2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
anılcım aras a da çok üzüldüm, zeynep 1 aylıkken nebulizatör kullanmaya başladık biz, anlıyorum seni hala o zaman cektiğimiz videoları izleyip ağlıyorum. kötü senaryo üretme kafanda canım Allahım korktuğumuza uğratmasın, yavrularımıza sağlık versin
Bizde eve aldık canım. Hastaneye git gel yğraşılmıyo. Gidemediğimiz zamanlar oluyor ben iştem izin alamıyorum falan.nebulizatöre bağımlı hale geldik anlayacağın maalesef

kızlar çok geçmiş olsun Allah bir an önce iyiyleşmelerini nasip etsin ben arada giriyorum kimse olmuyo çıkıyorum :)

Ne kdr vakit geçirdik burada ne güzel günlerdi.
Şimdi bomboş..
Sayfalr yığılırdı oku oku bitmezdi of ne yazmış bu kızlar gene der heyecanla okurdum söylene söylene.
Şimdi işe bir sayfa bile ilerlemiyor.

Özlüyorum burada ki saf, iyi niyetli muhabbetimizi....

merhaba kızlar buraya girmeyeli uzun süre oldu maalesef uzaktan takip etmeye çalışıyorum. hemen hemen 1 senemiz oldu zaman ne çabukta geçiyor. daha dün gibi hamileliğim aklımda. hele aralık ayına girdiğimiz zaman doğum haberleri almaya başladığımız vakit ben ne zaman doğuracağım demiştim :anneadayı: oda geldi geçti çok şükür. allah evlatlarımıza sağlık sıhhat hayırlı uzun ömürler versin inşallah. annelik hiç kolay değilmiş yatağında oynarken bırakıp az iş yapsam sesi gelmedği vakit odaya girene kadar aklıma bin tür senaryo geliyor. tatlı zorlukmuş gerçekten. oğlum komando tarzı sürünüyor emeklemiyor henüz. dişlerimizi kurban bayramında patlattık. ve şu andada koltuğa tutunup kalkıp kendini alkışlıyor kuzum. bizden böyle canlar

anılcım bende özlüyorum buradaki muhabbeti, gizemi merak ediyorum eylülü merak ediyorum, aras ın resimlerini koyardın önceden buraya simdi onlarda yok:KK43:

ah ah ah çok özledim hepinizi çok zor zamanlar geçiriyorum dağıldım artık toparlanamıyorum ne acıdırki paylaşacak sıkıntımı dağıtacak kimsem yok kızımın sağlığı düzeliyor çok şükür ama geri kalan herşey bitti

Artık herkesten ve herşeyden nefret eder oldum :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

anılcım bende özlüyorum buradaki muhabbeti, gizemi merak ediyorum eylülü merak ediyorum, aras ın resimlerini koyardın önceden buraya simdi onlarda yok:KK43:
cnmmm.
mesajını hemen gizeme ilettim.yazayım kk ya dedi..Gizem de Eylül de iyi maşallah devamlı görüşüyoruz biz..Eylül tam prenses olduu görsen yersin=))
atarım cnm telefonda girer gönderirim aşk olsun...
sizler nasılsınız..

ah ah ah çok özledim hepinizi çok zor zamanlar geçiriyorum dağıldım artık toparlanamıyorum ne acıdırki paylaşacak sıkıntımı dağıtacak kimsem yok kızımın sağlığı düzeliyor çok şükür ama geri kalan herşey bitti

Artık herkesten ve herşeyden nefret eder oldum :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:
Bende canm inan ki...diğer tarafta burdan çok farklı.Neyse detaya girmicem.
Bu sıralar bende aynı durumdayım.Ama sağ olsun dinleyen arkadaşlarım var .Allah razı olsun hepsinden.Ama ben devamlı anlatp bunaltmak istemiyorum.
Hepimizin böyle dönemleri oluyor sanırım..Bize yaz çözüm üretemesek de dinleriz rahatlarsın belki kuzum.

cnmmm.
mesajını hemen gizeme ilettim.yazayım kk ya dedi..Gizem de Eylül de iyi maşallah devamlı görüşüyoruz biz..Eylül tam prenses olduu görsen yersin=))
atarım cnm telefonda girer gönderirim aşk olsun...
sizler nasılsınız..

Bende canm inan ki...diğer tarafta burdan çok farklı.Neyse detaya girmicem.
Bu sıralar bende aynı durumdayım.Ama sağ olsun dinleyen arkadaşlarım var .Allah razı olsun hepsinden.Ama ben devamlı anlatp bunaltmak istemiyorum.
Hepimizin böyle dönemleri oluyor sanırım..Bize yaz çözüm üretemesek de dinleriz rahatlarsın belki kuzum.

