2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Günaydın herkese. Okullar kapandı ama sadece öğrencilere. Bize devam. Hiç halim yok bu ara kalkmaya ama seminerler bizi bekler. :KK43: Gününüz güzel geçsin.

Günaydın kızlar napıyosunuzz ayy bu haftasonu ne mıdem bulandı arkadaşşş

gebelık başından beri en çok bu haftasonu bulandı öldüm yaa :)

bir de kasıgımdakı batmalar progestan kullanmaya baslayınca ıkıncı gun gectı

sanırırm işe yarıyo kanama alanı kuculuo ınsallah bakalım

cuma gunu kontrole gidince bakıcaz kuculmus mu :)

arkadaşlar ne zamandır giremedim anca vakit buldum geçmişide okuyamadım :KK43:( inşlh herkes için herşey yolundadır ya beni bu progestan maaf ediyo bi küçük şişe rakı içmiş gibi oluyorum daha önceki hamileliklerimdede içmiştim ama böle olmuyodum dünya tersime dönüyo onun dışında göğüslerim baya ağrımaya acımaya başladı normalde hep hamile kaldığım gibi başlardı ama daha yeni başladı belirtiler kısmet olursa sabırsızlıkla perşembeyi bekliyorum küçük herkülümü yada zeynamı görmeye gidicem :))) inşlh iğne işe yarıyodur mşlh şimdilik bi sıkıntım yok yani kanama gibi öle stresliyimki sölemesi ayıp günde 10 kere belki altımı kontrol ediyorum malum önceki yaşadıklarım beni çok korkutmuştu aynı şeyleri yaşarmıyım die kendimi ister istemez yiyip bitiriyorum :KK43:( elimde değil ya buda ilk kez oluyo kocamı psikolojimden dolayı ilk kez öcü gibi görmeye başladım adamın burnundan getiriyorum daha o kadar başında olmama rağmen neredeyse doğuma kadar yatakları ayırcam :)) sağ dönüyosun elin çarpıyo beni yoruyosun benden çok şey bekliyosun hiç yardımcı olmuyosun die sölenip duruyorum :KK43:( pişman oluyorum ama ne yapayım işte zaten adet olcam gibi sinirlerim bozuk resmen çift karakterli oldum bir saatim sevgi dolu bi insan olarak geçiyo bir saat sonra çekilmez patlamaya hazır bomba gibi geçiyo benim normalde ya 5. haftamda kanamalar başlardı yada bu bir hafta içinde perşembe gittiğimde eğer herşey normal görünürse içim rahatlıycam ama tam değil.....

Canım hoşgeldın merak etmsıtım senı kızz :)

bende 2 gundur progestan alıyorum gunde 3 tane valla benı de sersem gibi yapıyo

hafızama da bişi oluyo galıba 2 ay once evın dekorasyonunu değiştridik...dün odaya gırdım

kim değiştirdi bu koltukalrı deıdm bı an sonra hemen biz değiştirmiştik dedim

kendımden korktum valla

kafa bi milyon benımde :KK9: :KK9: :KK9:

Son düzenleme:
günaydın kızlaar.
kızımın sınavı için başarılar dileyip dua eden herkese çok çok teşekkür ederim.kızımın sbs sınavı çok iyi geçti.toplam 3 yanlışı var.istediği okul geliyo.darısı ileride sizin çocukların başına.sınavda sonra söyledim çocuklara hamile olduğumu.malum kızım istemiyodu,sınavı etkilenmesin diye söylememiştim.o gün çok mutluydu diye.kızmaz heralde dedim ama yine çok tepki verdi.ağladı,sinirlendi ,kızdı.sonra bikaç arkadaşına söylemiş,onlarda ayy negüzel keşke benimde kardeşim olsa falan demişler.biraz moral oldu ona.dünde bana diyoki,anne ne zaman doktora gidicen bende geleyim bebeği göreyim.))alışıyo yani yavaş yavaş.küçük kızımda tam tersine havalara uçtu sevinçten.ama oda kız olursa severim erkek olursa sevmem diyo.ay yaranılmıyo bu çocuklara..

