2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Canım 15 gün desene. Ne kadar az kalmış. Rabbim sana da kolay ve hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah. Ayşenin eşi de çok şükür biraz daha iyi bu arada. :KK16:

Yılbaşoı gecesi bütün aileler bizde toplandık. Saat tam 11.30 nişanım geldi canım. Dr a gittik. Suyum gelmediği için dr lar eve gönderdi. Açılmam var, nişanım geldi. Ama doğum yok. :KK1:

Heralde bugün yarın benden de bir doğum haberi gelir.

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım benim.

amin canım da, bir an doğurdum diyeceksin sandım :))))))

böyle direkten dönmek de zor ama ya.. sen daha önce de hastanede yatmıştın falan, allahın hakkı 3 tür derler 3.de inşallah hayırlısı ile doğurursun canım..

ayşenin eşi icin de sevindim evet inşallah iyileşeceğinin bir işaretidir, günden güne daha iyi olur.. allah yardımcıları olsun..

herkese yeni yıldan merhaba..
2 gündür kardeşim yanımdaydı ,yılbaşında yedik ,içtik ,okey partisi yaptık ,çok güzel geçti
hep beraberdik ama kaçırdım tabi yemek işini ,pizzalar ,çerezler ,cipsler gırla gitti:KK1:
ne yapayım bi seferlik kendime kıyak geçtim olsun o kadar:KK14:
onlar yerken bakamazdımya :KK1:
bi de hamsiler de sevdi valla cipsi çerezi ,nasıl hareketliydiler yedikten sonra anlatamam size :KK1:
ama moral olarak çok ii geldi valla ,uzun zamandır evde yalnızımya böyle toplu birarada ye iç yat kalk olayı ii geldi
yiğenime de çok düşkünümdür ilaç gibi geldi valla
şimdi de evimi sildi süpürdü gitti sağolsun
iş arkadaşım aradı demin,rüyamda gördüm seni doğurmuştun diyor
dedim ağzını hayra aç ben daha en az 2 hafta dayanacağım inş. :KK1:
kız zilli maş. kaç aydır dayanıyorsun bugünlere getirdin helal olsun sana diyor bana :KK1:
dedim dur nazar değer söyleme öyle doğunca söylersin:nazar:
benim odam tamamlandı çok şükür birazdan resimlerini koyacağım bakalım beğenecekmisiniz

oh ne güzel canım, sefanız olsun :))
doğumdan önce moral olmuş sana..
2 hafta daha dayanırsa senin hamsiler 2,5 kg mı da gecerler diye düşünüyorum..
geçen gün kontrolden sonra yazmıştın kg larını hatırlıyorum..hayırlısı canım..
seninkiler de hareketli mi hala, benimki o kadar hareketli ki maşallah, son dönemde hareketleri yavaşlar diye duymuştum hep, dr um da öyle demişti..
ama benimki maşallah bi tepiniyor bi tepiniyor ki sorma..
hepimizin hakkında hayırlısı inşallah, güzel doğumlarımız olsun allahın izni ile..

cok güzel canım, güle güle kullan..
herşeyden iki tane :))))))
allah yardımcınız olsun..

oh ne güzel canım, sefanız olsun :))
doğumdan önce moral olmuş sana..
2 hafta daha dayanırsa senin hamsiler 2,5 kg mı da gecerler diye düşünüyorum..
geçen gün kontrolden sonra yazmıştın kg larını hatırlıyorum..hayırlısı canım..
seninkiler de hareketli mi hala, benimki o kadar hareketli ki maşallah, son dönemde hareketleri yavaşlar diye duymuştum hep, dr um da öyle demişti..
ama benimki maşallah bi tepiniyor bi tepiniyor ki sorma..
hepimizin hakkında hayırlısı inşallah, güzel doğumlarımız olsun allahın izni ile..

cok güzel canım, güle güle kullan..
herşeyden iki tane :))))))
allah yardımcınız olsun..