Canım bende anlatmak istemiyorum artık herkes tarafından sorunlu olrak görünmekten sıkıldım çok zor zamanlar geçiriyorum ne ailem ne eşim kimse yardımcı olmuyor herkes beni suçluyor çocuğum hastalanır iyi anne olamam çocuğa bakarım iyi ev kadını olamam çalışmak isterim kızıma bakacak bir allahın kulu yok ama lafta çalış kızım biz bakarız diyen çok eşimle aramdaki sorunlar dağ gibi oldu aşamıyorum artık ona ulaşamıyorum ufacık bir kıvılcım cehennem ateşine dönüyor ve ben bu cehennem cukurunda tek başıma debeleniyorum kimsenin kulağı işitmiyor duymuyor ya neyse artık huzur istiyorum

zeynep de büyüyor çok hareketli çok zor yetişiyorum hem bebek hem ev işi hatta yetişemiyorum, işe başlamak istiyorum biran önce bunaldım artık yaaa, diğer tarafa yazıyorum sana bakıyorum ama çok girmiyorsun gizem zaten yook, burda muhabbetini bebeklerini çok sevdiğim annelerden bazıları yok orda merak ediyorum...
asyamca hepimiz aynıyız merak etme, bende artık sıkıntılarımı anlatıp insanları bunaltmak istemiyorum, hep aynı şeyler zaten uykusuz geceler yorucu günler, yemek yemeyen bebek, yardım etmeyen eş...

zeynep de büyüyor çok hareketli çok zor yetişiyorum hem bebek hem ev işi hatta yetişemiyorum, işe başlamak istiyorum biran önce bunaldım artık yaaa, diğer tarafa yazıyorum sana bakıyorum ama çok girmiyorsun gizem zaten yook, burda muhabbetini bebeklerini çok sevdiğim annelerden bazıları yok orda merak ediyorum...
asyamca hepimiz aynıyız merak etme, bende artık sıkıntılarımı anlatıp insanları bunaltmak istemiyorum, hep aynı şeyler zaten uykusuz geceler yorucu günler, yemek yemeyen bebek, yardım etmeyen eş...

Al benden de o kadar canım benim uykusuz geceler bu lafı birde eşler anlasa eve yetişemediğimi birde eşime anlatabilsem istiyor çocuk çok iyi olsun ev 4 4 lük ertemiz pırıl pırıl olsun 3 öğün yemek pişsin 3 öğünü bırak ben 1 öğün bile pişiremez durumdayım ama bunlar söylenince tek çocuk sende yok diğerleri nasıl yapıyor kızı bahane etme deyip duruyor bana

Al benden de o kadar canım benim uykusuz geceler bu lafı birde eşler anlasa eve yetişemediğimi birde eşime anlatabilsem istiyor çocuk çok iyi olsun ev 4 4 lük ertemiz pırıl pırıl olsun 3 öğün yemek pişsin 3 öğünü bırak ben 1 öğün bile pişiremez durumdayım ama bunlar söylenince tek çocuk sende yok diğerleri nasıl yapıyor kızı bahane etme deyip duruyor bana
Ben geldim.kizlar uzun bi aradan sonra burdayim özledim bursa doğum a gün saydigimiz zamnlari...
Canm dikiyosun benim kocamla çok sorun yasadigimi. Anil bilir ben Ahmed yüzünden gecelerden birşey anlamiyorum hala esinle aramida despot olarak aştim biraz her gün yanina gidip bana güzel birşey ssoyle diyorum. Söyleyene kdr işkence ediyorum bu siralarda aramiz biraz iyiyse bu sebepten bence. Arsizliga vuruyorum ben artik o bana bagiriyosa bende ona bagiriyorm. Şimdi daha iyiyiz galiba :KK43:

Allah yardimcimiz olsun hepimizin kizlar. Gece uyumayan yemeyen bebek zor gerçekten. Benim bildiğim bir bebegin bir uyuzlugu olur yiyen uyuma uyuyan yemez vs ama hepsinin bir bebekte toplanması gerçekten çok çok istisna. Rabbim hayirlara erdirsin hepsine şifa versin

ya diş çıkardığı için olduğunu düşünüyorum uykusuzluğun ve iştahsızlığın, yavrumun huysuzluğuna bahane bulabiliyorum da eşimin pervasızlığına bulamıyorum:KK43:

