2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Açıkçası arkadaşlar konu hakkında hala belirsizlik var. Bu kadar zamanda akacak kan damarda durmazdı diye düşünüyorum. Bari yapamayacaktınız neden insanları vaktinden önce ümitlendiriyorsunuz? Daha bu hafta başkana bu konu hakkında sunum yapılacakmış önümüzdeki haftada bakanlar kurulunda konuşulacakmış! 2011'den beri aynı konu sürüyor, kardeşim altı üstü 2 ay daha ekleyeceksiniz, ne kadar çok düşündünüz ya..

O kadar adiler ki hem 3 cocuk derler hemde d. izni bile artirmiyolar...calisma bakani faruk celik siddetle karsi cikiyorum bu izne dedi dun bi tartisma programinda...kadin istihdami azalir diyor...bre p..venk o zaman niye dogurun ha dogurun diyosunuz...tek dayanagimiz fatma sahin..o israr edecegiz biz dedi...

Gunaydinlar olsun guzel annler gununuz bulantisiz agrisiz sizisiz guzel gecsin insallah :) bugun cuma hafta bitti yarin tatil cok mutluyum arti yarin sabah doktor randevumuz var :) minik melegimi gorcem yine cok heycanliyim :)

Günaydıııın bugün biraz iyi gibiyim inşallah böyle devam eder inşallah hepinizde iyisinizdir

Gunaydinlar olsun guzel annler gununuz bulantisiz agrisiz sizisiz guzel gecsin insallah :) bugun cuma hafta bitti yarin tatil cok mutluyum arti yarin sabah doktor randevumuz var :) minik melegimi gorcem yine cok heycanliyim :)

Canım sanada günaydın güzrl dilrklerini bende senin için diliyorum heyecanını anlıyorum benim randevuma bir hafta var iple çekiyorumbide cinsiyetini söylicekmi çok merak ediyorum hepimizde hayırlı haberlerle gelelim inşallah

bugün haftanın son iş günü ve cuma. bugun dua günü kızlar bebeklerimiz için bizim için Allahım şimdiden kabul etsin. çok güzel sağlıklı bir gün olsun. ben bugun kendimi iyi hissediyorum inşallah kötüleşmem. sizler de iyisnizdir umarım

Günaydın kızlarrrrr
Herkese iyi bigün diliyorum ...

Aral hep çok ince düşünen bi çocuk oldu cok duygusal
Banada aşırı düşkün Birgün caillou da yaşlı bi kuş ölmüştü gecen sene
İzliyordu ve o bölümde yaşlanınca insanların öleceği konusu işlenmişti
O günden sonra ölümü merak etmeye başladı.
Beni kaybetmekten çok korkuyor
Yaşlıda durmuyorum ama :KK1:

günaydın müstakbel anneler:)):KK3::3 cinsiyetleri kaçıncı haftadan itibaren öğrenmeye başladınız?? ben çok merak ediyorumm

günaydın kızlarrr:KK9::KK9:
kontrole gidecek arkadaşlar inşallah ii haberlerle gelirsiniz :KK16: hafta sonu geliyor deli gibi mutluyum :KK76::KK76::KK76:

Son düzenleme:
günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :):)9 bucukta randevumuzz çıkcam birazdan inş cinsiyeti öğrenebiliriimmmmmmmmm.:KK16:

Gerçekten çok zor. Allah kolaylık versin arkadaşım.Yukarıda öğretmen arkadaşlar da yazmışlar. İnsan helak oluyor dersten çıktıktan sonra. Bir de artık eğitilecek çocuk kalmadı. canını çıkartıyorlar adamın.hepsi çete gibi.sıkıysa gel dersi dinle de..

evet ya hepsi öğretmenlerle çene yarıştırıyorlar dimi saygı falan yok artık öğrencilerde.ben özel sektörde çalışıyorum akşama kadar çeşit çeşit insanlarla muhattap olmak zorunda kalıyorum.
her meslek kendine göre zor hamilelikte daha da zor:KK31:ne yapalım Allah kolaylık versin hepimize:))

kıyamam seninki daha da zor,Allah kolaylık versin canım..:KK31:

ben de çalışıyorum kızlar 8/5 ama ayrı odadayım sanırım çalışanlar arasında en rahatı benım. yine de evde olmak gibisi yoook. yatıp yuvarlanmak varken işe gelmek çok zormuş hamilelikte Allah çalışanlara kolaylık versin

Günaydın kızlarrrrr
Herkese iyi bigün diliyorum ...

Aral hep çok ince düşünen bi çocuk oldu cok duygusal
Banada aşırı düşkün Birgün caillou da yaşlı bi kuş ölmüştü gecen sene
İzliyordu ve o bölümde yaşlanınca insanların öleceği konusu işlenmişti
O günden sonra ölümü merak etmeye başladı.
Beni kaybetmekten çok korkuyor
Yaşlıda durmuyorum ama :KK1:

Ayy dun bundan bahsettik yaa..aksam cagan anne sen ne zaman oleceksin sen olursen kim bana yemek yapacak dedi ..sonra bi baktim dudak buzulmys..gozler yasli..niye agliyosun dedim..aglamuyorum goz yasim dusuyor diyor..oyle iclendi ki...cok duygulandim bende agladim.allahim. cocujlari anasiz babasiz birakmasin..

X