2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Arkadaslar ikinci ay asinizda bebklernze gitmeden once calpol verdiniz mi,calpol zararli diye duydum merak ettim

Canım ateşi çıkmadan ilça verme bence ki bizde ateş olmadı bile... 38,5 derecenin üstü doktorlar için anlam ifade ediyormuş bu arada bilgine..

Ne olur Eylül için dua edin. Şuan hastanede Dr yatış vermiş en sonunda. .!'
Gizem perişan Eylül sürekli kilo kaybediyor yemiyo içmiyo
Allah rızası için dua edin..:KK43:(((((

Ay Deniz tüylerim diken diken oldu çok üzüldüm Eylüle yaaa:KK43: Allah hemencecik şifasını versin inşallah... Dualarım onunla...:KK50:

Bugün allerji doktorumuza muayene olmaya gittik... Sıkıntılarımız büyük ölçüde bitmişti zaten kilo alımını da çok şükür iyi buldu doktorumuz... Benim diyetimde sırasıyla keçi peynirini yumurta sarısını ve keçi sütünden yapılma yoğurt veya pudingi doktorumuz aztı... Tabi bunlar çok çok az miktarlarda hafta hafta denene denene verilecek...geri kalan herşey yasaklı hala... Ek gıdaya geçene kadar bu şekil devam edeceğiz sonrası özel menüleri olacak heralde... Doktorumuzun tahmini de 2.5 yaşına kadar sürebilirmiş bu allerjik olayımız... Böyle... Bu günümüze şükür...

Allah tez vakitte şifa versin inş canim. Sabir metanet versin. Hic kolay değil şüphesiz Allah yardimcilari olsun.

ayça iyi azcık sümüğü akıyor.
Ben hasta oldum şimdi iyiyim
4 gün üsütsrte misafir vardı yoruldum

ahmedin sonuçlar yarın mı şimdii

ben vermedim
ateş çıkarsa verirsin dediler
birinci ayda 37,5 a kadar çıktı
2. Aşıda hiç çıkmadı

Baba on gün içinde müsait ne zmn olursa o zmn gidip alabilir ancak ama iki gün peşpeşe izin alamaz işten ayip olur.

Geçmiş olsun canum Allah sifasini versin hic bi bebis hasta olmasin nolur ya.:KK43:(

Cok üzüldüm eylüse Allahm önce küçük masum kuzunun sonra gizemin yardımcısı olsun

Henüz bi ilerleme yok aynı yemiyo emmiyo aglıyo antibiyotik iyi gelcek inş canım çok tesekkürler:)

Cok tesekkkürler tavsiyelerin için bundan sonra çok daha dikkatli olucam çok çektik allah beterinden korusun yavrularımızı:)

Cok sağol canım inş:)

İlke özahi ipek canım. Ama eşimin ailesi kendi çok iyi çok iyi dedikleri götürdükleri dr yüzünden bu kadar uzadı.

canım cok uzuldum eylüle,inanıyorum kısa zamanda duzelicek ,Allah dermansız dert vermesin,acil şifalar diliyorum kucuk eyluşee ...güzel haberlerini bekliyoruz canım aralık anneleri olarak...

Serum takılı.. 12 yerini delmişler damar bulana dek
Susuz gıdasız kaldığı için :KK43:
Şuan bakınıyormuş etrafa kuzummmmm
Guzel gelinim bnm:KK43:
O kdr kafam gitmişki kerem sıçmış aglıyo niye aglıyo diye
gezdirip çözüm arıyorum bi açtım ki altını her yere yayılmış :)
Kimbilir ne zmn yapmış :/ :KK43: offf bu kara bulutlar gitsin bi an evvel
Allah hepinizden razı olsun canlarım..
Bugün eşimin dogum günüydü hazırlıklar sürprizler yaptım ama aklım hep Eylül'de gizem de

Kızlar bugün izlemimiz vardı bir ayda hiç kilo almamış aynı kiloda kalmış oğlum.4300 geldi yine.iki hafta sonra yine getir dediler inşallah alır iki haftada

