2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kızlar merhaba..

Benim gibi karın bölgesi kaşınan var mı ? aşırı derecede değil ama yinede kaşınıyor arada bir. 3-4 gündür böyle.

Acaba rahim büyüdüğü için midir bilemedim:26:

Benim okuduğum rahim büyüdüğü için karın(kasık)AĞRISI(Sancısı) çektiğimiz
Göbişlerimiz büyüyüp gerildiği içinde karın KAŞINTISI çektiğimiz=))

tişkürler canımmm bilgilerini yaz uygun olduğunda eklerim canikomm :)

Kızlaaar ikili testimiz mis gibi çıkmışşşşş:KK9:
ultrasonda bi bakalım dediysemde nemrut kadını ikna edemedim 5 gün önce girdin ultrasona sağlıklı bebeğide sağlıksız yaparsın bu kadar sık girersen dedi sinirlendim bende ama haklıda olabilir.uuf merak etmiştim ya.14 haziranı bekle ki gelsin şimdiii :/

ooo çok sevindim canım bende 24 haziranda gitcem gittiğimde 13 haftalık olcam ense kalınlığına bakıcaz dedi ama 2 li test ne zman yapılılıyo ve nasıl merak ediyorum kandamı bakılıyo

bide benide eklesene canım yaş 27 ilk bebiş son adet tarihimde 24 mart başka bişey lazımmı bilemedim doğumda inş 29 aralık

Ne çektin be gizmo=)
Bebeğini totosunu görcem diye kendini parçaladın be yavrum.
Oradan oraya attın kendini be gülüm=))))

Şımarık seniiii=)Öpüldün

ne çektimm ben beeee:KK9:
ayy sorma valla uykularım kaçıyo artık düşünmekten bi hareketlerini hissetsek daha rahat geçer ama 24 saat sanki 3 gün yavaşlığında ilerliyo ya:44:

Cemredeniiiiiizz=)
Naber kuzu?
Ben eleviti bıraktım.Ama bugün gittiğimde tekrar başlatabilir.
Gece içincede enerji yaptığından uyumakta zorluk çekeceğimi söylemişti kullanan bir arkadaşım.
Orta yolu bulcaz artık nabalım=)

Yıllın en güzel anneleri=)
Kandiliniz mübarek olsun.Allahım bu seneyi bebeğimizle bitirmeyi nasip etsin inşallah.

Bugün ben de 16:30 da dr a gideceğim.
Ama biri demişki 2 boyutluyla baktığı için göremiyor 3 boyutlaya geçmemiz lazom.
Bizim dr un 3 boyutlu makinası yok ki.
Madem öyle nasıl ölçecek???

Bir de dr a bugün rahim ağzı yetmezliğini sorcam.Hiç bahsetmedi.Muhtemelen bilmişlik yaptığım için bozulacak
Ama o o kadar rahat ki ben sormadan irdelemeden hiç cevap vermiyor.Şimdi nasıl kırmadan kızdırmadan sorsam diye düşünüyorum.

canım doktorun sana takip çizelgesi gibi bir form vermedi mi hep yanımda getirmemi istedi her kontrolde. mesela üzerinde anneyle ilgili bilgiler aklıma hepsi gelmıyır ama kan uyuşmazlığı, pelviks... daha başka şeyler ayrıca bebekle ilgili nasal bone, el kol mide bilmem ne birsürü şey yazar orda her kontrole gttiğimde benım dokotr var olanları işaretlemiş o pelviks miydi ne sanırım o rahimle ilgiliymiş ona işaret koymuş canım eğer sorun olsaydı 14-16 haftalar arasında sanırım rahime dikiş falan atılıyormuş yani bakılmıştır senınde .

tişkürler canımmm bilgilerini yaz uygun olduğunda eklerim canikomm :)

Kızlaaar ikili testimiz mis gibi çıkmışşşşş:KK9:
ultrasonda bi bakalım dediysemde nemrut kadını ikna edemedim 5 gün önce girdin ultrasona sağlıklı bebeğide sağlıksız yaparsın bu kadar sık girersen dedi sinirlendim bende ama haklıda olabilir.uuf merak etmiştim ya.14 haziranı bekle ki gelsin şimdiii :/
hadi gözün aydııınn güzel sonuç içinnnn
slm anneler benim bebisimde aralik ayinda dogacak

hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına aldırsın

ooo çok sevindim canım bende 24 haziranda gitcem gittiğimde 13 haftalık olcam ense kalınlığına bakıcaz dedi ama 2 li test ne zman yapılılıyo ve nasıl merak ediyorum kandamı bakılıyo

bide benide eklesene canım yaş 27 ilk bebiş son adet tarihimde 24 mart başka bişey lazımmı bilemedim doğumda inş 29 aralık

11-14 haftalar arası yapılabiliyo canıım.karından bakıyo ölçümler yapıyo daha sonra kan veriyosun bikaç gün içindede onun sonucu çıkıyo.zaten ultrasonda ölçümler iyiyse kanda iyi çıkıyomuş yüksek ihtimal.

ekledim bide nerde yaşadığını söylersen onuda yazarım :)

Tubiş kontrolmz ayni gunmus=)))benimki de 24ü

ayy cnm çok ama daha dimi benim bebiş daha 10 haftalık siiznkiler daha ileride hayırlı haberlerle gelelim inş doktora gittiğimde 13 haftalık olcak Allah nasip ederse :KK1:

gizemede sordum canım ense kalınlığına bakcam dedi ama 2 li tst felan ne zman yapılıyo ve nasıl yapılyıo merak ediyorum :KK54:

11-14 haftalar arası yapılabiliyo canıım.karından bakıyo ölçümler yapıyo daha sonra kan veriyosun bikaç gün içindede onun sonucu çıkıyo.zaten ultrasonda ölçümler iyiyse kanda iyi çıkıyomuş yüksek ihtimal.

ekledim bide nerde yaşadığını söylersen onuda yazarım :)

ayy sağol canım benim ben gittiğimde yapcak demekki 24 ünde inş tekirdağda yaşıyorum canım çok sağol öpüldün

canım doktorun sana takip çizelgesi gibi bir form vermedi mi hep yanımda getirmemi istedi her kontrolde. mesela üzerinde anneyle ilgili bilgiler aklıma hepsi gelmıyır ama kan uyuşmazlığı, pelviks... daha başka şeyler ayrıca bebekle ilgili nasal bone, el kol mide bilmem ne birsürü şey yazar orda her kontrole gttiğimde benım dokotr var olanları işaretlemiş o pelviks miydi ne sanırım o rahimle ilgiliymiş ona işaret koymuş canım eğer sorun olsaydı 14-16 haftalar arasında sanırım rahime dikiş falan atılıyormuş yani bakılmıştır senınde .

Yok tatlım vermedim.Biliyorum dikiş atılıyormuş fena birşeymiş hem de ama olsun.

Kızlar bugün dr a gideceğim ya sormamı istediğiniz şeyler varsa sorayım.
30 dk muayene hakkımız var ben 15 dk da çıkıyorum her seferinde.
Verdiğim paraya değsin.

Yok tatlım vermedim.Biliyorum dikiş atılıyormuş fena birşeymiş hem de ama olsun.

can ım eğer sorun olsaydı seni haberdar ederdi. olmayan birşey içinde yorum yapmamıştır. gerek yok zaten çünkü benım arkadaşımda cıkmıştı ve doktorlar söylüyor yapılacak müdahaleyi falan anlatıyormuş

X