2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ayy kızlar nere gittnz acaba sizz zbakemmm:44::44::44::44: kmseckler yokk..acaba çokmu geç oldu saat
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Oh çok şükür tabi en önemlisi sağlıklı olması. Allah sağlìklı kucağımıza almayı nasip etsin hepimize bakalım perşembeye bana nedicek benim doğum tsrihime 14 aralık diyor

bana da ilk gittiğimde 14 aralık dedi ama rahim arkuats varmış bende,

yani rahim şekil bozukluğu, üstten basık bi yapısı var.

ileride bebeğin büyümesi yer bırakmayıp erken doğuma sebebiyet verebilirmiş.

böyle bi rahatsızlığı olan ya da bilgisi olan var mı kızlar ?? nadir rastlanan bi durummuş.

ayy nasılsınız kızlar bi yandan geçmişi okuyorum kaç gndür giremdimm.. nasılsınzz cicşlerr bakm

medikal parka gidomuşuz hep berber doğuma hadi bakm :KK66:)))
Evet evet gelemeyen varsa helikopterle alırız o kadar çok paramız artıyo:KK52:

açlık kan şekeri benimde 100 çıktı sınırda önemli değil ama takip altında tutcaz dedi canımm
açlık kan şekeri benimde 100 çıktı sınırda önemli değil ama takip altında tutcaz dedi canımm

Kızlar şekerden şikayetçi olan varmış ,bende ölçütüme yüksek çıktı Dr tekrar istedi ,ama kesinlikle12saat açlık lazım dedi ne daha az ne daha fazla yoksa yanlışmçıkıyormuş öyle yapıp ölçtürdüm hiç sorun yok maşallah değer normal çıktı

kızlar yaa hilbar dan haberi olan varmı sesi soluğu çıkmıyor inşallah iyidir...
evet canıms geçen hevukla konuştuk o iyi ama yoğun olduğunu söyledi problem yokmuş yani oh dedim:KK66:arada üşenmeyip ses versin dedim:KK66:

bana da ilk gittiğimde 14 aralık dedi ama rahim arkuats varmış bende,

yani rahim şekil bozukluğu, üstten basık bi yapısı var.

ileride bebeğin büyümesi yer bırakmayıp erken doğuma sebebiyet verebilirmiş.

böyle bi rahatsızlığı olan ya da bilgisi olan var mı kızlar ?? nadir rastlanan bi durummuş.

Benimki de içe dönük ters rahimmiş. Bu nedenle doktor 12. haftaya kadar hep vajinal baktı. Bebeğin kesesi bağırsaklara bakıyormuş. Rahim doğumda yavaş yavaş normal görüntüye kavuşuyormuş..

Evet evet gelemeyen varsa helikopterle alırız o kadar çok paramız artıyo:KK52:

Kızlar şekerden şikayetçi olan varmış ,bende ölçütüme yüksek çıktı Dr tekrar istedi ,ama kesinlikle12saat açlık lazım dedi ne daha az ne daha fazla yoksa yanlışmçıkıyormuş öyle yapıp ölçtürdüm hiç sorun yok maşallah değer normal çıktı

evet canıms geçen hevukla konuştuk o iyi ama yoğun olduğunu söyledi problem yokmuş yani oh dedim:KK66:arada üşenmeyip ses versin dedim:KK66:
ayy yazık bana bende bu gitimde konuşcam bakm ne nedir diye kuzum bakm...
ay biz senle hemen hemn aynıyızz hee bilonmuuuu...sennde 200 gn benmde 200 gn kalmış :=))):KK76::KK76::KK76:
22 haziranda gitcez 14 haftalık olcakk bakam
Hilbar şuan onlinemışsın, çok merak ettik seni, bi ses ver.
o bizi sevemo artık sanrıım :KK5::KK5::KK5::KK5:

Berbat bir gün bugün kızlar, eve mıhlandım kaldım.Tüm gün şu görüntüleri izledim bir de televizyonda. Dayak yiyenleri görünce canım çok sıkıldı. Oysa hava güzeldi, dışarıda kuşlar cıvıl cıvıl.. böyle çok kendimi dinliyorum ya hu..