Son düzenleme:
günaydın kızlaar.
kızımın sınavı için başarılar dileyip dua eden herkese çok çok teşekkür ederim.kızımın sbs sınavı çok iyi geçti.toplam 3 yanlışı var.istediği okul geliyo.darısı ileride sizin çocukların başına.sınavda sonra söyledim çocuklara hamile olduğumu.malum kızım istemiyodu,sınavı etkilenmesin diye söylememiştim.o gün çok mutluydu diye.kızmaz heralde dedim ama yine çok tepki verdi.ağladı,sinirlendi ,kızdı.sonra bikaç arkadaşına söylemiş,onlarda ayy negüzel keşke benimde kardeşim olsa falan demişler.biraz moral oldu ona.dünde bana diyoki,anne ne zaman doktora gidicen bende geleyim bebeği göreyim.))alışıyo yani yavaş yavaş.küçük kızımda tam tersine havalara uçtu sevinçten.ama oda kız olursa severim erkek olursa sevmem diyo.ay yaranılmıyo bu çocuklara..

günaydın canım çok sevındımm ınsallah istediği biyere gırer :) amınn ınsallah

tepkı vermesı azbucuk normal ama alışmış neyse kı canım bebıs buyudukçe onalrda alışıcak yavas yavas :)

hem kardeş gibisi var mı ilerde kucuk kızına o dediğini hatırlattıgında epey gülücektir eminim :KK1:

günaydın kızlaar.

ne güzel Allah gönlünüze göre vermiş.okul hayatında başarılar diliyorum tkrardan kızına.
benimde kızım kardeşini illa kız istiyor,bakalım onun istediğimi babamızın istediğimi olucak:KK1:

Kızlar bu arada listeyi güncelledim....

şimdi işlerime dönüyorum görüşrüzzz :)

:nazar::KK69:Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler
bana ulaşamayanlar ay-she ye mesaj atabilirler :KK54:

anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
MakaraKukara255301 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
civciv501928??1 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
rokanane287203 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
ocwmays 244803 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:
Btkubra227503 ocakilk bebiş??:emir_bebek:
sebnemm27??03 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
kayazelha227003ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
sahra_211283287003 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:adana
Khena28??03 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
Reputable246604 Ocak ??:emir_bebek:
derennnnn294904 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
candost17276405 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:sivas
Yesim8329555 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:Yurtdışı
songulkes28??5 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi??:emir_bebek:
yaprak_275607 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İzmit
yarenahsen365109 ocak 4. bebiş??:emir_bebek:Elazığ
YorgunPenguen25??09 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisa
kokopelli376309 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ekinoxg365509 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
melekce88247510 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
fikir delisi316812 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:Ankara
Marjinalfaydali2955 12 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:ankara
Meralsah277613 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
pandoo306313 ocak??:emir_bebek:Beyrut
piraye84285013 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Balıkesirl
mbp285314 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
kkuzum327514 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:sivas
BaBLe248315 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:İstanbul
sudenazeren 255515 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
mehdu 246015 ocakilk bebiş??:emir_bebek:kayseri
ayheka305415 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
zeynep_sare266215 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
papatya3559306015 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
elfida1789316715 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
vaveyla_esk3056 16 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:??
fbetuly254417 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:yalova
aperpil296717 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:ankara
zeynepfaz 277617 Ocak ilk bebiş??:emir_bebek:
wen285217 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:edirne
ay-she+247318 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
suay295218 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
dulger256418 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Bursa
mathematician286519 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Malatya
teacher0 276119 ocakilk bebiş??:emir_bebek:Bursa
gulru090 315819 ocakilk bebiş??:emir_bebek:amasya
iadara82305919 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
lotf254920 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Van
selerm327421 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:zonguldak
saron316221 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
brnyns335822 ocak 3. bebiş??:emir_bebek:istanbul
ipek41284623 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Manisal
duman85276123 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:Ankara
NewArch287024 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
rose012749 25 ocak 2 bebiş??:emir_bebek:Adana
Arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:emir_bebek:İstanbul
pembetoka277825 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
demet35379026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
Ozfer228526 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:izmir
yedirenk286026 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
sevil01275827 ocak ikinci bebiş??:emir_bebek:Van
ilk_ay_ilk28??27 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:bursa
desertrose34 285927 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
mavimasal308027 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:??
ilkincim335428 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
ecrnnaz325330 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:istanbul
eylemsevcan316530 ocak 2. bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
derugur318430 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:istanbul
sensiblegirl29??31 ocak ilk bebiş??:emir_bebek:tekirdağ
??:emir_bebek:

2013 Ocak Anneleri Göbek Şov :KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-anneleri/534710-ocak-2013-anneleri-gobek-sov.html

2013 Ocak Anneleri Ultrason Resimleri

http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...anneleri-ultrason-resimleri.html#post25009754

2013 Ocak Annelerinin Bebeklerinin Güzel Cicileri
http://www.kadinlarkulubu.com/ocak-...beklerinin-guzell-cicilerii.html#post25009882

