2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Canımm nasılsınnnn:))
Çok teşekkür ederim hayatım hayırlısı böyleymiş yapcak bişey yok:)

Face daha kolay olabilir ama biraz ayrıcalık istiyoruz biz face kullanmayanlar ve burda paylaşılanlar hatrına:) sizi gerçekten özledim ve konuşmaya ihtiyacım olan bi zamandayım çoğu zor zamanımızı birlikte atlattığımız gibi yine yanımda olcanızı biliyorumm:)))
tabi ki canım benım yazarım az mı zaman geçirdik neredeyse 2 yıl olacak burdan tanışalı içini dökebnilirsin eski günlerde kı gibi ...elimizden bişey gelirse de yapmaya hazırım tatlım biz iyiyiz 2 hafta sonra ela denızın doğum günü var. koca bir yıl geçti bile . eylül 6 aralıkmıydı

tabi ki canım benım yazarım az mı zaman geçirdik neredeyse 2 yıl olacak burdan tanışalı içini dökebnilirsin eski günlerde kı gibi ...elimizden bişey gelirse de yapmaya hazırım tatlım biz iyiyiz 2 hafta sonra ela denızın doğum günü var. koca bir yıl geçti bile . eylül 6 aralıkmıydı

2 aralık hayatımm ama 29 kasımda yapıyoruz anıl nursel burcu falanda gelicekk bveis vardı hatırlarsın belki burcu o :) istanbuldamıydın senn? Gelme imkanın varsa senide görmek isteriz :KK15: Bide eloşu çok görmek istiyorummmm :KK43:

2 aralık hayatımm ama 29 kasımda yapıyoruz anıl nursel burcu falanda gelicekk bveis vardı hatırlarsın belki burcu o :) istanbuldamıydın senn? Gelme imkanın varsa senide görmek isteriz :KK15: Bide eloşu çok görmek istiyorummmm :KK43:
evet canım tabi ki hatırlıyorum hepsini biliyorum burcuyu rüzgarı da .:)ben balıkesirdeyım çok sağol davet için yanınızda olamıyoruz ama resim atayım bu şimdiki halı eloş.png . ben de 23 kasım pazar yapıcam ela 24 kasım doğumlu şuan işteyım burdakı bilgisayarımda pek foto yok ama eski fotoları var 9 aylıkken onlardan atayım canım buda yazdan kalma foto 1453394_353992871448454_4778100590672630100_n.jpg

