2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ayyyyy nası deldirdin kulaklarını yaaa vicdansızz:mad:
Ay aşkım ben deldiremedim zaten kaç kere döndüm eczane kapısından en sonnda halam deldirmiş ben beceremeyince çok koktm korkar aglar die ama halam dio belki 3-5 dk ancak ağladı sonra hiç agrı sızı olmadı birkaç gün yatamaz vs demişlerdi ama beklediğimden iydi

yaşasın :) 3 aydır sayfa ilerlemiyordu ve benim face grubundanda haberim yoktu sürekli neden gelmiyorlar neden yoklar diyordum ama bugün bi açtım 4-5 sayfa ilerlemiş :) iki gin önce meraktan katıldım fecedeki gruba ama hala buraya geliyorum buradaki konuşmalar bi başka 1 yıldan fazladır birlikteydik hamileyken aş ermelerimiz ilk tekmelrimiz bebeklerimizi ilk gördüğümüz anlar daha da fazlasını her şeyi burada paylaştık biz

ve son olarak HEPİNİZ TEKRARDAN HOŞ GELDİNİZ :KK9::KK9::KK39::KK39::KK39::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:
Hoşbuldk aşkm bu face sayfası zaten başıma e işler açtı adını dahi duymak deli ediyor beni
Kalan sağlar bizim

Kızlar birşey sormak istiyorm masal duru mamayı prk yemiyor hatta uzun zaman önce bıraktı diyebilirim ben arada çok acıktığnda deniyorm 60 cc filan nadirde olsa içiyor dün marketten hero baby 6-12 ay devam kutu sütü vardı aldm denedm çok sevdi ve içti
Daha önce keçi sütü veriyorsm doktorm masal sürekli kabız olduğu in verme demişti hemde ne olursa olsn süt demişti ama birşekilde ek gıda dışında mama yada sür gibi bir besine ihtyaç duyuyorz mesela sabah uyandğnda katı ek gıda yemek istemiyor mama yada süt istiyor denedim sürekli buyüzden benm bu şekilde birley vermm lazm şöyle düşündm 19.12 de 1 yaşına giriyor zaten bu süte başlasamki dün denedm zarar vermiş olmam dimi baslda 1 yaşndan itibaren süt serbest 1 ay kalmş ne düşünüyorsunuz helppp meeee

[QUOTEa, post: 37802041, mAhmed de 467848"]canım gecemin güzel geçtiği zamanlar çok uzakta kaldı :) artık biz yatakta 3 kişi yatıyoruz ve sabaha kadar dönememekten rahat hareket edememekten heryerim tutuldu hanım efendi kendi yatağında saat başı uyanıyor yanımızda ise gece 2 defa kalkıyor bende yorgun olunc uykuya dalıyorum öyle yatıyor yanımızda yerine almaya özen göstersemde 2 haftadır sürekli yanımızda[/QUOTE]
Allah kolaylik versin cnm ahmedde oyle bir uyandimi uc saat ugrasiyorum uyutmaya acaba bende yanima alsam uyurmu kiz? İlk 4ay hep yanimda yatti 4.aydan sonra besigine yatirdim daha hic almadim yanima... Ama almayim dimi benim bunye alisti zaten bu tempoya :-)

İnsallah cabucak gecer bu durumlar uyudugumuz gubler yakib olur insallah

Kızlar birşey sormak istiyorm masal duru mamayı prk yemiyor hatta uzun zaman önce bıraktı diyebilirim ben arada çok acıktığnda deniyorm 60 cc filan nadirde olsa içiyor dün marketten hero baby 6-12 ay devam kutu sütü vardı aldm denedm çok sevdi ve içti
Daha önce keçi sütü veriyorsm doktorm masal sürekli kabız olduğu in verme demişti hemde ne olursa olsn süt demişti ama birşekilde ek gıda dışında mama yada sür gibi bir besine ihtyaç duyuyorz mesela sabah uyandğnda katı ek gıda yemek istemiyor mama yada süt istiyor denedim sürekli buyüzden benm bu şekilde birley vermm lazm şöyle düşündm 19.12 de 1 yaşına giriyor zaten bu süte başlasamki dün denedm zarar vermiş olmam dimi baslda 1 yaşndan itibaren süt serbest 1 ay kalmş ne düşünüyorsunuz helppp meeee
Bence bir gun ver sonraki birnkac gün verme gözlemle alerjik reaksiyon verecekmi diye bisi yapmazsa verirsin...

Bende Ahmed e yumurta beyazi verdim azicik 09.12 doğumlu oda bakalim reaksiyon vermezse az az arttiricam bekleme suresindeyim simdi... Afiyet olsun yarasin kzuuzlaraaaa..

Kupenizde hayirli olsun hem cilgin hem küpeli :-)

Bence bir gun ver sonraki birnkac gün verme gözlemle alerjik reaksiyon verecekmi diye bisi yapmazsa verirsin...

Bende Ahmed e yumurta beyazi verdim azicik 09.12 doğumlu oda bakalim reaksiyon vermezse az az arttiricam bekleme suresindeyim simdi... Afiyet olsun yarasin kzuuzlaraaaa..

