2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
tatile ne zaman cıkıyosunnuz? bn hftaya cuma gidicem , yatıcam kalıcam diye gün saymaya basladım :)

9 Haziran da çıkıyoruz p hafta tatil de olucak kısmetse.
Antalya'ya gidiyoruz çok korkuyorum yol ve tatil konusunda midem bulanır oralarda diye
Ben valizleri çıkardım yatak odamda duruyor önümüzdeki hafta hazırlamaya başlıcam..
O bile zevkli valla.

Bu arada kızlar test sonuçlarım temiz çıkmış eşim aramış hastaneyi
Aradı beni dioki ; aşkım testlerin normal sen anormalmişsin diooo eşşek yaaa:))
Bende demekki ordada çıktı dedim :)sonra dururmuyum
Madem oyle aşkım sana güzel bi haberim var yarın için alışveriş listesi yaptım çarşaf gibi dedim
Neeee sesin gelmiiiooo diyo:)))

Sende mi 1. Sinifsinnn oyyy cok zor ...benimde 1. Sinif...

Maalesefffff ( 5 yıllık öğretmenim bu dördüncü 1. sınıf okutmam ama hiç bu kadar zorlanmamıştım bu senekilerin hepsi canavar kızlar bile o kadar yaramaz ki erkekler daha uslu kalıyor bazen diyorum onlara çocuktan soğuttunuz beni diye :)))))) anneeeemmmmmmm sen alınma şaka yapıyom ben ))))

Akşam annem izinler arttı dedi sevinmiştim demek ki kesin değilmiş:44:
Ben 100 tane fabrika genel müdürüne çeşitli danışmanlık hizmetleri veren bir kurumda çalışıyorum.
İşverenler bakanlığı ciddi baskılar uyguluyorlar.
Sektör dergileri ve gazetelerine "izinlerin artırılmasının sonucu olarak kadın istihdamı azalacaktır." diye beyanatlar verip, göz dağı veriyorlar.
Kesinlikle istemiyorlar bebekli bayanlara yapılacak esneklikleri ve neredeyse eminim bu yasa çıksa bile uygulanabilirliği zayıf olacak bir çok konuda olduğu gibi.
Kadına esnek ve daha az çalışma saatleri vs gibi konular çok sıkıntılı olacak.
Muhakkak sanayici lehine açıklar bırakacaklar yasada.
Bakanlıkta karşı ciddi baskı var sanayiciler tarafından yani burada gözlemlediğim bu ve ümidim zayıf.
Tabi devlet kurumlarında çalışan bayanlar için durum daha toz pembe olacaktır.

gözün aydın cemre hep böyle güzel haberlerle devam edelim inşallah

Benim çevremdekilerde soruyor kızım ne yiyorsun ona göre ihtimal kuralım diye=9
Diyorum teyzecim çubuk kraker,galeta,tüm meyveler=)
Makarna ve bazı kuruyemişler
Hepsi afallıyor=))
Yorumcularım aralarında tıp oynuyor=)))
Çok sağol arkadaşım ya.
Berbat birşeydi bugün hiçbirşeyim yok.
Ama bugün kursum başladım.
İnşallah tekrar tutmaz ,başarılı olmam lazım çünküüü=(((
Bende tam sana Msj atıodum cnm iyisin süper
Hoşgeldin
Sağol çok teşekkür ederim arkadaşımmmmmm=)

Ya cemredenizzzzz
fıstık sen bugün ne güzel haberlerle gelmişsin böyle
İnşallah hepimizin temiz çıkar sonuçları hep dua ediyorum

Aminnnnn
Bu mübarek günlerde hepimiz güzel haberlerle sevinelim inşallahhhh.
Allah bize ve bebek bekleyen tüm annelere huzur dolu günler versin
Bebeklerini kaybetmiş arkadaşlarımıza tez vakitte bebek müjdesi yaşatsın..

gözün aydın sonucların darısı bize insallah :)) bizimde 9 haziranda tatil baslaıyor , acıkcası benimde ensişelerim var yol konusunda , ilk zamanlar durdum durdum bulantılarım yeni basladı , 12 saat yok zorlıck gbi am bakıcaz artık :) hafta içi doktor kontrolümüzde doktoruma danısıcam , benimde listem hazır sadece güneş kremi konusunda karar veremedim , çatlak için mustela başladık teyzeleri yavas yavas:) ama işte güneş kreminde kararsızım , solante ve mustela arasında gidip geliyoruz

geldikk:)

herşey normal ense-burun 1.3 mm çıktı kızlar 4 boyutluda baktı nasıl oynuyo zıplıyo allaahımmm gülmekten bakamadım.doktor hareket etsin diye ultrasonu daha fazla bastırıp hopp diyo buda eliyle yüzünü kapatıyo iyice bişeyler yapıyo mucize bu olmalı heralde.kanda verdim çarşamba alıcam sonucu.dvd verdi akşam izlicez eşim gelincee

cinsiyet söylemediler daha belli değil dedi tahmindemi yok dedim futbol maçımı bu dedi ya2 hafta sonra gel bakalım cinsiyete dedi.
bende gittim bu gazla bi alışveriş yaptım 3 tane kumaş pantlon aldım hamiş için waikikiden.hamile taytı falan aldım nasıl rahatmışşşbaşka mağazadan staj için klasik bluzler aldım bu işte bitti.geriye mezun olmak kaldı finallerim başlıyo 6 haziranda mezun olamassam seneye bebe sırtımda derslere girerim artık

Gizem maşallah canım...
Hoşgeldin demek söylemedi cinsiyetini he hayın doktorrr :))
Olsun cnm sağlıklı ya

Deniz güneş kremi evde var ama ben oğlum için 50 faktörlük alıcam
Kendim içinde aktardan havuç ve kakao yağı alıcam.
Ben karnıma evdeki kremleri sürüyorum daha özel bişeye başlamadım
Ama sonra zeytinyağı surucem

sorma neyse 2 hafta daha beklicez artıkk :)

gizemm gözün aydın :) ne tuhaf dimi gecenhafta dayanamayıp bakmaya gittiğimde benimde zıp zıp hopluyordu cok fena bişi cokkkevet dediğin gbi mucize güldüm gülünce karnım hopladı o bidaha zıpladı , hemşire de dayanamyıp güldü :) oh iyi yapmısssın alısverişi güzel günlerde kullan :)

evett ya çok güzel bi duygu :)
teşekkür ederim canımm :)
beklerken bi doğumada şahit oldum ucundan kadının 1 cm açılması varmış kocası ağlıyodu ona sancı girdikçe görmedim ama duydum herşeyi

Tatlım tam o bölge karanlık hiç anlayamıyorum valla :))) bizim senle aynı gün ya demekki şuan benim bebişte böyle

Sanki bacak arasında bi çıkıntı var ama dikkatli baksana canım bi hayalmi görüyorum ya
benim ultrasonda bdt 14 aralık gözüküyo 2 gün önden gidiyo seninde böyledir evett :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…