2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
Allah ikisinide analı babalı büyütsün..Sen tecrübelisin o halde..:KK9:

Amin canım hepimizin evlatlarını insallah. benim ilk hamileligim çok sorunsuz,agrısız sızısız geçmişti.şimdi agrılarım olunca korkuyorum.tecrübe bu durumda işe yaramiyor malesef:KK1:

Amin canım hepimizin evlatlarını insallah. benim ilk hamileligim çok sorunsuz,agrısız sızısız geçmişti.şimdi agrılarım olunca korkuyorum.tecrübe bu durumda işe yaramiyor malesef:KK1:

Haklısın..Kasıklardaki ağrılar normal diyorlar..Ama doktorun söylediğiyle konuşmuyorum sağdan soldan duyduklarımdan..4 ekim de doktor randevum var o zaman herşeyi sorucam zaten..kese görünür mü sence??

bulantım yok ama kokulara karşı hassasiyet oluştu ,bide sürekli ayran içiyorum,canım çokk çay istiyor onu içemiyorum. sigarayı zaten bırakmıştım ama hep tiksinirsin derlerdi yok öyle bişi bi onun kokusu hoşuma gidiyorrr off :)) sen ne sordun ben neler yazdım sacmaladım yaa :))

benimde canım cok cay istiyor tutamıyorum kendimi ve içiyorum :))olsun canım aşermeler başladı yani şimdiden :))

bende haftaya salı günü gidicem:KK1: benim ultrasyonda baktığında sadece rahim duvarın kalınlaşmış ortam hazırlanmış demişti. sende Hcg kaç çıkmıştı?
ben 1 senelik evliyim fakat bu sürenin yarısından fazlasını tedaviyle geçirdim çünkü ihtimaller azdı bende ve bir süreç gerekiyordu, bizimki baya süpriz yaptı bize:KK16:
[/QUOT

valla kaç çıktığını bilmiyorum kocamı aramışlar oda sormamış heyecandan sonrada kaldı doktorda istemedi güzel gidiyor diye bakalım artık cok sevindim sizin adınızza benımde 7 ay sonra oldu valla suprizz olmaz diyordum ama oldu valla :))) hala şaşkınım:))

eliftugce1990 maşallah canım, Rabbim kimseye aratmasın:KK16:

hanımlar besleme alışkanlığınız değişti mi? nelere dikkat ediyorsunuz?
ben hergün kesin olarak ceviz,süt,yoğurt ve meyvama dikkat ediyorum. doktorum hergün kesinlikle cevizini unutma demişti.

Ooo çoktan açılmış 2013 haziran topiği:KK9:
Maşallah şimdiden kalabalığız:nazar:

Canıımm tebrik ederim seni, hatırlıyorum başka başka topiklerden, görünce çok sevindim, hayırlı olsun hamileliğin:KK16:

Arkadaşlar şu 4+4 , 5+2 falan hesabını nasıl yapıyoruz :26:
Benim sat: 31 Ağustostu ben kaç artı kaçım :KK1:

Canıımm tebrik ederim seni, hatırlıyorum başka başka topiklerden, görünce çok sevindim, hayırlı olsun hamileliğin:KK16:

Arkadaşlar şu 4+4 , 5+2 falan hesabını nasıl yapıyoruz :26:
Benim sat: 31 Ağustostu ben kaç artı kaçım :KK1:

canım sen bugün 3+6 sın
bu sonuç bende öyle hesaplıyorum sitenin gün gün hamilelik takviminde yazıyor.

eliftugce1990 maşallah canım, Rabbim kimseye aratmasın:KK16:

hanımlar besleme alışkanlığınız değişti mi? nelere dikkat ediyorsunuz?
ben hergün kesin olarak ceviz,süt,yoğurt ve meyvama dikkat ediyorum. doktorum hergün kesinlikle cevizini unutma demişti.

bende ceviz +hurma + su + ayran + süt + meyve tüketiyorum.

Tam 1 aylıksın ne güzel...:nazar:

:78::78:

Beni her sabah eşim uyandırırd bu sabah kendim uyandım, oda şaşırdı hayırdır nasıl uyanabildin dedi saat 9 buçuktu (ben birazda uykuya düşkünümdür) dedim şimdiden başladı uyutmamaya :KK1: Kasık sancısıyla uyandım :emir_bebek:
Çayı az içmeliyiymişiz onu bilmiyordum sabah ben en az 6 bardak içmişimdir :KK53: Ama açık içiyorum, yinede çok içmişim değilmi:KK59:

X