Kızlar benim cildim pürüssüz tek sivilce olmayan tertemiz bir ciltti!!
Bugün biraz da sinirsel olsa gerek haftalardır istifra etmediğim kadar istifra ettim tam 3 kere.
En sonuncusunda gözlerim çıkacak sandım nefesim tıkandı.
Kasığımda hala sancı var ,ama bir şey olacağını sanmıyorum.
Eşim suratıma bakınca acayip bir tepki verdi konuşmadan gözlerinden anladım.
Neler oluyor dedim aynaya baktım ve suratım kan toplamıştı.Ağladım ya.Geçmedi 5 saat oldu.=((((
Sivilce gibi değil sanki sıkışmış da kan toplamış gibi.Çok üzgünüm ne yapacağım çok moralim bozuldu =((((((((

Eklentiler

• $010620131416.jpg
    $010620131416.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 33
  • $010620131417.jpg
    $010620131417.jpg
    10,5 KB · Görüntüleme: 48
Benimki de içe dönük ters rahimmiş. Bu nedenle doktor 12. haftaya kadar hep vajinal baktı. Bebeğin kesesi bağırsaklara bakıyormuş. Rahim doğumda yavaş yavaş normal görüntüye kavuşuyormuş..

normale dönmesine çok sevindim canım, doğum konusunda bişey dedi mi ? normal ya da sezeryan ?

ben bugün bidaha sordum ileride düzelir mi, bebek baskı yaparsa açılır mı diye,

öyle bişey olmaz dedi üzüldüm :KK43:

ayy yazık bana bende bu gitimde konuşcam bakm ne nedir diye kuzum bakm...
ay biz senle hemen hemn aynıyızz hee bilonmuuuu...sennde 200 gn benmde 200 gn kalmış :=))):KK76::KK76::KK76:
22 haziranda gitcez 14 haftalık olcakk bakam

o bizi sevemo artık sanrıım :KK5::KK5::KK5::KK5:

bende bebekleri ve sağlığını merak ettim

Berbat bir gün bugün kızlar, eve mıhlandım kaldım.Tüm gün şu görüntüleri izledim bir de televizyonda. Dayak yiyenleri görünce canım çok sıkıldı. Oysa hava güzeldi, dışarıda kuşlar cıvıl cıvıl.. böyle çok kendimi dinliyorum ya hu..

Al benden de o kadar. Sinir mideme vurdu kusmaktan suratım ne hale geldi.
Buz kalıbı tuttum fayda etmedi.
Çarşamba kendi dr uma gittiğimde dermotoloğa da uğrayacağım ama geçecek umudum yok.

Bugün biraz da sinirsel olsa gerek haftalardır istifra etmediğim kadar istifra ettim tam 3 kere.
Neler oluyor dedim aynaya baktım ve suratım kan toplamıştı.Ağladım ya.Geçmedi 5 saat oldu.=((((
Sivilce gibi değil sanki sıkışmış da kan toplamış gibi.Çok üzgünüm ne yapacağım çok moralim bozuldu =((((((((

kusarken o kadar çok zorlandığın için göz çevresi ve yüzde kılcal damar çatlıyor,

bu benek gibi olanlar küçük damarlar olduğu için zamanla kayboluyor.

eşim dün gıda zehirlenmesi yaşadı, yüzü hala bu şekilde hatta daha fena göz kapakları bile benek benek,

gözleride hep kan toplamış :KK43: 3-5 yerden damar çatlamış.

zamanla geçiyor, sıkma canını.. sana da bize de geçmiş olsun

Al benden de o kadar. Sinir mideme vurdu kusmaktan suratım ne hale geldi.
Buz kalıbı tuttum fayda etmedi.
Çarşamba kendi dr uma gittiğimde dermotoloğa da uğrayacağım ama geçecek umudum yok.

canım çok telaş etme cildindeki lekeler kusmaktan olmuştur bir kaç sene önce bende rahatsızlıktan dolayı zorla kusmuştum sonra suratımda böyle kırmızı lekeler olmuştu o zamanlar bakıcılık yaptığım oğluşumun annesi cildiye doktoruydu zorlamaktan olduğunu söyledi ve kendiliğinden geçti sen yinede bir dermotoloğa danış ama stres yapma kendine...

cnm bendede oluyor öle...eğildiğin için ve oksijen gitmiyor kılcn damrlrda böle olor kuzum..sıkma kendinş olsun kuzum en betri bu olsun cnaım benmm
normale dönmesine çok sevindim canım, doğum konusunda bişey dedi mi ? normal ya da sezeryan ?

ben bugün bidaha sordum ileride düzelir mi, bebek baskı yaparsa açılır mı diye,

öyle bişey olmaz dedi üzüldüm :KK43:

bende bebekleri ve sağlığını merak ettim
ayy ii olda sorun kalmasın kuzum bennmm yaaa

bende baktim şimdi herlde midesinde sorun varrr..ay merkta bırkıyor biiz kızıyorum kırılıyorumda hee...bişe olmasa barii..bako çıko direkk

ya da netnde sorun vrr

ay kızlr doğumlrı izledimm..ay en iğrencideee sezryan..kustum resmen..
ama onalr ıkındı ofladı ben maffoldum ;((

ay kızlr doğumlrı izledimm..ay en iğrencideee sezryan..kustum resmen..
ama onalr ıkındı ofladı ben maffoldum ;((