Canım bende anlatmak istemiyorum artık herkes tarafından sorunlu olrak görünmekten sıkıldım çok zor zamanlar geçiriyorum ne ailem ne eşim kimse yardımcı olmuyor herkes beni suçluyor çocuğum hastalanır iyi anne olamam çocuğa bakarım iyi ev kadını olamam çalışmak isterim kızıma bakacak bir allahın kulu yok ama lafta çalış kızım biz bakarız diyen çok eşimle aramdaki sorunlar dağ gibi oldu aşamıyorum artık ona ulaşamıyorum ufacık bir kıvılcım cehennem ateşine dönüyor ve ben bu cehennem cukurunda tek başıma debeleniyorum kimsenin kulağı işitmiyor duymuyor ya neyse artık huzur istiyorum
Evet sorunlu olarak gözüküyoruz katılıyorum ama TOK AÇIN HALİNDEN ANLAMAZ kuzum boşver gel bizle paylaş..gerçekten güvendiklerinle paylaş etraf çok fena çok
zeynep de büyüyor çok hareketli çok zor yetişiyorum hem bebek hem ev işi hatta yetişemiyorum, işe başlamak istiyorum biran önce bunaldım artık yaaa, diğer tarafa yazıyorum sana bakıyorum ama çok girmiyorsun gizem zaten yook, burda muhabbetini bebeklerini çok sevdiğim annelerden bazıları yok orda merak ediyorum...
asyamca hepimiz aynıyız merak etme, bende artık sıkıntılarımı anlatıp insanları bunaltmak istemiyorum, hep aynı şeyler zaten uykusuz geceler yorucu günler, yemek yemeyen bebek, yardım etmeyen eş...
İşe başla kesinlikle.
Bana öyle iyi geldi ki .
evet çok yoruluyorum bazen sızıp kalıyorum Aras gelip parmağını gözüme sokarak uyandırıyor=))
Ben geldim.kizlar uzun bi aradan sonra burdayim özledim bursa doğum a gün saydigimiz zamnlari...
Canm dikiyosun benim kocamla çok sorun yasadigimi. Anil bilir ben Ahmed yüzünden gecelerden birşey anlamiyorum hala esinle aramida despot olarak aştim biraz her gün yanina gidip bana güzel birşey ssoyle diyorum. Söyleyene kdr işkence ediyorum bu siralarda aramiz biraz iyiyse bu sebepten bence. Arsizliga vuruyorum ben artik o bana bagiriyosa bende ona bagiriyorm. Şimdi daha iyiyiz galiba :KK43:
Aman maşalllah tuğbiş sus kız totonu kaşıııııı
Artık doğum gnülerini paylaşırız burada yaklaştı nasılsa hatta geçenler bile var sabırsız bebelerimiz çok=))
Bende boşanıyorum bu arada açtım davayı kendime geldim bayadır bu kadar mutlu olmamştım ananemlere taşındım.hayırlısı böyleymiş:) [
Ben yorumumu hep yapıyorum ama gene yapsam mı acep.
Çok çirkinsiniz öykkkk=))
ben böyle seviom kusuruma bakma=p
Gizemcim sana sonuna kadar katılıyorm bazı haddini bilmezler yüzünden bende uzaklaştm karalamaya çalıştılar ama bana inanlarla bu dönemde hep devam ettik önderlik liderlik vasfını kendine görev edineneler yüzünden iyi insanlar kayıp gidiyor.Yeliz ve ben olmak üzere çok uzaklaştk.Arkamdan knşulanlarsa hoşuma gitmedi ve bu kötülüğü salanlara inat diyorm
Ben çok iyiyim beni kıskananlara inat masal durumda iyi eğitime devam ediyoruz çalştğım için az zaman ama kaliteli zaman heçiriyoruz
Eylül çok tatlı olmş maşşallah
Senin için ise hakknda herzzaman dediğim gibi hayırlısı olsn
Diğer annişler nasllar bakalm
Kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasın=p
Küpeli kuzumu öpüyoreee...çorbaı giymeyi öğrendi mi=)))
Canlarııım canim arkadaslarim sizi gordugume cok sevindim cok ozledim hepinizi neler yazdiniz cok okuyamadim bugun buyuk kizimin dogum gunu ona hazirlik yapicam gizemcim Allah hakkinda hayirlisini versin canim cok iyi duşün canim evladin ve kendin icin insallah hayirlisi olur hepinizi coooook opuyorum
Şenayyyyy naberrrrr babyyyy..
Nice senelere olsun sağlıklı hayırlı uzun yaşları olsun inş...

Öpüyorum diyip kaçmak yooookkkkk daha sık burda görmek istiyoruz sizleriii:)))
Katılıyorum...kaçmak yok arkadaş!!=):KK68:
Anılcım tebrik ederim canım sizin için bir sürpriz yapmıştık elayla onu faceye değil burya eklerım o zaman ama şimdi işteyım akşama :)
Aaaaaa ne süprisi çatlarımmmm=)))
tamam bekliyoreeee:KK15:
Sana ulaşmak için mektup yazıcam anıllll:KK11:
Aaşkım özür dilerim ya yoğunum biliyorsun.Arıcam seni gene demin tam konuşamadık.
Kafanı kırcam zaten hala ne acaba deyip duruyuorum....
Bekle bizi Maltepe carrefour dedikodu patlaması yaşıcak 2 gün sonra ahahahhaha=)):KK50:
6 sı Arasın:-)
eveeeeeeeeettttt..
Bi an önce geçsin 2 hafta ama ben dayanamayıp bu hafta gelcem yanınıza =)))
ilk doğum günümüz Eyylüş olcak heheheh.vay be büyüdülerrrr......:KK61:
evet canım tabi ki hatırlıyorum hepsini biliyorum burcuyu rüzgarı da .:)ben balıkesirdeyım çok sağol davet için yanınızda olamıyoruz ama resim atayım bu şimdiki halı . ben de 23 kasım pazar yapıcam ela 24 kasım doğumlu şuan işteyım burdakı bilgisayarımda pek foto yok ama eski fotoları var 9 aylıkken onlardan atayım canım buda yazdan kalma foto
Bu kızın saçlara hastayım=))):KK39:

