2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Kizlar in olun benim kadat bunalan yipranan sıkılan yoktur gurbetteyim kimse yok 40 olunca annem gitti kv daha tenezzil etmedi bebegim kolik nurse yi kullamiyorum kimyonda gece 2 de saç kurutma makinası ile uyuttugumu biliyorum amnem sagolssun sanci baslayinca surubu boldu biraz yalanci memeye batirip batirp verdi ayaginda sallayarak sakinlestirdi simdi bende ole yapitorum baktim cildiriyo hwmen ayagima vazende memeyi sekerli suya bazen recele vallahi dunya varmis dedim hwn daliyo bilm denermisiniz paylasmak istedom
benim bebek bide kaka bile yapmiyo oda ustune yani

canım benimkide kolik özellikle bu gece hiç uyumadı annem gideli iyice azıttı:)) doktora götürdük gaz ilacını değiştirdi bu daha iyi geldi ama yinede ağlıyor...

Kizlar in olun benim kadat bunalan yipranan sıkılan yoktur gurbetteyim kimse yok 40 olunca annem gitti kv daha tenezzil etmedi bebegim kolik nurse yi kullamiyorum kimyonda gece 2 de saç kurutma makinası ile uyuttugumu biliyorum amnem sagolssun sanci baslayinca surubu boldu biraz yalanci memeye batirip batirp verdi ayaginda sallayarak sakinlestirdi simdi bende ole yapitorum baktim cildiriyo hwmen ayagima vazende memeyi sekerli suya bazen recele vallahi dunya varmis dedim hwn daliyo bilm denermisiniz paylasmak istedom
benim bebek bide kaka bile yapmiyo oda ustune yani
canım gercekten lohusalığını cok zor gecırmıssın.. kolık bı bebekle ilgılenmek zor gercekten allah kolaylık versın..
ama recel surup seker vs zararlı ya kaç aylık ki bebişin.. d vıtamınıne falan bandırınca kanıp almıyomu ? illa sekerli bıseylermı olması gerek.. allah yardımcın olsun tabı burdan akıl vermek kolay.. :44:

$PICT0371.JPG

buda benim sultanım teyzeler.. 1 aralıkta şenlendirdi yuvamızı :KK16:

canım gercekten lohusalığını cok zor gecırmıssın.. kolık bı bebekle ilgılenmek zor gercekten allah kolaylık versın..
ama recel surup seker vs zararlı ya kaç aylık ki bebişin.. d vıtamınıne falan bandırınca kanıp almıyomu ? illa sekerli bıseylermı olması gerek.. allah yardımcın olsun tabı burdan akıl vermek kolay.. :44:

Yok daha 50 gunluk arada bitkisel surubuna arada ona baska carem yok

Ayca hanimi banyo yaptirdim tam uc saattir kesintisiz uyuyor...normalde bu saatlerde uyuyordu 6dan 11 e uyanik duruyodu bu sefer 5den 8e kafar uyanik kaldi..

Ayca hanimi banyo yaptirdim tam uc saattir kesintisiz uyuyor...normalde bu saatlerde uyuyordu 6dan 11 e uyanik duruyodu bu sefer 5den 8e kafar uyanik kaldi..
Ooo maşallah subhanallah esracim valla ben oğlumun uç saat uyuduğunu iki kere gördüm galiba.birindedir fototerapiden cikmistik
Ooofff cildircam bi uyku duzeni yok bisey yokk uykusu yok yokk yokk yokkk :KK43::KK43:

Ayyy başka derdi olmasında gizem bu zamanla düzelir inş canim ya... Sabret gulum

Kızlar çok kötu bi gece geçirdim
Dün gündüz ayrı aksam ayrı misafirlerim vardı
Gündüz gelen arkadaslarımın nazarına geldim sanırsam
MASTİT oldum!!!! Sag göğsümün altı kızarıkk
Onlar kapıdan çıkar çıkmaz kendimi yatakta buldum
Üşüme titreme eşim 3 yorgan örttü mahfoldummmm ya
Duşa girdim mememe sıcak tuttum.!
Yok tıkanmış sağdım 10 cc bile çıkmadı.
Bu ne beter bileymiş ya
Anıl'ı şimdi daha iyi anlıyorum:KK43:(
Migrenimde tuttu kaç tane agrı kesici aldım geçmiyor
Hala cok kötüyüm.
Bildiklerinizi paylaşın başka neler yapılabilir :KK43:((((

Bu ne beter bileymiş ya
Hala cok kötüyüm.

Ooo Allah acil şifalar versin denizim valla ben bilmiyorum gülüm ama çok üzüldüm ya..

Bu ne beter bileymiş ya
Hala cok kötüyüm.

arkadaşim geçmiş olsun. annem süt nazara gelir kimsenin yanında emzirme diyor benim başimada geldi sìtma tuttu donuyordum parol içtim geçti

Ooo Allah acil şifalar versin denizim valla ben bilmiyorum gülüm ama çok üzüldüm ya..

TubAcım sagol Cnm
Ay o kdr acıyor ki dokunamıyorummmm
Sabah a kdr sadece o göğsümü verdim ama tıkanmış baya
Hala acıyor
Şimdi karşı komşum hacı teyze gelip okuyacak
Kerem e kv bakıyor yanımda bende yatıyorum etlerim sızlıyor resmen.

