2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Saç kurutma makinesi sonrası sonuç bu

Eki Görüntüle 910449

canım bzimkide saç kurutma makinası ile duruyor her gün her gece sürekli ağlıyor sıpa bugün beni çok korkuttu ağlarken ağlarken sesi kesildi annem olmasa napardım dye düşündüm ben dondum kaldım şoka girdim annem poposunu falan sıktı kendine geldi yaa napcam ben yaa sürekli ağlıyor uyumuyor sütümde azaldı sanki amam aldım verdim sevdi sanırım mamayı içti ama ynede ağlıyor oofff yaa çıldırcam ben napsam bilemedim haftaya annem gidiyor... ben ve bebiş bir başımıza bbamız zaten akşam geç saatte geliyor

Aynen benimkindede var her gece ayni saatlerde kolik sancisi tutuyor iste bu saatlerde ayaktayiz

benim bebegimde hepsi va dun dr cok gazli bebek dedi gunde 2sefer takviye mamasini degistirdi aptamili biraktirdi humana antikolik mama verdi.
bu mamayi kullanan var mi acabs
milupa rezene aldim.bifiform ve spm ap simlex verdi.
baska nasil basa cikicam bu kolikle varsa ekstra bildinuz neolur anlatin kizlr

kızlar ben daha doğuramadım siz bebişleri büyüttünüz bile daha kızıma isimde bulamadım oturup ağlayasım var valla pazartesi kont var sezeryanla alcak gibi geliyo bebişin doğmaya niyeti yok:)

sizdende bana şöyle anlamlı kız bebek isimlerini yazmanızı istiyorum duru istedim ama koyma dediler bilmiyorum valla

Valla dün gece yine makineyle uykuya daldık
Gaz sancısı çok oluyo canım mecbur böyle kafasını dağıtabiliyoruz
O ses beni deli ediyo yaaa nası uykuya dalınıyo o sesle
Benim karnımın içinde sesler öylemiymiş yani
Canım bnm eşimde akşam 9 da geliyo bütün gün bende tekim iki çocukla uğraşıyorum çok zor ama insan üstesinden geliyo sen yeterki güçlü ol
Benimkide altının açılmasından nefret ediyo hep ağlıyo altını temizlerken iyi zamanına denk gelirsem sağa sola bakınıyo ağlamıyo bazen katılcak gibi oluyo insan panik oluyo
Bugünlerin çabucak geçiceğini bildiğim için tadıın çıkarmaya bakıyorum ben diğer kızım 8 ine geldi nerdeyse kocaman oldu oda böyle küçücüktü ve ben o zmnlar cahillikten çok yıpratmıştım kendimi oda çok ağlardı hep memede durmak isterdi çok fena bi durumdu
Bu öyle değil allahtan karnı doyunca bırakıyo memeyi
Ne diyim canım allah hepimiin yardımcısı olsun

amin canım hayırlısı artık bekleyip görcez pazartesi 40 ı çıkıyor belki uslanır hani hep öyle derler ya :)) ya benim diğer bir derdim de (derdim de hiç bitmiyor:) ) gögüs ucum çok sertleşmiş sanırım yavrumun damağını acıtıyuor emmek istemiyor napsam ki??

Canım acıtcak kdr nası sertleşmiş öyle :26:
Göğüs ucu kremlerinden sürüp yumuşatmayı denedinmi

Kizlar gobek bagimiz 14. Gunumuz olmasina ragmen dusmedi
Dr larda dustukten 1 gun sonra banyo dedi
Perisan olcak kuzum diye korkuyorum
Dusmesi gerekmezmiydi ya

demekki meme ucun nasırlaşıyor... o sorun olmaz ama sen yinede emzirmeden önce su ile ıslat yumşasın..
zaten ıslatmassan bile bebeğin emdiği için o yumuşar.

Dusmesi gerekmezmiydi ya

benim oğlanında 11, yada 12, gün düşmüştü.. kaldıki 20 küsür günlerde düşen bile oldu... göbeğine herhangi bişey sürüyormusun..

Burcu Esra Deniz

Ba yıl dımmmmmm fotolarınızaaaaa....Ayy ebnde ikinciyi yapabilcem mi acep ya...
maşallah evlatlarınıza Allah size bağışlasınnnnn....

