2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

yok yaa kesinlikle tesadüf bunlar :) kızımda bir içim su idim :)) bu nedir bilemiyorum da farklı işte herşey ama bazı şeyler doğru olabiliyor
mesela kızımda sürekli limon yiyordum, bunda tatlı yiyorum.. bakalım burası tutacak mı

teşekkür ederim hoşbulduk nasılsınız nasıl gidio hamileliğiniz?ben henüz kalp atışını duyamayanlardanım

Hayırlısı olsun da kız erkek farketmez. :)
Sivilceler de hediyeleri olsun n'apalım. :)

yaş:27 kilo:76 muhtemel doğum:sata göre 13 ocak ultrasona göre 21 ocak hangisini yazarsan :)ilkini 8 aylık doğurdum,bu da öle erkenci olursa sattaki tarihte yaparım heralde tekirdağdanım

Bence çarşamba günü görürsün. Çok panik yapma. Bazen bazı kişilerde geç gösteriyormuş bebek kendini. Hem bir sorun olsa hissedersin. Çok düşünmemeye çalış. Çarşamba da haber ver canım bize de merak ederiz.

o günleri görmek nasip olur inş. canım ya o kadar çok merak ettiğim şey var ki kalbinin sesi gördüm ama hiç duymadım kalbini, hareketleri, parmağını emişi, cinsiyeti, tekmesi hep okuyorum inş. yaşamakta nasip olur.
ocakta doğum yapacak ne kadar çok pıhtılaşmayla uğraşan var aramızda. iğneciler toplanmış. dedimde benimde iğne saatim gelmiiş

o zaman yolk sac yani bebeğe ait oluşumları görmüşsünüz, bebeğin oluşuyormuş o zaman canım :) muhtemelen kalbi de tık tık atıyordur :) vajinal baksaydı eminim ki görürdü usg için erken bir dönem gittiğin tarih çünkü

1 buçuk hafta önce gittim kese içinde oluşum görünüyordu ama bebek yoktu, vajinal baktı gördük allaha şükür

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bu aralar çok sık giremiyorum şehir dışında misafirlikteyim,ama takip etmeye çalışıyorum.

Kafama takılan bişey var, dr'uma da ulaşamam.En iyisi size sorayım.
Ben ne zaman 2'li test yaptırabilirim? Şuan 11+2 deyim. 12'ye girmek mi lazım ve en geç ne zamana kadar yaptırmam lazım? Bilgisi olan varsa yardımcı olsun ltfn...

Son düzenleme:

11 we 14. gebelik haftası arasında yapılıyor canım, yaptırabilirsin :)

midem çok bulanıyor arkadaşlar kusmalarım arttı, tavsiyeniz var mı

canım 12+ en ıyısı 13+ lara gelemden yaptır çok buyuk olunca drlar gozlemlemekte zorlanıolarmıss :)

canım yaa ınsallah ınsalalh gorucez o gunleri :) evet ya gercekten iğnecıyız hepımız hehehe :) bende sımdı progestanımı ıccem iğnemı vurunucam yatıcam ınsallah :)

ayy bende tatlı yıyorum yaa bıde bulantım osla dahı tatlı yıyınce gecıo nedense anlamadım kraker fln gorunce bilemıdem bulanıo ):

yaş:27 kilo:76 muhtemel doğum:sata göre 13 ocak ultrasona göre 21 ocak hangisini yazarsan :)ilkini 8 aylık doğurdum,bu da öle erkenci olursa sattaki tarihte yaparım heralde tekirdağdanım

hoşgeldın canım ekelrım ınss :)

merhaba hanımlar
mıde bulantım hala devam etmekte 11. haftaya basladım ama yıne cıkarıyorum artık umudum kalmadı
agzımın tadı kalmadı acım resmen ve yemek yıyemıyorum. 12. haftadan sonra ılaca baslıcam artık boyle 9 ay gecıremem
su saatte hala mıdem bulanıyor ya nasıl ıs arkadas anlamadım
ayrıca gece hortlamarımda devam edıyor

bırde bu halımle vodafone pesınde kosuyorum ya
20 gun once Tr ye geldım dıye gıttım bır turk hattı aldım burnumdan geldı hat sureklı servıs yok yazıp cekmıyor
ne arama yapabılıyorum ne ınternete gırebıldım
ara ara canı ısterse cekıyor muterı hızmetlerını 50 kere aradım cıhaza mana buldular ama bu aksam ısın gercegı cıktı
hattımı annem aramıs bır adam cıkmıs sonrada kızkardesımden ben aradım konustum adamla
Afyondan almıs hattı adam yuh benım hattımı kısıtlama getırelım dedık onuda yapamadılar sınırlerım cok bozuldu
keske almasaydım ne aptal ınsanlar ya

ben gecmıse bakayım

amin ıns

kızlar dikkat edin hasta olmayın.bende soğuk algınlığı oldu:2:çok kötüyüm. hapşırıyorum devamlı bi taraftanda korkuyorum doktor ilaç yazamam dedi
deız suyu sıddetle tavıye ederım burnuna sık sınusler hemen acılıyor bende nezle oldum kısa surede toparladım
ustelık dınlenemeden ıyılestım
midem çok bulanıyor arkadaşlar kusmalarım arttı, tavsiyeniz var mı

kelin ilacı olsa kendi basına surermis aynı gunlerdeyiz ve bendede durum cok parlak degil
12ç hafta bıtınce gecmezse hap kullanıcam artık oyle karar aldım kendı kendıme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…