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

Günaydın kızlar napıyosunuzz ayy bu haftasonu ne mıdem bulandı arkadaşşş

gebelık başından beri en çok bu haftasonu bulandı öldüm yaa :)

bir de kasıgımdakı batmalar progestan kullanmaya baslayınca ıkıncı gun gectı

sanırırm işe yarıyo kanama alanı kuculuo ınsallah bakalım

cuma gunu kontrole gidince bakıcaz kuculmus mu :)

Canım hoşgeldın merak etmsıtım senı kızz :)

bende 2 gundur progestan alıyorum gunde 3 tane valla benı de sersem gibi yapıyo

hafızama da bişi oluyo galıba 2 ay once evın dekorasyonunu değiştridik...dün odaya gırdım

kim değiştirdi bu koltukalrı deıdm bı an sonra hemen biz değiştirmiştik dedim

kendımden korktum valla

kafa bi milyon benımde :KK9: :KK9: :KK9:

Günaydın ay_she cim. Geçenlerde sana bir cevap yazmıştım da görmedin sanırım. Araya kaynadık. :)
Kasıktaki batmalar kanama yüzünden mi oluyor?
Bende hafif adet sancısı gibi bir şey var. Belimde de oluyor zaman zaman.
Ama batma mı ağrı mı bu emin olamadım şimdi :S

Günaydın ay_she cim. Geçenlerde sana bir cevap yazmıştım da görmedin sanırım. Araya kaynadık. :)
Kasıktaki batmalar kanama yüzünden mi oluyor?
Bende hafif adet sancısı gibi bir şey var. Belimde de oluyor zaman zaman.
Ama batma mı ağrı mı bu emin olamadım şimdi :S

günaydın canım

canım ben daha oncede yasadıgım ıcın bılıyorum...düşük tehlıeksı ıle hastaneye yatmaya gıtmeden hafıfı hafıfı vardı

sonra aşırı kanama olunca şiddetlenmsıtı o batmalar şiddetlenmsıtı yanı kanamdan olmsutu

bu sefer kanamam yoktu benım dr arsstırıyodum bılıosn devletteı dr gittim baktı hersey yolunda sorun yok dedi

kasık batmama vardı ama heralde

rahım yuakrı cıkmaya baslıo ondan demıstım ama eve gelıp ultrason resmını ınceleyıcne

ve eskı ultrason resmımle karsıalstırınca kanama alnı old gördum ve

özeldekı dr gittim o da evet dedı kanama alanı progestan yazdı kullanmaya baslayınca kasık batmam gectı....

böyle bıçak saplanıyomuş gibi bi batma hafif değil yani....

ama her batmada kanamaya yorulmaz sanıyorum cunku idrar yolu ıltıhabı da batma tipi ağrı yapabilir canım

kızlar suay diğer topiğe bebeğini düşürdüğünü yazmış geçen pazartesi günü.çok üzüldüm sizlerede haber vereyim dedim.bende merak etmeye başlamıştım nerde diye.
rabbim kimseye yaşatmasın böyle bi acıyı...

kızlar suay82 ve 34moni bebeklerini kaybetmişler :KK43: :KK43: :KK43:

Allah ım ikisinede sabır versin en kısa zamanda yeni bebekler nasib etsin inşallah :KK43:

arkadaşlar bana dua ediverin olurmuuuuuuuuuuuuu

bu akşam saat 17 de randevum var kese büyümüşmü diye bakılcak bide pıt pıtları görebilcekmiyiz bakalım
Rabbimden hayırlısı ne olur dua ediverinnnnnnnnnnnnnnn teyzeleriiiiiiiiiiiiiiii

kızlar suay82 ve 34moni bebeklerini kaybetmişler :KK43: :KK43: :KK43:

Allah ım ikisinede sabır versin en kısa zamanda yeni bebekler nasib etsin inşallah :KK43:

günaydın kızlar iki arkadaşımızada geçmiş olsun onlar için çok üzüldüm rabbim hayırlısını nasip etsin
ayşecim senin durumunu daha yeni gördüm çok geçmiş olsun canım progestan gerçketen çok işe yarıyor 15 gün içtim doktor artık içmene gerek yok dedi çok şükür kanamamda yok mide bulantılarımda varla yok arası hani diyolar ya bebek ii olunca miden bulanırmış ben lafa gıcık olmaya başladım ya normelde kontrolüm 6 temmuz ama dayanamayıp gidicem bu hafta içim hiç rahat deil

