2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Eki Görüntüle 998834 Eki Görüntüle 998820
Merhaba teyzoşlar..Herkes iyidir umarım..özledik sizi kızımla vakit bulamıyorum girmeye(

aysun maşalalh prensese...çok şeker olmuş bu kız...

ah canım benım ya çok geçmiş olsun...idrar enf. neden anlayamadılar gizem ya..allah allah...tez zamanda iyleşir eylüş inşallah..dualarımız onun için..

Kizlar Ahmed yasin 9.30 da uyandi daha yeni uyudu inş uyanmaz. Biz edirnedeyizde yine huyu degisti

tuba nasıl oldu koliğiniz..biz hala sabah 4 lerde uyuyoruz ya

arkadaşım hiç üzülme varır bir hikmeti elbet sıkma canını..benım eşim kırk gun sadece anne sutu almış merak etme fazlasıyla zeki:)) gayette sağlıklı sen sıkma canını..

canım zeytin yağını nasıl sürdün? kulak çöpüyle sürdüysen ne kadar içine soktun? beyaz pamuklu kısmının hepsi girdi mi daha mı fazla?

tatlım önce bu ateş ölçerler varya bildiğin klasik ateş ölçerler :) onuda batırıyorum zeytin yağına önce onu sokuyorum ondan sonra kulak çubugunu pamuğun bitim yerine kadar sokuyorum ateş ölçeride aynı şekilde karışık olduysa özür dilerim uykusuzlukdan komşumdan öğrenmiştim :)

Pamuğunn bitimine kadar sokuluyor mu pamuk içerde kalmasın allah korusun
Acimiyodur dimii
Benim bebişkom da şimdiye kadar düzenli yapıyordu ama bugün 3.gün oldu yapmayalıı yarin da yapmazsa bunu uygulayacagiz sanirim

Son düzenleme:

canım concord neo kullanıyoruz biz gayet rahat ama keşke bugaboo bee alsaydm diyorum bazen o daha küçük bi araba awmlerde asansörde yer bulamyoruz :)

Canim ya cok sevindim basit bir sorun olmasina ama bir o kadarda uzuldum nee zorluklarla sahip oldugumuz bebislerimizi kimlere emanet ediyoruz diye.bunu anlamak icin kuzunun bu kadar sıkıntı cekmesi cok üzücü. Yinede rabbime şükür. Bende kuzuyu ancak uyutup sadece seni ve bebisini merak ettigim icin girdim.simdi daha huzurlu yatacagim.Allah bir daha yasatmasin ve caresiz dertler vermesin.

kizlaaar benim cok acil bebek icin goz doktoruna ihtiyacim var tavsiye edebileceginiz biri var mi avrupa yakasinda?

gizemmm

cok gecmis olsun canim.
nasi anlayamamislar. idrar y. enf. oldugunu ..idrar testinden yada..neyseki daha kotu bir durm yokmus.

esha

canm benim.
cocukun kendi tercihi.emmesi.emnimki sen elinden geleni yapmissindir.meme vermek icin. mama ile buyuyen cocuk ile anne sutu alan cocuk arasnda zeka larak fark uok.anne suti sadece hastaliklardan bir tik daha kornmasi icn iyi.
ama benm arkadasm iki yasina kadar emzirdi cocuk surejli jastaydi.
o da belli lan bisey degil.
sen smdi bnlari dusunme bak bebeginn b halleri bor daha gelmicek tadin cikar.
sonra resmlerine baktiginda o gunlere donmek isticeksin..

tugbaaaa

hala donmedn mi...ne yaptin edirnede anlat bakimm

Son düzenleme:

Ben milupayla büyümüşüm ama benm büyüğüm pirinç unu falan yemiş o zaman mama yokmuş o da sağlıklı :))

Kiz dün döndük edirneden. Ne yapayim kolikbebeynen millet guoldu eğlendi ben Ahmed le odada yapayalnız. KV. Agladikca niye agliyi tuba AC mi? Bende dedim sen şöyle kaç çocuk buyutmussun. O zmn sustu iste sanki bilmiyor çocuğun huyunu. Aman boşver

. O değil bgn ikinci kalça ultrasonumuz çekildi ama daha raporunu almadik. Ama ben monitördn baktim ölçüme. biri oölçtü bi dahaki ay knttol dedi. Bende bu ikinci ztn dedim. Başka birisine baktirtti o iyi dedi velhasil karisik muallakta kaldim mutmain olmadim. USG ler elime geçsin tip okuyan kuzenime göndermeyi düşünüyorum. Sonumuz hayir olsun dua edin...

