2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Slm kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiyorum kızımla ilgileniyorum genelde yavaş yavaş doğumlar başlamış maş inş herkes meleğine sağlıkla kavuşsun :)) biraz geçmişe baktım ayşenin eşi hastaymış sanırım hayırsır umarım çok kötü bişey yoktur

Canım gözünaydın maş bebişine neden emmedi ve midesini yokadılar canım inş yarın emerede evinize getirirsiniz bebîşinizi dualarım seninle :))

gözün aydın cnm.Allah analı babalı büyütsün inş.
bebegin içinde gecmiş olsun.inş bi an önce düzelir

ay_she bugün dogum yaptı.eşide daha iyiymişş.

herkese selamlar ben 24 aralikta dogum yaptim planlanan tarih 8 ocakti bebislerim erken gelmeye karar verdi sevinemedik kendimi ameliyat oldugumu bilemedim kizlarim kuveze alindi akcigerlerinde enfeksiyon var cok zor gunler yasadik hergun hastanedeyim hala kuvezdeler dua edin ins sag salim evimize getirelim kizlarimizi

Kızlar dogumum 16 ocakta normal dogum ama bn artık pasama kavusmak ıstyom 2hfta ıcnde dogururmym cok hycanlym

bende bugün dr a gittim ama gitmez olsaydım.en son 24 aralıkta gitmiştim özel hastane dr. um amerikaya gideceğini 2 sinde başka bi hocanın beni kontröl edeceğini ve7 ocakta doğuma hazır bir şekilde gelmemi söyledi.7 ocakta "bakarım normal olacak gibiyse normal yaparım yoksa sezeryanla alırım "dedi.neyse buğün gittik.bakan başka bi dr bebeğimde bağırsak tıkanıklığı olduğunu söyledi!!!!
daha önce ayrıntılı ultrasona girmiştim kızım amniyon yutmuş ama çişini yapmadığı için bağırsak ve mesanesi dolu demişti doktorum.bu salak dr.da bağırsak tıkanık deyince çok moralim bozuldu saatlerce ağladım.kendi doktorumu aradım ulaşamadım.ve hastaneye hiç güvenim kalmadı.ne yapacağımı bilmiyorum.38+3 teyim başka bi hastaneyemi gitsem yoksa kendi doktorumumu beklesem bilemedim çok çaresiz hissediyorum kendimi.ANKARADA olup dr tavsiye edecek varmı nolur yardım edin.daha çatı muayenesi bile olmadım.pat diye sezeryana alacaklar heralde çok korkuyorum epiduraldende.off off ne zormuş anne olmak.

canım geçmiş olsun hangi hastaneye gidiyodun? 29 mayısta hülya hanım var ilgilli ve normal doğum yanllısı daha da önemlisi ultrasonda çok kabiliyetli doğuma az kalmış kabul ederller mi bilmiyorum bazı doktorlar belli bi haftadan sonra almıyolar

gözün aydın.dualarım seninle inşallah iyi olur bebeğin evine biran önce gelir.

teşekkür ederim.hrs hastanesine gidiyorum rezil bi yermiş geç anladım.keşke biraz zamanım olsaydı.başka bi doktora giderdim.dediğin gibi şuan başka dr da kabul etmeyebilir.çok fena oldu ya çok canım sıkkın.insan kaç kere doğururki hayatta hiç içime sinmiyo hastane artık resmen paramızla rezil olduk.

yinede bi telefonla sor istersen belki herşey yollundadır boşuna sezeryan olma

gözün aydın canım, kavuşmuşsun bebeğine..
allah daha büyük dert vermesin inşallah üzülme, sütün de gitmesin..
allah sağlık sıhhat versin analı babalı büyütsün..
inşallah en kısa sürede çıksın bebeğin küvezden..

ay_she bugün dogum yaptı.eşide daha iyiymişş.

tontirikcim selam..
ayşeden haber almak ne güzel.. çok sevindim allah analı babalı büyütsün inşallah..
buruktur şimdi ayşecim ama olsun, eşi de iyiye gidiyormuş, allah yardımcıları olsun inşallah..
eşinin hızla iyileşeceğini düşünüyorum, kızları onlara güç kuvvet verecek inşallah..

