2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Yeni yıl hepimize ve sevdiklerimize sağlık mutluluk huzur para ve barış getirsin. Nice güzellikleri yasayacagimiz bir yıl olsun.

30 yas siniri ne demek canim? Daha mi once baglatman gerekiyormus daha mi sonra. Bu arada kac yasindasin ve kac çocuk var?.

30 yaşından önce baglamiyorlarmis ben 29 yaşındayım biri 32 diğeri 12 aylık 2 bebeğim var ve en etkili çözüm bunda karar verdik şimdi 1 sene hap içecegim emzirmeyi bıraktirdim şimdi biraz daha iyiyim yoksa sürekli emmek istiyordu gece gündüz çok yorulmustum artık inş hersey daha rayına oturacak büyüyorlar artık

bizimde 1 hafta içinde 3 diş patladı, bizde artık kafayı sıyırmak üzereydik, yemiyor uyumuyor.... diştenmiş meğer 3-4 gün rahat ettik dünden beri yine aynı yemiyor uyumuyor, sürekli ağlıyor gece yine diş sanırım. buarada sanırım yumurtaya alerjimiz var yumurtanın beyazını yedirmiş babaannemiz ertesi gün kulağı ve dudağı kızarıp şişti bütün vücudu kırmızı beneklerle doldu, acile götürdük, iğne yaptılar, o gün düzeldi ertesi gün yumurtanın sarısını verdim pzt bi kalktı surat şişmiş gözler yumuk yumuk kalmış dr a götürdük alerji testi yaptılar 15 gün sonra çıkcakmış, yumurtadan olduğunu sanıyoruz simdiye kadar hiç böyle bişey yoktu,
anııııııl sen arasa yumurtasız tarifler ararken çok üzülmüştüm, sanırım simdi başımda

Canim geçmiş olsun Allah dermansiz dert vermesin ama 1 yaşından sonra olması da enterasan gerçekten hersey de vardır bir hayır alerjiler genelde bağırsak florasina bozulmasından dolayı oluyormuş sanırım o yüzden probiyotik besinler tüketmek faydalı olabilirmiş en iyi probiyotik ler ev tarhana si eksi mayalı ekmek kefir turşu ben artık turşu da yediriyorum biraz suda bekletip bide işkembe çorbası ama onu hiç içmedim yapmadım yapamam da
Tekrar çok geçmiş olsun

canım hala günlük yoğurt mayalıyorum, ekmek de yedirioyrum ama turşuyu nekadar bekletirsem bekleteyim tuzunun gideceğini sanmıyorum zaten zeynep yemeklerin içindeki sarımsak dışında yemiyor, sarımsaklı yoğurt falan denedim yooook ağzını açmıyor bakalım test sonucunun hala sorunsuz çıkacağını umuyorum

Ayyy g090 ne kadar guzellll hediyeler super super süper. Bende izmirdeyim gidip sulayim bari :) hesap acma isi cok ama cook mantikli. Biz de bizim kiza dogdugundam beri atiyoru biseyler. Az ama devlet de yuzde yirmi veriyo damliyo iste bakalim.

Ya kizlar bebeğinize disarda giyebilecegi ayakkabi aldinizmi? Biz ilk defa iki gun once disarida adim attirdik. Yurumekte zorlandi ayakkabiyla. Ayaklari birbirine carpiyo bi gorseniz cok komikk :) dedim acaba yanlis ayakkabi tercihimi yaptik. Yoksa ilk baslarda boyle mi oluyor

Ayyy g090 ne kadar guzellll hediyeler super super süper. Bende izmirdeyim gidip sulayim bari :) hesap acma isi cok ama cook mantikli. Biz de bizim kiza dogdugundam beri atiyoru biseyler. Az ama devlet de yuzde yirmi veriyo damliyo iste bakalim.
canım anlamlı hediyeler asyamca ya geldi, bizim doğumgünümüzdede anlamlı hediye vardı, bilezik zeynepe bilezik ve altın geldi hediye:) hesap işini bende düşünüyorum bakalım bende actırcam kızımın adına insallah, malum işe başlayalı 2 hafta oldu 2 aya kalmaz kumbarasını doldurmaya başlarım insallaaaaaah

