2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Ay cnm bnm kıyamam ona yaaa
Okurken burnum sızladı gözlerim doldu bnmde..
Rabbim hiç bi anaya evlat acısı yaşatmasın cocukları anasız koymasın...

kızlaaarrr, güzel annişler mrbb , günlerdir sizi okuyorum sayfalardır , bende aralık 2013 annesi olcgım kısmetse. hepimizin bebişleri sağlıkla sıhhatle hayırlı evlatlar olarak dünyay gelmesini istiyorum , öte yandan bebğini kybedenleri okudum ve cok cok üzüldüm , hayırlı zamanda rabbim tekrar versin insallah

slm kızlar pek giremiyorum geçmişi okudum ama ne kaynatıyorsunuz ya şu kursum bitsin bende hergün burdayım
2 li test için haftaya gitcem inş sorun çıkmaz

denizcim hoşgeldin aramıza :13:
cinsiyeti belli mi yavrunun

Biliyorum da öğrencinin gelmediği heran bizim için tatil zaten öğretmen odasında zaman daha çabuk geçiyor şu öğrenciler olması okul ne güzel bi yer :))))))

denizcim hoşgeldin aramıza :13:
cinsiyeti belli mi yavrunun

yarın 12. haftamıza giriyoruz minişimle canmm :) bu hafta ikili testimiz var hafta içi, nasıll dua ediyorum kendini göster bebeğim mrakta bırakma artık anneyi dye :) senin prensesin olcktı değil mi ??

yarın 12. haftamıza giriyoruz minişimle canmm :) bu hafta ikili testimiz var hafta içi, nasıll dua ediyorum kendini göster bebeğim mrakta bırakma artık anneyi dye :) senin prensesin olcktı değil mi ??

hayırlı haberlerle gelirsin inşallahhh...
bnm bir oğlum var. evet bununda kız olmasını cok istiyorum dr kıza benziyor dedi.. ama net 2 hafta içinde belli olur dedi..
bekliyorum heyecanla..

hayırlı haberlerle gelirsin inşallahhh...
bnm bir oğlum var. evet bununda kız olmasını cok istiyorum dr kıza benziyor dedi.. ama net 2 hafta içinde belli olur dedi..
bekliyorum heyecanla..

allah gönlümüzdekşleri versin insallah , eşimde bende cok kız istiyoruz hep haylinini kuruyoruz ama ikimizede erkek olcak gbi geliyor , bide hamiş oldugumu duyan teyzeler yediğimi içtiğimi sorup yorumlamaya basladılar ki sorma , izlemlerime göre erkek anneleri tatlı asermışş :)) bendeee tam tersiiii , allaaaamm düşünürken bile canm istedi :)))

Günaydın kızlar hepinize inşallah güzel bir gün geçirirsiniz.

hayırlı cumalaarr :))

Allah cezasını versin o bakanın. Dört gözle o izni bekliyorum ücretsiz izin almamak için tek maaşla ev kolay geçinmiyor maalesef. Kadın istihdamı azalırmış mış salak beyinsiz cinler tepeme çıkıyor şu adamın bir konuşmasını görünce, suratını görünce. bende çalışıyorum devlet memuruyum o izin çıkmazsa çok zor olcak.

çalışan bir çok anne ve çocuğuna eziyet bu haberlerde dün kreşe bırakılan ikizleri gözterdi izledikten sonra insan diyor nasıl başkasına emanet edeyim bence kadınları ve özelliklede çocukların gelişimini düşünen insanlar olsalar anneleri bu sıkıntıya sürüklemezler daha anne sütü alan bir bebeği o sıcaklıktan uzak bırakmak çok zor annenin konusu çocuğu güvende hissetiren şey bunu herkes bilir ama ne fayda 6 ay bile az derken bu açıklama harika oldu

kızlar hepinize gunaydın papatyacım cok gecmıs olsun canım banada arada oluyo hatta ben bazen bayılıyorumda ınsallah bıdaha olmaz ac kalmamaya ozen goster dedı doktor bana gercı fenalastıgımda ac olmuyorum ama yınede sureklı atıstırıyorum dıkkat et canım

Ayyyy yavrum benim kıyamam ya daha şimdiden neler düşünüyor

Ahhh ahh çeken bilir walla 1. sınıf öğrencileri sözde ama bildiğin canavarlar hazır cevap hepsi laf yetiştiremiyorsun :))))) kıyafetlerime bile karışıyorlar niye hep aynı renkleri giyiyorsunuz öğretmenim başka renk elbiseniz yok mu diyorlar :))))))) öldürecek bunlar beni

bizim cinsiyeti yüksek ihtimal kız dedi cnm :) 11+4 deydik gecen hafta bu hafta 12+5 olcaz 2li test için çağırdı ama napcak bimiyom düşünmeyince geçiyo sadece onu düşünüyorum :) minik kızımı yünler aldım ona ciciler örcem :)

Tam bi belli olsun neler yapıcam ona..
Ama şimdilik tatile odaklıyım liste yaptım kocam görünce arkasına bakmadan kaçıcak :)))
Ama napiyim hepsi lazım olan şeyler

Bu arada midem cok bulanıo inşallah 10 güne kdr hafifler de oralarda rezillik çekmem

tatile ne zaman cıkıyosunnuz? bn hftaya cuma gidicem , yatıcam kalıcam diye gün saymaya basladım :)

Sende mi 1. Sinifsinnn oyyy cok zor ...benimde 1. Sinif...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…