pazartesi günü 2400-2450 idiler ..2 hafta dayanırlarsa 3e yaklaşırlar diye düşünüyorum inş. çünkü daha şuan 2,5 kg oldular :nazar::nazar:
yokyaa bizimkiler hep aynı hiç yavaşlama yok :KK1:
aman hareketli olsunlar yeterki ,benimkiler bi de iki taneya nasıl gerdiriyorlar bi bilsen ,kaburga kemiğim ayrı acıyor,miyomu itiyorlar ondan dolayı ayrı acıyor ,bi çıksınlar ısırıcam onları :KK1:
amin inş. yaaa hayırlı zamanda hayırlı evlatlar doğuralım inş. :KK16:

ay sorma ya herşeyde iki tane olması ayrı ,uydurmak ayrı dert:KK1:
ikiz olursa gerçekten herşeyleri zor oda hazırlamak da zor ..
yani özel yaptırırsan kolay da ,böyle olursa zor oluyor ,aynı renkleri bulmak ayarlamak zor oldu valla
niyeyse bizi düşünen yok :KK1: ya kız ya erkek konsepti var :KK1:
aman sağlıcakla doğsunlar da gerisi hiç mühim değil halloluyor bi şekilde ..

dogumlar başlamış maşallah :) darısı başımıza artık cok zorlanıyorum .. uyku 0,ayaklar balon ..Rabbim yardım etsin inşallah.
Allah kimsenin eline muhtac etmesin hamılelıkte en iyi bunu anladım .. herkesede mutlu güzel seneler dilerim..

Hiç belli olmuyor, benim erken doğum riskim vardı, ilaç kulllandım. Şimdi 40. haftayı dolduruyorum 3 gün sonra.

haklısın da öyle bir hurafe war ya:) son zamanlarda bunu söyleyip duruyorlar.. benim de erken doğum olayı wardı, nidilat kullanmıştım, etki eder mi yani

kızlar karnımın üstünde bir acıma oluyor, sızı gibi birşey.. siz de oluyor mu

karnın üzerinde hissizlik olabilir ..artık gergindir karın

ama karnın üzerinde kasılmaya benzer yada karın derisi toplanıp büzülüyormuş giibi sonrada gevşiyormuş gibi bir his olması sancıların başladığını gösterir..ama böyle şeyler olduğu zaman hemen paniğe kapılmayın..çünkü ben iki oğlumda da 14 saatte doğum yaptım..
öyle sancı başlar başlamaz doğum olmaz ..panik yapmayın sakın..

benim küçük oğlumun doğum gününe de az kaldı..5 ocak 2011 doğumlu..

canım o sallanın sleeper dan bende de vardı..hem yatak hem koltuk gibi kallanır..gece bile bir arkadaşım onda yatırdı bebeğini ..uzaktan kumandası vardı..gece bebek ağladıığında yataktan kalkmadan kumandasına basıyordu..yatak sallanmaya başlıyordu..onun sayesinde uykusuz kalmadan büyüttü bebeğini..ben sallanma özelliğini kullanmadım desem yeridir..

kizlarr son 50 dkda 6 kez sanci geldi. insallah gercek dogum sancisidir dua edin bana :)

hadi bakalım canım inşallah doğum sancısıdır :21: walla bende şu aralar doğsun istiyorum artık hayırlısıyla son hafta geçmek bilmiyor bitürlü bi de ne zaman olacağınıda bilmemek dahada heyecanlandırıyor insanı :26:

canım o sallanın sleeper dan bende de vardı..hem yatak hem koltuk gibi kallanır..gece bile bir arkadaşım onda yatırdı bebeğini ..uzaktan kumandası vardı..gece bebek ağladıığında yataktan kalkmadan kumandasına basıyordu..yatak sallanmaya başlıyordu..onun sayesinde uykusuz kalmadan büyüttü bebeğini..ben sallanma özelliğini kullanmadım desem yeridir..

ben de netten araştırdım kullananlar çok memnunlar ,ben de ikiz annesi olduğum için bu özelliklerinden dolayı aldım ..

2 tane bebeği sallamak çok zor hele de elde filan düşünemiyorum :KK1:
inş.ben de memnun kalırım

tüm anne ve adaylarına merhaba herkes iyidir umarım çok fazla nete giremiyorum herkesden çok fazla bilgim yok.. birde doğum izini süresi uzatıldımı bu haberle ilgili bilgisi olan varsa lütfen yazsın bana.. şimdiden teşekkürler...

reputable bir gelsin böyle bizi kandırdı diye öpe her yerini yaramazın bak cilvelesiyor annesine :)

küpeli herseyleri cok güzel saglıkla kullanmayı nasip etsin mevlam

tüm anne ve adaylarına merhaba herkes iyidir umarım çok fazla nete giremiyorum herkesden çok fazla bilgim yok.. birde doğum izini süresi uzatıldımı bu haberle ilgili bilgisi olan varsa lütfen yazsın bana.. şimdiden teşekkürler...

