2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
$2013-05-24 14.48.54.jpg sfh $2013-05-24 14.48.54.jpg sizce kizmi erk ek mi gecen haftaki resim bu

[QU

:)) senin belli oldumu canm yavrunun cinsiyeti

Yok canım benim belli değil.
Ben merak etmiyorum ama nedense yaaa.
Modsuz anneyim biraz rahat bööölee.Anlamadım gitti bende ki bu rahatlığı
Haftaya çarşamba benim randevu.
Ama söyletmicem cinsiyetini.
16. Haftayı beklicem ben gıcıklık olsun)))

Kız gözün aydın görmüşün bebeişini asena gibi he=)
Aaaa Allah söyletti kız mı olacak aca??
Ayy inşallah benimde ikili test sonucum temiz çıkar.
Ama kötü çıkan duymadıkça moralim tavan yapıyor korkmuyorum yani.
Sayenizde azaldı korkularım Allah razı olsun hamişleeerr=)

Aldığın bant inşallah senin kızına da en az bu kadar yakışır canımsss=)

Eklentiler

• $36biurun1369754508.jpg
    $36biurun1369754508.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 37
geldikk:)

herşey normal ense-burun 1.3 mm çıktı kızlar 4 boyutluda baktı nasıl oynuyo zıplıyo allaahımmm gülmekten bakamadım.doktor hareket etsin diye ultrasonu daha fazla bastırıp hopp diyo buda eliyle yüzünü kapatıyo iyice bişeyler yapıyo mucize bu olmalı heralde.kanda verdim çarşamba alıcam sonucu.dvd verdi akşam izlicez eşim gelincee:KK16:

cinsiyet söylemediler daha belli değil dedi tahmindemi yok dedim futbol maçımı bu dedi ya:KK9:2 hafta sonra gel bakalım cinsiyete dedi.
bende gittim bu gazla bi alışveriş yaptım 3 tane kumaş pantlon aldım hamiş için waikikiden.hamile taytı falan aldım nasıl rahatmışşş:KK16:başka mağazadan staj için klasik bluzler aldım bu işte bitti.geriye mezun olmak kaldı finallerim başlıyo 6 haziranda mezun olamassam seneye bebe sırtımda derslere girerim artık:KK9:

gözün aydın herşey yolunda çıkmış maşallah:)
bende yarın gidicem ikili test için bakalım bana tahminde bulunacak mı doktorum:) çok heycanlıyımmmmmm :S

Yok canım benim belli değil.
Ben merak etmiyorum ama nedense yaaa.
Modsuz anneyim biraz rahat bööölee.Anlamadım gitti bende ki bu rahatlığı
Haftaya çarşamba benim randevu.
Ama söyletmicem cinsiyetini.
16. Haftayı beklicem ben gıcıklık olsun)))

yaaa çatlatıcanmı bizi..
moda gir hadii mrk et ascıkkk :)))
deniz teyzesi için öğren bariiiii :KK52::KK52:

ya bu arada benım mıdem cok kötü ya boğaz delıgım yanı orda hep bısey varmış gıbı gıtmıo sankı asagıyaa
yesemd eyemesemde bulantımda var...
bitsin artık yaaaa

Aldığın bant inşallah senin kızına da en az bu kadar yakışır canımsss=)

ay canımmm nerdenb uldun bu resmii.. aynı bnm aldığım band yaa
maşallah cok yakışmışş.. benımkınede yakışır inşalahhhh :KK17::KK17:

anası sarışın yeşil gözlü o da oyle olabilirr.. oğlumda yeşil gözlüydü şimdi ela gözlü sarışın aynı behlulll
sarışın bı kızım olursa sacları lüle lülee Allahhhhhh
Allahım inşallahhhhh

ay canımmm nerdenb uldun bu resmii.. aynı bnm aldığım band yaa
maşallah cok yakışmışş.. benımkınede yakışır inşalahhhh :KK17::KK17:

anası sarışın yeşil gözlü o da oyle olabilirr.. oğlumda yeşil gözlüydü şimdi ela gözlü sarışın aynı behlulll
sarışın bı kızım olursa sacları lüle lülee Allahhhhhh
Allahım inşallahhhhh

