2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
g090

Canim bizede dr un biri amipli dizanteri dedi lokosit vardi
Ki ayrica eritrosit yanibkanda vardi
1 hafta flagyl kullandik
Hemde iki defa
Diger dr sut alerjisi dedi
Bebeklerin kakasinda lokosit olurmus normalmis
Amip icin antijen baktirdim temiz cikti
Ne olur ne olmaz ilaci kullandik
Ama ilac kizimi cok huzursuz etti
Kime inancagimi sasirdim
Bu kadar zormu cocuk dr olmak
Hepsi baska birsey diyor

Geçmiş olsun şimdi dha iyidir umarım. Hikayenin aynısını yaşıyorum şuan. Kızıma babasından geçti grip ve ilerledi. Dünden beri hastanede yatıyoruz. Ve evet burdada bronşit bebekler var çok salgınmış:KK43:

çok geçmiş oldsun canım

Offf çalışan annelerin çilesi bu:KK43:((
Seneyi geçti hala çıkaramadılar yasayı:KK47: inşallah rapor alırsın canım ben de birikmiş izinlerimi harcayıp sonra biraz ücretsiz almayı düşünüyorum napıyım :KK43:(

Allah yardımcımız olsn ben de aynı durumdayım öğretmenim ve 32. haftadan izne çıkmak zorunda kalmıştım o yüzden bu pazartesi başlıyorum çok bekledim o yasayı bende bi türlü çıkmadı. inş alırsın rapor farklı yerlerden bi kaç tane alırsın gerekirse. Allahtan benm okul yarım gün, öğleden sonra gelicem eve, az ders istedim boş derslerimi de 2 saat arayla koydurdum arada gelip emzirmek için.. ama çalışan anne olmak zor Allah yardım etsin herkese...[/QUOTE]

bende 37 de ayrıldım. öğretmenim. 20 öart ta bitiyor iznim.. ama ben aile hekiminden er gün rapor alcam.. bi kaç kereliğine sende böyle alıp deneyebilirsin. alamassan bile allahtan okulun yakınmış
ben sınıfçı olduğum için bpş ders diye bişey de yok. :KK43:
8 kere 5 er gün alıp bide heyet alırsam dönem kapanıyor.
seminrerde okula başlarım...sonuöta büyümüş olcak bana da değişiklik olur.

Mirakar cnm doktora gittik
Alerji immunoloji uzmani
Hic begenmedim guya medical park iyi diye dusunduk
Hic tatmin etmedi beni dr
O yuzden yazmadim bile
Ben diyete devam ediorum cnm
İnsallah kilo alimi artar
Sen nasilsin bebisin iyimi

Anladım canım kötü olmuş ya... İnşallah artar canım... Benim kız maşallah ve şükürler olsun artık hiç kanlı kakası yok rengi de hep sarı.. Arada mukuslu oluyor ama...yüzündeki döküntülerde bitti gibi çok tek tük var o da bebeklerde olur sanırım... Kilosunu henüz tarttırmadım 10 gün oldu pazartesi olmadı sağlık ocağına bir gidip tarttırcam merak içindeyim ben de...

canlarıım hepinize hayırlı sabahlar mutlu pazarlar diliyorum benin ev halkı uyuyor bende kahvaltiya ne yapsam diye düşünüyorum

kızlar size bişey sorucam bugün dışarı çikicaz BB krem alıcam kullanan varmı hangi markayı kullaniyorsunuz önerirmisiniz

Allah yardımcımız olsn ben de aynı durumdayım öğretmenim ve 32. haftadan izne çıkmak zorunda kalmıştım o yüzden bu pazartesi başlıyorum çok bekledim o yasayı bende bi türlü çıkmadı. inş alırsın rapor farklı yerlerden bi kaç tane alırsın gerekirse. Allahtan benm okul yarım gün, öğleden sonra gelicem eve, az ders istedim boş derslerimi de 2 saat arayla koydurdum arada gelip emzirmek için.. ama çalışan anne olmak zor Allah yardım etsin herkese...

ben sınıf öğretmeniyim canım ve okul tüm gün evim okula uzak yarım saatte falan gidiyorum servisle zor oluyo.ve eşimden dolayı şırnaktayız doğu görevinde anne akraba falan yok annem doğumda gelmişti ama kal bizde aylarca da diyemiyorum.işim çokk çokk zor yani.sana da Allahım kolaylık versin ayarlamışşsın ne güzel ama insan 5 dk bile ayrı kalmak istemiyor dimi.seninki ne de maşşalah canım benimki de iri olmuştu hala da iri devam ediyo.sezeryan olmak zorunda kaldım.sen normal mi yaptın.[/QUOTE]

