2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ben de uzun kollu giydiriyorum direk kısa kola geçişi de doğru bulmuyorum nihayetinde bebek ,bizim gibi hemen alışamayabilir ,yavaş yavaş geçirmek lazım bence ,ben zaten sıcak odada değil serin odada tutuyorumki yanmasınlar ,e öyle olunca da uzun kollu giydriyorum

canım benim oğlum da baya açık biz sebamed aldık 50+ bebekler için
cok tesekkür ederim cevabın için sebamede de bi bakayım

güneş kremlerinin kanserojen olduğunu duymuştum ben.kullansak bir türlü kullanmasak bir türlü

öyle ama günese korumasız cıkmakta kanser yapıyo bi de ben mutlaka kullanmalıyım ya da hiç günese çıkmayacak kısın bile azıcık güneste kıpkırmızı oluyor

benim oğlum da beyaz tenli.arkadaşlarıma sordum kimisi mustela,kimisi sebamed dedi.dr a gidince soracam ben de cumartesi günü
doktorun cevabını paylaşırmısın canım

Son düzenleme:

tabi ki yavaş yavaş önce gündüzleri iyice ısınınca akşamları da vs.
serin odadaysan tabii ki sorun yok

merhaba siteyi inceledim güzel bi site olmuş yalnız ben mamas papas sola bebek arabası istiyorum getirme ihtimaliniz var mı bu markayı satmayı düşünüyor musunuz çok güzel bir araba cok arastırdım en cok aklıma o yattı

kızlar selam..

benim oğlan huy değiştirdi yine, niye huy değşitirir bu bebekler? iyi olan huyla yetinseler altımız kuru karnımız tok diyerek, anne babayı şekilden şekile sokmasalar bir gaz için bütün bunları yaşamaya değer mi diyerek ağlayıp sızlamasalar

arkadaşlar, yazılarınızın altında çıkan bebeğim şu kadar ay şu kadar günlük yazısını nasıl yaptınız? :)

anaaammm ben abartmışım.diyarbakırdayız biz iş gereği.sıcak burası da ama nedense ben daha kısa kollu t-shirt bile giydirmedim ya üşürse diye.manyak mıyım neyim.

Canım bende d.bakırdayım ve bende hala uzun kolludayım bide altında çıtçıtlı badysi var altınada 2penye pijama sanırım ben çok abartmışım.bide sana bişey soracam hangi doktora götürüyon bebişi benimki hala kafama tam yatmıyo da

yok canım ayakta sallıyoruz,okuyoruz ama anlamadım walla çok sıkındayız

bizim bebek battaniyede sallanmayınca uyumuyordu.o yüzden çingene beşiği denilen beşikten kurduk eve. ıhh dedikçe sallıyoruz tekrar dalıyor.ama alıştırmamak en iyisi tabi d bizimkisi durmuyordu

KıZım 8 gibi uyandı ve ozamandan beri sadece 20 dk uyudu her yolu denedim olmuyo hep bişeylerı ağzına sokmaya çalışıp ağlıyo resmen çenemi emdi az önce sizzce de gazı mı vardır

canım ben neredeyse hepsini denedim.memorial da hakan bey var ama 120 lira.her ay rutin kontrol için fazla geldi bana.universal da nurettin beye götürdüm ilgisiz,beğenmedim.aldülmelik bey var sultan hastanesinde iyi bir dr ama kalabalık,özel genesis te şirvan bey var o da randevuyla almıyor gidip bekliyorsun,valla bekleyememo yüzden ben de bilmiorum.cumartesi özelerden birine,muhtemelen memorial da hakan beyden başka birine götürürüm.sen kimleri denedin

Aslında çok haklısın ama elimde değil birde ben en başından beri sık emziremedim emmedi beni hep zoraki ilk zamanlarda sağıp verdim acaba diyorum benmi beceremedim kendimi suçluyorum...

Onuda içtim diyorum ya kalmadı denemediğim...

hepsi öyle canım bu bebişlerin.geçenlerde arkadaşlardan biri gelişim ataklarından bahsetmişti.senin oğlan da o sendroma girmiş olmasın :) bir günleri bir günlerini tutmuyor.mesela gündüzleri yarım saatten fazla uyumayan oğlum saat 3 e kadar bütün uyutma çabalarıma rağmen mızmızlandı, 3 ten beri de deliksiz uyuyor.şoktayım

Son düzenleme:
geçen gün ben bahsetmiştim. benimki de bugün sabah uykusunu ii uyudu. 9.15 den 12 ye kadar 1 kere kalktı pış pış yaptım yatırdım. öğleden sonra da 45 dk uyudu. inşallah biz atlatmışızdır o sendromu . yeni giren arkadaşlar da inşallah çok çabuk atlatırlar.

Aranızda kimler korse giyiyor ve hangi marka kullanıyorsunuz memnun olanlar kimler...

ataklarını yediğimin veletleri sendrom sendrom ya.. el kadar bebek te triplere girebiliyor demek 2 yaşından sonra sendromların alasını görcez deyim ben size..
eşim de gidecek pazar akşamı memlekete napacam 3 gün ben bu sendromlu çocuklarla

KıZım 8 gibi uyandı ve ozamandan beri sadece 20 dk uyudu her yolu denedim olmuyo hep bişeylerı ağzına sokmaya çalışıp ağlıyo resmen çenemi emdi az önce sizzce de gazı mı vardır

canımcım acaba dişmi çıkarıyor çok erken ama olabilirmiş
çıkaranlar varmış
birde açmı acaba doymuyormu oda olabilir

Benimki de dün gece çok zor uyudu, diş kaşıyıcısı ile dişetlerini kaşıyınca susuyor ve dediğin gibi çenemi emiyor hırslı hırslı, ben de sevgi gösterisidir diye kendimi avutuyorum:)

Merhaba canim ya bende cok beyaz tenliyim kizimda bana doktor hamileyken mustela verdi hamilelikten once bioderman kullaniyordum simdi cocugada mustela kullanacam tanidigim bi dermatolok vermisti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…