2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ay canm bazı sinir bozucu olaylar yüzünden girmemeşitim ama baktm beden ben kaçayım çnki benim aksi iddam yoktu sonunda geldim
Masal iyi valla ama çok çok yaramax iki dakka otrmuyor durmuyor aşırı dillndi benle çata çat kavga edio resmen off masaldan sonra yeminliyim çocuk yapmamaya
Sen naslsn tatlım
Ayyyyy nası deldirdin kulaklarını yaaa vicdansızz:mad:

Ay canm bazı sinir bozucu olaylar yüzünden girmemeşitim ama baktm beden ben kaçayım çnki benim aksi iddam yoktu sonunda geldim
Masal iyi valla ama çok çok yaramax iki dakka otrmuyor durmuyor aşırı dillndi benle çata çat kavga edio resmen off masaldan sonra yeminliyim çocuk yapmamaya
Sen naslsn tatlım
tatsızlık olmasaydı keşke hepimiz beraber olsaydık ama ne yapalım olan oldu neyse.
masal çok büyümüş onun zaten fırlama olacağı belliydi maşallahı var
elanın da henüz 9 tane kelımesi var onun dışında bu aralar adını söylemeye çalışıyor çok tatlı oldular herşeyden anlıyorlar artık

Evet canım sorma ama şimdi zeynep için müzik okulu arıyorum yılbaşından sonra götürmek için bakalım nasıl olacak 1 yaş partiler ı çocuklar için çok korkutucuymus bir sürü insan gelene kalabalığa alışık değilse o yüzden hep aglarlarmis zeynep é yaptım da ne oldu losturmaktam hicbirsey anlasilmiyor
Haklısın korkutucu gelebilir
Zaten o kdr gösterişi çocuk için değil aile kendi için yapıo gibi oluo
Evet ya bi de o koşturma var hizmet falan
Ama ben o konularda mümkün olduğunca yormamaya çalışıyorum kendimi
Bakalı. Bunda başarılı olabilecek miyim
Zeynep için de çok iyi bi karar bence. O da eve sığamıyor artık. Anneler bi aüre sonra yetemiyor onların enerjisini boşaltmaya. İnşallah güzel hayırlı içine sinem bi yer bulursın tatlım.
Çoklu alıntı yapamıyorum ya ben nideeennnn o_O
Becerüksüüüüzzz
Yarın öğretirim

Hahahaha çok iyiydi bu:rolleyes:
Yokmu resim falan koysana yaaaa hahahaha:-)
Foto koyma esprisini çok geç anladım::-)
Sabah 5de okuyumca basmadı yeni basıo:rolleyes:
Resim manyağı etcem sanal alemi sırf reklam için tekrar dace tıvıtır instgrm açcam:)) bayılırım gösterişee:KK70:

valla tarif güzel vitamin deposu da ah benim buzlugum ahhhh bnde ayni anda bunkadar malzeme be gezer anaciiim. :KK43:

Canim bi dilim balkabağı alıyorum baya gidiyor gerisini mecbur atıyorum buzluga biz tuketmiyiruz zaten sadece çocuklar için

Haklısın korkutucu gelebilir
Zaten o kdr gösterişi çocuk için değil aile kendi için yapıo gibi oluo
Evet ya bi de o koşturma var hizmet falan
Ama ben o konularda mümkün olduğunca yormamaya çalışıyorum kendimi
Bakalı. Bunda başarılı olabilecek miyim
Zeynep için de çok iyi bi karar bence. O da eve sığamıyor artık. Anneler bi aüre sonra yetemiyor onların enerjisini boşaltmaya. İnşallah güzel hayırlı içine sinem bi yer bulursın tatlım.

Becerüksüüüüzzz
Yarın öğretirim

Foto koyma esprisini çok geç anladım::-)
Sabah 5de okuyumca basmadı yeni basıo:rolleyes:
Resim manyağı etcem sanal alemi sırf reklam için tekrar dace tıvıtır instgrm açcam:)) bayılırım gösterişee:KK70:

Siz yine geç anlıyorsunuz ee ben hiç anlamıyorum ama :))

yaşasın :) 3 aydır sayfa ilerlemiyordu ve benim face grubundanda haberim yoktu sürekli neden gelmiyorlar neden yoklar diyordum ama bugün bi açtım 4-5 sayfa ilerlemiş :) iki gin önce meraktan katıldım fecedeki gruba ama hala buraya geliyorum buradaki konuşmalar bi başka 1 yıldan fazladır birlikteydik hamileyken aş ermelerimiz ilk tekmelrimiz bebeklerimizi ilk gördüğümüz anlar daha da fazlasını her şeyi burada paylaştık biz

ve son olarak HEPİNİZ TEKRARDAN HOŞ GELDİNİZ :KK9::KK9::KK39::KK39::KK39::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Merhaba arkadaslar ben tam aktif kullanici degilim arada yaziyorum ama hep takip ediyorum.tekrar buraya yazilmasina bende cok sevindim.faceyi de takip ediyordum ama orda illa bir baslik atmak gerekiyor.burasi kitap gibi geliyor.hic birseyi kacirmiyorsun.yazilanlari okumak daha kolay.
yarin kizim 1 yasina giriyor.erken dogum yapmistim.ama bende anlamiyacagini dusunerek kutlama yapmiyorum.
umarim eskisi gibi olur burasi.pek yazmasamda hepinizi taniyor ve seviyorum.ayrica gizem tekrar yazmana cok sevindim.yazmadigin sure icinde baya olay yasamussin.senin icin en hayirlisi neyse o olsun.

