2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Bebekler ve büyükler için örgülerimden bazıları isteyene değişik modellerde yapılır.

selamm
çoook uzun bir aradan sonra burdayım aklıma geldiniz bakayım dedim kim var kim yok

okul işlerim yüzünden pek bakamıyorum K.K 'ne ne var ne yok herkes iyimi
öpüyorum sizi ve bebişlerinizii

Kızlar artık herkes Face'de değil mi? BU ne yaw? ne dertler ne tasalar tartılşıldı bu sayfalarda? Ne çok insana fayda sağladı; çünkü sayfaları kalıcı idi...açıkcası burada yardımlaşan , birbilerinin dertlerini çözmeye çalışsan ve burayı bir yuva haline getirip de buradan fani bir face muhabbeti için kaçanlara kızıyorum..resimler, gönderiler vs vs..buradaki sıcaklığın ne karşılığını verir ne de geçmiş dönemin güzelliğini geri getirir...

Yine de baki kalan kadınlar kulubü oldu..Çünkü faceden ancak günlük yorum yardımı alırsınız...burada sizi okuyan pekçok insana yaşadıkları benzer sorunlarla ilgili olarak sorunlarınızı nasıl aştığınızla ilgili yardım edebiliyorsunuz....

eeee nerdesiniz kızçeler, Gizooo, Papatya, Agresif Melek....

selam kızlar burada değişsen pek birşey olmamış dağıldık ama bi türlü toparlanamıyoruz sayfaların yetmediği koyu muhabbetli günlerimizi özledim
Her geldiğimde bi ümit belki sayfalarca yazı beni bekler diyorum ama yine hüsran oluyor sonuç ...

Biz iyiyiz artık 18. ayımızı yaşıyoruz hala yemek çok az yiyoruz yürümeye başladığımızdan beri hala dağıtıyoruz herşeyi ama yinede sağlıklıyız mutluyuz çok şükür

Hepinizi seviyorum ve çok özledim sohbetlerimizi...

Kizlar yanlisiniz var facebooktaki grup cok saglam, samimi ve eglenceli oldu, herseyimizi paylasiyoruz. Keske sizde gelseniz

Canım ben orayada giriyordum ama sebebini anlamadığım bir şekilde artık ulaşamıyorum çıkarmışlar guruptan ve arama yaptığım halde grubu bulamadım sahibine sordum durumu mesajı gördügü halde cevap yazma gereksiniminde bile bulunmadı

Orası çok eğlenceli olabilir ama burasıda eğlenceliydi...

Merhaba canim kesinlikle katiliyorum dusuncelerine
Facebook kullanmiyorum ben aktif degilim pek buraya yazmak ayri bir guzel aklima geldiniz napiyolar acaba bkryerde toplanip yazisiyolarmi diye bir bakayim dedim ayni bu topik uzerinden paylasimlarimiza devam etsek ne guzel olur kizim.18 aylik ve tum oyuncaklardan sikildi ne gibi aktiviteler yapiyor yasitlari merak ediyorum
Cemredeniz vardi napiyo kimbilir keske ugrasalarrrr

Kizlar yanlisiniz var facebooktaki grup cok saglam, samimi ve eglenceli oldu, herseyimizi paylasiyoruz. Keske sizde gelseniz

keleback canım o gruba baktım ben de..evet zaten face kendi içinde eğlenceli ama o sayfalar geri dönüşsüz akıyor..hiçbir tarih belgelenmiyor..ya oysa burada..? burayı sizler bence yalnız koydunuz bebişlerin resimlerini ya da kendi resimlerimizi görelim diye daha çok....çok görünce ya da çok yorum yazınca ne oluyor, şarj oluyorsun..ya burada? hepsini yapıyordun ve seni okuyanlara yardımcı bile olabiliyorsun...

bence fanilik felaket sıkıcı..

Canım sağ ol çok..ben de bu grubu bırakmalarına kızıyorum oradaki görsel şölen yüzünden..oysa hiçbirimiz birbirimizi yüzümüze bakarak tanımadık..ruhumuzun sıcaklığını ve dertlerimizi birbirimizi görmeden çözdük...

ben sıkılıyorum facedeki samimi görünen ve aslında samimi olmayan havadan...hani her gün bir sayfa binlerce yorum..neyi takip edebiliyorsun ki...

Canım bende burdayım ama gördüğün gibi eskisi kadar aktif değiliz ve bende o gruba bakıyordum ama anlamadığım bi şekild gruptan cıkardılar ne gruba erişebildim ne de grubu bulabildim ve o grubu acan arkadasa bu soruyu yönelttim mesajımı gördü ve cevap dahı yazmadıı yani istedikleri kişilerle muhabbet yapıyorlar oysa biz burada herkesle muhabbet yapıyorduk ön yargısız bir şekilde her skıntımızı paylaşıyorduk ...

yanlış düşünüyorsunuz arkadaşlar orada hiçbir şey akıp gitmiyor.. hiçbir sorun çözümsüz kalmıyor.. hatta yüz yüze görüşüp birbirimize destek akıtılıyor..

ve toplu eğlenceler, doğum günleri , piknikler, aktiviteler her şey yapılıyor.. grubu göremeyen arkadaşım aktif olmayanlar çıkartıldı... çünkü çok özel şeyler paylaşılıyor.. birbirimizin telefonları, ev adresleri, özel hayatımız her şey var.. bu yüzden aktif olmak mecbur oluyor..

asyamca senmişsin .çıkartılan bir daha okudum .. meltem çok içten anaç bir insan.. hiçbir soruyu yanıtsız bırakmaz. diğer kutusuna falan düşmüştür mesaj.. hatta o da tepki verdi danışılmada neden çıkardınız arkadaşları diye.. ama işte sebep geçerli olunca olgunlukla karşıladı.. ve şu an birçok problemi var o yüzden gördüyse bile dönüş yapamamıştır..

Ben zaten grupta aktiftim beğenilerde yapıyordum yorumlarda yapıyordum işte orayla buranın farkını açıkça sen söylüyorsun biz burada aktif olmayanları dışlamadık onlarlada geldiklerinde muhabbet ettik dertlerine ortak olduk çıkarılmadan önce sorulabilirdi ya arkadaşım sen grupta niçin varsın diye yada ben soru sordugumda cevap verilebilirdi

Ayrıca özel hayat paylasılıyor bunu biiyoruz ama kimsenin kimseye saygısızlıgı olmamışken bu davranış tamamen yanıştır

Bazı şeyleri rahatca yapabilmek için bazı dostluklardan ve geçmşten çok rahat vazgecildi ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…