2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ha bu arada oradaki kimseye benim bir lafım yok ama bazı lafları söylerken iki defa düşünün bence ...

kızlar kk nın herzaman yeri ayrıdır bende çünkü tedaviye başlamadan önce tedavi süresinde ve sonrasında gelen hamilelik döneminde burdan çok şey öğrendim, çok iyi arkadaşlar edindim, başka bende karşıydım face grubuna çünkü hesabım yoktu, baktım burası akmıyor bana öylesine bir hesap aç gel dediler oraya da katıldım, ordaki muhabbet de şahane ama burdaki bütün arkadaşlar face de olmadığı için burayı hiç bırakmadım mart ayına kadar ama baktımki kimse girmiyor bende uzun zamandır bakmadım , iş ev bebek derken çok yogun yorucu geçiyor hepimizin başında gerçi... karnımızdaki hareketlerinden bahsettiğimiz miniklerimizin şimdi yaramazlıklarını maceralarını gelişimlerini paylaşmak çok güzel bir duygu, Allah herkesin yavrusuna sağlık sıhhat uzun ömür versin...

burdaki arkadaşlar kendi aralarında whatsapp grubu kurup, özel hayatta ikili üçlü görüşmeler yaparken; ordaki arkadaşlar hadi hep birlikte buluşalım hep beraber çocukların doğum gününü kutlayalım diye çırpınıyor.. benim burda çok sorum havada kaldı.. orda yok öyle bir şey.. çok akıcı çok destekleyici..

ha isteyen burda takılır isteyen orda.. bunun içinde kimse kimseye sitem edip yanlış yapıyorsun diyemez.. gönül istediğini yapar...

diğer konuda ise özel hayata saygısızlık olduğunu bilmiyorsunuz bakın demek ki çok fazla da aktif değildiniz.. ben hatırlayamadım bile sizi.. g990 nı hatırlıyorum mesela. her üyeye sen neden aktif değilsin diye sorulamaz ki tek tek mesajlaşmak kolay değil?? buranın farkı oysa bile boşa gibi duruyor.. zira pek muhabbet dönmüyor olanlarla bile..

ha bu arada ben de kk da çok aktifim.. ama bu topik samimiyetsiz oldu sonradan o yüzden arada bakınıyorum sadece o..

Ben kimseyle grup kurmadım konusmadım evet bazı arkadaşlarımın telefon numarası var ama cok cok konusmuyoruz

Ben tek tek sorulsun yada su olsun bu olsun denmiyorum evet aktiftm en azından herseye olmasda yorumda yapıyordum beğenide yapıyordum benimde sorunlarım oldu ama her zaman bakmaya calısıyordum cunku telime sürekli bildirimler geliyordu ve bakıyordum yaklasık 4 ay önce cıkarıldım ben o gruptan doğal olarak hatırlayamzsın cnm ben kıyaslama yaparken fark olarak burada çıkarılmadı ama orada sorgusuz sualsiz cıkarıldı dedim ve burada muhabbetin döndüğü zamanlarda cok eğlenceliydı ve boş durmuyordu ama artık boş cunku sectğiniz insanlarla muhabbeti dönderdiğiniz bir alan var.

Ben özel hayata saygıyda biliyorum sevgiyide değeride biliyorum benim bugüne kadar kimseye tek bir saygısızlıgım tek bir kavgam olmamıstır elimden geldiğince herkeslede konusuyorum ben adanadayım ve burada adanalı olupta aktif olan pek yoktu bende isterdim görüşelim bulusalım gezelim dertleselim ama bazı sehirlerde fazla kişisiniz ve görüşebiliyorsunuz bu anlamda da sanslısınız canım neyse ben cok fazla konuşmayayım...

ben de Gaziantepteyim ve hiç kimseyle görüşmedim.. ama onların görüşmelerinin keyfini yaşadım..

ben özel hayata saygısızlık olduğunu bilmiyorsunuz derken orda geçen olaylar hakkında yorum yaptım.. sizin kişiliğinize yorum yapmak haddim değil.

orda grupta aktif olmayanlardan birisi arkadaşımıza az kalsın zarar veriyordu onu bilmiyorsunuz demek istedim..

zaten kişisel tercih meselesi, herkes istediği gibi gruba da dahil olur, fikir de alır fikir de verir..

ama buraya gelmeyene ya da oraya gelmeyene laf söylemek yersiz..

