2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
herkese hayırlı kandiller Rabbim bu güzel günde dularımızı kabul etsin bebeklerimizi bizlere bağışlasın sağlıklı hayırlı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.

Hepinizin kandili mübarek olsun güzel annişler Allahım bu mübarek gecede hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

herkesin kandili mübarek olsun rabbim hayırlısıyla bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde doğurmamızı nasip etsin... bu gün kontrolüm var 11. haftaya girdik çok merak ediyorum bebişimi:)

atesm yok canım çok sükür ama yutkunrken nefes alırken genzim acıyor dr farenjit dedi sprey verdi o daha kotu ediyo gibime geliyor sanki...dediğini yaptım ballı süt içtim ihlamur içiyorum limonata içiyorum yok yok yok geçmiyor

merhaba kızlar bayağıdır giremedim, eşim seminer için pazar akşamı afyona gitti cuma akşamı gelecek, kardeşim, annem ve babam nöbetleşe bende kalıyor birazdan ikili test sonucumu almaya gideceğim çok heyecanlıyım:)

Ateşinin olmaması cok ii ilac kullanmana gerek yok neyseki. Ama sabır sabır sabır. Annelik başladı sabretmeye başladıkk:))

merhaba arkadaşlar herkesin kandili mübarek olsunn.benim ikili testimin sonucu da dün çıktı.rapor elime ulaşmadı ama doktorum arayıp bi problem olmadığını söyledi..:))))darısı herkesin başına inşallah..buarada eşlerinize babalar günü hediyesi aldınız mı benim eşim anneler gününde almıştı bana.bende ona aldımm.:)

ihlamur zararli diyor bazilari sizce içmemeli miyim

Ihlamurla adaçayı içmeyin diyolar ama pek bilgim yook ne yazikki( ama ben butun bitki çaylarından uzak duruyorum ne olur ne olmaz.. Tuzlu limon suyu denedin mi boğazın için? Yalnız cok içme tansiyon düşürür..

Yıllın en güzel anneleri=)
Kandiliniz mübarek olsun.Allahım bu seneyi bebeğimizle bitirmeyi nasip etsin inşallah.

Bugün ben de 16:30 da dr a gideceğim.
Ama biri demişki 2 boyutluyla baktığı için göremiyor 3 boyutlaya geçmemiz lazom.
Bizim dr un 3 boyutlu makinası yok ki.
Madem öyle nasıl ölçecek???

Bir de dr a bugün rahim ağzı yetmezliğini sorcam.Hiç bahsetmedi.Muhtemelen bilmişlik yaptığım için bozulacak
Ama o o kadar rahat ki ben sormadan irdelemeden hiç cevap vermiyor.Şimdi nasıl kırmadan kızdırmadan sorsam diye düşünüyorum.

Kıııııızzzz gizem hayırlı olsun arkadaşım yeni görevin. başarılar diliyorum bol bol uğraşcan bizlerle tatlım

Ay kız elin değmişken benide listeye ekleyiverirsin artık

tişkürler canımmm bilgilerini yaz uygun olduğunda eklerim canikomm :)

Kızlaaar ikili testimiz mis gibi çıkmışşşşş
ultrasonda bi bakalım dediysemde nemrut kadını ikna edemedim 5 gün önce girdin ultrasona sağlıklı bebeğide sağlıksız yaparsın bu kadar sık girersen dedi sinirlendim bende ama haklıda olabilir.uuf merak etmiştim ya.14 haziranı bekle ki gelsin şimdiii :/

Kızlar merhaba..

Benim gibi karın bölgesi kaşınan var mı ? aşırı derecede değil ama yinede kaşınıyor arada bir. 3-4 gündür böyle.

Acaba rahim büyüdüğü için midir bilemedim:26:

Kızlar merhaba..

Benim gibi karın bölgesi kaşınan var mı ? aşırı derecede değil ama yinede kaşınıyor arada bir. 3-4 gündür böyle.

Acaba rahim büyüdüğü için midir bilemedim:26:

çatlak için yağ kullanmaya başlaman gerektiğinin sinyaliymiş canım biraz önce sordum benimde oluyo çünkü :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…