2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
[QU

:)) senin belli oldumu canm yavrunun cinsiyeti

Yok canım benim belli değil.
Ben merak etmiyorum ama nedense yaaa.
Modsuz anneyim biraz rahat bööölee.Anlamadım gitti bende ki bu rahatlığı
Haftaya çarşamba benim randevu.
Ama söyletmicem cinsiyetini.
16. Haftayı beklicem ben gıcıklık olsun)))

Kız gözün aydın görmüşün bebeişini asena gibi he=)
Aaaa Allah söyletti kız mı olacak aca??
Ayy inşallah benimde ikili test sonucum temiz çıkar.
Ama kötü çıkan duymadıkça moralim tavan yapıyor korkmuyorum yani.
Sayenizde azaldı korkularım Allah razı olsun hamişleeerr=)

Aldığın bant inşallah senin kızına da en az bu kadar yakışır canımsss=)

Eklentiler

• $36biurun1369754508.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 37

gözün aydın herşey yolunda çıkmış maşallah:)
bende yarın gidicem ikili test için bakalım bana tahminde bulunacak mı doktorum:) çok heycanlıyımmmmmm :S

yaaa çatlatıcanmı bizi..
moda gir hadii mrk et ascıkkk :)))
deniz teyzesi için öğren bariiiii

ya bu arada benım mıdem cok kötü ya boğaz delıgım yanı orda hep bısey varmış gıbı gıtmıo sankı asagıyaa
yesemd eyemesemde bulantımda var...
bitsin artık yaaaa

Aldığın bant inşallah senin kızına da en az bu kadar yakışır canımsss=)

ay canımmm nerdenb uldun bu resmii.. aynı bnm aldığım band yaa
maşallah cok yakışmışş.. benımkınede yakışır inşalahhhh

anası sarışın yeşil gözlü o da oyle olabilirr.. oğlumda yeşil gözlüydü şimdi ela gözlü sarışın aynı behlulll
sarışın bı kızım olursa sacları lüle lülee Allahhhhhh
Allahım inşallahhhhh

Bulurum ben=))
Ya dün bebek kıyafeti bakıyordum internet sitesinde tesadüf gördüm
Diyorum ben bu bantı bi yerden hatırlıyoruuuuum=)
Hemen kaydettim resmi sana atmak için hehe.
İnşallah anasına çeker,boşver babayı. yaşasın kötülüüükk=)

asena nerden çıktı be ahahha
temiz çıkcak tabikiiii kötü hiçbişeye yer yok :)

gözün aydın herşey yolunda çıkmış maşallah:)
bende yarın gidicem ikili test için bakalım bana tahminde bulunacak mı doktorum:) çok heycanlıyımmmmmm :S

ayy yok tahmin falan valla seninki bulunur inş ama benimki belli olsada söylemezsi kesin değil diye heralde :)

Allah gönlüne göre versin canım bende çok merak ediyorum 6haziran randevum

aminn canım hepimiziinn inşşş :):)

Ben zaten o bakanın ne amaçla böyle manyak bir konuşma yaptığını anlamadım. Okuyunca da gazeteden şaşakaldım.Allah akıl fikir ve öncelikle vicdan versin bu insanlara. Bir bebek dört ay sonra nasıl bırakılırmış da işbaşı yapılırmış bilseler keşke..!

Dediğin gibi arkadaşım, her meslek için öyle.hamile bayan olup çalışmak ne zor. Keşke içimizdeki emanetin canının değerini daha iyi bilseler..Özelde çok daha zor tabii. Ben dershanelerde çalışmıştım senelerce.Durmadan canın çıkarcasına çalıştırıyorlardı. Şimdi olsam dayanır mıydım bilmiyorum. Herhalde istifa ederdim..

Dediğin gibi agresif melek..Ama şu riskli gebeliklerde ayağa kalkmak bile kötü.Evde bile olsan çok dikkatli olman gerekir ki çalışmak ayrı bir konu..allah kolaylık versin hepimize..
Sadece çalışanlara değil, tüm hamilelere..ne zormuş, şimdi anladım..

Allah cezasını versin bence de o kadar!

Hem 3 çocuk yapın diyorsunuz, hem de haklarını sonuna kadar sıfırlıyorsunuz. 3 sene oldu ya hu, 3 koca sene, hala tartışıyorsunuz!

Ya de mi arkadaşım 6 ay bile yeter mi? O bebecik evde senin sütünü beklerken sen gözün iki çeşme arkanda bırakıp çalışacaksın onu.Güya sosyal devletten bahsediyoruz.Avrup ülkelerinde 2 sene ücretli izin. Çocuğun belli bir yaşa gelmesi bekleniyor. Hangi sosyal devletmiş bu bizimkisi? 2 aylık zaman için bile ekonomik hesaplar yapılıyor. Bunlar o bebeciklerin sağlığını hiç düşünmüyorlar!!!

Kolay gelsin arkadaşım, benimkiler epeyce büyük ama büyük olunca bence daha sevimsiz olmaya başladılar. Biraz üstüne gitsen, küfür bile ederler..

Yok yok arkadaşım, bunlardan ne köy ne kasaba! Dertleri ekonomik bunların! devlet iki ay daha fazla para ödeyecek ya çalışmadan ona hesap yapıyor. Oysaki o 4 aylık bebişi öyle bırakıp gitmek pek dertleri değil ! Kadının ekmek perasına yaşayacağı zulum ve bebişin büyüme sıkıntısı nerede düşünelecek??Hiçbir şekilde özelle devleti ayırmıyorlar zaten. Sorun işgücü azalacak kaygısı.lanet olsun demek istiyorum ben de, ya hu hemen hemen her yerde 2 sene bu takvim, sen imf'ye kredi verecek duruma geldim diye hava atıyorsun öte yandan 2 ay derdi yapıyorsun.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…