İzlemeyin öyle şeyler yaaa!!
Yani şahsen çok etkileniyorum.yani etkileneceğimi biliyorum
Psikolojinizi etkileyeceği ihtimali içinizde varsa dahi izlemeyin derim ben ne gerek var yahu=)

cnm bendede oluyor öle...eğildiğin için ve oksijen gitmiyor kılcn damrlrda böle olor kuzum..sıkma kendinş olsun kuzum en betri bu olsun cnaım benmm
kusarken o kadar çok zorlandığın için göz çevresi ve yüzde kılcal damar çatlıyor,
bu benek gibi olanlar küçük damarlar olduğu için zamanla kayboluyor.
eşim dün gıda zehirlenmesi yaşadı, yüzü hala bu şekilde hatta daha fena göz kapakları bile benek benek,
gözleride hep kan toplamış :KK43: 3-5 yerden damar çatlamış.
zamanla geçiyor, sıkma canını.. sana da bize de geçmiş olsun
canım çok telaş etme cildindeki lekeler kusmaktan olmuştur bir kaç sene önce bende rahatsızlıktan dolayı zorla kusmuştum sonra suratımda böyle kırmızı lekeler olmuştu o zamanlar bakıcılık yaptığım oğluşumun annesi cildiye doktoruydu zorlamaktan olduğunu söyledi ve kendiliğinden geçti sen yinede bir dermotoloğa danış ama stres yapma kendine...
Ya allah bebeğime bir şey vermesin tabi ama çok demoralize oldum kızlar.
Şoke oldum ya.
E damar çatlamasıysa nasıl geçecek=(
Benim burun kenarımda vardı damar çatlağından dolayı kanamalar.
Dr lazerle tedavi dedi.1sea ns gidebildim çok canım acıdı.Bir daha da gitmedim.
Allahın gücüne gitmesin ama gerçekten moralim çok bozuldu.Eşime diyorum çok mu çirkinim falan=(
Kızıyor tabi bana o da.Ama canımı çok fena sıktı

Son düzenleme:
İzlemeyin öyle şeyler yaaa!!
Yani şahsen çok etkileniyorum.yani etkileneceğimi biliyorum
Psikolojinizi etkileyeceği ihtimali içinizde varsa dahi izlemeyin derim ben ne gerek var yahu=)

Ya allah bebeğime bir şey vermesin tabi ama çok demoralize oldum kızlar.
Şoke oldum ya.
E damar çatlamasıysa nasıl geçecek=(
Benim burun kenarımda vardı damar çatlağından dolayı kanamalar.
Dr lazerle tedavi dedi.1sea ns gidebildim çok canım acıdı.Bir daha da gitmedim.
Allahın gücüne gitmesin ama gerçekten moralim çok bozuldu.Eşime diyorum çok mu çirkinim falan=(
Kızıyor tabi bana o da.Ama canımı çok fena sıktı

ay nasıl izlemm kız hep merk edodum bugnüe kısmtmişş billlmde oan göre şyss edelimmm

ay cnm öle değill o 2 3 gne geçiçek güven bana sadece bol su tüket cnm asla kendine yorma derin derin bol nefs al cnmmm

ay nasıl izlemm kız hep merk edodum bugnüe kısmtmişş billlmde oan göre şyss edelimmm

ay cnm öle değill o 2 3 gne geçiçek güven bana sadece bol su tüket cnm asla kendine yorma derin derin bol nefs al cnmmm

Tamam etkilenmiyorsan izle kuzum=)
Yeter ki bebiş görp korkmasın.
Ah susuzluktan ölüyorum ama içince çıkartıyorum yoksa çok içesim var ..İçebilsem....

Kizlar evim o kadar pisti ki kadin tuttum sabah 7.30 da basladi aksam 6 ya kadar temizlik yapti. Cani cikti resmen. Utandim :26: bu hamilelik hepimizi tembel yapti ayol.:KK37: gecicek ama rahat dönemlerine giricez hamileliğin. Şimdi evim o kadar temiz ki koltuktan prrdeye dip köşe inşallah uzuuuun bi sürekirlenmez:KK53: bu arada ikili test sonucumuz temiz cikti pazartesi dr a göstermeye gidicez . Cinsiyete de kiz gibi dedi ama benim dr çok yanılıyor mus umitlenmek istemiyorum. :KK49:

X