2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
( bebegm bronsit olmus dogru duzgun nefes alamiyo hastaneye yatrdk( insallah hmn iyilesr yavrum bu kucucuk bedenyle nasi katlaniyo bilmiyorm cok kotuyum bende.. Aman dikkat edin bebeklernze ortada nasil bi salgn varsa mahvediyo insani

Eşim bu gece de kardeşleriyle dışarıdaydı. Saat 3te geldi. Ancak 1.5 a kadar bekleyebildim. Sonra uyumuşum. Neyse geldi. Bi koltukta talha bi koltukta kızımla ben uyuyakalmışız. Nerde kaldın dedim. Sohbet ettik dedi. Yine karı kız muhabbetimi dedim eh dedi.

Tepem attı. Ben çocuklarla evle ilgilenmekten helak olayım sen kadın muhabbeti yap dedim. Seslenmedi. Sen demi o muhabbete dahil oldun dedim. Biraz dedi. Ama onun biraz demesi baya baya demek.

Bak dedim, eğer benden memnun değilsen allahtan hakkımızda hayırlısı olur derim dedim. Hayırlısı olsun demezmi?????
Inanın hayatımda hiç böyle bi an yaşamadım. Dünya başıma yıkıldı. Sanki dünya bütün ağırlığıyla iki omuzumun üzerine bindi. Kan tuttu derler ya öyle oldu. Ellerim ayaklarım buz kesildi.

Ne demek hayırlısı ya ben seni seviyorum olur mu öyle şey demen gerekmez mi dedim???
Kızımı aldım salona geçtim ben senin yanında bu durumda yatamam dedim. Kızımla salona geçtim. Saçmalama orası soğuk dedi sadece...
Yanıma gelip özür bile dilemedi. 1,5 saattir ağlıyorum. Gittim baktım horluyor.

Ne yapacam ben. Benimde bi gururum onurum haysiyetim var.

Bu durum normal mi sizce? Yoksa ben mi lohusalıktan abartıyorum????
Sabah olunca ne tepki verecem???
Şeytan diyor ara babanı git babanin evine ne hali varsa görsün!!!!!
Elim kolum bağlandı Allahımmmmmmmm

karı-kız muhabbeti derken hangi karının kızın muhabbeti ki anlayamadım sonuçta evli bir adam kimden bahsedebilir kardeşlerine?bahsetse bile uygulamaya geçirecek değil ya sen içini ferah tut..

canım şu an yeni doğum atlattın..tecrübelisin bu dönemde muhtemelen sen de bakımsız ve eşine karşı ilgisizsin; eşin de şaşkın..eğer önceden böyle değildiyse demek ki o da karmakarışık..
anlamıyorlar. hala eskisi gibi olmamızı bekliyorlar.. bebeğim 6 aylık olana kadar biz de hep kavga ettik.eşimi tanıyamıyordum. o da beni tanıyamıyordu.
sonra herşey düzeldi. o da alıştı ben de..

sen hiçbirşey olmamış gibi davranmaya çalış herşey yoluna girecek. beraber kısa gezintiler iyi gelebilir. çocuklarını annene veya kv ye bırakıp biraz kafa dinlemeniz lazım.

lohusalık psikolojisini anlatan "Aramızda bebek var" filmini beraber izlemenizi tavsiye ederim

Çok sağol canım. Gözlerim açılmıyor çok zor okudum yazını.
Muhabbet derken, şimdi bunun bekar arkadaşları var. Hadi bize kız bulun bilmem ne diyorlar eşime falan. Bizde size bulalım diyorlar. Ve eşi,m onlara benim bahsim geçtiğinde kadın milleti boş, laf anlamaz falan aşağılayıcı sözleri oluyor. Tesadüfen facede yazdıklarını gördüm.

Off ne bilim gidip aldatacağını sanmıyorum ama dün gece,ki hali hiç yenilir yutulur değil.

