2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
heyyyyy! bugün 20 si ben adet olmadım noluyor laaaaan 4 gün geçti

Son düzenleme:
jandarmalar geçen hafta açıklandı ya piyadedir diye tahmin etim:))
olsun, allah sağlık mutluluk wersin soğuk da yer de çekilir..
amin canım.eşimle birlikte olalım aynı yerde çalışabilelim sağlık huzurla gelir geçer 3 yıl.soğuğunu biz çekeriz evim iyi ısınsın bebişim üşümesin yeter :))

aman canım süt korumaz adet olmadan da olabilirsin kesinlikle korun:

arkadaslar merhaba ben daha aktıf olarak kullanıyorum bebegım 2ocak dogum doktor ek gıdaya baslayabılecegımızı soyledı sızler neler verıyorsunuz aynı zamanda emzırıyorum nasıl bır duzen oturtmalıyım hıc bılmıyorum yardımcı olursanız coook mutlu edersınız:)

Son düzenleme:

Sabahları bir çay kaşıgı pekmez ver dedi bana bide meyve sularından bir çay kaşığı emzirdikten sonra veriyorum ben dr öyle dedi

ahh benzer duyguları yaşamışız..ben de bu sene atandım yazmıştım durumumu önceki sayfalara bugün. ve atanmak için öyle emek harcadım ki gecemi gündüzüme kattım öyle üzüldüm gözyaşı döktüm hayal kurdum vs vsparasını geçtim sadece atandı yazısını göreyim emeğin karşılığını göreyim diye dua ettim çok ...Allahıma şükürler olsun bebeğimin şansına hamileyken atandım ve bebeğim olduktan sonra çalışmasamıydım!! dedim..bebeğime kim bakacak eşimle ayrı ilçelerde çalışma ihtimalim de yüksek şu an. bi başımıza doğuda bebekle annemle ne yaparım vs bebeğimi nasıl evde bırakıp giderim diye gözlerim doldu taştı,eşimin kıbrısta çalışma olasılığı da var.o zaman ben ücretsiz izne ayrılırım diye 2 sene rahat rahat büyütürüm dedim ama stajyerim bu sene mutlaka çalışmam gerek yoksa memuriyetim yanar bunun gibi daha bir sürü düşünce kafamda soru işareti oldu ama sonra anne duygusallığının yanına mantığımı da kattım ben çok emek verdim bu mesleği yapabilmek için çalışırken de anneliğimden de hiç bi şey kaybetmiycem dedim hatta çocuğum için daha iyi olacak dedim soru işretlerini tek tek silmeye başladım ve Allah'ın izniyle hepsinin üstesinden gelebileceğize inanıyorum ne kadar kayınvalide anne bakıcı da baksa onları bizler eğiticez onlar hep en çok bizi sevecek :)) gerçi hep işimizi yaparken aklımızın bi köşesi evde olacak ama olsun.sen de çok emek vermişsindir eminim,ilerde keşke demektense, bırakma sakın ! eminim hem çalışıp hem annelik yapmak çok zordur ama insana kendini çok iyi hissettirir ve bu da bebeğimizin mutluluğunu geleceğini çok olumlu etkiler...bebeklerimiz ve kendimiz için en iyisinin bu olduğuna inandıralım ve böyle olsun canım...

kızlar süt korumaz aman haaa.... ben 2003te ikizlerimi doğurdum. 2010da prolaktin hormonumun aşırı yüksek olması dikkati çekti ve mr sonucu hipofiz bezimin üstünde tümör bulundu.bu tümör yumurtalıklara uyarı giden sinirlere baskı yaptığı için yumurtalıklarım çalışmıyordu.ben ilaçla adet görüyordum hamile kalma olasılığı asla yok denildi.bomba 2013 endokrin ve beyin cerrahisinde tedavi görürken o kadar ilaçlar içerken 4 aylık hamile olduğumu oğlum olacağını duydum......rabbim verince önüne geçilmez.doktorlar mucize bu imkansız dedi tüm testler taramalar yapıldı.bebeğini doğurabilirsin dendi.oğluşum sağlıkla doğdu...şimdi süt korur imkansız zaten yok deseler bile gözüm korktu doğumdan 1 ay sonra başladım ben erkenden korunmaya hapla korunuyorum.özel bir hap emziren anneler için sütü etkilemiyor diğer haplar sütü kesiyormuş.cerezetta hapın adı .aklım da içimde rahat ne olur ne olmaz...