Bulurum ben=))
Ya dün bebek kıyafeti bakıyordum internet sitesinde tesadüf gördüm
Diyorum ben bu bantı bi yerden hatırlıyoruuuuum=)
Hemen kaydettim resmi sana atmak için hehe.
İnşallah anasına çeker,boşver babayı. yaşasın kötülüüükk=)

Kız gözün aydın görmüşün bebeişini asena gibi he=)
Aaaa Allah söyletti kız mı olacak aca??
Ayy inşallah benimde ikili test sonucum temiz çıkar.
Ama kötü çıkan duymadıkça moralim tavan yapıyor korkmuyorum yani.
Sayenizde azaldı korkularım Allah razı olsun hamişleeerr=)

asena nerden çıktı be ahahha:KK9:
temiz çıkcak tabikiiii kötü hiçbişeye yer yok :)

gözün aydın herşey yolunda çıkmış maşallah:)
bende yarın gidicem ikili test için bakalım bana tahminde bulunacak mı doktorum:) çok heycanlıyımmmmmm :S

ayy yok tahmin falan valla seninki bulunur inş ama benimki belli olsada söylemezsi kesin değil diye heralde :)

Allah gönlüne göre versin canım bende çok merak ediyorum 6haziran randevum

aminn canım hepimiziinn inşşş :):)

O kadar adiler ki hem 3 cocuk derler hemde d. izni bile artirmiyolar...calisma bakani faruk celik siddetle karsi cikiyorum bu izne dedi dun bi tartisma programinda...kadin istihdami azalir diyor...bre p..venk o zaman niye dogurun ha dogurun diyosunuz...tek dayanagimiz fatma sahin..o israr edecegiz biz dedi...

Ben zaten o bakanın ne amaçla böyle manyak bir konuşma yaptığını anlamadım. Okuyunca da gazeteden şaşakaldım.Allah akıl fikir ve öncelikle vicdan versin bu insanlara. Bir bebek dört ay sonra nasıl bırakılırmış da işbaşı yapılırmış bilseler keşke..!

evet ya hepsi öğretmenlerle çene yarıştırıyorlar dimi saygı falan yok artık öğrencilerde.ben özel sektörde çalışıyorum akşama kadar çeşit çeşit insanlarla muhattap olmak zorunda kalıyorum.
her meslek kendine göre zor hamilelikte daha da zor:KK31:ne yapalım Allah kolaylık versin hepimize:))

Dediğin gibi arkadaşım, her meslek için öyle.hamile bayan olup çalışmak ne zor. Keşke içimizdeki emanetin canının değerini daha iyi bilseler..Özelde çok daha zor tabii. Ben dershanelerde çalışmıştım senelerce.Durmadan canın çıkarcasına çalıştırıyorlardı. Şimdi olsam dayanır mıydım bilmiyorum. Herhalde istifa ederdim..

ben de çalışıyorum kızlar 8/5 ama ayrı odadayım sanırım çalışanlar arasında en rahatı benım. yine de evde olmak gibisi yoook. yatıp yuvarlanmak varken işe gelmek çok zormuş hamilelikte Allah çalışanlara kolaylık versin

Dediğin gibi agresif melek..Ama şu riskli gebeliklerde ayağa kalkmak bile kötü.Evde bile olsan çok dikkatli olman gerekir ki çalışmak ayrı bir konu..allah kolaylık versin hepimize..
Sadece çalışanlara değil, tüm hamilelere..ne zormuş, şimdi anladım..

Günaydın kızlar hepinize inşallah güzel bir gün geçirirsiniz.

hayırlı cumalaarr :))

Allah cezasını versin o bakanın. Dört gözle o izni bekliyorum ücretsiz izin almamak için tek maaşla ev kolay geçinmiyor maalesef. Kadın istihdamı azalırmış mış salak beyinsiz cinler tepeme çıkıyor şu adamın bir konuşmasını görünce, suratını görünce. bende çalışıyorum devlet memuruyum o izin çıkmazsa çok zor olcak.