Bugün allerji doktorumuza muayene olmaya gittik... Sıkıntılarımız büyük ölçüde bitmişti zaten kilo alımını da çok şükür iyi buldu doktorumuz... Benim diyetimde sırasıyla keçi peynirini yumurta sarısını ve keçi sütünden yapılma yoğurt veya pudingi doktorumuz aztı... Tabi bunlar çok çok az miktarlarda hafta hafta denene denene verilecek...geri kalan herşey yasaklı hala... Ek gıdaya geçene kadar bu şekil devam edeceğiz sonrası özel menüleri olacak heralde... Doktorumuzun tahmini de 2.5 yaşına kadar sürebilirmiş bu allerjik olayımız... Böyle... Bu günümüze şükür...

cok iyi olmus bebisimiz en azindan kecide olsa peynir yogurt yemesine cok sevindim yumurta ayni sekilde insallah 2 yasina kadar kalmaz.bende arabistana geldim buranin sicakligi bebegime cok iyi gelmisti ki ben yanlislikla kuzu yerine inek eti yedim ve basa donduk yuzu cok kotu kakasindan tekrar kan geldi huysuz surekli karni agriyor ve bende adt olmusum emiyor agliyor sagarak agzina kasikla veriyorum ne yapacagimi sasirdim umarim emmeyi birakmaz:KK43:carsambayi sabirsizlikla bekliyorum insallah dr hemen gorsun istiyorum.sanirim yine kilo almadik:KK43:

Merhaba ben tam konuyu bilmiyorum fakat gözüme takıldı bir arkadasin kiz bebeği sürekli idrar enfeksiyonu vardı çözümü idrar yolundaki zar ile alakaliydi. O zar enfeksiyon yaratıyormuş isterseniz iletin belki bir fikir oluşturabilir doktorların aklında.

Merhaba ben tam konuyu bilmiyorum fakat gözüme takıldı bir arkadasin kiz bebeği sürekli idrar enfeksiyonu vardı çözümü idrar yolundaki zar ile alakaliydi. O zar enfeksiyon yaratıyormuş isterseniz iletin belki bir fikir oluşturabilir doktorların aklında.

Cok teşekkür ederim. Hemen iletiyorum.

cok iyi olmus bebisimiz en azindan kecide olsa peynir yogurt yemesine cok sevindim yumurta ayni sekilde insallah 2 yasina kadar kalmaz.bende arabistana geldim buranin sicakligi bebegime cok iyi gelmisti ki ben yanlislikla kuzu yerine inek eti yedim ve basa donduk yuzu cok kotu kakasindan tekrar kan geldi huysuz surekli karni agriyor ve bende adt olmusum emiyor agliyor sagarak agzina kasikla veriyorum ne yapacagimi sasirdim umarim emmeyi birakmaz:KK43:carsambayi sabirsizlikla bekliyorum insallah dr hemen gorsun istiyorum.sanirim yine kilo almadik:KK43:

Hadi ya ay yazık olmuş yaaa:KK43:( bu biraz süt allerjisini kanıtlar gibi olmuş... :KK43: yavaş yavaş vücut atar canım geçer huzursuzlukları da inşallah... Bizim için çok zorlu bir süreç zaten biliyorsun Allah yardımcımız olsun... Bırakmaz memeyi canım sadece anne sütü alıyor seninki zaten biberon bilmiyor o yüzden emer inşallah sen kaşıkla vermeye devam et bir iki güne kadar ağrıları da biterse emer yine... Kiloyu dur bakalm tartsın bir ne diyecek... İnşallah güzel haberlerini alırız canım...