Önce evde dene canım alışması gerek bide ayakkabının tabanın çok yumuşak olması lazım 2 ye kaylayabilmesin ayakkabıyı derisi falan yumuşacık olursa doğru ayakkabıdir

Tatlım galiba benden bahsetmek istemişsin :) biz her ay düzenli para yatıramayacağımız için ailemde bunu bildiği için kumbara hesabı daha mantıklı geldi istediğin zaman istediğin miktarı yatırabiliyorsun sadece ik acılışta 70 tl yatırıyorsuniz işbankasından actık hesabı kumbara verilldi bizde doldukça 2 yada 3 aya bir kumbarayı ve hesap cüzdanını bankaya götürecez ne kadar para biriktiyse bankaya yatırılacak çünkü kumbarayı sadece banka acabiliyor :)

hayırlı güzel karlı günler herkese kızlar. ne kadar sessizleşmş burası böyle. kuzular nasıl bakalım. ben çok sveiniyordum oğlum uslu diye nazar değdirdim galiba şu 2 haftadır kavga kıyamet gidiyor. ben ne kadar sakinsem o okadar bağırıyor ağlıyor.yatağa koyduğum an ne kadar uykusu olursa olsun ağlamaya başlaıyor hiç birşeyi yok ama neden böyle yapıyor anlamadım. diş desen bir yere kadar yani dmi

canım bende sakin olmaya çalıştıkça zeynep viyak viyak üstelik herşeyi ağlayarak yaptırmaya çalışıyor sinir oluyorum

Canım ayakkabıda yalnış tercih değilde ilk başta afallarlar ben masala ilk dışarda yürümek için ayakkabısınuı 5 aylıkken almıştım tavsiyem bilekte spor ayakkabı alman çünki il adımlarda yüreyemedikleri için bilek burkulmasını engellemek için canm tavsiyem vicco/nike çok iyi biz hep nıke kullanıyoruz belki kaçıncı ayakkabımız saymadım ama zamanla alışıyorlar ayrıca evde kesinlikle ayakkabı giydirme çocukların halıya basmaları çok önemliymiş ayak sağlığı için doktorumuz birde sakın büyük ayakkabı alıp su zamanda giyer diye düşünmeyin dedi tam numara almanız gerekir yoksa ayakkalrın sağlığı tamamen yitirsiniz demişti.

Merhaba ya ben bu yumurta alerjisi ile ilgili bişiy sorcktımbenim kızımın yumurta akına var da . Ben kızamık aşısını yaptırmadım siz yaptırdınız mı? İlk defa mı verdınız yumurta bı de emzirıyomusunuz? Tesekkürler şimdiden

biz hem 9. ayda hemde 1 yaşta yaptırdık aşı, yumurtanın beyazına var çok yüksek ihtimalle o hafta yeni yeni vermeye başlamıştık taş çatlasın 3 kez vermişizdir az az, ama aşı haftası olduğu için bilemedik aşıdanmı yumurta beyazındanmı oldu diye zaten yumurta verilmemesi gerekiyormuş 1 yaş aşısından sonra 1 hafta 10 gün kadar, bizi uyarmadılar . hala emziriyorum şükürler olsun ama işe başladığım için sütüm azaldı. çok zor yumurtasız yemek kahvaltı... test sonucu yarın çıkacak insallah yumurtaya alerjisi yoktur diye dua ediyorum umarım aşının etkisiyle olmuştur.

kızlar size bir sorum var oğluma her yeni şey öğrettiğimde eskiyi onutuyor 10 gün sonra 11. aya girecek normal mi acaba çok üzülüyorum elimde değil eksik bişey mi yapıyorum ben...

kızlar size bir sorum var oğluma her yeni şey öğrettiğimde eskiyi onutuyor 10 gün sonra 11. aya girecek normal mi acaba çok üzülüyorum elimde değil eksik bişey mi yapıyorum ben...
canım çok normal bu bunda endişe edecek birşey yok, aslında unutmuyor da hafızasında geriye atıyor eski öğrendiklerini biriktiriyor yeniliğe açık bu kuzular. endişe etme ama.. benim kızım bana çok güzel anne diyordu biara 2 aydır demiyor memmem diyor , herşeyin vakti var diye sabrediyorum

teşekürler canım ben seni tanıyorum sanırım tüp bebek topiğinde beraberdik o sendin dimi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…