Allah cezasını versin bence de o kadar!

Hem 3 çocuk yapın diyorsunuz, hem de haklarını sonuna kadar sıfırlıyorsunuz. 3 sene oldu ya hu, 3 koca sene, hala tartışıyorsunuz!

çalışan bir çok anne ve çocuğuna eziyet bu haberlerde dün kreşe bırakılan ikizleri gözterdi izledikten sonra insan diyor nasıl başkasına emanet edeyim bence kadınları ve özelliklede çocukların gelişimini düşünen insanlar olsalar anneleri bu sıkıntıya sürüklemezler daha anne sütü alan bir bebeği o sıcaklıktan uzak bırakmak çok zor annenin konusu çocuğu güvende hissetiren şey bunu herkes bilir ama ne fayda 6 ay bile az derken bu açıklama harika oldu:KK47:

Ya de mi arkadaşım 6 ay bile yeter mi? O bebecik evde senin sütünü beklerken sen gözün iki çeşme arkanda bırakıp çalışacaksın onu.Güya sosyal devletten bahsediyoruz.Avrup ülkelerinde 2 sene ücretli izin. Çocuğun belli bir yaşa gelmesi bekleniyor. Hangi sosyal devletmiş bu bizimkisi? 2 aylık zaman için bile ekonomik hesaplar yapılıyor. Bunlar o bebeciklerin sağlığını hiç düşünmüyorlar!!!

Ahhh ahh çeken bilir walla 1. sınıf öğrencileri sözde ama bildiğin canavarlar hazır cevap hepsi laf yetiştiremiyorsun :))))) kıyafetlerime bile karışıyorlar niye hep aynı renkleri giyiyorsunuz öğretmenim başka renk elbiseniz yok mu diyorlar :))))))) öldürecek bunlar beni

Kolay gelsin arkadaşım, benimkiler epeyce büyük ama büyük olunca bence daha sevimsiz olmaya başladılar. Biraz üstüne gitsen, küfür bile ederler..

Akşam annem izinler arttı dedi sevinmiştim demek ki kesin değilmiş:44:
Ben 100 tane fabrika genel müdürüne çeşitli danışmanlık hizmetleri veren bir kurumda çalışıyorum.
İşverenler bakanlığı ciddi baskılar uyguluyorlar.
Sektör dergileri ve gazetelerine "izinlerin artırılmasının sonucu olarak kadın istihdamı azalacaktır." diye beyanatlar verip, göz dağı veriyorlar.
Kesinlikle istemiyorlar bebekli bayanlara yapılacak esneklikleri ve neredeyse eminim bu yasa çıksa bile uygulanabilirliği zayıf olacak bir çok konuda olduğu gibi.
Kadına esnek ve daha az çalışma saatleri vs gibi konular çok sıkıntılı olacak.
Muhakkak sanayici lehine açıklar bırakacaklar yasada.
Bakanlıkta karşı ciddi baskı var sanayiciler tarafından yani burada gözlemlediğim bu ve ümidim zayıf.
Tabi devlet kurumlarında çalışan bayanlar için durum daha toz pembe olacaktır.

Yok yok arkadaşım, bunlardan ne köy ne kasaba! Dertleri ekonomik bunların! devlet iki ay daha fazla para ödeyecek ya çalışmadan ona hesap yapıyor. Oysaki o 4 aylık bebişi öyle bırakıp gitmek pek dertleri değil ! Kadının ekmek perasına yaşayacağı zulum ve bebişin büyüme sıkıntısı nerede düşünelecek??Hiçbir şekilde özelle devleti ayırmıyorlar zaten. Sorun işgücü azalacak kaygısı.lanet olsun demek istiyorum ben de, ya hu hemen hemen her yerde 2 sene bu takvim, sen imf'ye kredi verecek duruma geldim diye hava atıyorsun öte yandan 2 ay derdi yapıyorsun.

Son düzenleme:
X