2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
ben geldimmmm :)

biri öneride bulunmuş ilk ben cvp vereyim kızım 8600 gr 73 cm ve anne baba abla teyze dayı dede nanane falan diyor ver al bak buyda diye söylüyor öpücük atıyor çirkin oluyor ve arada hoşuna gidersen gözlerini kırpıştırıyor ahenkle :KK56::KK56::KK70::KK70:
Oo iyiymiş biz sadece bilerek anne ve baba diyoruz bide çok asabi kızıyor kendince elini kaldırarak eeehh diyor bunu baba muz öğretti

dün hastanede zeynepin kilosunu sordular bilmiyorum dedim, kimbilir nekadar sorumsuz olduğumu düşünmüşlerdir, 9. ayda götürdüm en son napayım sürekli hastane asm görmekten öğh geldi, evde tartıyoruz ama sağlıklı değil ölçüm yaklaşık 9700 falandır sanırım . ba-ba, de-de, veee (ver), deee(gel), ıh (al) diyor dün de acilde ilk defa ann-neeee diye bağırmaya başladı çok üzülüyordum anne demiyor diye hastayken söyledi ama olsun, sinirlenince yumruklarını sıkıp ııııh diyor ve titretiyor kendini, hayır denince de yaptığı şey ne ise bırakıyor sonra tekrar yapıyor o ayrı:) buarada kızımın dün bağırmaktan bugün sesi de kısıldı:KK43:

bal ve süt konusuna gelince , hakikisini bulsam bende şuanda veririm bukadar hastalığına, ama nerde gerçek bal ve gerçek süt bulmak, yoğurdunu da günlük pastörize sütlerden yapıyorum mecburen sütçüler hem su katıyorlar hatta sut tozu bile kullananlar varmış:KK43:

bal ve süt konusuna gelince , hakikisini bulsam bende şuanda veririm bukadar hastalığına, ama nerde gerçek bal ve gerçek süt bulmak, yoğurdunu da günlük pastörize sütlerden yapıyorum mecburen sütçüler hem su katıyorlar hatta sut tozu bile kullananlar varmış:KK43:

Gerçek bulsak keşke ama işte elimizden geldiğince yapıyoruz birseyler

Oo iyiymiş biz sadece bilerek anne ve baba diyoruz bide çok asabi kızıyor kendince elini kaldırarak eeehh diyor bunu baba muz öğretti

dün hastanede zeynepin kilosunu sordular bilmiyorum dedim, kimbilir nekadar sorumsuz olduğumu düşünmüşlerdir, 9. ayda götürdüm en son napayım sürekli hastane asm görmekten öğh geldi, evde tartıyoruz ama sağlıklı değil ölçüm yaklaşık 9700 falandır sanırım . ba-ba, de-de, veee (ver), deee(gel), ıh (al) diyor dün de acilde ilk defa ann-neeee diye bağırmaya başladı çok üzülüyordum anne demiyor diye hastayken söyledi ama olsun, sinirlenince yumruklarını sıkıp ııııh diyor ve titretiyor kendini, hayır denince de yaptığı şey ne ise bırakıyor sonra tekrar yapıyor o ayrı:) buarada kızımın dün bağırmaktan bugün sesi de kısıldı:KK43:

Valla canlar benim kız hayır dediğim bir şeyi gözümün içine baka baka şirinlik yaparak yapmaya çalışıyor bir şeye hayır dediğim takdirde aradan zaman geçince bana bakarak yavaş yavaş yapmaya çalışyor ssinirlenince çığlık atıyor kızıyor ellerini sıkıyor birşey yemek istemeyince ehhh pi pi diyor galiba pis demeye çalışıyor kuzucum ama çok inat istediğini yapmam için ağlıyor bende onu yapmıyorum ama susturmak için başka seyler vermeye çalışıyorum doğrumu yapıyorum bilmiyorum ama bizden böyle

