2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
hayırlı olsun canım konu sahipliğinnn...

günaydın kızlar.. akşam o kadar erken uyuyorum kii sabahta erkenden kalkıyorum..

bendede geçen hafta cuma günü çok olmuştu doktora sordum kabızlıktan olabilir dedi surup verdi cnm

kızlar hamilelikte oluşan mantar için travogen krem ..
travakort hamıle degılken kullanılıyor dıger hamıleyken..

kızlar hamilelikte enfeksiyonlardan korunmanın en güzel yolu bol su içmek havalarda değişiyo suya çok ihtiyacımız oluyo bol bol su içelim sıvı almaya çalışalım

Mrb cnm. Kontrol7nuzun guzel gecmesine sevindim. Acikcasi bu dis tedavi konusunu bende merak ediyorum. Kanal tedavisive dolgunun bir zarari vrmidir kizlar.

benm de hamilelik öncesi çok kaşıntım ve acım olmuştu doktora sorduğumda mantar demiştri ve canesten diye merhem vermişti ama hala tam anlamı ile geçmiş değil malesef şimdi de hamilelikte onu kullanmayı pek istemesemde acım olduğunda devam ediyorum kullanmaya ve doğuma kadar da geçmezse bebeğin ağzı doğumda pamukçu oluyomuş diye okudum doktoruma da sormayı unutuyorum devamlı ama bakalım artık olmazsa çok ilerler geçmezse artk direk muayene gidicem

Mrb cnm. Kontrol7nuzun guzel gecmesine sevindim. Acikcasi bu dis tedavi konusunu bende merak ediyorum. Kanal tedavisive dolgunun bir zarari vrmidir kizlar.

aynı konudan bende muzdaribim kızlar,dişimde geçici dolguyla geziyorum doktorum dolgu yapalım bişey olmaz zaten olsa ben öyle bi riski göze almam diyor ama ben inatla yaptırmadım:26:bakalım çok ağrım olursa nasıl dayanıcam

cnm canesten i biliyorum o pek geçirmiyor ısrarla travogen diyorummmm.
bana dr um vermişti araldayken.. bi anda geçiriyor.. ya o kaşıntıyla yaşamak ölumm beaa cok kötuuu
gonul rahatlığıyla alıp surebılırsın.. ben peçeteyle suruyordum elımle degıl :26:

kızlar siz elevitinizi gunun hangı saatinde alıyorsunuz.. ya çokk iştah açıyorr
bu yüzden ben akşam uzeri almayı düşünüyorum artık . kahvaltıdan sonra alıyordum
tum gun ılla ağzımda bıseyler olması gerekiyor sonra yoksa öğürüyorum açlıktan..
tok olduğumda bi problem yok çok şükür

kızlar iş yerimizin veda gecesi var istanbulda eşim gitmeme izin vermiyo sakıncalı olurmu sizce yolculuk yapmam

hakslısın onu söylemem gerekirdi tekirdağ canım istanbul 1,5 2 saat

kocana soyleee kızdırmasın benüüüüü
kız tekirdag surdan surasııı :) bence git kocanla git tabikide.. ay ne var bunda.. o kadar abartmayın yaa
bak ben bu halimle Antalyalara gidicem
eşim tum yola yakın hastaneleri fln arasıtrıyor.. kanamam durdu ılaclara devam dr kontrolümden sonra tabı uygun derse gıdıcez.
ama senın yolun cok yakın dümdüz yol bırde orası..

benide kızdıryo valla ya aslında onun tek sorunu kendi gelemiyo tek gitmek zorundayım onunla gitsek gelirsi iş yerindekilerde sadece çalışanlar gelcek ((
ondan biraz nazlanıyo ama ben biraz daha ikna etmeye çalışayım

Tatlm gecmiş olsun ben de dişhekimiyim. İkinci üç ayda tedabi yaptrabilirsin ama drunun izin vermesi lazımm. Düşük riski falan yoksa korkunda cok yoksa röntgen cektrmeden herseyi yaptırabilirsin. Zaman hızlı gecio ihmal etme son üç ay zor gecer tekrar gecmiş olsun...

Günaydın kızlaaar. Hepinizin Mirac Kandili mübarek olsun. Rabbim gönlümüzden geçen herşeyi en hayırlı şekilde bizlere nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…