2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Herkesciklere selamlar sevgili arkadaşlarım biz bugünle tam 9 günlük olduk tatlı oğlumdan fırsat bulup giremiyorum sohbet için bir selam vereyim dedim inşallah herkes iyidir doğum yapan arkadaşlarıma güle güle büyütmelerini diliyorum bebiş yolu bekleyen arkadaşlarda bayaa bir azalmıştır... Benim hayatım değişti çok güzel bir duygu anne olmak ama lohusalık dönemim çok duygusal geçiyor sürekli ağlak bir surat herşeye ağlar oldum bebeğimizde çok tatlı fakat meme emiyor bende sütümü sağıp veriyorum ek olarak da mama veriyorum, şimdilik benden haberler bu kadar herkese sevgiler diler memişlerden bol bol süt gelmesi dileğiyle:KK16:

merhaba arkadaşlar . görüyorum ki eylül anneleri bebeklerini kucaklarına almiş bile . hayırlı uğurlu olsun inşaallah . burda bende başlamıştım ama sizinle devam edememiştim .şimdi elim de değil ara ara takip etmekten alamıyorum kendimi :KK43: şimdi olsaydı diyorum olsaydı bende kucagıma almiştim ama rabbim nasip etmedi . vardır elbet bunda da bir hayır . hepinize sağlıklı hayırlı ömürler diliyorum .rabbim tüm annelerin yardımcısın olsun .

merhaba arkadaşlar . görüyorum ki eylül anneleri bebeklerini kucaklarına almiş bile . hayırlı uğurlu olsun inşaallah . burda bende başlamıştım ama sizinle devam edememiştim .şimdi elim de değil ara ara takip etmekten alamıyorum kendimi :KK43: şimdi olsaydı diyorum olsaydı bende kucagıma almiştim ama rabbim nasip etmedi . vardır elbet bunda da bir hayır . hepinize sağlıklı hayırlı ömürler diliyorum .rabbim tüm annelerin yardımcısın olsun .

Rabbim elbet birgün sanada nasip edecektir ve hayırlı zamanını bekliyorudur canım...
En kısa zamanda anne olman dileğiyle...

Kızlar adet sancısı gibi bir sancı ile birlikte kanama oldu bir miktar bu nişan mı şimdi anlayamadım ? Bana dua edin lütfen çok tedirginim.

Kizlar dun aksam 6 da suyum geldi.hastneye yatisim yapildi.nst ve aciklik kontrolu yapildi gece.2 3 cm acilma varmis.suan beklmeye devm.doguma gidcek olan arkadaslara tavsiym hrrkese haber vermyin.hastande size eslik edicek kisi kim ise sadece o olsun .cunku beklmeniz gerekebilir hastandde ve o sirada gelen dogum oldumu telefonlari sizi cok yorar.

Kizlar dun aksam 6 da suyum geldi.hastneye yatisim yapildi.nst ve aciklik kontrolu yapildi gece.2 3 cm acilma varmis.suan beklmeye devm.doguma gidcek olan arkadaslara tavsiym hrrkese haber vermyin.hastande size eslik edicek kisi kim ise sadece o olsun .cunku beklmeniz gerekebilir hastandde ve o sirada gelen dogum oldumu telefonlari sizi cok yorar.

Oooo hadi hayirlisi insallah.. Insallah bebegini saglikla kucagina alirsin. Haber vermeyi unutma, dogum hikayeni de bekliyoruz.:nazar::nazar::nazar:

Kızlar bebeğim bugün 3gunluk bir iki saate taburcu olcaz doktor sarılık başlangıcı var her saat başı emzir ve 3-4 saatte bir mama ver dedi ama ben mama vermek istemiyorum sizin bebeklerinizde de oldu mu sarılık ve mama verdiniz mi

Kızlar bebeğim bugün 3gunluk bir iki saate taburcu olcaz doktor sarılık başlangıcı var her saat başı emzir ve 3-4 saatte bir mama ver dedi ama ben mama vermek istemiyorum sizin bebeklerinizde de oldu mu sarılık ve mama verdiniz mi

ben ilk 2 gun sadece mama verdim,3.gun sütüm geldi.1 haftalık olana kadar arada mamada verdim gene sonra bıraktık.bu gun 23.gunumuz ihtiyaç duymadık çok şükür.doktor bana ver deseydi dinlerdim ama sen bilirsin yinede

canım benim inşallah allah sana da en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder inan her şerde bir hayır vardır en kısa zamanda bebeğini kucağına alman dileğiyle

Canim mutlaka ver.sarilik baska turlu gecmez yoksa.bol beslenecek kakasiyla atacak sariligi.sutum yetiyor gerek yok diye dusunme yiyebildigi kadar yemesi lazim.zaten mamanin bi zarari yok ki.benimki 1 aylik oldu daha yeni biraktik mamayi.ben korkumdan surekli verdim.sariligi da yeni yeni gecti.kilosu da cok iyi mamanin faydasi var zarari yok.