Biraz saygı istiyorum. Çok mu??
Şimdi tavır yapacam ben hiç öyle dermiyim? Yorgunluktan yanlış konuşmuşum falan dicek. Bu vazo kırılıp kırılıp yapışmaktan şekil değiştirdi artık.

Beni daha çok sevmesi için, evini çocuklarını benimsemesi için ne yapacam bilemiyorum. Siz neler yapıyorsunuz? Allah rızası için yardımcı olun

erkekler aralarındaki muhabbetlerde her zaman kadın milletini aşağılarlar; bence bunu umursama.kendi anneleri de bir kadın sonuçta.

senin için yaptığı güzel şeyleri düşün. güzel günlerinizi düşün. o zamanın bu zamandan ne farkı vardı? sen "daha güleryüzlüydün" der.
kendi adıma böyle. bebeğim olmadan bebeğim oydu:) sonra gerçekten aksi bir kadın oldum hep ilgiyi anlayışı kendime istedim. ağlayarak çekmeye çalıştım hiç işe yaramadı. sadece güçlü ve mutlu olduğun zaman işler yoluna giriyor.

ben 6 ay sonra uzak bir yere tatile gittiğimiz zaman ancak kendime gelip lohusalık sendromundan çıkmıştım.
dediğim gibi tatil iyidir, beraber oturup film izlemek iyidir. eskiden yapmayı sevdiğiniz ne varsa.
maalesef doğumdan sonraki ilk yıl hep böyle oluyor. geçecek, rahat ol canım..

Silikon uçtan almıştım ama avent değil başka marka avent aldırayım bugün eşime sağolun kızlar

yaa çok teşekkür ederim moralim düzeldi yemin ederim sağ gögüs ucum zorlaya zorlaya biraz çıkıyor ondan emiyor artık ama solu hiç kabul etmiyor o tamamen içe çökük, biri daha yzmıştı şırıngayı kesip onla çıkardım ama olmadı yine aventten aldırayım bugün hemen çok teşekkür ederim verdiğiniz moral yeter

( bebegm bronsit olmus dogru duzgun nefes alamiyo hastaneye yatrdk( insallah hmn iyilesr yavrum bu kucucuk bedenyle nasi katlaniyo bilmiyorm cok kotuyum bende.. Aman dikkat edin bebeklernze ortada nasil bi salgn varsa mahvediyo insani

çok geçmiş olsun canım Allah şifa verir inşallah sende kolay değil ama üzme kendini sen iyi olki bebeğin çıkınca ona daha iyi bakabilesin malesef sıcacık evlerde bile hasta oluyor bebişlerimiz

mrb çok acilll kızım 1 aylık oldu 2 haftadır yüzünde sivilce tarzıbişiler vardı doktora götürdük çocuk egzaması dedi başına böle bişi gelen varmı çok üzülüyorum yavruma kortizonlu bir ialç birde biodermin kremini ve şampuanını verdi boynunda var ve omuzlarında da çıkmaya başladı geçici birşey mi

benim kızım da 27 günlük, yüzü ve kafası hep sivilce hatta siyah nokta bile var hastaneden çıkarken ilk 6 ay sivilceleri olabilir çok normal dediler. belki senin bebeğininki de öyledir. bence hemen kortizonlu ilaç kullanma, başka bi doktora göster istersen.

geçen hafta çok azdı gün geçtikçe artıyor çok üzülüyorum eğer olmazsa bi alerji uzmanına götürmek istiyorum gitgide artması yüzünden ilacı kullanıyorum 5 gün kullanılcakmış bebek egzaması teşhisi koydular

işte bende denk getırıyım derken bı anda fazla kacıverdı :/
bende kaşıkla veriyim bugun yaa, bıgun hepsi gıtcek yoksa cocugun agzına