Valla canlar benim kız hayır dediğim bir şeyi gözümün içine baka baka şirinlik yaparak yapmaya çalışıyor bir şeye hayır dediğim takdirde aradan zaman geçince bana bakarak yavaş yavaş yapmaya çalışyor ssinirlenince çığlık atıyor kızıyor ellerini sıkıyor birşey yemek istemeyince ehhh pi pi diyor galiba pis demeye çalışıyor kuzucum ama çok inat istediğini yapmam için ağlıyor bende onu yapmıyorum ama susturmak için başka seyler vermeye çalışıyorum doğrumu yapıyorum bilmiyorum ama bizden böyle
canım bu bücürükler bizi aylar öncesinden kullanmaya başladı dimi:s valla bizim prenses de öyle ağlayarak yaptırmaya çalışıyor hasta olduğu dönem dışında yapmamaya çalışıyorum ben dediğini ama babaannemiz biraz şımartacak anlaşılan zaten işe başlayınca da o bakacak umarım şımarık bir kız olmaz

huu huuu :KK3:
kızlaaarrrrrrrrrr ben geldimm
naber nasılsınız
uzun zamandır yazmak istiyodum ama hepinizin bildiği malum koşturmalar bi oturamadım pc başına.. cepten buraya yazması zor oluyodu sanki bilmiyorum biara yine denerim
yazamasam da hiç kopmadım burdan, hep bakıyordum ama yavaş yavaş dökülmeler oldu face de kullanmadığım için çoğu arkadaşımdan koptum hatta çok üzüldüm buraya da yazdım ama sanırım faceteki kolaylık iyice uzaklaştırdı herkesi burdan

gizemmmm geçen gün yazdığını görünce çok mutlu oldum valla cok özlemişim:KK19:
ama okuduklarım üzdü beni cok geçmiş olsun inşallah iyisindir şimdi
yanık fecidir bi de kaynar su oyy allah beterinden korusun
fotolar harikaydı eylül de sen de fıstıksınız :KK15:
eşinle olan durumlara da eve kapamalar tehditler falan cok sasırdım cok üzüldüm hele eylülü arayıp sormamasına inanamıyorum
hakkınızda hayırlısı olsun tatlım

keşke tüm arkadaşlar sık olmasa da yazsa da haberlerini alabilsek merak ettiğim özlediğim çok kişi var
hepinizi öpüyorum minnoşları ısırıyorum totodan :KK68:
görüşürüz

Gerçek bulsak keşke ama işte elimizden geldiğince yapıyoruz birseyler
hakikisi emin ol yediremezssin canm:) ben trabzon of dan getirtmiştim geçen ay buraya gelenlerle yeriz diye ama masal sevmedi hakikiler acı olduğu için ben bile yiyemedim birkez tattrdm bugün ama pek sevmedi

Kizlar bi kac gunfur giremiyorum ahmed atesli dr a telefon ettim disten suphelendik.gitmedik hastaneye. Baska bi hastalik belirtisi yok cok sukur atesimizde 38,5 ğu nadir gorduk. Hastaneye gitmesi bisi degil simdi salginlar malginlar ortalik cocuk hastalarla dolu bosu bosuna sokmak istemedim gozlemliyorum suanda umarim geri galan herkes iyidir :)

kızlar merhaba uzun zmandır giremiyordum dün oğlumun doğum günüydü ve bu sabah tekrardan hamile oldğumu öğrendim şaşkınım süt korur derlerdi ama korumuyormuş demekki :)

kuzum benim pirinç tavuk kuru nane ve domates yada biber salçası hayatım bunlar var tarifde
Hımm salçasız yapımca tadı olursa deniim cnm.
ben geldimmmm :)

biri öneride bulunmuş ilk ben cvp vereyim kızım 8600 gr 73 cm ve anne baba abla teyze dayı dede nanane falan diyor ver al bak buyda diye söylüyor öpücük atıyor çirkin oluyor ve arada hoşuna gidersen gözlerini kırpıştırıyor ahenkle :KK56::KK56::KK70::KK70:
Maşallah valla bizimki hiiiççç. Tembel bizimki o konuda. 3 haftadır yürümeyi iyice söktü o kdr.

