2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
aherdo
canım Ayşeden dun haber aldık, eşi hala yoğun bakımda ama durumu bıraz daha ıyı sanırım... Ayşe eşini yoğum bakımda gorunce fenalaşmış tabı kolay deil ama dun bıraz daha olumlu haberler aldık...

cok şukur canım bunu duymak güzel.. en azından bir gelişme var.
inşallah iyileşir en yakın zamanda, ayşenin doğumuna da az kaldı.. eşine mi üzülsün, doğumu mu beklesin..
allah yardımcısı olsun, büyük sınavdan geçiyor..

selam kizlar. ben nasi . irandan . uzun sure gelemedim. bebegim 5 gun sonra geliyor.
kizlar siz saclarinizi dogumdan once boyadiniz mi? sizce zararli degil?

selam.. benim dr um boyatabilirsin artık dedi..doğuma bakımlı gir demek istedi :))
ama ben kararsızım..

herkes için hayırlı olsun. Bana da doktor aralık ayında olcacak dedi.olmadı. bende bekliyorum bakalım. yarın konrollüm var ne diyecek ?

aynı günüz seninle, daha önce de söylemiştik galiba bunu birbirimize ama tam hatırlayamadım :KK70:. benim de perşembe kontrolüm bakalım bize ne dicek, cuma da günüm doluyo zaten

aynı günüz seninle, daha önce de söylemiştik galiba bunu birbirimize ama tam hatırlayamadım :KK70:. benim de perşembe kontrolüm bakalım bize ne dicek, cuma da günüm doluyo zaten

Yani bu hafta içinde olsun artık diyorum tabii Allah'ın izniyle.senin bebiş erkek miydi ?

Lohusa şerbeti takımımda hazır. bugün taşıma pusetinide aldık gel artık oğluşum yaa : $DSCF0246.jpg ))

cok şukur canım bunu duymak güzel.. en azından bir gelişme var.
inşallah iyileşir en yakın zamanda, ayşenin doğumuna da az kaldı.. eşine mi üzülsün, doğumu mu beklesin..
allah yardımcısı olsun, büyük sınavdan geçiyor..

selam.. benim dr um boyatabilirsin artık dedi..doğuma bakımlı gir demek istedi :))
ama ben kararsızım..

bence bu kadar beklemişiz biraz daha bekleyebiliriz sonucta 0 riskte diil yani aklında yine bi acaba olucak yavrunu tehlikeye atmaya degmez bence

slm kk.:)22 aralık akşamı miralim dünyaya geldi erken oldu sancılar erken başladı çatı dardı hemen sezaryana aldılar oğlum çok sıkışmış ama maş.tosun gibi aslanım:))))

Allah analı babalı büyüytsün inşallah :81: catı muayenesinden hemen sonra mı sezaryene aldılar yoksa acılmayınca mı ? kaç kilo doğdu oğluşun cnm ?

selam kizlar. ben nasi . irandan . uzun sure gelemedim. bebegim 5 gun sonra geliyor.
kizlar siz saclarinizi dogumdan once boyadiniz mi? sizce zararli degil?

mERHABA canım evet ne zamandır göremiyoruz seni..

Ben 9 aydır hiç boyatmadım. Doğumdan önce de boyatmıcam. Artık doğumdan sonra inşallah boyatırım canım...

herkese merhaba kızlar,
2013 ün hepimiz için iyi bir yıl olmasını diliyorum..
herkes bebeğini sağlıkla kucağına alsın inşallah..

ay-she nin eşi hastanedeymiş, durumu ciddi diye duydum, okudum..
telefonu olsa arayacaktım, cok üzüldüm gerçekten. umarım iyileşmiştir allah yardımcıları olsun, şifa versin inşallah.. biraz da ondan haber alır mıyım diye girdim ama gördüğüm kadarıyla kimsenin haberi yok.. bir arkadaş daha sormuş ama cevap veren olmamış.. allahım sifasını versin inşallah..

milsacım merhaba, bayadır tam anlamı ile takim edemiyorum.. uzun uzadıya da yazamadım ama kısa süreli girişlerimde gördüm hala doğurmamışsın, maşallah canım.. :) poyraz bebek baya dayanıklı çıktı afferin ona :)))
yazdığım kartları anı defterine koyman cok hoşuma gitti canım, bir gün okuyacak onları ne güzel di mi hayali bile :)))
o günleri görmeyi nasip etsin allah inşallah..
öncelikle sağlıklı güzel doğumlarımız olsun inşallah, kucağımıza alalım da..
ben ordan oraya koşturuyorum, herkes dur diyor, yat dinlen ama yapacak o kadar cok şey var ki..
bir kere evin işi hiç bitmiyor.. çalışırken farkında olmuyor insan.. o zaman da yetişemiyordum ama şu an sanki hiç yetişemiyorum :)))
herşeyi aynı anda yapmaya calışıyorum sanırım.. hastane çantamı bile ben bugün hazırladım biliyor musun.. şaka gibi ya :)))
ufak tefek eksiklerimiz var hala, bu hafta içi halledeceğiz nasipse.. gönderdiğin etiketleri de bastıracak eşim, çikolatalarımızın üzerine yapıştıracağız ziyarete gelen misafirlerimiz için..
böyle işte canım.. doğurursam yazabilir miyim bilmiyorum ama fırsatını bulursam tabi ki.. olmadı görümcemden falan rica ederim o yazar :)))
bugün tanıştığım bir doğum hemşiresi dedi ki 15 güne doğurursun sen :))) dr um da 20 güne demişti :)) iyice hazırladım kendimi o tarihlere.. gününü geçmez diyorlar hep.. allahım sağlıkla kucaklamayı nasip etsin yarabbim..
catı muayenesinden sonra cok rahatladım ben.. cok güzel gecti çünkü, dr um da rahat bir doğum olucak inşallah dedi..
umarım öyle olur..
sende durumlar nasıl ??? normal mi olacak, sezeryan mı???

