2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kizlar çok mutsuzum Esim dün bir daha annemlere kalmaya gitmeyeceğini söyledi. Moralin çok bozuk Dahasi ben bunu annemlerr nasil diyeceğim? Anneler hasretle ahmedi bekliyolar

Niye ki ya ne ıldu
Böyle arada bırakmalardan nefrt ederim
Seni kısıtlayama. Eğer srnin annene gidilmeyecekse onun annesine de gidilmeyecek
Sinir oldummm zaten heyheyler tepemde
Sinir boşaltmaya yer arıyorum!!!

daha onc varmiydi snradan mi azaldi...

bnde iki gun nce sagdim 125-150 arasi cikti..
bir gunsonra mastit lmustum yaaa.fisss lmus memeler..emzirdikten sonra sagdim gunduzzz.ama surekli memdeydii.. 15 ml ckti..

benimde kızım ilk ay 1 kilo almıştı 40 kontrolüne gittiğimizdede 11 günde 350 gr almıştım 2. ay kontrolümüzde kalan 20 günde 200gr felan almış az almış...ben başta tek göğsümü emziriordum diğerini emmedi sağıpta emdikten sonra veriyordum sonra ikisinide emmeye başlayınca sağmayı bıraktım yeteri kadar emdiğini sanıyordum çünkü emme bitince neşesi keyfi yerinde oluyordu bide uykucu benim kız biraz kıyamıyorduk uyandırmaya emme araları açıldı haliyle şimdi 2 ay biteli 13 gün oldu ben tekrar sağmaya başladım ilk sağmaya başladığımda sütüm azalmış az çıkıyordu ama sağdıkça çok şükür normale döndü emdikten hemen sonra sağarsam 50-80 arası çıkıyor 1 saat sonra felena sağıyorsam 120-150 arası çıkıyor emincede 50-60cc biberonlada veriyorum artık.. evde kendim tarttığımda kilo almış görünüyor perşemde sağlık ocağında tekrar tarttırıcam bakalım ne kadar almış...

kızlar bişey sormak istiyorum ben sütümün fazlasını saklamak istiyorum saklamak için hangi marka saklama poşeti kullanıyorsunuz birde nette buzdolabının buzluğunda 3hafta 1ay arası diyor dondurucuda 3-6 ay arası diyor benim ayrı bir dondurucum yok ama buzdolabımın buzluk kısmında aylarca gıda saklayabiliyorum ben bunu anlamadım eğer bir ay saklanacakca çok az bir süre...

az önce çıldırmış bir anneydim, kocam bebeği uyuttu ve bende burayı okudum
ayy burayı okumak çok iyi geliyor bana ama sürekli siteye girmek zor.
telden FBa giriyorum ama site zor geliyor

Niye ki ne ıldu
Böyle arada bırakmalardan nefrt ederim
Seni kısıtlayama. Eğer srnin annene gidilmeyecekse onun annesine de gidilmeyecek
Sinir oldummm zaten heyheyler tepemde
Sinir boşaltmaya yer arıyorum!!!

Onun annesi alt katimda ztn canim. Cok keyifsizm.ayni şehirde oturuyomusuz gerek yokmus

Merhaba bayanlar ben ocak annesıyım sızlere bır sey sormak ıstyorm.55 gunluk bebegımm ıkı günden berı sag göğsümü emmeye dırenıyo resmen ötekını emıyo ama sağda resmen emmıyo neden acaba adet görmeyede basladım onun bır etkısı olurmu bırde hıç mama ve bıberonla tanısmadı yavrum basına böyle bırsey gelen anne varmı acaba emmeyımı bırakacakk tavsıyelerınızı beklıyorum ne yapayım

tahmin edebiliyorum ruh halini de yorgunlugunu da allah yardim etsin iyi beslen sutunun azaldigini da dusunme boyle mesajlar verme bedenine beynine. sayet bebegin doymasi zorlasirsa iki teknik var cok da sonuc alinan bir haftaonunu ona ayirir tekrar arttirirsin sutunu eger istersen ben de anlatirim sana napicagini... umarim cabucak biter yaz gelir

Sızları çook ozledım kızlarrrr
gülaayyy biz de seni özledik
öpüyorum seni ve aliyi

Ay bu ne ya resim eklicem olmuyoooo off
maşallah deniizzz ne güzel görünüyosun canikom
eşin kadınlar günü hediyesi mi aldı heytt

mira allah tez zamanda şifa versin canım canı gönülden dua ediyorum sizin için
ne zor böyle beslenmek
ama istikrarın ve sabrın ve herşeye rağmen pozitif bakışın için tebrik ediyorum seni canım
inşallah geçicek bu günler kısa zamanda

geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin
anne kv yada kızkardeş falan gelebilse yardım için
kıyamam hasta halinle hasta bebişlerle tek başına çok zor....

sakın anıl sakın!
çık ordan girme
inan hiçbirimiz yetişemiyoruz işlere
hep bi alelacele temizlik
eşime diyorum ki Allahtan arada misafir falan birileri geliyor, o bahaneyle güzel bi temizleniyo
aman hastalık olmasın da, allahım size de acil şifalar versin...

o değil de bide havalar 10derece soğuyacak deniyo
allahım şu soğuklarda hastalıklardan koru yarabbim
bahar gelse de bizim de havamız değişse azcık, sıkıldık bunaldık evde artık...

Ben sütümü sağıp da veriyorum
Çok marka kullandım ama en iyisi milk way bence
Diperlerinin ağzo tam kapanmıyo hava sızıyo
Derin dondurucuda 6ay
Çift kapılı dolabın buzluğında 3ay canımcım
Bu konuda ihtisas yaptım
Onun annesi alt katimda ztn canim. Cok keyifsizm.ayni şehirde oturuyomusuz gerek yokmus
O ne demekmiş ya aynı şehirde gerek yok
Essela çok yoruldum tükendim
Kendimi çok yalnız hissediyorum. Eşimle uzaklaştık
Tabi ki eskisi gibi olmaz herkeste var aynı sorun ama üzülüyorum kafaya çok takıyorum
İnş hiç bi bebişimiz hasta olmazzz
Bitsin soğuklar şu mart bi çıksa rahatız

Sağolasın canım güzel dileklerin ve duan için:))

Kızlar demiştim belki okuyan vardır
Oğlumun kakası ve kusmuğu çok ekşi kokuyo
Ve sapsarı kakası

Neyse an itibariyle bende çok kusuyorum midem berbat ve afedersiniz cırcır olmuşum

Sütümü vermesem mi mama mı yapsam yaaaaa

MiRAKaR balım işin zor çok iyi bi annesin ilerdr anlatırsın yavruna
İnş en kısa zamanda geçer. Allah beterinden korusun

Sağolasın canım güzel dileklerin ve duan için:))

Mirakar dun peynir denedim ya bugun bile kaka mukusluydu
Dun kanliydi
Bu hafta zor emio zaten
Bi de kilo alisi da azaldi
1 ayi gecti diyeti yapiyorum ama genede olmuyor
Bu hafta tipa gidicem bakalim ne diyecekler

Anne sütü dururken mama verme bence. Senin durumun sütü etkilemez ki zaten süt kendini ayarlıyormuş tam bir mucize, beyaz altın. yazık olur mahrum bırakma yavruyu derim.

İyi geceler bacılaaar b
enden başka kimse yok uyuyun anacım uyuyun biz oğluşumla nöbetteyiz bekleriz burayida

Daha önce yoktu canım ilkkez başıma geldi.Dün çok korktum kesildi diye çok şükür dinlenince rahatladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…