2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Merhaba bayanlar bir süredir forumu takip ediyorum ilk kez mesaj yazıyorum.Bende inşallah 12 ocak gibi nisa hastanesinde asiye hanımda doğum yapıcam şimdi her türlü hazırlığımızı tamamladık bebek şekeri, pijama sabahlık ,doğum çantası ,bebek kurabiyesi ,hurmalar vs. şimdi benim doğum yapan arkadaşlardan görüdüğüm en büyük sorun emzirme problemi, sarılık olması ve göğüs ucu çatlakları bu konularda bir hazırlığı olan var mı süt gelecek emzirmem lazım diye beklerken sarılık olmasını istemiyorum önceden çaresine bakalım süs oda eşya kıyafet derken asıl önemli konuları atlamamak lazım

tansiyon problemi nedeniyle bu hafta gibii gözüüyordu doğum , ama nst , suyum , tahliller temiz çıkınca bir hafta daha bekleyelim dedi. c.tesi kontrole gdceğim .
ondan sonraki salı doğum gözüküyor. bu hafta inşalah iyi geçer , bebeğim 3150 gr . 50 cm gözüküyor. tabi yanılma payları da var. haftasıyla uyumlu gdiyor çok şükür ..elhamdülillah. Rabbim herkesiinki nide benimki nide sağlıklı şekilde doğurmayı nasip etsin..

uykusuz bir gece daha.diş ağrısından ölüyorum.cuma günü kanal tedavisi başladı o diş iyide diğer tarafta çekilecek bir diş var öldürüyor beni dişçide doğumdan sonra çekelim diyor ama dayanamıyorum.yok böyle bir ağrı offffffff

geçmiş olsun. bende 4.30 dan beri ayaktayım.agrip oldum. bebişte gittikçe sıkıştırıyor. nefes almakta zorlanıyorum uyuyamıyorum o nedenle.

haklısın bende hala tık yok bugün yine doktora gitcem bakalım bu ne diycek
ama artık gelsinler ya sabır bitti :)

kizlarr son 50 dkda 6 kez sanci geldi. insallah gercek dogum sancisidir dua edin bana :)

Bugün kontrolüm vardı dr a gittim.Bebişin birinin kafası aşağıda zaten,doğum pozisyonu almış ama diğeri de tam tersi kafası yukarda.Dr umda seni normal doğurtacam deyip duruyor.Bende istemiyorum dedim.Çünkü biri normal olsa bile diğeri dönmediği için,tekrar sezeryana alınabilirim %99 ihtimalle.Allah bilir ama oyüzden birde o kadar ağrıyı çekip tekrar sezeryan olmak mantıklı gelmiyor.Kızlar eğer 10 Ocağ'a kadar suyum gelmezse veya kanama vb.sıkıntılar olmazsa 10 Ocak'ta sezeryan olacağım hayırlısı ile.Allah sağlıkla kucağımıza almayı da nasip eder inşallah.Amin.Bana ve bebişlerime dua edin lütfen kızlar...

yani böle düşünmekte çok haklısın iki acıyıdıa niye çekesinki.. allah yardımcınız olsun minikleirnle sana kucana alıp kavuşmayıda nasip etsin inşallah canım içini ferh tut

selam hanımlar;

nasılsınız biz iyiyiz çok şükür beklemeye devam

benim tam tarihim bu cts belli olacak ama büyük ihtimalle 7 ocakta sezeryan olacagım allahım hayırlısıyla bir sesde bir nefesde hem bizim dogumu atlatmamızı nasip etsin hemde bebeklerimizin saglıkla dünyaya gelmesini nasip etsin, cümlesiyle beraber aminn..

herkese yeni yıldan merhaba..
2 gündür kardeşim yanımdaydı ,yılbaşında yedik ,içtik ,okey partisi yaptık ,çok güzel geçti
hep beraberdik ama kaçırdım tabi yemek işini ,pizzalar ,çerezler ,cipsler gırla gitti
ne yapayım bi seferlik kendime kıyak geçtim olsun o kadar
onlar yerken bakamazdımya
bi de hamsiler de sevdi valla cipsi çerezi ,nasıl hareketliydiler yedikten sonra anlatamam size
ama moral olarak çok ii geldi valla ,uzun zamandır evde yalnızımya böyle toplu birarada ye iç yat kalk olayı ii geldi
yiğenime de çok düşkünümdür ilaç gibi geldi valla
şimdi de evimi sildi süpürdü gitti sağolsun
iş arkadaşım aradı demin,rüyamda gördüm seni doğurmuştun diyor
dedim ağzını hayra aç ben daha en az 2 hafta dayanacağım inş.
kız zilli maş. kaç aydır dayanıyorsun bugünlere getirdin helal olsun sana diyor bana
dedim dur nazar değer söyleme öyle doğunca söylersin
benim odam tamamlandı çok şükür birazdan resimlerini koyacağım bakalım beğenecekmisiniz

kizlarr son 50 dkda 6 kez sanci geldi. insallah gercek dogum sancisidir dua edin bana :)

İnşallah, çok sevindim darısı başımıza bizimde son 3 gün, nst de 2 gün önce çıkan sancılar bile bu sefer yok 42. haftaya kadar sorun olmazsa bekleyebiliyoruz dedi doktorumuz.

dakika dakika doguma mı sahit olacaz :)

Allah yardımcın olsun suan durumun ne nasıl sancılar filan az detaylı yazsan eger durumun elveriyorsa :)

İnşallah, çok sevindim darısı başımıza bizimde son 3 gün, nst de 2 gün önce çıkan sancılar bile bu sefer yok 42. haftaya kadar sorun olmazsa bekleyebiliyoruz dedi doktorumuz.

Sağolun kızlar,

İlk 7-10 dkda bir gelip 45 sn falan kalıyordu, sonra 10-12 dkya şimdi de 15 dkda 1 e düştü. adet sancısının çok yoğunu gibi başladı şu an biraz daha keskin ama sancılar düzensizleşti. umudum kırıldı belki yalancı doğumdur

kızlaaar ben artık geceleri hiç uyuyamıyorum ve sürekli wc ye çıkıyorum. arada minik minik kasılmalarımda oluyor napıcaz yaa tırsmaya başladım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…