Arkadasım ben sana yada oraya gidene laf söylemedim bunu önce bir anla tamam eğer benim konumumda olsaydın ne demek istediğimi anlardın benim gelene gidene bir lafım olmadı bunu anla bence ben sadece oradada yazıyordum burada da yazıyordum yersizceeeeee ben grup dışında bırakıldım kimseye de zarar vermedim anladınmı şimdi bence sen savunayım derken anlamadan yazıyorsun...

ben anlıyorum da senin anlamanda problem var belli ki.. gerildim baya bu tuhaf anlamsız mesajlarından.. silmek zorunda kaldılar sessiz üyeleri erkek üye olabileceklerini düşündüler hepsi bu diyorum.. sen de bana neden açıklama yapmadılar diyorsun..

tek tek herkese açıklama yapmak zorunda değiller.. orda günlerce isim etiketlediler bunlar kim diye?? ama yeterince olmadığın için silindin hepsi bu..

nerden nereye geldi konu.. neyse daha cevap vermek de istemiyorum zaten.. iyice saçmalanmaya başlandı!

arkadaşlar evet face çok keyifli...sayfalar resimlerle bebişlerin yenilikleri ile akıp duruyor...ama unutmayın burayı siz kurdunuz ve şekllendirdirdiniz..siz olmasaydınız oradaki arkadaşlıklarınız da olmayacaktı..her gebelik anını burada birbirlerinizin yüzünü görmeden yaşadınız...şimdi neyi neye üstün tutuyorsunuz...benim de facem var..ben de eğlenmeyi seviyorum..ama dönüp bir derdin araştırmasını yaptığımda hiçbir sayfayı bulamıyorum...çünkü anlık zevk..renk ve resimlerle dolu...

siz burada karnınızda nohut kadarken bebekler hem millete gidişhatınızla bilgi veriyordunuz hem de dayanışma kuruyordunuz..eğer seviye atladıysanız, o sizin bileceğinz iş..bence face inanılmaz fani..ve ben de oradaki gruplarda yazıyorum..anlık eğleniyoruz..sonra????? bitiyor ve geçiyor

anlık rahatlama...

belki bana kızıyorsunuz ama burayı siz kurdunuz ve şekşllendirdiniz..sonra da yapayalnız bıraktınız oradaki telefon resim, video eğlenceleri için..bence görmeden bizlerin buradaki muhabbeti inanılmaz güzeldi..bazen katılmaya bile gerek yoktu .çünkü bir kişinin gelişimini ya da yaşadığı rahatsızlığı böyle takip edebiliyorduk..

ben gebeliğimde çok sorun yaşadım...hastanlerde yattım haftalarca...kollarım bronüllerden mikrop kaptı...acılı bir normal doğum yaptırıldım zorla üniversite hastanesinde...erken doğum yaptım...şimdi ben bunları facede paylaşmışım ne olmuş...

sonra da zorluklarla ve yalnızlıklarla bir çalışma hayatı...bebeğimi hastalandığım için memeden kestim...
valla bana sorunlarımla ilgili buradan danışan binlerce eski sayfadan yazdıklarımı okuyan o kadar kişi var ki...ben yardımcı olabiliyorum ne mutlu bana...

orada milllet eğlence peşinde..biliyorum ki ben de bir grubun üyesiyim..herkese gülmek ve güldürmek zorundasın..burada ise hem gülmeyi hem ağlamayı hem yardım etmeyi görüyoruz...

lütfen olayı kavgaya dönüştümeyin artık fikir belirttik diye..

anlatın bebişlerinizi..hikayelerinizi...buradan da dinleyeyim..

saygılarım, iyilik dileklerimle

moiraia

bence sen sacmalamaya basladın ya ne kadar gerksiz laflar söylüyorsun ve senın karsında sıradan bir insan yok benimle konuşmalarına dikkat et adamı kötü konusturmak zorunda bırakma benim seninle kişisel bir problemim yok olmasında ben sana ne dediysem tam tersi cevap vermişssin erkek üye sandık diyorsun bir yorumlarıma bak erkek üye öylemi yapar profil sayfam herkese acık oradanda mı erkek sandılar ne kadar anlamsız bahane ya gerçekten sacmalamıssın.... bence artık sen cevap verme bana yoksa sana gerçekten cok sert cevap vermek zorunda kalacam.

