2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

cok şukur canım bunu duymak güzel.. en azından bir gelişme var.
inşallah iyileşir en yakın zamanda, ayşenin doğumuna da az kaldı.. eşine mi üzülsün, doğumu mu beklesin..
allah yardımcısı olsun, büyük sınavdan geçiyor..

selam kizlar. ben nasi . irandan . uzun sure gelemedim. bebegim 5 gun sonra geliyor.
kizlar siz saclarinizi dogumdan once boyadiniz mi? sizce zararli degil?

selam.. benim dr um boyatabilirsin artık dedi..doğuma bakımlı gir demek istedi :))
ama ben kararsızım..

herkes için hayırlı olsun. Bana da doktor aralık ayında olcacak dedi.olmadı. bende bekliyorum bakalım. yarın konrollüm var ne diyecek ?

aynı günüz seninle, daha önce de söylemiştik galiba bunu birbirimize ama tam hatırlayamadım . benim de perşembe kontrolüm bakalım bize ne dicek, cuma da günüm doluyo zaten

aynı günüz seninle, daha önce de söylemiştik galiba bunu birbirimize ama tam hatırlayamadım . benim de perşembe kontrolüm bakalım bize ne dicek, cuma da günüm doluyo zaten

Yani bu hafta içinde olsun artık diyorum tabii Allah'ın izniyle.senin bebiş erkek miydi ?

Lohusa şerbeti takımımda hazır. bugün taşıma pusetinide aldık gel artık oğluşum yaa : ))

bence bu kadar beklemişiz biraz daha bekleyebiliriz sonucta 0 riskte diil yani aklında yine bi acaba olucak yavrunu tehlikeye atmaya degmez bence

slm kk.:)22 aralık akşamı miralim dünyaya geldi erken oldu sancılar erken başladı çatı dardı hemen sezaryana aldılar oğlum çok sıkışmış ama maş.tosun gibi aslanım:))))

Allah analı babalı büyüytsün inşallah :81: catı muayenesinden hemen sonra mı sezaryene aldılar yoksa acılmayınca mı ? kaç kilo doğdu oğluşun cnm ?

selam kizlar. ben nasi . irandan . uzun sure gelemedim. bebegim 5 gun sonra geliyor.
kizlar siz saclarinizi dogumdan once boyadiniz mi? sizce zararli degil?

mERHABA canım evet ne zamandır göremiyoruz seni..

Ben 9 aydır hiç boyatmadım. Doğumdan önce de boyatmıcam. Artık doğumdan sonra inşallah boyatırım canım...

Canım 15 gün desene. Ne kadar az kalmış. Rabbim sana da kolay ve hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah. Ayşenin eşi de çok şükür biraz daha iyi bu arada.

Yılbaşoı gecesi bütün aileler bizde toplandık. Saat tam 11.30 nişanım geldi canım. Dr a gittik. Suyum gelmediği için dr lar eve gönderdi. Açılmam var, nişanım geldi. Ama doğum yok.

Heralde bugün yarın benden de bir doğum haberi gelir.

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım benim.

süper canım senin adına çok sevindim inşallah kolay doğurursun!

Zaman nasıl da geçiyor kızlar hamilelik belirtileri,şikayetleri derken yavaş yavaş doğurmaya başlıyor herkes Rabbim hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın benm de 10 günüm kaldı hem heyecanlı hem durgunum inanamıyorum ya hiç olmayacak gibi geliyor tuhaf bi ruh hali...

selam kızlar.yarın sabah saat 11.00 da sezaryen ile doğum yapacağım kısmetse...bana ve bebeğime dua edin lütfen.

Kızlar doğum fotoğrafçısı düşünen var mı fiyatlar niye uçuyor

Doğumda düşünmüyorum, kız kardeşim çekecek, 1 ay-2 ay sonra istiyorum, konsept çekimler var, bebeğin yarı çıplak anne baba ile fotografları falan filan, doğal siyabeyaz çok güzel çalışmalar gördüm.

o da çok güzel aslında ama bebeğin ilk anları benm heyecanm da olmalı kararsz kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…