ayyy inanmıyorum ya doğurdun mu.. ben eskisi girip takip edemiyorum artık, evde kayboldum resmen işlerin arasında :)))

canım benim gözün aydın, kavuşmuşsun bebeğine.. cok sevindim senin adına..allah sağlıklı uzun ömür versin evladına, acısını göstermesin..
doğum hikayeni okuycam hemen :)) umarım bizler de kurtuluruz bir avazda..

selam canım.. gözün aydın diyelim o zaman :)))
allah yardımcın olsun, tez vakitte bir avazda kurtul canım..
yazabilirsen yaz, okuruz burdan..
benim telefon numaram değişti bu arada.. sendeki noyu bırakmak zorunda kaldım şirket hattı idi o..
sonra da telefonumda bir sorun oluştu fabrika ayarlarına döndürmek zorunda kaldım ve sürpriiiiiiizz rehberimi sıfırladı.. gitti bütün no lar..
seninkini de yeni bulabildim hediyeleşme adres listesinden.. yarın arıycam :)))))))

allah yardımcın olsun canım.. sağlıklı bir şekilde kucaklarsın inşallah yavrunu :)))
darısı bizim başımıza hadi bakalım :)))

canım benim gözün aydın :))))
bebeğine allah sağlıklı uzun ömür versin, acısını göstermesin inşalllah..
patır patır dökülüyoruz maşallah :))))))))) benim için de 15-20 gün biçti dr um hayırlısı bakalım..

hareketleri azalır diyorlar son haftalarda ama benimki tam aksine aksiyon halinde.. şu an yazarken bile içerde terör estiriyor resmen :)))))))

Canım 15 gün desene. Ne kadar az kalmış. Rabbim sana da kolay ve hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah. Ayşenin eşi de çok şükür biraz daha iyi bu arada. :KK16:

Yılbaşoı gecesi bütün aileler bizde toplandık. Saat tam 11.30 nişanım geldi canım. Dr a gittik. Suyum gelmediği için dr lar eve gönderdi. Açılmam var, nişanım geldi. Ama doğum yok. :KK1:

Heralde bugün yarın benden de bir doğum haberi gelir.

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım benim.

Canım 15 gün desene. Ne kadar az kalmış. Rabbim sana da kolay ve hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah. Ayşenin eşi de çok şükür biraz daha iyi bu arada. :KK16:

Yılbaşoı gecesi bütün aileler bizde toplandık. Saat tam 11.30 nişanım geldi canım. Dr a gittik. Suyum gelmediği için dr lar eve gönderdi. Açılmam var, nişanım geldi. Ama doğum yok. :KK1:

Heralde bugün yarın benden de bir doğum haberi gelir.

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım benim.

süper canım senin adına çok sevindim inşallah kolay doğurursun!

Zaman nasıl da geçiyor kızlar hamilelik belirtileri,şikayetleri derken yavaş yavaş doğurmaya başlıyor herkes Rabbim hepimizin evlatlarını bizlere bağışlasın benm de 10 günüm kaldı hem heyecanlı hem durgunum inanamıyorum ya hiç olmayacak gibi geliyor tuhaf bi ruh hali...

selam kızlar.yarın sabah saat 11.00 da sezaryen ile doğum yapacağım kısmetse...bana ve bebeğime dua edin lütfen.

Kızlar doğum fotoğrafçısı düşünen var mı fiyatlar niye uçuyor:KK53:

Doğumda düşünmüyorum, kız kardeşim çekecek, 1 ay-2 ay sonra istiyorum, konsept çekimler var, bebeğin yarı çıplak anne baba ile fotografları falan filan, doğal siyabeyaz çok güzel çalışmalar gördüm.

Doğumda düşünmüyorum, kız kardeşim çekecek, 1 ay-2 ay sonra istiyorum, konsept çekimler var, bebeğin yarı çıplak anne baba ile fotografları falan filan, doğal siyabeyaz çok güzel çalışmalar gördüm.

o da çok güzel aslında ama bebeğin ilk anları benm heyecanm da olmalı kararsz kaldım :KK15:

X