2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Teşekkür ederim canım salatayı biliyordum Amerikan deyince farklı mı acaba dedim
ama tatlıyı bilmiyordum
vişne suyu hazır vişne suyu mu olacak
bir de hiç kaynetma işlemi falan yok mu hepsi böyle çiğden mi konuyor

Son düzenleme:
ferda hamarat gördüm seni..
Yok be canım nerdee bu saat oldu hala kucağımda çocuk ööle oturuyorum. İkiz arkadaşın verdiği tarifi yapıcam kaç gündür ama hala umudum var:)

Ayrı ayrı pişiriyorsun, vişneyi pudingin veya irmik tatlısının üstüne döküyorsun. Vişne suyu markette satılan normal meyve suyu.

söyle canım bir şey olmaz ben de başlayayım bari

beyaz tv de. ben de zaping yaparken denk geldim. umarım iki gün sonra sıkılıp bırakmam bu doğum kilolarından bir an evvel kurtulmam lazım. zati doğumdan önce de vardı biraz.hem birbirimizi motive ederiz pilates yaparken:)

aslında belediyelerin spor kompleksleri var akşam saatlerine bebişleri babalarına bırakıp gidilebilir ben sordum akşam 20:30 ve 21:30 arası iki gün 50 tl dediler

bu göbeğimi gördükçe sinir krizleri geçiriyorum.174 bıoyum,kilom 62 görüntü zayıf,göbekk oohhhh maşallah.ne giysem çıkıyor.tayt kullanıyorum sürekli.beli çok sıkmayınca göbek de pırtlamıyor böylelikle.mekiğe başlayım diyorum ama erken mi diye de korkuyorum.dr larınız ne dedi size bu konuda?mekik çekmeye ne zaman başlayabilirmişiz?

yarın misafirim gelecek, komşularım ne yapsam ne yapsam :26: huysuzluğumuz tavan yaptı zaten..

benden de bir liste:)
1.mercimekli köfte
2.haşhaşlı kek
3.peynirli kurabiye
4.makarna salatası
5.papates salatası yada.
malum haftanın 3-4 günü misafir ağırlıyorum.bende çeşit çook :)

Sunnet olan bebeklere gecmis olsun .kilolari hic takmiyorum gerci 53 kiloya dustum daha zayiflamak istemiyorum uykusuzluk yorgunluk cokertti beni
Size cok guzel bi tarif vereyim pogaca
Yarim paket yumusak margarin
1 cay bardagi sivi yag
1 su bardagi ilik su
1cay bardagi yogurt
3 yemek kasigi seker
1 tatli kasigi tuz
1 su bardagi dovulmus iri ceviz
1 paket dr oetker maya
Uzerine yumurta sarisi
Ben cok yaparim herkezde beyenir

oldu canım yapacağım sağolll
oğlum uyuyor olursA YAPACAĞIM BEN DE
canım sezeryanlısın sen de galiba
benım doktorum 2 aydan sonra yap dedi başlamıştım ama hafif yanmalar oluncabıraktım
deneyeceğim tekrar

anam pek hamarat bu hatunlar

1.mercimekli köfte
2.haşhaşlı kek
3.peynirli kurabiye
4.makarna salatası
5.papates salatası yada.

Anaam haftanın üç dört günü misafirim gelse kafayı yerim herhalde! Zaten iyice asosyal oldum, kalabalıkta acayip huzurum kaçıyor:)

sezeryan olan arkadaşlar size bir sorum olacak
bugün dikişlerimin küçük bir bölümünün kabardığını farkettim bayağı da ağrıyor telaşlandım sizlerde de var mı acaba?

Allaha şükür önemli değilmiş,iltihap ama antibiyotik gerektirecek boyutta değilmiş,
spor yapabilir miyim dedim de ooo tabi hocam mekik bile çekebilirsin 1 hafta sonrasında yapabilirdin dedi şok oldum

Allaha şükür önemli değilmiş,iltihap ama antibiyotik gerektirecek boyutta değilmiş,
spor yapabilir miyim dedim de ooo tabi hocam mekik bile çekebilirsin 1 hafta sonrasında yapabilirdin dedi şok oldum

hadi geçmiş olsun canım
o zaman hemen mekiğeee
ben günde 200 tane çekmeye karar verdim günde 4 kez 50şer

ahh ben de yapmak istiyorum ama beceremiyorum yaa cd mi aldınız siz,
64 kg olsam yeteryani 9 kilo vermeliyim görenler şoook oluyor
şişmiş halimidepresyona girdim(((
bebeğimin gaz problemi hala devam ediyor makarna pirinç yerken de zayıflayamam ki,
bugün dr um su içsen süt olur dedi,kiloların hala seninle dedi çok moralim bozuukkk,

kilo veren arkadaşlar nasıl beslendiniz bana örnek olun nolurrr!
ben de zayıflamak istiyorum yaaa

teşekkürler güzel menü

çok yumuşak bir kek tarifi istiyorum o zaman :) her fırında pişebilecek.. ew küçük diye davul fırınımı açtım sadece, diğer marifetli olan aşağıda kolide.. o olmayınca da herşey tutmuyor bu fırında!

kilo veren arkadaşlar nasıl beslendiniz bana örnek olun nolurrr!
ben de zayıflamak istiyorum yaaa

22 kilo werdim şu ana kadar, herşeyi fazlasıyla yiyorum.. o yüzden pek yardımcı olamıycam

ama ekleyeyim en az 4 litre su içiyorum.. bu fayda etmiştir wermeme..

Son düzenleme:
hadi geçmiş olsun canım
o zaman hemen mekiğeee

teşekkür ederim,neeeee 50 mekik mi?tam mekik hemde?
canım ender saraç ın zayıflamak için 10 hareketini yapıyorum 2 haftadır
tık yok,tabi yemeye devam etmemem lağzım,e o zaman da süt olmuyor,
büyük çıkmazdayım??????

22 kilo werdim şu ana kadar, herşeyi fazlasıyla yiyorum.. o yüzden pek yardımcı olamıycam

yaaaa kıskanıyorum yaaaaa,
benim sütüm yaramıyor sanırım bebeğe süt olacağına bana yağ olarak geri dönüyor:)
hemen mekiğe başlamalıyım,zayıflar kategorisine gireceğim 2 ay içinde((

hadi geçmiş olsun canım
o zaman hemen mekiğeee

olduğunu sandığım göbeğimden kurtulmak için sabah 100 akşam 100 yarım mekik çektim.. ardına vaktim we gücüm kalırsa 50 tam we yan mekik.. şu an dümdüz diyebilirim

1.mercimekli köfte
2.haşhaşlı kek
3.peynirli kurabiye
4.makarna salatası
5.papates salatası yada.

menüler güzel de bunları yapmaya zaman lazım anacım, başımı kaşıyamıyorum eskiden işi şeker hamurlu pastalara kurabiyelere kadar abartmıştım ama şimdi salatayı zor yapıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…