Kizlar benim oğlan 6gundur kaka Yapmiyo ya iki gündür derece ile yağ veriyorum popodaan kimyon yapiyorum mamasina yağ atiyorum yok. TSH değerlerimizin sonucunu aldi Esim Dr a gösterdi Cerrahpaşa daki ona sor dedim. Sormuş Acile görürun bosaltsinlar demiş. Anne yediklerinde dikkat etsin demiş. Ne kdr sinirlendim!!! Millet fitille yapiyo da bizimkine niye acilen gidip bosaltin diyo küçücük çocuğa eziyet değil mi!! Hem de ne giyimde bu çocuk kabiz olmasin arkadaş onu de bari!!! Zaten gazi olmasin diye sut içme onu yeme sunu içme bi suru şey yasaklandı simdi ne yemeyecem? Valla pehriz listen kabardi iyice yiyecek bisi bulamiyorum ayni şeyleri yemektende sikildim! Sonrada annenin şutu yetersiz hayret bisi ya!!!!!

TubAcım sagol Cnm
Ay o kdr acıyor ki dokunamıyorummmm
Sabah a kdr sadece o göğsümü verdim ama tıkanmış baya
Hala acıyor
Şimdi karşı komşum hacı teyze gelip okuyacak
Kerem e kv bakıyor yanımda bende yatıyorum etlerim sızlıyor resmen.

Okusun okusun şifa olsun inş. Bak çocuğun rizkini kitlediler goruyomusun! Allah korusun.. İnş geçer canim Allah şifa versin.

Ya deniz aklima geldi simdi totoda çatlak nasil oluyor? Bende var mi yokmu nasil anlarim?

Tugbacım boşaltsınlar ne demek çözemedim ama
Fitil var bende biliosun bizimde derdimiz o..!
Fitilin yarısınında yarısını veriyorum
4-5 dk içinde yapıyor. Birde fitilin ucunu guzelce yumasatıyorum
Tırnağım ile şekil veriyorum oval yapıyorum ucunu ve sıvıyag sürüyorum fitilin ucuna
Çünkü ben bu işlemleri yaparken fitilin kendi yağı gidiyor.
Yağ sürüyorum veriyorum hiç bişey hissetmiyor o zmn..
Sende öyle yap
Ben kakasını yaparken sobayı takıyorum altını acıyorum dızlerini karnına ittiriyorum.
Yaptıkcada siliyorum poposunu çünkü asırı asitli bi kaka oldugundan anında pişiriyor
Yaptıkca silmek onu rahatlatıyor. Pipiyede peçete koyuyorum çişini yaparsa diye.

Tuğba nasıl oldu bilmiyorum hamilelik te damarlar genişliyormuş
Buda dogum sonrası hemorid e yol acıyormuş
Ben araldan sonrada olmuştum
Ne iğrenç bişey yaa
Popon acıyo yaparken kanıyor fln
Sende yok öyle bi durum dimi

Bu ne beter bileymiş ya
Hala cok kötüyüm.

Canım çok geçmiş olsun :KK43:
15 gün önce falandı sanırım aynısını yAşadım
Sol göğsüm mastit oldu
Deli gibi bir baş ağrısı üşüme titreme göğüste acı
Bütğn vücudumda dayak yemiş gibi ağrıyodu
Delircektim
Kat kat gşyinip uyumuştum 2-3 saaat gece ter içinde uyanmıştım
Emzirmej için kafamı öne eğmek bile ölümdü
Kafamı duvarlara vurasım gelşyodu artık o derece ertesi günü duşa girdim göğsüm acısada sızlasada sıcak suyun altında masaj yapıp dağıttım ordaki kitleleri
Ama malesef şuanda o göğsümde süt oluyo ama üstünden 5-10 saat geçse bile sağ göğsüm gibi dolmuyo yarı yarıya azaldı resmen süt :KK43:
Sürekli veriyorum mememi emip tıkanıklığınaçılsın diye ama yok yok yok :KK43: artıyodur belki emzşrdikçe orası ama ben anlayamıyorum
Umarım senşnkş açılır artar canım
Bol bol masaj yap duşta

Canım çok geçmiş olsun :KK43:
15 gün önce falandı sanırım aynısını yAşadım
Sol göğsüm mastit oldu
Deli gibi bir baş ağrısı üşüme titreme göğüste acı
Bütğn vücudumda dayak yemiş gibi ağrıyodu
Delircektim
Kat kat gşyinip uyumuştum 2-3 saaat gece ter içinde uyanmıştım
Emzirmej için kafamı öne eğmek bile ölümdü
Kafamı duvarlara vurasım gelşyodu artık o derece ertesi günü duşa girdim göğsüm acısada sızlasada sıcak suyun altında masaj yapıp dağıttım ordaki kitleleri
Ama malesef şuanda o göğsümde süt oluyo ama üstünden 5-10 saat geçse bile sağ göğsüm gibi dolmuyo yarı yarıya azaldı resmen süt :KK43:
Sürekli veriyorum mememi emip tıkanıklığınaçılsın diye ama yok yok yok :KK43: artıyodur belki emzşrdikçe orası ama ben anlayamıyorum
Umarım senşnkş açılır artar canım
Bol bol masaj yap duşta

Ayyy burcu sanada gecmiş olsun Cnm
Aynısı yaaa
Sanki biri beni dövmüş.
Okutucam kendimi sonra yine duşa giricem.
Cok korkuyorum Dr a gitmeye asla dokunulmuyor

X