2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bizde h.sonu gezdik stresimizi attık :21:

bez biz 3 kullanıyoruz sıkıyo biraz lastik izi çıkıyo elimdeki bitince 4 alacam bende bakalım daha iyi olur :KK34:

biz 6 kilo olmuşuzur 3 numara kullanıyourm
ayy ben hala adet olmadım korktum valla,:KK53::KK53:
eşim hadi 2.yi yapalım diyor
1.ye zor ikna oldu delirdi adam:KK37:

biz 6 kilo olmuşuzur 3 numara kullanıyourm
ayy ben hala adet olmadım korktum valla,:KK53::KK53:
eşim hadi 2.yi yapalım diyor
1.ye zor ikna oldu delirdi adam:KK37:

valla biz de 6 kilo olmuşuzdur bizimkilere 15-20 gündür 3 numara küçük geliyor çok şişiriyorlar bezi çiş de kaka da çok yapıyorlar ,sonunda 3 numara bitti de 4 ü sipariş ettim :))
valla mevlam neylerse güzel eyler olursa da onda da bir hayır vardır

paris adet olmuşmuydun yaa ben de adet olmadım biliyormusun ama süt koruyordur diyorum ,ara ara başım dönüyor ama adet olmadan olmaz diyorum

valla biz de 6 kilo olmuşuzdur bizimkilere 15-20 gündür 3 numara küçük geliyor çok şişiriyorlar bezi çiş de kaka da çok yapıyorlar ,sonunda 3 numara bitti de 4 ü sipariş ettim :))

paris adet olmuşmuydun yaa ben de adet olmadım biliyormusun ama süt koruyordur diyorum ,ara ara başım dönüyor ama adet olmadan olmaz diyorum

det oolmadan gebe kalan okudum burda
sanırım tam adet olacağı yumurtlamanın olduğu ay olmuş mantıken
ay aman allahım ben szaryanlıyım 2 seneden önce istemiyorum

evet adet olmadan hamile kalanlar var :18:

ben iki aydır düzenli adet oluyorum çok şükür ve 2.bebegi hiç istemiyorum hakkımızda hayırlısı olsun :18::18::18::18:

canım ben de öğretmenim,görevlendirme kalktı,hiç kimseye yapmıyorlar,üzüldüm senin adına,
ama eşin atamaya tabii olduğu için(asker,polis)eşlerinin eş durumundan tayini çıkmazsa dava açıyorlar,
emsallerde mevcut ancak o şekilde olur,stejyerlik kalkmalı tabi öncelikle,
off :KK43: bu yeni gelen milli eğitim bakanı sanırım ömer dinçer gibi değilmiş, öğretmenlerin işleri olacak gibiyse halledin tarzı babacan tavırları varmış duyduğuma göre azıcak buna güvenip umut etmiştim :) bi de doğuda görevlendirmeler daha kolay oluyo deniyo mesela geçen yıl benim çalıştığım ilçeye eşimin şu an atandığı ilçeden görevlendirmeyle bi hoca gelmişti ve de ne eş durumu ne bi şey özür durumu yoktu yani,muhtemelen adamını buldu tabi. bu tarz bi kaç örnek duydum da bulunduğum yerde bana da işler mi acaba dedim.neyse hayırlısı diyorum bir sene ayrı oluruz en fazla, göze aldım da bebeğim var minicik. vardır bi hayır, en azından aynı il sınırlarına tayin oldu eşim, bi şey olsa Allah korusun soluğu yanımızda alır.

Kızlar süt koruyo diye bişey yok muş o yüzden dikkatli olmak lazım ben 2 aydır reglioluyorum nasıl korunsak ki :-)

benimki bi de tüp bebek ,tedavi sonrası kalan da çok var ,arada başım dönüyor valla ,ben olsa isterim de sezeryanlıyım ben de

Kızlar süt koruyo diye bişey yok muş o yüzden dikkatli olmak lazım ben 2 aydır reglioluyorum nasıl korunsak ki :-)

süt koruyor diye bir şey yok tabi ki
bunun mantığı sütü salgılayan prolaktin hormonunun yüksek olması
bu hormon yüksek olunca gebe kalmak güçleşir
bu nedenle süt korur denir ama bilimsel bir şey değil dikkatli olmamız lazım

neeeeeeeee :KK53: :KK53: :KK53: hayırlısı olsun ne diyeyim de en çok korktuğum şey :KK50:

Geçenlerde aynı korkuya ben de kapıldım. adet olmadım hiç ve sanki midem bulanıyo gb hissettim. 3-4 gün yedim kendimi. korunuyoduk ama bir kaza kurşunu oldumu diye. sonra test aldık. eşim baktı. çok şükür negatif. süt koruyor diyen 2 arkadaşımın başına geldi. Allahım korusun. birini büyütmeden olmasın çok zor.

al benden de o kadar benim de başım dönüyordu geçen hafta sık sık, ve yemekten hemen sonra bi kaç dakika midem bulandı üç beş kez.korkudan öldüm eşim kıs kıs güldü ben sinirden öldüm.ama benim mide zaten arızalıdır ve daha öncelerden de baş dönmesi arada yaşadığımı hatırlarım ay amannnn korkusu bile yeter...

offf çok konuştum ama ihtiyacım var napiyimm :KK43: eşim asker tayinimiz çıktı bugün,bundan önemlisi ben geçen eylül döneminde atanmıştım (bu arada öğretmenim)hamileydim doğum iznine ayrıldım bi müdddet sonra ardından ücretsiz izne ayrıldım. bu seneyi böyle kapattım bebişle doğuya küçücükken gitmeyim tek başıma diye,dolayısıyla stajyerliğim kalkmadı.eşimde dilekçe verdi aynı ilin başka bi ilçesine tayin oldu Allaha şükür.forumda öğretmen annelerimiz de var diye biliyorum ya da bilen varsa bi sorum olacak : stajyer öğretmenim eşimin tayin olduğu ilçede, yanında görevlendirme ile çalışabilir miyim ya da görevlendirme ayarlamak için kimle görüşeyim ne zaman görüşeyim ???

hayırlı olsun tayininiz, piyadesiniz sanırım..umarım iyi bir yere çıkmıştır

Geçenlerde aynı korkuya ben de kapıldım. adet olmadım hiç ve sanki midem bulanıyo gb hissettim. 3-4 gün yedim kendimi. korunuyoduk ama bir kaza kurşunu oldumu diye. sonra test aldık. eşim baktı. çok şükür negatif. süt koruyor diyen 2 arkadaşımın başına geldi. Allahım korusun. birini büyütmeden olmasın çok zor.

ewet kesnlikle çok zor.. burda bir arkadaş 8 aylık oğlu war, bize gelmişti, bebek görmeye ben de isterim walla 2. hemen dedi, ben dedim aman çok zor olur öyle deme dedim.. korunuyorlarmış hamile kaldı 8 haftalık şimdi.. o kadar üzüldü ki iş ciddiye binice..

arkadaşlar oğlum emmek istemiyor. ancak uykuluyken emiyor güzelce. haricinde memeyi ya almıyor yada 2 çekip bırakıyor. az önce ilk kez memeyi sağıp biberonla verdim. ağzına biberon almayan çocuk güzelce emdi. gece sorun yok emiyor. biberonla versem beni emmeyi bırakır mı? yoksa acıkınca illaki emer diyip hiç biberon vermesemmi? bi fikir verirmisiz

X