Alerjik etki berceğini sanmıyorm ama

bugün içirmedim bakalm bişi olmasaa yarn akşam veririm ama çok güzel içti hiçbirZaman mamayı bukadar güzel içmemişti yediklerinde sürekli level atlıo masal
Kız küpemiz 7 aylıktan buyana var ama sağol kuzum valla ben korktm deldiremedim halam sağolsun iki dakkada çıt çıt bir baktım akşam masal duru küpeliydi

Merhaba arkadaslar ben tam aktif kullanici degilim arada yaziyorum ama hep takip ediyorum.tekrar buraya yazilmasina bende cok sevindim.faceyi de takip ediyordum ama orda illa bir baslik atmak gerekiyor.burasi kitap gibi geliyor.hic birseyi kacirmiyorsun.yazilanlari okumak daha kolay.
yarin kizim 1 yasina giriyor.erken dogum yapmistim.ama bende anlamiyacagini dusunerek kutlama yapmiyorum.
umarim eskisi gibi olur burasi.pek yazmasamda hepinizi taniyor ve seviyorum.ayrica gizem tekrar yazmana cok sevindim.yazmadigin sure icinde baya olay yasamussin.senin icin en hayirlisi neyse o olsun.
Cnm aeni hatırlıyorum sen hamişken yazıyordun hep. Yolunda mı herşey
Allah nice sağlıklı yaşlara erdirsin. Nice seneleri olsun inşallahhhhhj amin =))
Günaydın canlarımmmm :):KK15:
Geç oldu ama günaydın. İyi geceler. Bize gece olmasa da. Ne yapalım bbugünlere sozduz şükür
herkese merhaba uzunn zaman olmuştu buraya gelmeyeli
Sende hışgeldin tekraf cnmmmm
Herlesi özledik valla
Orda olmayanlarda vardı çünkü
İmsan alışınca böyle oluo demek

Bende Ahmed e yumurta beyazi verdim azicik 09.12 doğumlu oda bakalim reaksiyon vermezse az az arttiricam bekleme suresindeyim simdi... Afiyet olsun yarasin kzuuzlaraa

Birşey olmaz yaa. Ben arasa versem nefesi gider herhalde. Bırak beyazı,oilavın içime şehriye koyuyorsak pirinci bile seçip veremiyorım şehriyede ki yumurtadan belki bulaşmıştır diye teyy teyyyy

zeynep ateşliii:KK43: ateş ölçerime de güvenmiyorum, kulaktan 36,7 çıkıyor kolaltından 38 çıkıyor çocuk cayır cayır yanıyor, zaten çok huysuz 3 gündür, ne yapsam bilemedim, soyuyorum, ılık duş aldırdım, simdi soysam hasta olur ooooy oooy
:KK61:

zeynep ateşliii:KK43: ateş ölçerime de güvenmiyorum, kulaktan 36,7 çıkıyor kolaltından 38 çıkıyor çocuk cayır cayır yanıyor, zaten çok huysuz 3 gündür, ne yapsam bilemedim, soyuyorum, ılık duş aldırdım, simdi soysam hasta olur ooooy oooy
Ay cnm cok gecmis olsun. Ben ateslendiginde bir koltk altindan bir popodan olcuyorum.. Saniyorum kulaktan olcen derecen yanlis. Cunku oyle saniykrumki kulak popo gibi ic atesi veriyor ve koltuk alti ile 1 derece oynuyor. Popo takriben 1 derece fazla cikiyor. Bu atesinin yukselecegine isaret ediyor diye biliyorum. Popo ile koltuk alti orantili ise guveniyorum o zaman... Allah acil sifalar versin tez vakitte insallah...

Allah nice sağlıklı yaşlara erdirsin. Nice seneleri olsun inşallahhhhhj amin =))

Geç oldu ama günaydın. İyi geceler. Bize gece olmasa da. Ne yapalım bbugünlere sozduz şükür

Herlesi özledik valla

Birşey olmaz yaa. Ben arasa versem nefesi gider herhalde. Bırak beyazı,oilavın içime şehriye koyuyorsak pirinci bile seçip veremiyorım şehriyede ki yumurtadan belki bulaşmıştır diye teyy teyyyy
Allah o Dr lari bildiği gibi yapsin zamanında anlasaydi bence alerjiyi bu kdr yerlesmezdi bunkdr hassas olmazdi bu cocukcagizda diye düşünüyorum... Ama belki o zamanda hassasti... Allah daha beterinden esirgesin daha iyi etsin inşallah Anil kuzum aras nelerle mücadele etti çocuk süper kahraman olsa yeridir yani

Alerjik etki berceğini sanmıyorm ama

bugün içirmedim bakalm bişi olmasaa yarn akşam veririm ama çok güzel içti hiçbirZaman mamayı bukadar güzel içmemişti yediklerinde sürekli level atlıo masal
Kız küpemiz 7 aylıktan buyana var ama sağol kuzum valla ben korktm deldiremedim halam sağolsun iki dakkada çıt çıt bir baktım akşam masal duru küpeliydi