Allah yardımcın olsun canım yine iyi sen öğretmensin, ben 9-6 çalışıyorum ama 8 de evden çıkıp aksam 7 de evde oluyorum trafik yoksa mecburen ücretsiz izin alacağım artık . sen yine emzirmeye devam edeceğin için azalmaz insallah. çok zor ama ya Allah yardımcın olsun ben şuanda düşünemiyorum işe başladığımı

yerim ben onu insallah hayati boyunca dirayetli olur boyle
ise basladigin icin de ayrica uzuldum ama sanslisin ki ogretmensin ve annen var yaninda. bi sekilde gecirirsin yaza kadar korkma. allah yardimcin olsun. bebegin saglikli oldukca sen guc bulursun. sutun de etkilenirse sagmaya basla sagdikca artiyor. benim emzirme duzenim kusmalar nedeniyle yok olsa ben de her emzirmeden sonra saga saga cogaltmayi isterdim. herseyin cozumu var sen okuldan da keyif almaya calis. hem eve gitmelerinin mutlu bi sebebi olucak:p
bu arada benim oglum kisa dogmustu 49cm ben bile 52cm dogmusum dedim bodur bisey olucak heralde ama simdi benimki de 61cm olmus. kollarim zor tasiyor aslinda bu kadar hizli kilo aldiklarini bilmiyodum her sekilde zorlaniyorum.

yok pakizeg benmkide sezeryan oldu. daha şimdiden depresif oldum sabah ağladım hiç yoktan :KK14: bakalım inş alışıcam bırakıp gitmek istemiyorum okulda nasıl konsantre olucam bilmiyorum 2 aydır dışarı bile çıkmadım doğru dürüst aman üşümesin fln diye anneme bırakıp koşa koşa gidip geliodum bazı yerlere de. neyseki annem var daha kötü durumda olanları düşündükçe şükrediyoru. sağmaya çok fırsat olmuyo çünkü bitriyo bizimki 2 saatte bi emio anca doluyolar ztn..

charms maşallah bebişine ilk 3 ay çok hızlı büyüyorlar maşallah, ben de 52 cm doğmuşum babası iri bebekmiş 4 küsür kilo 55 cm civarıymış bizimki de doğal olarak böyle oldu:) hızla büyüolar her dk yanında olmak istiyo insan uzak kalınca vicdan yapıyorum günlerdir görmemişim gibi oluo bi iki saat görmiim :2:
g090 bence de alabiliyotrsan al ücretsiz keşke ben de alabiliyor olsaydım Allah hepimizin yardımcısı olsun tam gün çalışınca çok daha zor :KK43:

çok geçmiş oldsun canım

Allah yardımcımız olsn ben de aynı durumdayım öğretmenim ve 32. haftadan izne çıkmak zorunda kalmıştım o yüzden bu pazartesi başlıyorum çok bekledim o yasayı bende bi türlü çıkmadı. inş alırsın rapor farklı yerlerden bi kaç tane alırsın gerekirse. Allahtan benm okul yarım gün, öğleden sonra gelicem eve, az ders istedim boş derslerimi de 2 saat arayla koydurdum arada gelip emzirmek için.. ama çalışan anne olmak zor Allah yardım etsin herkese...

bende 37 de ayrıldım. öğretmenim. 20 öart ta bitiyor iznim.. ama ben aile hekiminden er gün rapor alcam.. bi kaç kereliğine sende böyle alıp deneyebilirsin. alamassan bile allahtan okulun yakınmış
seminrerde okula başlarım...sonuöta büyümüş olcak bana da değişiklik olur.[/QUOTE]

sınıfçıların işi daha zor evet:KK43: ama bizim okulda duyduğum kadarıyla bi sınıfçı süt izinlerini birleştirerek bi kaç hafta gelmemişti oluyormu bilmiyorum öyle hesaplatıp gün olarak gelmemişti ilginç gelmişti duyunca... bizim burda sorun çıkarıolar biraz rapor kolay vermiyolar ama aralarda istioyrum ben de alıcam yoruldukça, 37 de çıkmış olsam bende yapmayı planlıyordum senin gibi kısmet böyleymiş neyseki son aylar rahat geçiyor ders açısından az ders aldığımdan daha az yorulurum diye düşünüyorum bakalım yaşayıp görücez :)

