2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
biraz oce test yaptim ve yine iki cizgiyi gordum sevinsemmi uzulsemmi bilemedim

Eneeem inanmıyorum hadi hayırlı olsun, ben de bu haberi veren olacak mı diye merak ediyordum:) Hiç üzülme çocuk berekettir, Allah elbet kolaylığını verir.

Benimki de hemen hemen aynı durumda, ben ilk doğduğundan beri biberon da veriyorum, memeyi hiç bırakmadı. Tabi bunlar model model, hepsi böyle olur mu bilmem:) Ama bu ara dediğin gibi uyanıksa iki üç çekip sağa sola bakıyor.

İnşaallah böyledir canım, çünkü ben daha hamile kalmadan önce bile evde çocuklarımı büyüttüğüm bir hayat düşünüyordum, bu kadar emeği de hep başkalarının iteklemesiyle verdim, o yüzden kıymetini bilmiyorum galiba:)

Oooh keyfe bak bacım ben de istiyorum:))

Valla canım hiç kızma, sen demiştin "he-man değilim ama he-woman olduğum kesin" diye, benim bile aklımda kalmış yani. Ama bu konuda ben de senin gibi düşünüyorum çünkü benimki de tüp bebek ve ameliyatlar, aşılamalar, başka denemeler vs sonucu yavrumuza kavuştuk çok şükür. Şu an saldım çayıra Mevlam kayıra durumundayım ve bir haber daha alırsam üzülmem yani:)

İnş.bi mucize eseri bi bebişin daha olur ben sadece zor olur diye söyledim sen beni yanlış anlamamışın biliyorum

sağolasın yok senden yanlışlıkla alıntıladım kusura bakma ..
RABBİM hayırlsını versin inş. ama olursa güzel olur gerçekten yoksa tekrar bebek istediğimde aynı zor süreçleri yaşamayı hiç ama hiç istemiyorum ,hatta dondurulmuş embriyolarım var onları eşim istemiyor ama ben ya bi daha olmazsa diyorum ,çok zor bu işler RABBİM isteyen herkesin kucağını doldursun

saol canim hep ilk haberler bende cikiyor zatenilk diside biz cikardik ilk kardeside biz yaptik

o espriydi sadece herhalde ciddi söylemedik

delikız superwomen a eş değer bir laf sen ettin daha önce çocuklara yetebilme we yorulma konusunda! hafızam kuvvetlidir

saol canim hep ilk haberler bende cikiyor zatenilk diside biz cikardik ilk kardeside biz yaptik

gözünaydın hayırlı olsun ne güzel birbirlerine kardeş olurlar
hayatta herşey zor bakma sen ,zor ama zor olan şeylerin tadı da ayrı güzel o yüzden bu bir lütuf öyle düşün her zaman
adet olmuşmuydun sorduk ama cevap alamadık

delikız superwomen a eş değer bir laf sen ettin daha önce çocuklara yetebilme we yorulma konusunda! hafızam kuvvetlidir

yukarda da yazdım osadece espriydi ,kendimi övme anlamında söylememiştim öyle bir yapım da yoktur ,muhabbetin esprisiydi sadece ama ciddiye almışsınız

saol bede oyle dusunuyorumda bu sene turkiyeye gidecem gecen sende hamile gitmistim bu sendeiziden geldikten sonra yapicaktim ama rabbim boyle uygun gordu demekki evet dogumdan sonra iki ay olmadim sonra iki defa olmustum bu ayda yine olmadim ve hamileyim

canım doğumun normal miydi?

paris68 canım tebrik ederim

şimdi yani nasıl olacak dogurana kaadar senin oglan 1 yaşını geçmiş olacak yürümeye başlayacak amaaaannnnnnnnnnn aralaarında 1 yaş olacak hem güzel hem zor yani ayyyyyyy kelimelerim tükendi canım yaaaaaa şaşırdıııııııımmmmmmmmm

iyi bari nasıl duygular içindesin
sevinemiyorumki:44::44::44:

tesekkur ederim canim ben hic dusunmek bile istemiyorum

bugün aylık kontrolümüz vardı. 900 g almış kızım, doktor anne sütüne devam ek gıda yok dedi.gaz probleminden ötürü idrar tahlili istedi ama çok şükür temiz çıktı.gaz probleminin artık bitmesi gerektiğini söyledi. bir de saçlarını kestirebilir miyiz diye sordum, olur dedi. biz de hemen kestirdik:)yavrum sıcaklarda mahvolmuştu zaten iyi oldu yüzü gözü açıldı. kel oldu kızım

valla ben daha daha daha sıkı korunayım yaaaaaaaaaaa şimdi o mevzuya yöneleyim

Sabahları bir çay kaşıgı pekmez ver dedi bana bide meyve sularından bir çay kaşığı emzirdikten sonra veriyorum ben dr öyle dedi

analdım cnm bızımkı pekmez falan demedı dırek sebze corbası tarıfı verdı yaptım bugun gayet guzel yedı ıspanak havuc ve pirinç kaırısımı bır corbaydı... bırde ustune bır guzel benı emdı:)

güzel kilo almış maaşallah..
ben de kestircem saçını yaa dökülüyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…