idrar yollarının tekrar yanmasına sebep oluyor. Bol bol su iç iş yaparken.
Kolay gelsin canım.

allah kolaylık versin canım.bence çok yorma kendini.camları bırak en azından.çok yorulursun.pasta börek hazırladınmı bari.yoksa yemeğemi geliyolar.

Canlarim gunaydinnnn.. Bugun uyandigimda gogus hassasiyetim yok denecek kadar azdiiii..evhamlandim.. İnsallah bi sorun yoktur.. Randevuma daha coook varrr..:18:

cnm benimde azaldı göğüs hassasiyetim sadece ucu dokununca acıyor. seninle konuştuk bekliyelim randevuyu diye ama dün kasıklarımda sancı vardı bugünde var hafif hastaneden yarına randevu aldım içim rahat etmedi yarın gidicem doktora

Günaydın tatlım. Ne demek. Geçmiş olsun inşallah.
Ben çok keyifsizim ya bugün niyese. Bir sıkıntım yok ama şükür. Midem de bulanmıyor...
Pek çokmuş işin. Çok yormamaya çalış kendini. Birde temizlik yapacaksın ya. Terleyeceksin. Eğer su içmezsen, terlediğin için tuvalete çıkamazsın. Bu da idrar yollarının tekrar yanmasına sebep oluyor. Bol bol su iç iş yaparken.
Kolay gelsin canım.

sağol ya nerden başlamalıyım onu bile bilmiyorum, 10 gün görümcemde kaldık,
sonra da fırsatım olmadı hiçbir şey yapamadım.
zaten normalde de sevmem hiç ev işlerini ama dedim ya
5te eşim gelip alıcak beni görümceme gidicez yine ve ben hala yatıyorum...

allah kolaylık versin canım.bence çok yorma kendini.camları bırak en azından.çok yorulursun.pasta börek hazırladınmı bari.yoksa yemeğemi geliyolar.

sağol canım yormak istemiyorum ama mecburum. yok ya yemeğe değil yemeğe bi iki gün sonra gelicekler.

anneme ima ediyorum gelir belki yardım eder diye, diyo ki
"arkadaşınla buluşmayacak mıydın e onu biraz erken çağır da gelsin yardım etsin",
yok efendim "yengenler yemeğe biraz erken gelsinler sen hem hamilesin de yardım etsinler"
falan diyo inanamıyorum yaa...herkese gidiyo yardıma ama ben isteyince
üstelik yorulmamam gerektiğini bildiği halde yabancıdan yardım almamı söylüyo düşünebiliyo musunuz...

bayanlar ben iki gündür her ayaga kalktığımda gözüm kararıyo yere çömeliyorum hemen
tansiyonumu ölçüyorum gayet normal
bunu yaşayan var mı?
bir aydır doğru düzgün yemek yemedim her gün serum yedim nerdeyse
şimdilerde biraz daha iyiym
acaba vücudum yorgun mu düştü o yüzden mi gözlerim kararıyo

X