Ben geldim.kizlar uzun bi aradan sonra burdayim özledim bursa doğum a gün saydigimiz zamnlari...
Canm dikiyosun benim kocamla çok sorun yasadigimi. Anil bilir ben Ahmed yüzünden gecelerden birşey anlamiyorum hala esinle aramida despot olarak aştim biraz her gün yanina gidip bana güzel birşey ssoyle diyorum. Söyleyene kdr işkence ediyorum bu siralarda aramiz biraz iyiyse bu sebepten bence. Arsizliga vuruyorum ben artik o bana bagiriyosa bende ona bagiriyorm. Şimdi daha iyiyiz galiba:KK43:

onu istemiyor cnm bağırıyorsa karşısında susacam kötüye konuşayacam ama her halukarda vazifelerimi yapacam ve hiç birşey olmamış gibi davranıp suratımı dahi asmayacam birşey sorduğumda terslese bile hala işlerimi yapacam bana artık sana güveim yok diyor düzel bende düzelirim diyor ama benim şevkimi hevesimi çok kırıyor ona karşı çok kırgınım ama yine de gülmeye çalışıyorummm... :KK43::KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Kızlar kızlaar biz geldik :)) burdaki muhabbetimiz yine bitmezdi araya başka kişiler girdi yok face o bu derken koptuk.ama her girip bakan yazarsa bence burası yine toplanır ne dersiniz?? Biz az şey paylaşmadık en güzel şeyleri ilk birbirimize anlattık üzüntülerimizide öyle.lütfen bunları unutmayanlar buraya dönsün.9 ayı hatta fazlasını birlikte geçirdimiz kişiler bikaç aydır tanıdınız kişilerden biraz üstün olmalı.yine eskisi gibi olalımmmmm

Bende boşanıyorum bu arada açtım davayı kendime geldim bayadır bu kadar mutlu olmamştım ananemlere taşındım.hayırlısı böyleymiş:)
image.jpg
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Kızlar kızlaar biz geldik :)) burdaki muhabbetimiz yine bitmezdi araya başka kişiler girdi yok face o bu derken koptuk.ama her girip bakan yazarsa bence burası yine toplanır ne dersiniz?? Biz az şey paylaşmadık en güzel şeyleri ilk birbirimize anlattık üzüntülerimizide öyle.lütfen bunları unutmayanlar buraya dönsün.9 ayı hatta fazlasını birlikte geçirdimiz kişiler bikaç aydır tanıdınız kişilerden biraz üstün olmalı.yine eskisi gibi olalımmmmm
Gizemcim sana sonuna kadar katılıyorm bazı haddini bilmezler yüzünden bende uzaklaştm karalamaya çalıştılar ama bana inanlarla bu dönemde hep devam ettik önderlik liderlik vasfını kendine görev edineneler yüzünden iyi insanlar kayıp gidiyor.Yeliz ve ben olmak üzere çok uzaklaştk.Arkamdan knşulanlarsa hoşuma gitmedi ve bu kötülüğü salanlara inat diyorm
Ben çok iyiyim beni kıskananlara inat masal durumda iyi eğitime devam ediyoruz çalştğım için az zaman ama kaliteli zaman heçiriyoruz
Eylül çok tatlı olmş maşşallah
Senin için ise hakknda herzzaman dediğim gibi hayırlısı olsn
Diğer annişler nasllar bakalm

Bende boşanıyorum bu arada açtım davayı kendime geldim bayadır bu kadar mutlu olmamştım ananemlere taşındım.hayırlısı böyleymiş:) Eki Görüntüle 1298945 Eki Görüntüle 1298946 Eki Görüntüle 1298948 Eki Görüntüle 1298951
Suratınıza kurban olsunlar analı kızlı süpersiniz
Canm hakkında hayrlısı olsn bende biliyorsn ikinci evliliğimi yapmştm boşanmalar zor ama huzur daha önemli gönlünden geçen kalbinden geçen neyse o olsn

onu istemiyor cnm bağırıyorsa karşısında susacam kötüye konuşayacam ama her halukarda vazifelerimi yapacam ve hiç birşey olmamış gibi davranıp suratımı dahi asmayacam birşey sorduğumda terslese bile hala işlerimi yapacam bana artık sana güveim yok diyor düzel bende düzelirim diyor ama benim şevkimi hevesimi çok kırıyor ona karşı çok kırgınım ama yine de gülmeye çalışıyorummm... :KK43::KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Ay bu erkeklerin bu modlari beni cildirtiyor yaaa... Biz bu kdr fedakarlik yapacakmisiz beyfendiler ne yapacakmis! Anca toto devirip yatmayi biliyorlar... Allah yardimcin olsun canim muhabbetinizi arttirsin fehmini acsin Allah boyle kocalarin ne diyim

X