2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Hayırlı cumalar nasıl gidiyo hamilelikler. Takip. ediyorum yazdıklarınızı. Bebeğimin durumu nasıl cinsiyeti ne çok merak ediyorum.kontrolüme de 13 gün var daha. Bu arada benim göbüşüm biraz daha büyüdü. Haftada 1tartılıyorum yarı.n görücez kaç kilo aldım.bakalım .

selam kızlar
herkese hayırlı cumalar
allahım bende bebişimi çok özledim çok merak ediyorum
doktor rendevuma daha bir hafta var.
çatlıcam meraktan bende hareketlendiğini görmek istiyorum artık
bide 2 li testim yapılıcak cinsiyetinide merak ediyorum tabikii

bebeklerinin hareketlerini gören anneleri ve 2 li test sonuçları güzel çıkanlara
çok sevindim darısı diğerlerinin ve benim başıma inşallah.

Yok canım benim belli değil.
Ben merak etmiyorum ama nedense yaaa.
Modsuz anneyim biraz rahat bööölee.Anlamadım gitti bende ki bu rahatlığı
Haftaya çarşamba benim randevu.
Ama söyletmicem cinsiyetini.
16. Haftayı beklicem ben gıcıklık olsun)))

ahahh:)enn iyisi belkii, ben meraktan kendimi yiyorum bişey olmuyo , sen gbi olsam keşkeee

yaaa çatlatıcanmı bizi..
moda gir hadii mrk et ascıkkk :)))
deniz teyzesi için öğren bariiiii :KK52::KK52:

ya bu arada benım mıdem cok kötü ya boğaz delıgım yanı orda hep bısey varmış gıbı gıtmıo sankı asagıyaa
yesemd eyemesemde bulantımda var...
bitsin artık yaaaa

o bendede varr :KK43:( böle yiyecek gidiyor geliyor gidiyor hoppp gitti derken , 15 dk sonra wc :KK43:( yatagı oraya tasıcam az kaldı :)))

Sıcaktan herkes mayıştı galiba :)))
Bizde oğlumla balkonu yıkadık tek doğru dürüst yapabildiğim iş o...
Birde oğlumun ve bizim nevresimlerimizi çıkardım akşam eşin gelince yenilerini takıcaz
Ev toz içinde yapamıyorum öğürüyorum ev işinde
Çok bitkinim kızlar siz nasılsınız

merhaba kızlar, okuduğum kadarıyla iyi görünüyorsunuz:) sonucu temiz çıkanlara çok sevindim ben de haftaya alacağım, yarın da endokrin'de randevum var bakalım ilaca devam edecek miyim sürekli

yarın oğlumla heybeli adaya gidiyoruz:KK9::KK9: kıyı temizlemeye fabrika götürüyor
çalışanlar ve çocukları inşallah güzel bir gün geçiricez.:KK52::KK52::KK52:

evet aynı tariihlerimiz ne güzel.Senin belli oldumu cinsiyeti,birde 2 li test yapıldımı

cinsiyetimiz henüz belli olmadı canm , gecen hafta salı gittiğimde 2 hafta sonra gel cinsiyet bakalım demişti dr, bu hafta ikili taramaya gidicem carsambapersembe , insallah kendini gösterir minik yavrum :)

kızlarrr bu arada aradım aradım bulamadım belki yniyim ya ondan göremedim :S bu hoplayn zıplayan bebeler ikonları msj yazma kısmında göremiyorum , hayır yani duygularımı ifade edemiyorum ona üzüldüm azcık :))))) yeniyim ya ondanmıdır acaba , su kadar msj bu kadar üyelik sartlarımı var o ikoncuklarınnn :))

evet canım maalesef 1 ay önce tsh 9 çıktı ilaç kullanıyorum şu an 2.5 olmuş normal yani, bakalım ne diyecek yarın ama büyük ihtimal doğana kadar kullanırım

saglık olsunda canm , normale dönmeye baslamasına sevindm insanın bebişle beraber cıkar asıl rhatsızlıkları derlerdi inanmazdım , içinde olmayınca kulaga yabancı geliyor , ama var ya 6. hafta dizimin üstünde basamadım durduk yere agrılar falan basladı noluyor acaba bu ne derken 8. hafta faranjit oldum bogazımdan duramadım , bu hafta ve gecen hafta bulantıdan gözümü açamadım , ama eminimki bebişlerimizi kucagımıza aldıgımız zaman bizden mutlusu ve saglıklısı olmıcak , rabbim hepimize saglık versin ki bebişlerimiz saglıklı olsunn

Birde oğlumun ve bizim nevresimlerimizi çıkardım akşam eşin gelince yenilerini takıcaz

yapışıp kaldım ben koltuğa valla:KK1:
ben iyiyim ama değişebiliyo ruh halim sık sık.
çok acıkıyorum bideee:KK56:

Ya geçen bende aynısı yaptım.
Sadece nevresimi çıkarttım.
Akşam eşim taktı yenisini.
Acaba ben mi tembelim hamileliğimin arkasına sığınıp iş yapmıyorum diyorum.
Vicdan yapıyorum ama inanın azıcık ayakta kalayım çarpıntı başlıyo
Elim ayağım boşalıyor resmen.
Eşimin ailesi tarafından NAZLI(!)ilan edildim.
Varsın olsun ne yapayım elimden gelmiyor,sanki bu zamana kadar böyle tembeldim de!

Bende uykusuzluk ve halsizlik var. Ama normal bence.vücut fazla mesai yapıyo bebisleri büyütmek için :)

karnımda orkestra var resmen gruuuuugruuull diye yarım saat sürmüyo acıkmam ya neden böyle.galeta falan geçiştiiyorum yoksa 20 öğün yemek yemem gerekir :):)
faydalı şeyler yiyemiyomuyum acaba niye bu kadar çabuk acıkıyorummm:KK14:

saglık olsunda canm , normale dönmeye baslamasına sevindm insanın bebişle beraber cıkar asıl rhatsızlıkları derlerdi inanmazdım , içinde olmayınca kulaga yabancı geliyor , ama var ya 6. hafta dizimin üstünde basamadım durduk yere agrılar falan basladı noluyor acaba bu ne derken 8. hafta faranjit oldum bogazımdan duramadım , bu hafta ve gecen hafta bulantıdan gözümü açamadım , ama eminimki bebişlerimizi kucagımıza aldıgımız zaman bizden mutlusu ve saglıklısı olmıcak , rabbim hepimize saglık versin ki bebişlerimiz saglıklı olsunn

canımm forum ayarlarına girip çeşitli seçenekler var onu gelişmiş yap gelir ikonların :)

X