Esra ayça nasil oldu

Arkadaslar ikinci ay asinizda bebklernze gitmeden once calpol verdiniz mi,calpol zararli diye duydum merak ettim

Sanki biraz hafifledi. Benimkide öyle gece 3-4-5 te yatiyo. Ama arada susuyo en azindan konuşuyorum guluyo bazen :)) Martin 9 unda 3 ayimiz bitecek inş. SiZ de durum ne canim bizden iyidir ins

Arkadaslar ikinci ay asinizda bebklernze gitmeden once calpol verdiniz mi,calpol zararli diye duydum merak ettim

canım ben vermedim ilaç burada da bir çok arkadaşımız vermedi aşıdan önce ateş düşürücü verme tatlım çünkü asının çıkacak olan etkisi 3-4 saat sonra ortaya çıkıyor ve o zamana kadarda ilaçta etkisini yitiriyor canım bizim dr önermedi zaten ateşi çıkınca ilaç verirsin ateşin çıkmama durumu da var benimkinin ateşi çıkmamıştı boşuna ilaç içirmenin anlamı yok canım benim

Son düzenleme:
Ne olur Eylül için dua edin. Şuan hastanede Dr yatış vermiş en sonunda. .!'
Gizem perişan Eylül sürekli kilo kaybediyor yemiyo içmiyo
Allah rızası için dua edin..(((((

Allah yardımcıları olsun, Eylül e tez zamanda şifa versin, dualarım onlarla
kaç gündür niye tedavi edilemedi de bu duruma geldi bu çocuk, nasıl doktor bunlar

ayça iyi azcık sümüğü akıyor.
Ben hasta oldum şimdi iyiyim
4 gün üsütsrte misafir vardı yoruldum

ahmedin sonuçlar yarın mı şimdii

arkadaslar ikinci ay asinizda bebklernze gitmeden once calpol verdiniz mi,calpol zararli diye duydum merak ettim
ben vermedim
ateş çıkarsa verirsin dediler
birinci ayda 37,5 a kadar çıktı
2. Aşıda hiç çıkmadı

ne olur eylül için dua edin. şuan hastanede dr yatış vermiş en sonunda. .!'
gizem perişan eylül sürekli kilo kaybediyor yemiyo içmiyo
allah rızası için dua edin..(((((

inşallah en yakın xamnada iyileşir hiç kıyamıyorum yaa bebelere.
şimdi bi ayetel kursi okudum namazdan önce.

arkadaşlar dünden beri mahvoldum bebeğimin sürekli midesi gurulduyor kakasını çok zor yaptı bugun oda az dün gece paranoxla uyudu anca çok az emiyor ateşi yok 3 ayın sonunda bende üşüttüm sanırım idrar yollarım acaip yanıyor ayrıcada kabızım zeytinyağı içtim fayda etmedi sıvı alımı azalmıştı bu sıralar çocuğum çok ağlıyor nedendir sizce ne yapmalıyım ne olur fikir verin çok üzülüyorum

Son düzenleme:

Allah acil şifa versin Küçük prensese.
İnşallah hemen düzelir, ailesine ve özellikle gizeme Allah güç kuvvet versin.
Umarım en kısa zamanda düzelir meleği.

Elimiz kolumu bağlandı iyi haber bekliyoruz Eylülden
idrar yolu enfeksiyonunun nenkadar büyük sorunlar açtığını gördük maalesef
Normalde ilaçla geçmesi lazım geçmiyo. Nasıl birşey anlamadım offf yaaaa
Hiç bir evlada birşey olmasın Rabbim hepsini korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…