2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

burda da maddi durumu çok iyi olan komşum var.anne sütü yok ama mama alacak durumları fazlasıyla var.oğlu 8 aylık inek sütü veriyormuş.doktorlar 1 yaşından önce vermeyin diye bas bas bağırıyorlar.hiç de birşey olmamış.topaç gibi bebek.

benimde çok dökülüyor. bazen kanser falanmı oldum diye düşünüyorum.hani filmlerde görürüz saçları köküyle elinde kalır.aynen öyle dökülüyor. acaba mevsimsel olabilirmi?

kızlar bugün bir kreşle konuşmaya gittim 650 dediler ücreti ve haftasonları yok. oysa bana asıl haftasonu lazım. offf ya

Fırsatçılık bu ya neyse ki kanuni hakkınız varmış. Hiç canını sıkma en kötü ihtimalle yavaş yavaş sıkıntıya girmeden başka ev bakarsın, belki daha uygun ve daha güzel bir yer bulursun.

arkadaşlar bebeim 3 aylık oldu,ama hala başını tutamıyor.bugün doktorumuz endişelendi ve nörolojiye sevketti,ancak sinirlerinde bişey çıkmadı yani bacağına ayağına kollarına vurulduğunda hep tepki verdi.sadece başını dik tutamıyor aranızda bu durumu yaşayan var mı? yada sonradan düzelen var mı? doktorumuz sürekli yüz üstü yatırın kendi kendine başını kaldırmaya çalışsın kasları güçlensin dedi.moralim çok bozuk

arkadaslar sizin adet duzeniniz nasil benimki bi duzene girmedi gecen ay 5 gun gecikti bu ayda 8 gu her ay korkuyorum ya normalmi yoksa hamilemiyim

yok emzirmeyle alaklı ,çinko eksikliğinden oluyormuş.
inek sütümü pes doğrusu iyi cesaret ,şimdi bişey olmasa da ilerde olmayacağı ne malum
arkadaslar sizin adet duzeniniz nasil benimki bi duzene girmedi gecen ay 5 gun gecikti bu ayda 8 gu her ay korkuyorum ya normalmi yoksa hamilemiyim

ben hala adet olmadım

Kızlar benimde bu ara çok dökülüyo bebişlerimiz bizi tanıyolarmış o yüzdenmiş dökülmesi

Ya çıldırıcam artık her gece her gece böyle mi olur uyutayım diye aldım uykusu var belli ayağıma yatırdım sanki bir yerine bir şey yaptım katılıyor ağlamaktan kendini kaybediyor, mideme ağrı girdi anneme verdim şimdi o sallıyor nereye kadar böyle sürecek Allah'ım geçsin artık şu hali((

Hamilelikten sonra sac dokulmedi cok normalmis 2 ve 6 aylarda cok yogun bi sekilde dokulurmus daha sonrada ayni sekilde devam ederse sikinti olabilir kansizlik ozellikle su an sikinti yapacak bisiy yok gibi gorunuyo hepimiz ayni durumdayiz bebeklerde de yok sac bide benimki kiz resmen kel ;(

aynı tip bulucaz canım mecburi başka seçenek yok çünkü we ew boaşlamsı için tayin dönemini bekliycez..
bu arada kadınewi almayacak sanırım ama bir kere konusu geçti eşim çıkalım diyor.. bakalım hayırlısı..

Uzulme bende ayni durumdayim canim vallah pamuklu ince bi ortu buldum ona sariyorum sikiica yuzunude kapiyorum yan cevirip tempolu bi sekilde salliyorum benim ilkide boyleydi uzman oldum artik ay hic ozlememisim bebek bakmayi onu anladim ikincide soyle yurur vaziyette gelseler ya ozamanda cok karistiriyorlar deriz ama ben razim o donemlerine

canım sabırlı ol..bişey söylicem, gündüz uyuyor ya gece uyumak istemiyor anlaşılan.. gündüz uykularını biraz kısa tutsan.. bir de bu dönem bebeklerinde biryerine bişey yapmış gibi ağlamak war.. ben elini tutup müzik açıyorum öyle sakinleşiyor..

merhaba ben yeni giriyorum kadnlar külübne.. bende 7 ocakda dogum yaptım..
bebegmin 4.ay asısını bugun yaptırabildik. AŞILRDAN nefret ediorum cokkkk aglıoo...

eevet buara böyle çok katıla katıla aglama meşhur nedense bende anlamadım bi huysuzluk var ama geçecek inş.canım sabır lazım neden acabA böyleler :18:

Ben de acaba o günler gelecek mi diye bekliyorum, evet bebeklik dönemi en tatlı zamanları geri gelmez ama böyle zamanlarda da moralim dibe vuruyor
Yok be canım, sabahtan beri toplasan belki bir saat eder uyuması. Kafasında çıngırakla uyur mu bir çocuk ya? Onun sesini bastırırsam susuyor ancak. Ya bağıra bağıra ee ee diycem, ya elimi şaklatıcam, ya çıngırak sallıycam. Benim çocuğum hiç sakin olamayacak mı ona üzülüyorum, bebeğimin sinirli olmasını istemiyorum Şimdi uyudu, bu zaman da dert yandığıma pişman oluyorum vicdan azabı çekiyorum, Allah sana evlat vermiş dert yanıyorsun diyorum

saç dökülmesi bende de var avuç avuç dökülüyo bizim oralarda da bebek anneyi tanıyınca annenin saçı dökülür derler

Yok be canım, sabahtan beri toplasan belki bir saat eder uyuması. Kafasında çıngırakla uyur mu bir çocuk ya? Onun sesini bastırırsam susuyor ancak. Ya bağıra bağıra ee ee diycem, ya elimi şaklatıcam, ya çıngırak sallıycam. Benim çocuğum hiç sakin olamayacak mı ona üzülüyorum, bebeğimin sinirli olmasını istemiyorum Şimdi uyudu, bu zaman da dert yandığıma pişman oluyorum vicdan azabı çekiyorum, Allah sana evlat vermiş dert yanıyorsun diyorum [/QUOTE]

üzülme canım hepimiz zaman zaman dert yanıyoruz ve dedigin gibi pişman oluyoruz dert yandıgımız için; şükretmeliyiz evlatlarımız var ama işte bazen insanda sabır kalmıyor ben 2. çocugu doguran arkadaşlarımı tebrik eidyorum İKİZ2003 arkadaşımı ayrıca çok çok tebrik ediyorum ikizlerden sonra ne büyük cesaret 3.çocugu dogurmak valla benim 2.ye hiç niyetim yok ama bi yanımda kardeşsiz olmaz yalnız kalır diyo bi yanımda hiç cesaretin yok olmaz diyo tabii daha çok erken böyle şeyler için zaten yaşımda 2.ci için pek müsait olmaz galiba

Son düzenleme:
eevet buara böyle çok katıla katıla aglama meşhur nedense bende anlamadım bi huysuzluk var ama geçecek inş.canım sabır lazım neden acabA böyleler :18:

İnşallah canım ya gerçekten sabır lazım neden ben de bilmiyorum bir yeri ağrısa sürekli ağlar diyorum Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…