Merhaba arkadaslar ben tam aktif kullanici degilim arada yaziyorum ama hep takip ediyorum.tekrar buraya yazilmasina bende cok sevindim.faceyi de takip ediyordum ama orda illa bir baslik atmak gerekiyor.burasi kitap gibi geliyor.hic birseyi kacirmiyorsun.yazilanlari okumak daha kolay.
yarin kizim 1 yasina giriyor.erken dogum yapmistim.ama bende anlamiyacagini dusunerek kutlama yapmiyorum.
umarim eskisi gibi olur burasi.pek yazmasamda hepinizi taniyor ve seviyorum.ayrica gizem tekrar yazmana cok sevindim.yazmadigin sure icinde baya olay yasamussin.senin icin en hayirlisi neyse o olsun.
nice mutlu yyıllara insallah...Allahım tüm yavrularımıza güzel yazılar yazsın

tmm kuşum bakicam bi ara tarifine saolasin:-)
canım ben dün zeynepe tavuk suyunun içine biraz yoğurt, yumurta sarısı, tam buğday unu ve birkaç damla limon ile yaptığım terbiyeyi kattım karıştırmaya başladım diğer taraftan a 1 t.k tarhana ve biraz evde kesilmiş hamur vardı onu kattım, atmasyon oluyor ama zeynep yedi
geçenlerde de biraz balkabağı, patates, ıspanak, havuç, soğan, sarımsak, tarhana, irmik, kuşbası eti düdüklü tencerede haşladım sonra süzgeçtten geçirip verdim alternatif oluyor bu tür karışımlar

canım ben dün zeynepe tavuk suyunun içine biraz yoğurt, yumurta sarısı, tam buğday unu ve birkaç damla limon ile yaptığım terbiyeyi kattım karıştırmaya başladım diğer taraftan a 1 t.k tarhana ve biraz evde kesilmiş hamur vardı onu kattım, atmasyon oluyor ama zeynep yedi
geçenlerde de biraz balkabağı, patates, ıspanak, havuç, soğan, sarımsak, tarhana, irmik, kuşbası eti düdüklü tencerede haşladım sonra süzgeçtten geçirip verdim alternatif oluyor bu tür karışımlar
tesekkur ederim gülüm. Afiyet bal seker olsun zeynebe:-) hemen screen yapiyirum bu gönderini

Doğum günü kutlu olsun bıdığın :) nice mutlu huzurlu yıllaraaaaaa :)

Canim inan bizde buranin farkli olduğunu, özeloolduğunu dusunenlerdeniz yada ben oyleyim... Face daha kolay olabilir ama burada bir yaşanmislik var ve bu yasanmisliklar benim için çok önemli :) Kizin bir yasina giriyormus Allah hayirli uzun omurler versin nice nice bariş saglik mutluluk dolu yaslara insallah

sizede gunaydin cnm geceniz guzel gecmistir insallah...guzel bir hafta sonu olsun insallah
canım gecemin güzel geçtiği zamanlar çok uzakta kaldı :) artık biz yatakta 3 kişi yatıyoruz ve sabaha kadar dönememekten rahat hareket edememekten heryerim tutuldu hanım efendi kendi yatağında saat başı uyanıyor yanımızda ise gece 2 defa kalkıyor bende yorgun olunc uykuya dalıyorum öyle yatıyor yanımızda yerine almaya özen göstersemde 2 haftadır sürekli yanımızda

tatsızlık olmasaydı keşke hepimiz beraber olsaydık ama ne yapalım olan oldu neyse.
masal çok büyümüş onun zaten fırlama olacağı belliydi maşallahı var
elanın da henüz 9 tane kelımesi var onun dışında bu aralar adını söylemeye çalışıyor çok tatlı oldular herşeyden anlıyorlar artık
Keşke ama ben ne amaçla olduğu anladığım için zten takmıyorm kafama hiç sadece üzüldüğüm başkalarınn gaza gelip saçma yormlarda bulunmasydı ama tabi dilin kemiği yok derler
Büyüdüler sorma allah hepsine sağlık versin ama masalın zor diş çıkarması asabımız bozuo damakları hep kanıyor belli çok acı çekiyor uykusuzlukta cabası
Canm konşmak değil herşey hiç skma canını zaten aslında hepsinn hafızasında birçok cümle var bir bakıcaksın bir anda sıralıycak çnki bebekler hafızaya kazır ya birden konuşurmuş sıra sıra yada tek tek inan bana geç konşması daha iyi masal çok erken başlamştı knşmaya ama zamannda sölediği birçok şeyi şuanda söylemiyor hafızasına yeni cümleler girdikçe diğerlerini unutuyor ama yaşlarına girdiklerinde hepsi daha net hafızada kalıcak

X