2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Benimde nisanim oyle geldi ben anlamadim kirmizi olmadigi icin kesik yogurt gibiydi 2 gun sonra suyum geldi oyle dogum yaptim canim olabiliyo yani

Kizlar bebeklerinizin gece uykusu nasil gunduz cok guzel uyuyo gece olunca 3 saatlik uykunun yarisinda huzursuz uyuyo gibi sesler cikariyo biseyler yapiyo neden acaba yaa

Kizlar bebeklerinizin gece uykusu nasil gunduz cok guzel uyuyo gece olunca 3 saatlik uykunun yarisinda huzursuz uyuyo gibi sesler cikariyo biseyler yapiyo neden acaba yaa

benimki meme hastası yapışık uyuyacak.eger sürekli kucaktaysa hiç aglamıo bide meme werince öle sabaha kadar durur yani, gecesi gunduzu yok tabii gunduz uyuyo gece ayakta sürekli aglıo şimdi nasıl olduysa uyuyor su an .ama 1 saate kalmaz ayaklanır kucakta geçer butun gece. herkesin derdi aynı yani anlıyacagın canım

Meleekkk maşallah kuzuna çokk datluu
Görünce dayanamadim girdim

Gizem bizim bebis te gündüz normal uyuyabiliyo ama gece kuş uykusu gibi tek ayak üstünde sanki
Ama görüyorum ki çoğunluğun sıkıntısı ayni...

sağol tatlımm sizde koyun bebişleri meraktayıım bn de emzik vermeye calışıyorum memem şekil değiştirdi bugun biraz rahatlasıın

sağol tatlımm sizde koyun bebişleri meraktayıım bn de emzik vermeye calışıyorum memem şekil değiştirdi bugun biraz rahatlasıın

Ay çok isterim eklemeyi ama eşim çok karşı azcik zaman geçsin du bakalim
Ben de emzik alistirmaya calisiyorum ama biraz tuttursam da hemen atiyo...

benımkının habrı yookk ya bizde wee diye bir markanın emziğini bulduk küçücüükk 3 tlye aldık bugun valla onu tuttuu ama ağzımız küçüccüükkk zor alıyor

ben kaçtım bizimki gece mesaisine başladıı cin gibi gözler yıne fıldır fıldırrr birde eller kollar çok oynuyor kde bir emziği düşürüyoorrr bakalım emzikli ilk gecemiz nasıl gececek

Akşam 5ten beri uyumadı, uyutmadı şuan uyuyacak gibi sallamaktan, bitki çaylarından,mama kusma şu bu derken.iyice daraldım.
Bugün ağlama krizim tuttu yine. Gözlerim yanıyor uyuyayim diyorum ama eşim yine arkadaşlarıyla muhabbete gitti gelmedi. Beni de uyku tutmuyo. Eşim gelmeden uyumak istemiyorum daha doğrusu
Bugünlerde geçecek inşallah..

Çok kötüyüm kızlar çooook
Dün bebeğim ateşlendi gece hastaneye götürdük kan ve idrar tahlili yapıldı
CRP diye bir değer var yüksek çıktı 0-6 olması gerekirken 12 çıktı
Doktor emmesi ve kas hareketleri iyi diye fitil verip gözlem şartıyla 24 saatliğine eve yolladı
Ama düşmedi ateşi,sabah tekrar götürdük 1 hafta,10 gün fln yoğun bakımda kuvezde kalması gerektiğini söyledi((
Günde 1 saat görebilecekmişim,öylece bırakıp geldim bebeğimi
Ağlamaktan gözlerim şişti
Süt sağıp bıraktım ona delirmek üzereyim sanki ağlama sesini duyuyorum
Bir de sabah akciğer kanseri olan dayımın komada olduğu haberi geldi
Dünya başıma yıkıldı bugün
İsyan etmiyorum tabi Allah bu günümü aratmasın ama
Anneyim işte beni en iyi siz anlarsınız
Eşimde ben ağladıkça kahroluyor,çocuklara yansıtmamaya çalışıyorum
Zorla gülüyorum inanın sırf Kaan ve ezgi etkilenmesin diye
Ağlama krizi giriyor bazen odaya kilitliyorum kendimi Duru kızımın yastığını kokluyorum
Dua edin nolurr benim meleğime
Kültür testi yapılacakmış,çok ağlar damarı bile yok
Yanında geçti yavrum diye sarılacak annesi yok

canım geçmiş olsun çok üzüldm canını sıkma hayırlısı ile atlatır inşallah.. dayınada rabbim inşallah acil şifalar versin...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…