Bende hergün sürüyorum fito kremi dikiş yerime
Dr verdiydi
Bigün bile aksatmıyorum bi an önce iyileşsin diye bayağı iyi geldi gerçekten
kızlar dikişlerim için dr bana contratubexx jel verdi
fiyatı 60 lira civarı ssk da sadece plastik cerrah yazınca ödüyor
ama cok etkili bende bu aksam kullanmaya baslıcam
fito da iyidir ama contratubex kadar değil
Ya dr bana ilaç da vermedi krem de suyla yıka dedi??
ve cuma doğum yaptım pazartes attı dikişler...acı falan da yok anlamadım ben mi anormalim iyileşti sanıyorum=)bende mi sürsem bilemeim=// ya mikrop kaparsa
Kizlar kizim emdi yatirdim
Kustu cok korktum
Neden olurki
Sut kusmus
ooooo benim ki her emme de kusuyo=)fazlasını kusarmış cnm.gerçi arkadaşlar da yazmış da bende de oluyo yani...=)

Evt cnm alkollu bir solusyonvar onu kullaniorum

canım teşekkür ederim.. seninde 2. olcak tabii ama dur önce bunun keyfini sür.. şimdi bu zor günler geçecek unutulacak.
yinede bu zamanın kıymetini bil.
hemen büyüyorlar dana oluyorlar.

dikişlerin iyiyse sürme bişey.
bana da dr sadece batikon verdi sür diye .. ablam dr. o da fitoda sür ddi daha çabuk iyileşir dedi..
anormallik yok canım sende..ne güzel hemen iyileşmiş.. her bünye farklı.. benim bile aynı bünye iki ameliyat çok farklıydı..

oyy oyy oyy GİZEM MTA yerim ben sizin kızlarınızı yaaaaaaaaaaaaa
pamuk gibi görünüyorlar Allahım Yarabbim.....çok güzeller maşallah....

ben eşimi anlatmiim Deniz tahmin edersin nazar değdirmeyeyim tütütüütütü=)))
suan uyuyorlar babası sırt üstü yatıyo o da onun kynunda yüzüstü yatıyo=))
ta yileşsinn gelin dicem ama ne sizi ne bizimkini riske atmak istemyorum özür dilerim=((((
geçmişi okuyamadım herkes iyidir umarım 24 aralık salı günü sabah 10.10 da doğum yaptım.
kızım 50cm 3600 doğdu....
hayırlı olsun canım güle güle büyütttt kızını=)darısı diğerlerinin başına...
MTA benimkini de sol dizi gaz çıkartma masajı yaparken kıtlıyo bak bende sorayım onu dr a acaba çok mu zorluyorum???
42+2 de doğm yapan var.sorun yapma=)dr un kontrol etsin gerisi önemli deği bence
ne demek koyma dediler tuğba..sen istiyorsan koy millete ne bakıyorsun kimseye isim beğendiremesin.
biri beğense biri beğenmez....boşver sen annesi sensin...
Dusmesi gerekmezmiydi ya
cnm daha önce de demiştim benim oğlanında 17 gün mü ne düştüdr düştükten 3 gün sonra yıkayın dedi
ayrıca ben her gün soyup bir güzel sildim yağladım.hatta br kere göbeğini bağlayıp yıkadık bile ıslanmadı çünkü elimle tuttum göbeğini
yoğun bakımda her gün yıkadılar bebeğimi göbeğini tutarak.yani ıslanmamasını sağlarsan sende yıkayabilirsin bizim sıpa ilk hafta her gün böyle yıkandı

Merhabalar güzel anneler, şeker prensesler yakışıklı prensler

İlk bebeğimde, bebeğim her ağladığında karnı mı aç, gazı mı var, üşüdü mü diye kafayı yemek üzereyken internette bulduğum videolar bana çok yardımcı olmuştu ve ben bebeğimin neden ağladığını %100 olmasa da %80 anlar hale gelmiştim, şimdi bu bebeğimde de o bilgilerin çok faydası oluyor bana.

Bu videolarda, Priscilla Dunstan adında bir bayan tüm bebeklerin benzer istekler için benzer sesler çıkardığını ve bu seslerin manasını açıklıyor. videolar ingilizce tamamını anlamasanız da bebek seslerini dinlemenizi tavsiye ederim. Umarım sizin de işinize yarar.

Baby Language Lesson 1 part 1 - YouTube
Baby Language Lesson 2 - YouTube

videodaki bebek seslerinin anlamı
neh = acıktı
owh = yorgun
eh = mide gazı var
eairh = barsak gazı var
heh = rahatsız (terledi, üşüdü vb)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…