arkadaşlar bana dua ediverin olurmuuuuuuuuuuuuu

bu akşam saat 17 de randevum var kese büyümüşmü diye bakılcak bide pıt pıtları görebilcekmiyiz bakalım
Rabbimden hayırlısı ne olur dua ediverinnnnnnnnnnnnnnn teyzeleriiiiiiiiiiiiiiii

canım inşalahh güzel haberlerle gelrisin bu akşamm :)

insan doktora gidiceği zaman ne kadar gergin oluyo dimi :)

günaydın kızlar iki arkadaşımızada geçmiş olsun onlar için çok üzüldüm rabbim hayırlısını nasip etsin
ayşecim senin durumunu daha yeni gördüm çok geçmiş olsun canım progestan gerçketen çok işe yarıyor 15 gün içtim doktor artık içmene gerek yok dedi çok şükür kanamamda yok mide bulantılarımda varla yok arası hani diyolar ya bebek ii olunca miden bulanırmış ben lafa gıcık olmaya başladım ya normelde kontrolüm 6 temmuz ama dayanamayıp gidicem bu hafta içim hiç rahat deil

canım ben de cok üzüldüm Allah ım hakalrında hayırlısını verısn en ksıa zamanda tekrar nasib etsın ınsallah

canım evet ıyı kı farkedip dr gitmısım yanı yoska sımdı belkıde kanamadan dolayı düşüktehlıkesı yasıyo oclaktım

ama çok sukur dr a gösterdım dr doğruladı ve hemen ilac basladı....cuma gunu kontrole gidicem bakalım kuculmusmu

kanama alanı...çok sukur kanamam yok su an sadece alan olusmus ıste ama kanam gelemden farkettım

çok şükür...ben de cuma gideyım eger kanama alanı kuculmus sorun yok ıse bir dahakına 12. haftada ikili tets ıcın gidicem

inşallah bi aksilik olmazsa....mide bulantısı çoğu zaman iyiyye yruluyo ama istisnalar da kaideyi bozmuyo

canım bi sorun yoktur ınsallahh eger cok kafana takılıosa git rahatla tabii...

günaydın canım

canım ben daha oncede yasadıgım ıcın bılıyorum...düşük tehlıeksı ıle hastaneye yatmaya gıtmeden hafıfı hafıfı vardı

sonra aşırı kanama olunca şiddetlenmsıtı o batmalar şiddetlenmsıtı yanı kanamdan olmsutu

bu sefer kanamam yoktu benım dr arsstırıyodum bılıosn devletteı dr gittim baktı hersey yolunda sorun yok dedi

kasık batmama vardı ama heralde

rahım yuakrı cıkmaya baslıo ondan demıstım ama eve gelıp ultrason resmını ınceleyıcne

ve eskı ultrason resmımle karsıalstırınca kanama alnı old gördum ve

özeldekı dr gittim o da evet dedı kanama alanı progestan yazdı kullanmaya baslayınca kasık batmam gectı....

böyle bıçak saplanıyomuş gibi bi batma hafif değil yani....

ama her batmada kanamaya yorulmaz sanıyorum cunku idrar yolu ıltıhabı da batma tipi ağrı yapabilir canım

Hımm. O zaman bunu da rafa kaldırıyorum. Her şeyi düşün kafaya tak nereye kadar? :) Teşekkürler arkadaşım.

Şimdi 1 adet kuş tüyü yastık bir adet yatak ve pike istiyorum. Bunlara aşeriyorum var mı arkadaş!

Uyku istiyorum...

Hımm. O zaman bunu da rafa kaldırıyorum. Her şeyi düşün kafaya tak nereye kadar? :) Teşekkürler arkadaşım.

Şimdi 1 adet kuş tüyü yastık bir adet yatak ve pike istiyorum. Bunlara aşeriyorum var mı arkadaş!

Uyku istiyorum...

tabii ki canım teslim olmak lazım bi yerde tevekül etmek lazım ama tedbirsiz tevekkül olmaz

rica ederim canım... :)

sorma ben de sabah kendımı jiletle kazıdım yataktan :)

ilk kez cumartesi gördük keseyi, doktor 3-4 haftalık diyor, kan testi de aşağı yukarı öyle çıkıyor. ama benim son adet tarihim 24 nisan. kafam karıştı. 11 mayısta akıntıdan anladığım kadarıyla yumurtlama günümdü ve o gün hamile kaldığımı düşünüyorum. 11ine göre evet bugün tam 1 aylık, ama 24 nisana göre 6-7 haftalık. anlayamadım, yani kesin ne kadarlık hamile olduğumu bilmiyorum :KK43:

X