cuma gunu oksurukle tanistik malesef oglum oksurmeye baslayinca anladim hasta olacagimizi ardindan ishal hemde yesil sari karisik gece de ateslenince 37.5 la evden ciktik vardigimizda 38 olmustu doktor bogaz enfeksiyonu dedi kan tahlili ve kaka tahlili yapildi kan tahlilinde ayrica demir eksikligide cikti kaka tahlili temiz cikti cok sukur augmentin verdi doktor enfeksiyon icin oksuruk icin ventolin ishal icinde reflor augmentin ictiginde 10 dakikada bi altini aliyorum ve emdigini kusuyor ama augmentinin etkisi azaldiginda cocuk krndine geliyo ilaci verdigimde basliyo inlemeye hali kalmiyo aglamiyoda gulmuyoda konusmuyoda ben zaten 3 gundur 0 uykuyla ayaktayim devamli alt al kiyafetlerine bulasiyo her seferinde kiyafet degistir cocuk oylece bakiniyor etrafina sessiz sessiz icim parcalaniyor dpktoru aracim ulasamdim ne yapayim augmentini keseyimmi kullanan varmi bu ilaci cocugumun oylece inleye inleye sessizce etrafa bakmasi sanki icimi desiyolar napayim sizce ayrica ates dusurucu icince calpol kullaniyodum ama atesi 37 den yukari cikmayinca kullanmiyorum zaten ishal vardi augmentinle dahada cogaldi devamli altini almaktan pisik oldu ve ilaclarida midesi bulana bulana mecbur zorla veriyorum allahim bebeklerimizi korusun safi ismiyla sifa versin insallah :KK43:(((

Gizem canim rabbim evladina safi ismiyle sifa verdin rabbin gucunu kuvvetini arttirsin kizlar bir ayetel kursu okuyalim yavrumuza ve yavrularimiza toplu dua hayirdir

Kızlar bugün izlemimiz vardı bir ayda hiç kilo almamış aynı kiloda kalmış oğlum.4300 geldi yine.iki hafta sonra yine getir dediler inşallah alır iki haftada

bu ay hic mi almamis mi..
anne sutu m veriyosun sadece..lmassa mama ile destekle

cuma gunu oksurukle tanistik malesef oglum oksurmeye baslayinca anladim hasta olacagimizi ardindan ishal hemde yesil sari karisik gece de ateslenince 37.5 la evden ciktik vardigimizda 38 olmustu doktor bogaz enfeksiyonu dedi kan tahlili ve kaka tahlili yapildi kan tahlilinde ayrica demir eksikligide cikti kaka tahlili temiz cikti cok sukur augmentin verdi doktor enfeksiyon icin oksuruk icin ventolin ishal icinde reflor augmentin ictiginde 10 dakikada bi altini aliyorum ve emdigini kusuyor ama augmentinin etkisi azaldiginda cocuk krndine geliyo ilaci verdigimde basliyo inlemeye hali kalmiyo aglamiyoda gulmuyoda konusmuyoda ben zaten 3 gundur 0 uykuyla ayaktayim devamli alt al kiyafetlerine bulasiyo her seferinde kiyafet degistir cocuk oylece bakiniyor etrafina sessiz sessiz icim parcalaniyor dpktoru aracim ulasamdim ne yapayim augmentini keseyimmi kullanan varmi bu ilaci cocugumun oylece inleye inleye sessizce etrafa bakmasi sanki icimi desiyolar napayim sizce ayrica ates dusurucu icince calpol kullaniyodum ama atesi 37 den yukari cikmayinca kullanmiyorum zaten ishal vardi augmentinle dahada cogaldi devamli altini almaktan pisik oldu ve ilaclarida midesi bulana bulana mecbur zorla veriyorum allahim bebeklerimizi korusun safi ismiyla sifa versin insallah :KK43:(((
cok gecmis olsun canm.
agumentin i oglumda kullandik 5 yasinda ..ise yariyodu.
simd bnlar bebek oldugu icin.agir mi geliyo acaba

Roto asisi yaptiran veya yaptirmayan varmi

canm bn dün yaptırdım. aslında yapmicaktm ama başımızdan bir olay geçti gecen hafta ablamın 8 aylık bebegi gripten hastaneye yattı ve ordan rota virüsü kaptı aşısı yoktu bayagı agır geçirdi bnde korktum aslında o yüzden dün gidip yptırdm neolur neolmz.

bu ay hic mi almamis mi..
anne sutu m veriyosun sadece..lmassa mama ile destekle

cok gecmis olsun canm.
agumentin i oglumda kullandik 5 yasinda ..ise yariyodu.
simd bnlar bebek oldugu icin.agir mi geliyo acaba

Hiç almamış sadece boyu uzamış.iki hafta içinde kilo almaSa bi halçaresine bakaruz artık:-)

X