Kizlar bugün sata göre 41+3tuk ve ben spinal sezeryanla kızımı kucağıma aldim doktor en fazla 3800 bekliyordu ama 4150 54cm doğdu ikimiz de cok iyiyiz cok şükür Rabbim herkese tattirsin bu duyguyu

Allah bağışlasın. Sanırım nisada derya hanımla doğum yaptınız. memnun kaldınız mI?

Cnm aynen gunduzleri logusa ziyaretlerinden uyuyamiorim. Gecede parca parca uyuyorum.devamli tetikte bekliorum zaten uyanamazsam diye.ne haftasonu ne de aksami var. Bu uykusuzluga ne kadar dayanicam bilmiorum.Herseye alinip agliorum bide

saglıklı olsunlarda bebeklerımız uykusuzluga alısıcaz elbette:)
yeterkı etraftan sacma saapan cümleler soyleyen olmasın

benım kızım 36.haftada 2620 gr dogdu hastaneden cıktgmzda 2400 kusurlerdeydı
bırazda ufak olması nedenıyle pek ememedı sureklı uyudu
sonra 5.gun bana rengı sarı geldı
hastaneye gıttık ust sınır 12 bızım kızın değeri 18lerde:KK43:
hemen yatrdılar hastaneye oglen bır gıbı
bı gun sonra aksam ustu cıktık cok sukur
bana mama ver demedı gece hastanede kaldık esımle koltklarda korıdorlarda oturduk bekledık
surekl sutumu sagdım verdım
o sırada sutum baya cıktı goguslerım bıle baya yumusadı
anladımkı kızım dogru duzgun sut emememıskı benden hastanede sagarken baya cıktı
oncesınde bı sorun olmazsa 30unda doktor kontrolmz var tam bı ay olcak
eger kılo alımı azsa doktor mama ver derse hemen mamaya da baslarım
yeterkı ac kalmasın kızım
mama gerekıosa oda verılcek evet anne sutu sırf alsalar ne guzel ama yetmıosa mama gerekıyo
ınsallah sarılıgı artmaz bol bol besleyerek atlatrsınz
Rabbım hepımızın cocuklarını bagıslasın ınsallah

kızlar benim mucizemin gelmeye niyeti yok. nst de yine sancı falan çıkmadı. eylül annelerinin en son doğuranı ben olucam görünen o ki.

Herkesciklere selamlar sevgili arkadaşlarım biz bugünle tam 9 günlük olduk tatlı oğlumdan fırsat bulup giremiyorum sohbet için bir selam vereyim dedim inşallah herkes iyidir doğum yapan arkadaşlarıma güle güle büyütmelerini diliyorum bebiş yolu bekleyen arkadaşlarda bayaa bir azalmıştır... Benim hayatım değişti çok güzel bir duygu anne olmak ama lohusalık dönemim çok duygusal geçiyor sürekli ağlak bir surat herşeye ağlar oldum bebeğimizde çok tatlı fakat meme emiyor bende sütümü sağıp veriyorum ek olarak da mama veriyorum, şimdilik benden haberler bu kadar herkese sevgiler diler memişlerden bol bol süt gelmesi dileğiyle:KK16:

o duygusallık ara ara bende de var
ama benımkısı kızıma bakabılıomym ıyı mı saglıklmı
hep bı endişe
onun harıcınde normalde kafama taktıgım herseyı cok normal karsılıyorum
acaıp relaks oldum:) yeterkı kızım saglıklı olsn esım aılem yanımda olsun saglıklı olalım baska bısey ıstemıorm Rabbımden
lohusalık herkeste farklı bı etkı yapıomıs demekkı

bebegın neden emmıyor pekı goğüs uclarınmı yok veya bebek ufakmı:KK43:
benım ıkısıde vardı slıkon gogus ucu kullanıyorum zorlanıyorum ama hamdolsun yıne de

tüm belirtiler doğumyaklaştığından mı diye merak ediyordun.haksız değilmişsin bugün yarın alırsın sen de bebeğini kucağına.Allah yardımcın olsun.benim tarihime yakın olan sen vardın. sen de doğuruyorsun.umarım sıra artık bana ve benim gibi bekleyenlere gelir. Hayırlı haberlerini bekliyoruz.....

canım doktor mama ver dediyse bence ver mamayı alışkanlık yapar diye düşünme.ben de bir kutu mama aldım ve ilk kırk gün sütüm olsa bile vermeyi düşünüyorum.etrafımda da bu şekilde yapan ve sonrasında sadece emziren çok kişi oldu.sorun olmuyor yani.

allah bir avazda kurtarsın umarım bebişini kollarını almışsındır, seninle Satlarımız aynı bende cuma sezaryene giricem inşallah

Maşallah herkez kuzularından bahsediyo bizde hanımın kryfini bekliyoruz bakalım son iki sözde :)):KK31:

X