gözünaydın canım, bebeklerine kavuşmuşsun.. talihsizlikler yaşamışsınız ama olsun, allah yardımcınız olsun..
bebekler hepimizden güçlüler inan, o küçücük bedenleri ve kalpleri ile hayata öyle güçlü tutunuyorlar ki inanamazsın..
gör bak nasıl hızlı iyileşecekler.. allah onlara sağlıklı güzel bir ömür versin inşallah.. allah analı babalı büyütsün..

kızlar günaydın...
doğum yapan arkadaşların gözü aydın olsun.üzülmesinler bebişlerinide alıp en yakın zamanda evlerine dönerler inşallah.
bugün dr.nst var.doktor herşey yolunda 15 ocağa kadar dayan diyor ama bende derman kalmadı belin kasıklarım ağrıdan ölüyorum.geceleri nefes alamıyorum.bide dişler çıktı sorunum offff dayanamazsan alırız diyor.38+1de alsın diyorum sizce erkenmi....

bende lokman hekim elif terzi ye gidiyorum cok memnunum.ilk dogumumu da o yaptırmıştı.cok güvenilir ve normal dogum yanlısı bi doktor
randevuları cok dolu oluyor.hastaneyle bi görüş dogum için gelecegini söyle belki kabul ederler.

kızlar hepinize hayırlı doğumlar doğurmayan az kalmış rabbım sağlık sıhatle kucağınıza almayı nasip etsın doğuranlarıda tebrık ederim
kızlar ay_she hiç haber alamıyorum durumu nasıl doğurdumu ne oldu uzun zamandır gırmemiş nete bilgisi olan varsa yazsın lütfen

canım korkma telaş yapma inş. bırsey yotur bazen dr. cok gıcık oluyor sana fatih hastanesınde ayla eser tavsıye ederim muayene 50 tahlıl yaparsa ayrı ücret ödüyorsun hemen ara git bence int. sitesinden tlf öğrene bılırsın güzel haberını beklıyoruz

selam arkadaşlar;

Nasılsınız ben dün doktora gittim bebiş iyiymiş 2,950 gr olmuş ama biraz mink olcak galiba kızımız ( boyle derken tekme attı kızdı galiba anası gibi cadımı olcak nedir) suyu iyiymiş başı aşağıya inmemiş halen doktor bu zamana kadar inmesi lazımdı dedi bide catım biraz dar kemiğin önde ama bebek çok iri değil sorun olmaz heralde dedi. sonra tahlil sonuclarıma baktı

herzaman ki gibi idrar yolu enfeksiyonu bide ilaç kullanmama rağmen sürekli artıyor iğne yazdı normalde 3 günde bir çağırıyor bundan sonra ama sen bir hafta sonra gelsen olur dedi. yani gelmeye niyeti yokmuş daha :) 38+1 deyim bende 15 ocak gibi gözüküyor doğum tarihimiz

dua edin sizde bol bol herkesin hayırlısıyla bebişleri gelsin insallah

bebişleri gelenlerinde sütleri gelsin :)))))

Az önce saglık ocagından geldim gribim,ayaklarım ödemlenmiş,nabzım yüksek .. Allahım dogurmak icin sabırsızlanıyorum resmen..bırazda catlak olusmus bana mıöyle geldi bılmıyorum tum önlemlerıme ragmen
sinirler hat safhada.. son hafta cok zormuş yahu

selam kızlar..
doktordan geldim kontrolden..benim oğlan aşağı inmemiş kanalda değil yani.. off tedirgin olmaya başladım yine sancım gelmeyecek doktor sezeryana alacak sanki kurgular bol yeter ki seneryo yapacak karakterin olsun :) bir de bebek kilolu(maaşallah sünhanallah), haftayı bulursa sınırı geçecek , ben nasıl doğurcam diyorum.. doktor rahat doğurursun ilki de kiloluymuş doğurmuşsun diyor.. sezeryan kurgularım artmaya başladı, korktuğum başıma gelmesin ya.. gurbetlerde ameliyatla 2 çocuğa nasıl bakarım ben tabi allah en başta hayırlısnı sağlıklısını diliyorum benim için herkes için.. sancı için kaynaklar araştırıyorum buldum bir sürü şey.. uygulamaya geçicem annem sen ne kadar uğraşırsan uğraş o wakti gelmeyince çıkmaz ordan diyor, doğru da söylüyor..
benim gibi sabırsızın warsa belki faydası olur :)

Doğum Meleği: Doğumu Doğal Yollarla Başlatmak-1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…