bende isterim neden olmasın ,benim olması çok zor o yüzden olursa mutlu olurum valla
aman canım süt korumaz adet olmadan da olabilirsin kesinlikle korun:
korunmuyorum ,istiyorumki:)
canım eltimin bebeği olmuyor madii durumları da çok iyi değil,tüp bebek ne kadar tutuyor
normalde 5000 civarı ama benimki farklıydı 7500-8000 tuttu

nasıl yaaaa bebeğin ocak doğumlu değil mi?ikinci mi? ben de mi yapsam test aaaaaa korktummm
ben 28 aralikta dogum yaptim bebisim 12 gun once gelmisti ama ocak annesi sayilirim
yok Allah'a şükür bir sıkıntı yok doymasında
sanırım gaz sancısı çekiyordu bizim bitmedi de daa

hiç adet görmüş müydün

evet iki defa buda olmadi iste

aaaaaa ciddi misin ? hakkında hayırlısı olsun canım peki istiyormuydun:26: 2.bebegi ?
saol canim yok istemiyordum daha cok erken hap iciyordum bide
neeeeeeeee hayırlısı olsun ne diyeyim de en çok korktuğum şey
saol benimde oyleydi basima geldi
bakiyorumda topikteki herkesi korkutmusum

bende isterim neden olmasın ,benim olması çok zor o yüzden olursa mutlu olurum valla

doğru sen superwoman sın istersin de herkes ister yani, 8 aylık bebeğin üstüne yada 4 aylık bebeğin üstüne geldiği zaman zorlamıycam diyemezsin

Son düzenleme:

normalde 5000 civarı ama benimki farklıydı 7500-8000 tuttu

Şuan istiyon he nasıl bakcan ya ikizlerin üzerine bravo valla sana arkadaşım ben istemiyom valla büyüsünde sonra korktum ama ya ulursa çok erken olmuş olur

ben 28 aralikta dogum yaptim bebisim 12 gun once gelmisti ama ocak annesi sayilirim

saol canim yok istemiyordum daha cok erken hap iciyordum bide

saol benimde oyleydi basima geldi
bakiyorumda topikteki herkesi korkutmusum

Kendi adıma korktum valla ne yalan söylüyüm

Delikiz harbi deliymissin istersin ha valla helal olsun..
Ben oyle ikisi bi arada olsun zihniyetinde hic degilim valla 2.dusunursem 7- 8 yil sonra dusunurum baksin kardesine

benim bebeler yatınca ewin hawası değişiyor anacım özlüyorum onları ama şu anda keyfime değecek yok :)
nutella, kızarmış hellim peyniri, yarım ekmek, domates :118: koca yok, elimde laptop, dvd de yeşilçam' dan sarmaşık gülleri :118:

Delikiz harbi deliymissin istersin ha valla helal olsun..
Ben oyle ikisi bi arada olsun zihniyetinde hic degilim valla 2.dusunursem 7- 8 yil sonra dusunurum baksin kardesine
7-8 yıl en zoru aslında ,çok ara verenler hep çok zorlanıyor ,en ideali aralarında 2-3 yaş olması ,daha fazlası sorun oluyor
benim durumm farklı da ondan istiyorum yani sebepsiz değil
Şuan istiyon he nasıl bakcan ya ikizlerin üzerine bravo valla sana arkadaşım ben istemiyom valla büyüsünde sonra korktum ama ya ulursa çok erken olmuş olur

doğru sen superwoman sın istersin de herkes ister yani, 8 aylık bebeğin üstüne yada 4 aylık bebeğin üstüne geldiği zaman zorlamıycam diyemezsin

süperlikle alakası yok ,süper olduğumu da hiç iddia etmedim ,neden öyle bir kelime kullandın anlamadım ama bilmeden bu konularda yorum yapma bence
ben yıllardır evlat hasreti çekiyorum ,doğal yolla çocuğumun olması çok zor ,çünkü kromozomlarımda bozukluk var ,vücudum sağlıklı yumurta üretmiyor , RABBİM bu mucizleri bana verdi ,çok yoruluyorum ama yine de bir 3.yü isterim çünkü bi daha belki de hiç çocuğum olmayabilir ,yaşım da geçiyor ,durumum zor olduğu için keşke olsa diyorum çünkü bir çok insan gibi bu konuda şanslı değilim ,istediğim zaman çalışmalara başlayayım da çocuk yapayım durumum da yok ,tüp bebekten başka türlü çocuğumun olma ihtimali de yok ki o da yumurtalarımdan sağlam olanı bulunursa tüp bebek yapılıyor
yani ben bu kadar hasretken 2 çocuk yetmez bana bi tane daha olsun isterim ,çok bekledim çünkü ,RABBİM bir mucize daha verirse neden istemeyeyim ,şuan oturduğum evi satarım daha uygun fiyatlısına geçerim ,tutarım 2 tane de bakıcı ,ev satışından elde ettiğim karı da bakıcılara veririm hatta kendim de ücretsiz izin alırım hepsine de bakarım ,yeterki olsun çareler tükenmez benim için..

İnş.bi mucize eseri bi bebişin daha olur ben sadece zor olur diye söyledim sen beni yanlış anlamamışın biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…