2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Dikkat et canım. Dinlen olur mu?

Herkese merhabalar,
Aranıza henüz yeni katıldım kızlar.
9 haftalık hamileyim ve muhtemel doğum 15 ocak 2013 gözüküyor:)

geçmiş olsun canım dikkat et kendine

gozleriniz aydin olsun kizlarrrrr
eger hamissem 10 ocak tahmini dogum tarihi olacak
batim 1 mayis
henuz beklemedeyim ins Allhim hayirli ise nasip etsin bu bebegi ara ara gelir sizlere bakarim

hayirli olsun bebegin sag salim alirsin insallah bende hamileyim benimde 10 ocak 2013 dogum tarihim insallah hakkimizda hayirlisi ikimizde ayni tarihlerde dogum yapacakmiyiz acaba merak ediyor insan.

çok fenayım ben kızlar bu hafta sıcaklar benı uyutmuyor ve mide bulantım sıcaklardan dahada artdı su karın agrılarım bıtmedi bir

ben de ocak annesiydim ama malesef cuma günü bebeğimi kaybettim 9 haftalıktı kalbi durmuş kürtaj oldum

Allah sabir versin ve bir daha yasatmasin cok cok uzuldum( insallah en kisa zamanda cok saglikli bir hamileligin olur ve bebegini hayirlsiyla alirsin kucagina.

Ben epidural düşünmeye başladım. Sizce sağlıklı mı kızlar?

canim eger düsünüyorsan tavsiye edrim tabiki bu konuda iyi bir uzman oldugunu iyi bilmen lazim ben ilk bebegimde oldum cok rahatti gercekten ikinci normal igne vurmaya firsat kalmadi hemen dogumum oldu 3. ye hamileyim bakalim ne olur bilemem ama sen istiyorsan düsün derim gercekten dogum yaparken cok agrin olmuyor eline birsey veriyorlar agrin gelince basiyosun agri falan yok belinden birsey takiliyorlor iki büklüm oluyorsun takarken kesinlikle ama kesinlikle kipirdamak yok ben bunun icin doktordan nasil azar isitmistim sonra taktiktan sonra böyle yapmasaydim takamzdik kiprtanirsam sakat kalma ihtimali cok yüksek dedi bunuda göz önünde bulundur bu konuda iyi bir uzman lazim öpt seni kendine iyi bak

canim hayirli olsun bebegin cinsiyet konusunda bende cok merak ediyorum allah herkezin kalbine gönlüne göre versin cinsiyeti ögrenenler yazar insallah öpt seni kendine iyi bak

beni unutmuşsun ayşecim bilgilerimi tekrar yazayım canım inşallah kısa zamanda bende listede eklenirim yaş 24 kilo 72 ilk bebiş şehir siirt tahmini doğum tarihi31 ocak :)
merhaba canim bebegin seninde hayirli olsun ilk bebek ne kadar insan heyecanli oluyordur benimde 3 cocugum olacak allah nasip ederse 10 ocak 2013 dogumum insallah bakalim sende sag salim alirsin insallah kucagina.

Herkese merhabalar,
Aranıza henüz yeni katıldım kızlar.
9 haftalık hamileyim ve muhtemel doğum 15 ocak 2013 gözüküyor:)
merhaba canim hayirli olsun seninde bebegin sag salim kucagina alirsin insallah allah gönlüne göre versin kurban oldugum allahim herkezin gönlüne göre versin sagliklli sihatli insallah benim dogum tarihimde 10 0cak 2013 .

Tabi daha doktorumla konuşmadım çünkü çok erken daha... Yalnız sakat kalma ihtimali falan... Fazla riskli. Tekrar düşünmem lazım.
Cevap için teşekkür ederim. Çok sağ olun :)

merhaba canim bende yasadim 5 hafta 3 günlükken doktor ilac falan vermedi normal dedi kahverengiden kirmiziya dönerse ve karin agrin olursa gel dedi ama 4 gün sonra gecti sen yinede dikkat et herkezde degisik olabailir senin bünyen daha degisik hasas olabilir o yüzden kenini yorma benin tekrar kanamam olmadi cokmu ayaktasin yoruluyorsun ondanda olabilir belki gecmis olsun

Off hava çok sıcak geldım ama tekrar cıkıyorum baska bı bankada sorun cıktı yaa

öff ordanda eve gecerım hadı kzıalr bays gene kaçıyorum ben

canım yazdım ama görmedin herhalde benide listeye eklermisin yaş26 kilo54 il izmir ilk bebiş 25ocak 2013 allahın izniyle

merhaba kızlar nasılsınız ?
ben iyi olmaya çalışıyorum 2 haftadır evden çok çıkmamaya çalışıyorum ne yesem çıkıyor bizdeki tartıya göre 2 kilo vermişim bakalım az kaldı doktora gitmemize .

inşallah iyi haberler alırız .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…