canım gercekten tercumn olmussun ya bize ben bunu anlatamadım bir türlü anlatmak istediğim içinde sacmalayan oldum valla ayakta alkışlıyorum seniiii

hayırdır kimsin ki sen altı üstü asyamcasın haddini bil
senin zaten konuşma, insancıl bir tavrın yok ki sert konuşacaksın son aşaman kaldı o da küfür.. onu da yaparsın belli ki şaşırmam..

hayırdır kimsin ki sen altı üstü asyamcasın haddini bil
senin zaten konuşma, insancıl bir tavrın yok ki sert konuşacaksın son aşaman kaldı o da küfür.. onu da yaparsın belli ki şaşırmam..

Haddini bil bence sen kendini ne sanıyorsun bir kere ya sen kimsin ki bana bu sekilde ithamlarda bulunabiliyorsun bence senin gibi seviyesi kişiliği ve karakteri belli olmayan insanlar küfür eder ben gayette edepli ve terbiyeli konusuyorum özellikle senin gibi bir haddini bilmez kişiye basit insanların düşüneceği ve tabir edeceği küfür diye nitelendirien kelimeleri sarf etmem ben isterse karsımdaki kişi senin gibi daha konuşmaktan aciz bir insansa yerini bil haddini bil beni tanımıyorsun kim oldugumu bilmiyorsun ona göre konuş burada ben kimseyle kavga da etmedim birilerine ağır sözde söylemedim beni tanıyan gayet iyi tanıyor ... Sınırlarını fazla zorlama

ben sıradan normal bir insnım da seni henüz çözemedim.. teksin sanırım.. sana bir sürü cevap yazmıştım ama anlayamayacağını düşündüğüm için vazgeçtim sildim.. zira fazla zorlarsan yanacak.. ben daha sana cevap vermeyeceğim insani özellikleri oluşmamış bir kişiye çok bile cevap verdim..

daha küfürün normal insanların sözlüğünde geçen bir kelime olduğunu bilmeyecek kadar cahilsin zira..

o yüzden artık kendin çal oyna da sevin.. bak sana benden başka cevap veren bile yok.. hadi istediğin gibi takıl..

Son düzenleme:
Ahhh yazık sana ya şuan gercekten sana acidim başka yazacak birşey bulamadığı gibi 5 yaşındaki çocukların söyleyeceği sözleri sarf etmistin ama aslında 5 yaş bile çok yazarken devreleri yakan sensin bunun bile farkında değilsin bence de sen daha fazla yazma çünkü o zeki beynin yazarken çok kasiliyor canım birde okurken anlamaya calisarak oku cunku cevaplarin ayrı telden caliyor ama şunu da söylemeden gecemeyecem çok guldurdun beni okurkehadi canim yolun açık olsun o güzel ve zeki beynini daha fazla yorma sen

Son düzenleme:
Kzlar uzunca bir aradan sonra merhaba ben grubun ilk takipçilerindenim umarım her şey yolundadır ve bebişler buyuyordur. Benim meleğimin keyfi gayet iyi şukur:) ya yine bana siz yardımcı olursunuz benim adetime bir hafta kala kaza oldu da söylemesi ayıp. Sizce ihtimal var mıdır etrafınızda duyduğunuz buna benzer olay var mı?? Duşunupduruyorum:/

canım adete bir hafta kala hamile kalınmıyor bildiğim kadarıyla ama adetten 1 hafta sonra desen pozitif olabilir derdim... hayırlısı bakalım

kızlar merhaba belki hatırlayanınız vardır ikinci bebeğime hamileydim ayın 19 un da spinal sezeryanla dünyaya geldi oğlum

bu arada beni de faceden silmişler bende anlam veremedim çocuktan ve hamilelikten fırsat bulup giremiyordum buraya da orayada hamileliğimin 32. haftasında kanamam başladı erken doğum sebebiyle hastanede yattım sonrası malum evde sürekli istirat ama oğlumdan dolayı yatamadım neyse sorun değil zaten bebeklerden fırsat bulabilirsem girer yazarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…