Kızlar bizde de durumlar şöyle

Kakadaki kanımız her türlü diyete rağmen geçmiyor.zaten birşery yediği yok.Dün dr a gittik.artık tamamen herşeyi yaskaladı
sadece
kabak havuçpatates maydanoz bakliyatm kuzu eti elma armut ve muz yicek sadeceeeeeee.
bir de o iğren. diyet mamasını...
eğer gene devam ederse kolonoskopi şart dedi.inş gerek kalmaz
hiç beslenemeyecek nasıl gelişcek kafası vücudu bilmiyorum Allah daha büyük dert vermesin ama cnm çok sıkkın.
tabi bu sıkı diyeti yapınca biraz keyfi yerine gelir ve uyursa o zaman mutlu olabilirim çünkü sancıdan uykusu yok oğlumun aylardır.Dua aedin 2 yaşından sonra bu süt yumurta ve biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sürüüüü şeyin alerjisi geçsin:KK42:

Kızlar bizde de durumlar şöyle

Kakadaki kanımız her türlü diyete rağmen geçmiyor.zaten birşery yediği yok.Dün dr a gittik.artık tamamen herşeyi yaskaladı
sadece
kabak havuçpatates maydanoz bakliyatm kuzu eti elma armut ve muz yicek sadeceeeeeee.
bir de o iğren. diyet mamasını...
eğer gene devam ederse kolonoskopi şart dedi.inş gerek kalmaz
hiç beslenemeyecek nasıl gelişcek kafası vücudu bilmiyorum Allah daha büyük dert vermesin ama cnm çok sıkkın.
tabi bu sıkı diyeti yapınca biraz keyfi yerine gelir ve uyursa o zaman mutlu olabilirim çünkü sancıdan uykusu yok oğlumun aylardır.Dua aedin 2 yaşından sonra bu süt yumurta ve biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sürüüüü şeyin alerjisi geçsin:KK42:
inşallah yavrucak kurtulur iki yasını bile bulmadan geçsin küçücük masum kolonoskopi olmasın inşallah peki bu saydıklarını da yiyormu severek bari malum bu aralar hiç birinde iştah yok dişi kuşu derken yemek yemıyorlar

Bende gelmeye yazmaya çalışacağım sık sık özledim gerçekten
Anıl geçmiş olsun canım senin whatsapp silindi

Kızlar kızlaar biz geldik :)) burdaki muhabbetimiz yine bitmezdi araya başka kişiler girdi yok face o bu derken koptuk.ama her girip bakan yazarsa bence burası yine toplanır ne dersiniz?? Biz az şey paylaşmadık en güzel şeyleri ilk birbirimize anlattık üzüntülerimizide öyle.lütfen bunları unutmayanlar buraya dönsün.9 ayı hatta fazlasını birlikte geçirdimiz kişiler bikaç aydır tanıdınız kişilerden biraz üstün olmalı.yine eskisi gibi olalımmmmm

Hoş geldin bebeğim evet ya az şey paylaşmadık nasılsın iyimisin niye boşanıyorsun şaka yapmıyorsun dimi balım ben yanlış okumadım dimi

ayça bu arada sende hoş geldin masal nasıl kuzum benim

topik eski sen topiğimize dönsün artık ne güzel ya :)