Valla vermez insallahda çocuk bu ne tepki vereceği belli olmuyor aha bak Yavrucak aras bi ara sadece yoğurt yemek istiyordu obada alerjisi varmis çocuğun sonradan cikti ortaya... insallah bisi olmazda gonul rahatligi ile yersiniz icersiniz... Cimcimeyi op yerime bicirik :-)

Herlesi özledik valla

Anilcigim cok tesekkur ederiz.ufak tefek sorunlar disinda hersey yolunda cnm.arasin allerjik durumu gec ogrenildi fakat umarim kisa zamanda gecerde arasda rahat eder tabii sende ki ne zorluklar cektigini burayi takip edenler cok iyi biliyor ki daha aras dogmadan baslamisyi senin zorluklarin.cnm insallah bundan sonra arasla ilgili hic bir hsstalikla karsilasmasin.sen cok guclusun keske bende senin gibi olabilseudim
cnm cok gecmis olsun umarim dis cikartiyordur.ciddi bir durumu yoktur zeynebin.bende en dogru olcimun popodan olarak biliyorum.onun disinda yapilmasi gerekeleri sen yapmissin

Merhaba arkadaslar ben tam aktif kullanici degilim arada yaziyorum ama hep takip ediyorum.tekrar buraya yazilmasina bende cok sevindim.faceyi de takip ediyordum ama orda illa bir baslik atmak gerekiyor.burasi kitap gibi geliyor.hic birseyi kacirmiyorsun.yazilanlari okumak daha kolay.
yarin kizim 1 yasina giriyor.erken dogum yapmistim.ama bende anlamiyacagini dusunerek kutlama yapmiyorum.
umarim eskisi gibi olur burasi.pek yazmasamda hepinizi taniyor ve seviyorum.ayrica gizem tekrar yazmana cok sevindim.yazmadigin sure icinde baya olay yasamussin.senin icin en hayirlisi neyse o olsun.

Seni ve doğumunu çok iyi hatırlıyorum hatta bize haber verdiğin an kahvaltı yapıyodm ölmüştüm heyecandan:)))
Çok sevindimm tekrar yazmana bende aynı şekilde :))nice mutlu yıllara öpüyoruuzzz kocamannn :KK15:

Hayatım çok geçmiş olsun yaa inş şimdi daha iyidir.ben risk alamıyorum yanlış olsada düşükken veriyorum fitili çok korkuyorum ateşten:KK43:

Oof bu saatte bayılcam şmdi uyuyamıyorum bacağım ayağım komple kaynar suyla yanmıştı gecen hafta deli gibi kaşınıyı daha gözümü kırpmadım kaşımaktan :cry:

Oyy demee. Verseydin bi ateş düşürücü
Bizim ateş düşürücülere de alerjimiz varmış. Hasta olursa ne pok yicez bilmiyorum
Çocuğun o yüZden hastalığı 10-15 gün sürüyormuş biz ne bilelim. Drlar ne işe yarıyorsa
İnşallah şimdi daha iyidir. Çok da yüksek değilmiş inş diştir enfeksiyon değildir:110:

Allah o Dr lari bildiği gibi yapsin zamanında anlasaydi bence alerjiyi bu kdr yerlesmezdi bunkdr hassas olmazdi bu cocukcagizda diye düşünüyorum... Ama belki o zamanda hassasti... Allah daha beterinden esirgesin daha iyi etsin inşallah Anil kuzum aras nelerle mücadele etti çocuk süper kahraman olsa yeridir yani
Bence de erken farkedilse bu kdr ilerlemezdi artı yaşında geçebilirdi şimdi geçmez çünkü diyete başlayalı 3-4 ay oldu daha. OFffo_O

Anilcigim cok tesekkur ederiz.ufak tefek sorunlar disinda hersey yolunda cnm.arasin allerjik durumu gec ogrenildi fakat umarim kisa zamanda gecerde arasda rahat eder tabii sende ki ne zorluklar cektigini burayi takip edenler cok iyi biliyor ki daha aras dogmadan baslamisyi senin zorluklarin.cnm insallah bundan sonra arasla ilgili hic bir hsstalikla karsilasmasin.sen cok guclusun keske bende senin gibi olabilseudim
sin
Ben mi güçlüyüm????
Uzaktan öyle mi duruyor. Hiç değilim aslında hiç. Hatta bu kdr zayıf olduğum için kızıyorum kendime iradesiz ve sabırsıZlığıma.
İnşallah daha ciddi rahatsızlıklar yaşamayız. Alerji çok rastlanıyor benim yandığım bu kdr geç farkedilip aylardır eziyet çekmemiz.
Oof bu saatte bayılcam şmdi uyuyamıyorum bacağım ayağım komple kaynar suyla yanmıştı gecen hafta deli gibi kaşınıyı daha gözümü kırpmadım kaşımaktan :cry:
İyi iyi kaşınması iyidir iyileşiyor demektir. :KK73:

X