Onun sinirini yerim kadir inanırım benim. Onun gibi de boylu hem maşallah:=))
Çok sinirli bunlar ya bbizimki de beni dövüyo. İstemediği birşey dediğimde resmen vuruyo nerden nasıl öğrendiyse. Hiç hoşuma gitmiyo o hareketi!
Ayyy allah ıslah etsin şaka yapıyorsun inanmıyorum. Ne adi herifler yaaaa!!!!

huu huuu :KK3:
kızlaaarrrrrrrrrr ben geldimm
naber nasılsınız
uzun zamandır yazmak istiyodum ama hepinizin bildiği malum koşturmalar bi oturamadım pc başına.. cepten buraya yazması zor oluyodu sanki bilmiyorum biara yine denerim
yazamasam da hiç kopmadım burdan, hep bakıyordum ama yavaş yavaş dökülmeler oldu face de kullanmadığım için çoğu arkadaşımdan koptum hatta çok üzüldüm buraya da yazdım ama sanırım faceteki kolaylık iyice uzaklaştırdı herkesi burdan

gizemmmm geçen gün yazdığını görünce çok mutlu oldum valla cok özlemişim:KK19:
ama okuduklarım üzdü beni cok geçmiş olsun inşallah iyisindir şimdi
yanık fecidir bi de kaynar su oyy allah beterinden korusun
fotolar harikaydı eylül de sen de fıstıksınız :KK15:
eşinle olan durumlara da eve kapamalar tehditler falan cok sasırdım cok üzüldüm hele eylülü arayıp sormamasına inanamıyorum
hakkınızda hayırlısı olsun tatlım

keşke tüm arkadaşlar sık olmasa da yazsa da haberlerini alabilsek merak ettiğim özlediğim çok kişi var
hepinizi öpüyorum minnoşları ısırıyorum totodan :KK68:
görüşürüz

Hoş geldin canım benimm nasılsın bebişin nasıl iyimi çok öpüyorum kuzum benimmmmmm sık sık gel bumdan sonra evet dediğin gibi faceden sonra dağıldık ama inş. tekraradan toparlanırızzz

kızlar merhaba uzun zmandır giremiyordum dün oğlumun doğum günüydü ve bu sabah tekrardan hamile oldğumu öğrendim şaşkınım süt korur derlerdi ama korumuyormuş demekki :)

Hayırlı uğurlu olsun canım paşamızın doğum günü kutlu olsun desene sana süpriz olmuş paşayada doğumgünü hediyesi kardeş :)

Selaaaammm:))
Yazamadım hiç ya geçmişide okuyamadım hatta eylül fena grip oldu kötüyüz çookkkk
geçmiş olsun canım benim zaten bu aralar bebilerimiz hastalığı çok kapıyorlar Dikkat et bebeğim Eylül bir an önce iyleşir inşallah

Kızlar bana yardım edin ya ben asyayı memeden yavaşca kesmek istiyorum artık çok fena ısırmaya kanatmaya başladı ama bizimki doğru dürüst birşey yemiyor geceleri yatarken ve sabahları öğleye kadar sürekli acıktığında emmek istiyor buna nasıl çözüm bulabilirim ben birde artık asya hanım hastaneye kaldırıldığı günden beri yanımda yatıyor yatağına alamıyorum aldıktan sonra çok sık uyanıyor ama yanımızda yatınca gece 4-5 saat deliksiz uyuyor zaten uykusuz gecelerim vardı şimdi de heryerim tutularak kalkıyorum ve asya ne tarafımdaysa o tarafım yattığım için kollarım ağrıyor ve çok çabuk uyuşuyor sizce bu düzeni nasıl sağlarım yani kısacası bir yemeğe nasıl alıştırabilirim ikincis ide kendi yatağına nasıl alıştırabilirim odayı ayıramam çüünkü evim çok soğuk ve sadece 1 odamda klima var mecburen aynı oda da kalacaz

Canm hayırlı olsun kısmete bak oğluşun doğum gününde öğrenmişssin hemde:)

X