2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

yemişsin ekşiiyi doğurmuşsun ayşeyi,şimdide ye tatlıyı doğur hakkıyı
kızın kaç yaşında.ne tepki verdi kardeşi olacağı için.:18:

merhaba arkadaşlar nasılsınız?

ne olacak bu midemin hali, ben geçsin diye beklerken şiddetleniyor. en azından çıkarmıyodum son 3-4 gündür akşam çıkarmaya da başladım hiçbirşeyden zevk almaz oldum. hoşuma gitse de yediğim bir süre sonra midemi kötü ediyo. yediklerim hep ağzıma geliyo. mide kasları da gevşiyo ya hormonlarla berbaber o yüzden geri kaçıyo yediklerim. doktor randevuma daha var, ama daha iyi olmazsam mide bulantısı için ilaca başlıycam, hem mide boşaltımına da yardım ediyo ilaç rahatlarım belki

günaydın annişler ve kuzuları

biz kahvaltımızı yaptık hava şahane babaya denize götür bizi diyoruz sabredin diyo
dün düğüne gittik 3kişi dans ettik ama kapıgıcırtısına oynayan anne çok oynayınca baba kızdı Allaha şükür gözüken bişey yok ama kalp atışımızı da duysakta rahatlasak biz şanslı hamilelerdeniz hiç bi belirti yok arada kasık ta ve belde sancı eh okadar da olsun

pıt pıt ları duyanlar hayırlı olsun pıtpıtlarınız rabbim hepimize nasip etsin hayırlı hafta sonları hepinize

slm kızlar nasılsınız bakalım nasıl gidiyor benim keyfim yok pek saat 1 gibi misafirliğe gidecem zaman geçirmeye çalışıyorum bir şekilde :)

bende günlerdir aynaya baktıkkça bakasım geliyor kendimi inanılaz güzel hissediyorum sivilcelerim normaldede yokru ama her ay bir tane çıkar yara olurdu yani yüzümün bir yerlerinde sürekli bir sivilce yarası olurdu ama şimdi maşallah yüzüm pırıl pırıl bu arada çin takvimide erkek diyor bebeğin cinsiyetine ama bellide olmaz gerçi ilk bebek hi,ç farketmez hayırlı sağlıklı sihhatli olsunlarda :)
teşekkür ederim hoşbulduk nasılsınız nasıl gidio hamileliğiniz?ben henüz kalp atışını duyamayanlardanım
canım benim keşke bir başka dr. gitseydin çoktan duyulmuştur şimdiye kadar ama herhangi bir sıkıntın olmadıysa sorun yoktur inşallah birde dnokta gibi bişey gördük demişsin muhtemelen bebek oluşmaya başlamış işte stres yapma güzel haberler ver inşallah bizlerede:)

geçmiş olsun canım ya benimde midem çok bulanıyor hiç birşey yemek istemiyorum sonrada acaba bebeği besleyemiyormuyum diye üzülüp zorla birşeyler yemeye çalışıyorum kaç gündür süt içmiyorum mesela canım istemiyor istersen sende doktorunla bir görüş ilaç verir belki biraz rahatlarsın inşallah

ay bende yüzmek istiyorum yaaa ama deniz falan yokki buralardada tatilede eylül gibi gitmeyi düşünüyoruz bakalım o zaman kadar biraz daha sabredecez heralde :) bizimde pıtpıtları doktor teyzemiz duydu canım ancak vajinal bakarak görebildi çok küçük olduğu için ben pek anlayamadım bişey haftaya gittiğimizde biraz daha büyür inşallah o zaman anlayabiliriz inşallah senin randevun ne zamandı canım ..

günaydın hamişler . siz kahvaltı yapmışsınız biz öğle yemeğimizi yiyeceğiz:) bebişler sabah 5 te başlıyor karnımı guruldatmaya en fazla 7 ye kadar dayanabiliyorum sonra eşimde mecbur bize kahvaltı hazırlıyor :)

ayşeciim canım çok şükür güzel sonuçlarla dönmüşsün dün çok şükür inşallah bundan sonra da sorunsuz iyi ilerler herşey ben misafirliğe gidiyorum şimdi hazırlanayım hemen :)

Günaydın kızlarr sabah kalktım kahvaltımı yaptım ilacımı ıctım yattım kalktım

şimdide kociş öğlee yemegımızı hazırlıyo sağolsun bende 5 dk da bi lavabodayım öğür öğür bitmedi yaa :S

ayşeciim canım çok şükür güzel sonuçlarla dönmüşsün dün çok şükür inşallah bundan sonra da sorunsuz iyi ilerler herşey ben misafirliğe gidiyorum şimdi hazırlanayım hemen :)

sağol canım ya cok sukur hersey yolunda bakalım ınsallah kanama alanı da kuculsun bulantımda gecsınn

öldürdü benı bu bulantılar yaa :) tmm canım ii gezmeler size :)

Surekli midem agzimda kusmuyorum ama yediklerimden zevk almiyorum yemek kokusuna dayanamiyorum basim birden agrimaya basliyo denize girmek istiyorum tatil istiyorum tatiiilll!!! Masmavi sulara kendimi birakmak buz gibi bir limonata icmek ve icerken bundan tiksinmemek semsiyenin altindauzanip gazetemi okumak muzik dinlemek istiyorum offff

kızlar meraba benide alın aranıza bende hamilelğimin 8.haftası içindeyim..ilk bebeğim çok heyecan var.ya okuyorumda ne güzel kahvaltılar yapıyosunuz ben kahvaltı falan yapamaıyorum çıkarmıyorumda yediklerimi ama niyeyese yemek yiyemiyorum

oh valla bu tatil hevesi herkesde var sanbırım ya geçen seneden daha çok tatil istyrum sanırım biz tatil aşeriyoruz :)) bakalım korkuyorumda uzun yolda bebişime bişe olur die

senin ikizdi sanırım.hayırlı olsun.normal yollamı gebe kaldın.ne güzel 1 taşla 2 kuş:)
ee kolay değil.bende fena acıkıyorum tek fasulyem olduğu halde.
bende öğle yemeği telaşı başladı fena acıktımm.kilo almadım hala ona üzülüyorum tartıda 45i göremedim daha:18::18:

kizlar zaten butun bebeklerin kalbi anne karnindayken delik olur. Dogarken kapaniyor delik. Coraspin kani sulandirdigi icin deligin kapanmasini geciktirebiliyor o yuzden bebek dogmadan kesiyorlar coraspini. Benim doktorum 38.haftada kesecegini soyledi. Insallah bir sorun olmaz.

bayanlar bişi sorcam size ya benim canım acaip sarı gazoz istyo kociş içirmiyo asitli die yasak die duydum ama bileniniz varsa ya çok canım çekiyo böle arada 5-6 yudumcuktAN BİŞE OLURMUKİ.OLMAZ KELİMESİNE MUTLU OLUCAM VALLA AMA tabi neyse kaderime razı olucam

havalar ısındı depremler arttı yine başım dönüyor sandım baktım avizede sallanmaya başladı. gerçekten depremmiş 6.1 yazıyor haberlerde.:18: depremin olduğu yerede yakın değilim ama baya salladı. allah korusun

Son düzenleme:

Ay olmaz okadardan bizey ic. Ben cok nadiren de olsa icim yanarsa asitli icecek iciyorum ama birkac yudum sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…