2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
merhaba kızlar.Aranıza bnde katılıyorum :)
hayırlı olsun canıım
su lekelenmeler gecsin kalp atslarini goreyim vericem bilgileri ama simdi cok erken

oo masallah ozendim valla benim boy 164 ( kiloda 54,5 ama yeni aldim onu 51 kg dim bir kac ay once
seninde iyiymiş canım.niye öyle diyosun
ağla canım ağla.hep mutluluktan apla.tebrikleer.
kızlar kasık ağrınız var mı bende bugün öğrendim hamile olduğumu
bende yok henüz.hayırlı olsun canım

canım o belki yolk kesesidir. zamanla kayboluyomus o kese yanılmıosam

benim de suphelerim var. adete 5 gun kaladan beri test yapıyorum hep silik cıkıyo. bugun adeti 1 gun gecti yine yaptım yine silik cıktı adete 1 gun kala bhcg 43 kusur cıkmıstı. bugun yine kan vericem umarım katlanmıstır deger

benimde 3.çocuğumda öyle olmuştu.4-5 saat sonra çıkmıştı hatta.ama hamileydim.sende inş.hamilesindir.
bence hamilesindir.bu 4. çocuğum ve resmen test uzmanı oldum.eğer gebelik yoksa 10 saat beklesende hiç bişey çıkmıyor.bembeyaz kalıyor.haberlerini bekliyoruz.
Kizlar
Sizden kopmus degilim ins bu ay hamis kalirsam sezeryan dogum yapicam yani ocak ta yine sizinle olabilirim
Yesim tatlim kesemiz gorunmus gozun aydin cnm
ay hadi canım inş.seni mutlaka bu topikte görmek istiyoruz.
tebrikler canım.
kizlar merhaba
beklenen adet tarihim yarin
bugun kan verdim deger 43 kusur cikti. cok mu dusuk sizce?
bence çok iyi değerin.niye düşük olsunki.o yükselir merak etme.
dualarımız seninle canım ama değerin düşük değil gibi.bugünkü test sonucunu mutlaka bildir.
ben de katıldım aranıza. bugün öğrendm hamile olduğumu:) hcg değerm 141 çıktı
haşgeldin canım..hayırlı olsun
ilk 3 ayda bebek anneden besleniyo.yani anneninkiler yetiyo bebeğe.ablamdan biliyorum.oda hiç yiyemiyodu.doktoru kendini zorlama demişti.
aramıza hoşgeldiiin.
bugün tekrar test yapıcam kızlar
hayırlısınıı diliyorum rabbimden
haber ver canım mutlaka.

inşallah hamilesindir canım..kan testi sonucunu mutlaka bildir.

kızlar okulda arkadaşlar eğlence olsun diye yüzük testini yaptılar.ileri geri gidip geldi.bi kısmı kız dedi bi kısmı erkek dedi ileri geri gidince.:))yani durum yüzde elli elli:))maksat eğlenmek.yeterki sağlıklı olsun tabii ama cinsiyetini merak etmiyorum değil tabii.küçük kızım ısrarla kız istiyor.hakkımızda hayırlısı.

Son düzenleme:

Canlarim sagolun bitanem tek dilegim son kez saglikli hayirli bir evladim olsun insAllah muhammed ummedi ile
Isvicrede yasadim bu olayi
Dr bn gibi bir kac kadinida tehliye sokmus
Avusturyali bi bayandi doktorlugunu elinden aldilar kadin memleketine döndü
Parasina el koydular hesabim ahirete kaldi onunla

işte böyleleri için iyikide ahiret var,iyikide hesap günü var diyoruz..

İyi yapmışlar. insanların canlarına kastetmek resmek yaşadıkların. o psikolojik durumun bebeğini kaybetmen. resmen katillik cani insanlar. Allah büyük canım.

Hayırlısı canım eli ayağı düzgün sağlıklı sıhhatli bebişler nasip etsin allah bize

Selam Kızlar Son sat tarihim 8 Nisan 5 Mayısta kan tahlilini yaptırdım 54 çıktı değer normalmidir sanki düşük gibi geldi bana

Selam Kızlar Son sat tarihim 8 Nisan 5 Mayısta kan tahlilini yaptırdım 54 çıktı değer normalmidir sanki düşük gibi geldi bana

Canım benim sat 27 mart - 28 nisanda yaptırdım 27 çıktı 30 nisandaki 172 çıktı düşün tam 1 ay sonra yaptırdım benimkine göre gayet iyi seninki

kızlarrrrr silik çizgi çıktııııı
bugün 30.gün 27.günde yapmıştım çok çok silikti bugünkü ondan daha belli ama yinede silik
çok yenidir büyük ihtimalle son adet tarihim 8 nisan çünki belirtilerimde var hafif hafif göğüslerimsertleşti
ayyyyy 2009 şubatta ilk anneliği tatmıştım
2013 ocaktada allah izin verirse ikinci meleğimi alıcam kucağıma

hayırlı olsun sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip olur inşallah

Hayırlı uğurlu olsun benimde 8 Nisan'dı son sat tarihim. 2 Mayıs'da idrar testi yaptım ikinci çizgi çok silik çıkmıştı. 5 mayıs akşamı da kan tahlili yaptırdım BGH değeri 54'dü. inşallah sende hayırlısıyla hamilesindir :)

inşallah canım bikaç gün daha bekleyip tekrar yapıcam test eğer yine çıkarsa 3 tets de yanılmaz herhalde
ama belirtilerim özellikle bugün çok yoğun karnımın alt kısmında hafif ağrılar var göğüslerimde sertleşme adet döneminde yaşamam ben böyle şeyler

blackberry benim de 43 kusur.. ama ben adetten 1 gun once yaptım. seninki yine daha iyi...
kimyasal ya da dış gebelik olmasından korkuorum

ben kan testi filan yaptırmıyacağım az çıktı yükseldimi stresi yaşamak istemiyorum
nasipse alırım kucağıma değilse ne yaparsam yapıyım olmaz zaten ama doktor hamilesin diyene kadarda sizden başkasına söylemem :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…