Kızlar bu arada facesi olanlar oradan da ekleyelim birbirimiz ben malesef buraya foto paylaşamıyorum en azından oradan görürüm sizleri

Kızlar bu arada facesi olanlar oradan da ekleyelim birbirimiz ben malesef buraya foto paylaşamıyorum en azından oradan görürüm sizleri
Ayyy face deme bize kullanmıyoruz canımcım biz karşıyız ona:-)

inşallah yavrucak kurtulur iki yasını bile bulmadan geçsin küçücük masum kolonoskopi olmasın inşallah peki bu saydıklarını da yiyormu severek bari malum bu aralar hiç birinde iştah yok dişi kuşu derken yemek yemıyorlar
Cnm Aras aslında iştahlı. Ne versem yiyor. Öyle bir sorun var
Ama artık yiyemiyor işte. Zaten kısıtlıydı. Artık 2 elimin parmağı kdr=((
Şimdi sadece bunları verince sıkılabilir. Yer bi süre ama donra sıkılır. Bunları yese nolcak. Hep aynı sey düşünsene offf=((
Bende gelmeye yazmaya çalışacağım sık sık özledim gerçekten
Anıl geçmiş olsun canım senin whatsapp silindi
Mavilimmm buldun mu teliii
Sildim canım bi süreliğine. Açınca yazarım sana. Öpüyorım sarı bomba Zeyneple selvi boylu Alp' imi

Evett dönsün bencede çok özleştik yeter bu kadar :))

evet canım tabi ki hatırlıyorum hepsini biliyorum burcuyu rüzgarı da .:)ben balıkesirdeyım çok sağol davet için yanınızda olamıyoruz ama resim atayım bu şimdiki halı Eki Görüntüle 1300489 . ben de 23 kasım pazar yapıcam ela 24 kasım doğumlu şuan işteyım burdakı bilgisayarımda pek foto yok ama eski fotoları var 9 aylıkken onlardan atayım canım buda yazdan kalma foto Eki Görüntüle 1300490
Aman yarabbimmmmm maşallah sana yaaaa saçlara bak ilk göz ağrımızdı dimi eloş yerim ben seniiiii allah nazarlardan korusun :))

Ayyy face de neler olmuş gizem anlattı da.
Neden kötü düşünülüyor ya da bir kişinin yazdığı herkese kesiliyor. Alt tarafo bırayı tekrar toplamak istedik suçmı. Face dekiler gelmesin mi dedik. Herles gelsin tüm face tüm aralık anneleri

Ben face den çıktım haliyle gruptan çıktım whats app ı bile sildim. Yalan yok hatta yukarıda mavilim demiş benden çnce. Onlarl silince çok özlediğim buraya geldim. Yazdım
Baktım benim yazmamla herşes bunu bekler gibi döküldü demek özleyen varmış

Kimse kimseyi dışlamıyor arkadaşlar. Özeş olarak dışlayan vardır onlar 2 li ilişkidir olayları ayrıdır. Bizi ilgilendirme kendileri çözecek.

Ben face den de bir sürü sey öğrendim ama özel sebeplerden ötürü çıkmak zorunda kaldım. Ve bir de orda o kdr özelin açık olması hoşuma gitmedi. Kendi adıma değil asla. Bunu. Detayını acamayacağım çünkü rencide olacak kişiler var biliyorım

Özelden rahatsızdım Meltemcim,çünkü herkes her türlü imkana sahip değil. Bilmem anlatabildim mi? Bundan da rahatsızlık duymam çok doğal. Rahatsız olan durmaz olmayan durur değil mi. Ve bu zamanla anlaşılır gruba girer girmez değil.

Kimse kimseye laf sokmasın arkadaşlar burada hepimiz evladımız için yok muyuz?
Hamişken bir kez olsun böyle yanlış anlaşılmalar tartışmalar olmuş muydu?
Olsa bu kadar daim olmazdı arkadaşlığımız.Ben öyle düşünüyorum en azindan..Farklı düşünenler vardır ama ben bu amaçla buradayımEn Büyük KK

X