Bizimde 1 aylık halimiz bu teyzelerimizzzz
Eki Görüntüle 919627

kızlar ara ara gelip bakıyorum ama benım kız maalesef çok cadı çıktı evde yemek bile yapamıyorum..gün oluyoki ben bile yemek yiyemiyorum..çok uykusuz bir kızım var maalesef..artık sıkıntıdan ağzım aft doldu..her daim emzirmekten boynum tutuldu..dr 2 saatte bir emzir diyo ama bizimki durmuyoki..mamada veriyoruz ama yalancı emzik yerine beni kullanıyo cadı..

geçmiş oku oku bitmiyo:)) deniz maşllah kereme..
gizo maşallah eylüşe..bu sırada seninle aynı kaderi paylaşıyoruz canım..uiki dk uyusa bende uyuyorum..ne gecemiz var ne gündüzümüz..kafayı yedim artık..sanırım gaz bizi mahvediyo..
anıl arası göremedim canım..
gülay kız öldüm gülmekten kocana ..
hepinizi öpüyoruz kızlar

cnmmm geçmiş olsun....salgın çok fena çok..
ben hastaneye gittiğğmde sıra gelen kadar arabaa bekliyorummm.
çk geçmiş olsun benim oğlumda atlattı.
herkesten sakın kendinden bile...üzülme sakın atlatıyorlar öyle böyle...
cnm arkadaşım...
sen üzülmeyi hiç hak etmiyorsun..kıyamam sana yaa...
bazen eşler düşüncesiz olabiliyor..lohusalıkla alakası yok bunun.herşeyi bazen lohusalığa atyorlar ama değiliz.buna üzülmemek elde değil.
kafayı takmakta haklısın.ama ya sabır de. dur bakalım belki anlık sinileri bozuktur eşinin vve muhabbeti uzatmamak için başından savmıştır.uykusu vardır ne bileyim...kısa kesmek için dmiştir.
sonra sakinleşince tekrar konuursun kırıldım o gün falan diye..
Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin tabii ki. ama biraz anlyış ya biraz anlayış gerçekten..
çevremizdekiler hep mi böyle ben anlamadımm offf
cnm bebedor wee ve avent aynı.
sende ki hangisi bilmiyorum ama bunlardan biriyse alma avent tekrar

DENİİİZZ yirim o minnaaakıııı=)))
ikimizikide baba kopyası olmuş yaa poff=))

canım bizimde tam burnumuzun üstünde beyaz beyaz sivilce gibi 5-6 tane var..ama dr bişey demedi..

Mta

Erkekler bizim gibi degil ki.sen ozur beklerken onn uyumasi gayet normal..erkek davranisi iste...lohusaliktada daha hassas luypruz ..hele be.N
Ilk dogumumda hergun kavga ediyodum esimle.artik benim sozlerimi sallamaz olmustu..n zamanki dogum iznim bitti okul basladm bende hersey dizeldi...hic tartismaz olduk.soru bendeis
Nede olsa evde durup iki cocuga bakiyorsun yoruluyors biraz ilgi yardim bekliyotsun hakli olarak..ama dedm ya erkek mantigi farkli isliyor..
Ee bide malumm gece hayatimiz da bittii simdilik..:)))
.lonlar da .bu yuzden gergin oluyolar...

.sallah halletmissinizdir..daha dur ne babavi hemennn

Denizz kiz maasallah oglusunaaa cook yakisikli abisi gibi ay.nii..

Gizoo eylulusun de maasallahi varrr eee anasi guzell...artik elinizde tufekle kapida beklersiniz buyuyu.ce bu guzelligi...

çok geçmiş olsun canım Allah şifa verir inşallah sende kolay değil ama üzme kendini sen iyi olki bebeğin çıkınca ona daha iyi bakabilesin malesef sıcacık evlerde bile hasta oluyor bebişlerimiz

Tesekkur ederim kizlar insallah sagligina kavusur oglum bnde hastayim oksuruyorum cok fena oksurdukce cigerlerim yerindn cikiyomus gibi hissediyorm bakalm oglum iyilessinde bi bn raziyimm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…