sınıfçıların işi daha zor evet:KK43: ama bizim okulda duyduğum kadarıyla bi sınıfçı süt izinlerini birleştirerek bi kaç hafta gelmemişti oluyormu bilmiyorum öyle hesaplatıp gün olarak gelmemişti ilginç gelmişti duyunca... bizim burda sorun çıkarıolar biraz rapor kolay vermiyolar ama aralarda istioyrum ben de alıcam yoruldukça, 37 de çıkmış olsam bende yapmayı planlıyordum senin gibi kısmet böyleymiş neyseki son aylar rahat geçiyor ders açısından az ders aldığımdan daha az yorulurum diye düşünüyorum bakalım yaşayıp görücez :)

öğretmenlere süt izni yok...
yarım gün çalıştığımız için izin vermiyolar
normal memurlar için geçerli o.

kızlar size bişey sorucam bugün dışarı çikicaz BB krem alıcam kullanan varmı hangi markayı kullaniyorsunuz önerirmisiniz

ben nıvea nınkini kullandım güzeldi, kokusu da güzel nemlendirici gibi hissediyorsun, tek sorun çok fazla renk seçeneği yok açık ve koyu ton var.. garnierinkini de merak ediyorum bi dahakine onu deneyeceğim..

Benim iznim de Mart başında bitiyor. Ücretsiz alacağım mutlaka. Sabah 8 olmadan çıkıp en erken 7de geliyordum eve. Annem de yok yanımda:KK43:

La Roche Posay kullanıyorum ben. Eczanelerde bulabilirsin.

Benim iznim de Mart başında bitiyor. Ücretsiz alacağım mutlaka. Sabah 8 olmadan çıkıp en erken 7de geliyordum eve. Annem de yok yanımda:KK43:

onada hemen yarın bakarım ilk defa alıcam denenmiş memnun kalinmiş olsun istiyorumt teşekkur ederim canım

ben nıvea nınkini kullandım güzeldi, kokusu da güzel nemlendirici gibi hissediyorsun, tek sorun çok fazla renk seçeneği yok açık ve koyu ton var.. garnierinkini de merak ediyorum bi dahakine onu deneyeceğim..

teşekkür ederim canım anılda nivea kullanmış memnunmuş onada bi bakim bide flormarınkini duydum oda iyi diyorlar

dun denedim kasikla vermeyi huzursuzlandi. niyetim bebekyapimonarim blogunda emzirme kampi uygulayayim dedim emerkende yetmiyordu ki 2 aydan sonra sut artar mi

canım benimki 1.5 aydan sonra bıraktı mamayı.seninki de bırakır inşallah. huzursuzluk yapsa da kaşıkla ver canım .aç olunca mecbur içecek.biberona alışması daha kötü.

öğretmenlere süt izni yok...
yarım gün çalıştığımız için izin vermiyolar
normal memurlar için geçerli o.

seminrerde okula başlarım...sonuöta büyümüş olcak bana da değişiklik olur.

esra hocam müdürünüz öyle dese bile hakkınızı arayın ve dilekçenizi verin.biz de 657 tabi devlet memuruyuz bizim ing öğrt arkadaşımız aldı süt iznini kullandi.nasıl diğer memurlar kullanıyorsa bizde kullanırız.

hocam 8 kere 5gün alıp tüm rapor haklarınızı bitirmeyin bence çünkü sene eylülden sonra rapor almak zorunda kalabilişiniz bebişlerimiz küçük.hasta falan olurlar.oyüzden benim tavsiyem tüm rapor haklarınızı kullanmamanız.

Aaa la roche un da mu var
En iyisi odur kesin pahalıdır ama iyidir

anılcıım çok teşekkür ederim tatlım gidince bi bakim
Cnm la roche un varmış eğer bütçeni sarsmazsa onu al en iyisi odur
Nivea garnier flormar bunlar koZmetik
Ama la roche dermo kozmetik alerji yapmaz cilde zarar vermez
Süper bitşeymiş ama BB krem valla ben hep kullanıom
Misafir geleceği zaman bile nemlendirici gibi sürüyorum bitti gitti makyaja grrek yok:))

Kizlar ya oğlum uyurken sürekli sicramaya başladı neden acaba? Uyurken uyanmasin diye ellerini tutuyorum sürekli yoksa uyaniyo. Bi bilgisi olan var mi

X