Tasarı Meclise sunulacak onaylanması halinde yasa ile yürürlüğe girecek.

hadi bakalım canım inşallah doğum sancısıdır :21: walla bende şu aralar doğsun istiyorum artık hayırlısıyla son hafta geçmek bilmiyor bitürlü bi de ne zaman olacağınıda bilmemek dahada heyecanlandırıyor insanı :26:

bana sor artık moralim bozuluyordu yarın beklenen tarih. sancı gelince resmen acıya seviniyorum. acıya sevinen tek anneler vardır heralde :KK1:

reputable bir gelsin böyle bizi kandırdı diye öpe her yerini yaramazın bak cilvelesiyor annesine :)

gerçek galiba, sancılar yavaş yavaş sıklaşıyor ve acı artıyor
bu gidişle forumda doğurabilirim :KK1:

bana sor artık moralim bozuluyordu yarın beklenen tarih. sancı gelince resmen acıya seviniyorum. acıya sevinen tek anneler vardır heralde :KK1:

gerçek galiba, sancılar yavaş yavaş sıklaşıyor ve acı artıyor
bu gidişle forumda doğurabilirim :KK1:

İnşallah bu gece alırsın kuzunu kucağına..
Ben de doğrmak istiyorum... Az önce doktordan geldim. sancı yok açılma yok. çatı muayenemde yapıldı. Çok güzel bir kemik yapın var doğum yapabilirsin rahatlıkla dedi. Bebeğim başını dayamış zorlamaya başlıyor çıkışı artık.. ama hemen gelmeyecek dedi :KK43: Bir de 3.100 gr. olmuş, doğuma kadar 4 kilo olur mu acaba? olmasın o kadar yaaa

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ
canım hala komısyonda:KK43:

bayıldım bayıldım bayıldımmm
her şeyı en ince ayrıntısına kadar düşünmüşsün, perdeler ıkı renk halı desen çok tatlı,avize oyle... kapıları bıle çok hoş... çok emek harcamışşsın ve çok guzel olmuş herşey gule gule kullanın canım

Selam kızlar...
Nasılsınız?
Ben daha doğurmadım:KK53:
Ama karnım patlıcak sanırım çok gerildi bugün.
Ne zaman doğurcam ya :KK5:
Ayşe'yi de merak ettim nasıl acaba?
İnşallah iyidir durumları.
Bizden haberler böyle...

İnşallah bu gece alırsın kuzunu kucağına..
Ben de doğrmak istiyorum... Az önce doktordan geldim. sancı yok açılma yok. çatı muayenemde yapıldı. Çok güzel bir kemik yapın var doğum yapabilirsin rahatlıkla dedi. Bebeğim başını dayamış zorlamaya başlıyor çıkışı artık.. ama hemen gelmeyecek dedi :KK43: Bir de 3.100 gr. olmuş, doğuma kadar 4 kilo olur mu acaba? olmasın o kadar yaaa

İnşallah :KK49:
ben bilmiyorum kemiğim nasıldır, bebeğin kilosu nedir, ingilterede böyle şeyleri kontrol etmiyorlar. Bakalım inşallah çok zayıf ya da tosuncuk değildir. :KK1:

Kızlar ben dün meleğime kavuştum çok şükür.sezeryan oldu ama 4.sezeryan olmasına rağmen iyi geçti.sadece rahimim çok incelmiş.bebeğim 3540 gr ama meme emmedi hiç mamaya da kustu midesini yıkadılar küveze koydular.serumla besliyorlar yarın sabah eğer yerse çıkaracaklar yoksa antibiyotik başlıyacaklar.onu hastanede bırakıp eve boş dönmek çok kötü.dua edin inşallah yarın çıkar.yani buruk bir sevincimiz var şu an.aklım hep bebeğimde.

X