2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bende bugün tekrar test yapıcam
27.günde yaptığım testte hayalet gibi birçizgi vardı dün yani 30.gündeki çizgi yine silik ama öbüründen daha belirgindi
bugünde yapıcam yine aynı çıkarsa ozaman doktora :::)) gerçi çok ufaktır henüz görünüceğini sanmıuyorum

ke kadar süredir deniyodunuz bebek sahibi olmak için,benim 6 ay bitmişti.çok uzun bi zaman değildi ama her ay aynı şey tek çizgi yanında gölgesi bile yoktu.

benimde aynı canım.ama bu ay allahtan böylebir mucize oldu işte.halen inanmış değilim..

benim allah nasib ederse 2.bebişim olucak 3 yaşında bir kızım var
şu anda bebekle ilgili bişey hissetmiyorum şaşkınlık var sadece usgde görene kadarda böyle olur sanırım :)

benim allah nasib ederse 2.bebişim olucak 3 yaşında bir kızım var
şu anda bebekle ilgili bişey hissetmiyorum şaşkınlık var sadece usgde görene kadarda böyle olur sanırım :)

bende daha ultrasonla görmedim.o yüzden pek inanamıyorum.kısmetse bu cuma görücem.

bende daha ultrasonla görmedim.o yüzden pek inanamıyorum.kısmetse bu cuma görücem.

benim için erken henüz 4+2 haftalık çıkıyor nette
görünmez zaten aslında devlete gidip kan testimi yaptırsam diyorumda oda ayrı stres düşükmü yükselicekmi
en iyisi beklemek

benim için erken henüz 4+2 haftalık çıkıyor nette
görünmez zaten aslında devlete gidip kan testimi yaptırsam diyorumda oda ayrı stres düşükmü yükselicekmi
en iyisi beklemek

bencede bekle.bende geçen hafta 3 kere kan testi yaptırdım.iyice strese girdim.ama artış normaldi allahtan.bhcg 4000 üzeri olunca kese görünüyormuş sanırım.sende ona git doktora

bencede hcg yi takmayın kızlar.eskiden değil kan testi idrar testi bile yapılmıyomuş.kadınlar günü geçince anlıyolarmış hamile olduklarını.tabii öyle 1-2 gün değil 10-15 gün:))
adetin geçmişmiydi.biliyosun oluşan gebeliklerin yüzde 60 ı daha anne öğrenmeden sonlanıyor.bebek bi sebepten dolayı tam yerleşemiyor.yüzde 60 ta az bi oran değil.yani senin muhtemelen gebelik oluşmuş ama devam edememiştir.hakkında hayırlısı canım.ama adetin her zamankinden farklı ise temkinli davran bence.
senucunu bizede bildir canımç

Kızlar bişiy sorcam ya.Bu Haftalarda ne gibi belirtiler yaşıosunuz paylaşırmısınız? Ben hala çok belirtiler yaşamıyorum benim gibi olan varmıki?

Kızlar bişiy sorcam ya.Bu Haftalarda ne gibi belirtiler yaşıosunuz paylaşırmısınız? Ben hala çok belirtiler yaşamıyorum benim gibi olan varmıki?

ben kızımda 8haftaya kadar sadece uyku belirtisi yaşadım başkada bişey yoktu
şimdi henüz çok yeni sadece adet olucakmış gibiyim hatta arada tereddüte düşüyorum acaba adetmi olucam diye
birde sarı akıntım var dün akşam eşim diyorki gece vücut ısım yükseliyormuş baya ateşim çıkıyormuş

evde testim yok bugün alıcam eczaneden yapınca yazarım yine :))

gunaydın kızlar..
adete 1 gun kala hcg 43 kusurdu. 2 gun sonra yani adeti 1 gun gece 149 kusure yukseldi.. ama dr nin dedigi 4-5 gun sonra yenilet 500 u gececek mi diye not yazmıs

gunaydın kızlar..
adete 1 gun kala hcg 43 kusurdu. 2 gun sonra yani adeti 1 gun gece 149 kusure yukseldi.. ama dr nin dedigi 4-5 gun sonra yenilet 500 u gececek mi diye not yazmıs

bence doktorun daha evhamlıı
benim kızım adete 2 gün kala kan da değerim 113dü doktorumu aradım söyledim
hanüz çok yeni 2 hafta sonra gel hayırlı olsun :)))
2 hafta sonra gittiğimde kalp atışını duymuştum

Benimde öyle canım 4-5 saatte bir hemen hemen bi ağrı geliyo hasta olcam gibi batma gibi sanki Onun dışında akıntı filan yada mide bulanması gibi bişiy yok.Zaten Mide bulanması olmaması iyi diolar bebek daha iyi beslenir şimdi die....

bilmiyorumki canım her hamilelik farklıymış bakalım bu nasıl geçicek
buarada benim kızımda bulantılar 8.haftada başlamıştııı
o pek belli olmuyor yani bir sabah miyde bulantısıyla kalkabiliyorsun
ben mutfağa girdiğimde fena oluyordum bulaşık makinası temizde olsa kirlide olsa miydemi kaldırıyordu
kapağını açar açmaz böğğğ
kuru çay kokusu miydemi bulandırıyordu düşün yani

birde diş ağrısı çekiyorumki sormayınnn

ayyy diş de kötü olur ya.Benim de var dolgu yaptırmam gereken belli bi zaman sonra ağrıcak az kaldı Şuan bişiy yok ama.Şimdiden halletsem mi diyorum ilerde daha kötü olur die korkuyorum.Dr lar bile hamile kalmadan önce diş problemlerinizi halledin diolar.

hallet bence canım benim dolgulu diş ağrıyor gidicem tekrar çok fena
dün diş dokturndaydım ama röngen istedi bende çıktım geldim eve dolgu yapılıcak dişlerim var
ama ben önce şu ağrıyanı halletmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…