2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Ben dogum yapali nerdeyse 2 ay olacak o sislik zamanla azaliyor normale dogru gidiyor ama o bolgede hissizlik tamamen yok olmuyormus, dogum yapali 9 ay olan arkadasim hala bazi bolgelerde hissizligin oldugunu soyluyor

benim 4,5 yıl oldu kızmen hissizlik hala vardı ama şimdiki kadar değil tabi

Hahahahaha koptummmm :))

Bende bogurtlen gormustum murat a arabayi dyrdur iki tane koparayim dedim
Arkada araba var dedi durmadi olan cocuguma olduu :)

Gizooo bende oyle biberon kullaniyorum..
Kolik onleyici ayrica..
Ucunda degil deligi ustdamagina denk gelicek sekilde
Bu arada siviyag icirdim dun bugun bi daha iciricem
Dr 10/ 15gune kdr normal dedi. Fitil yazdi ama daha almadik cok sikintiya girerse 10 gun surerse alip kullanirsiniz dedi

yani midesinde bir sorun cikmadi? bende gecen hafta ayrintilda gorunmedi bugun yine bakti doktorum goremedi. yarin yine cagirdi. korkuyorum bende. yarinda gormezse perinatologa gidicez. benim 1.5 yas kizimda var bu ikinci.

ayy bende bi bahçeden izinsiz dut aldım yedim ondanmı göz kapağı böyle oldu acabaa :44:
geçer dimiii:44:

Bende bu sene bi suru bağ ve bahceden incir ceviz ve bogurtken yürüttüm :26:
Murat not birakti karim hamile cani cektigi icin bi kac ceviz topladik fln diye seffaf posetin icine notu koyup agaca astik fln :)))) komediydi yaa

Kizlar canim cok sikkin gecmisi okuyamadim, resim aticam bebegim emdikten sonra dudaklari boyle oluyor, pamukcuk mu acaba bir aydinlatsaniz beni

Kizlar canim cok sikkin gecmisi okuyamadim, resim aticam bebegim emdikten sonra dudaklari boyle oluyor, pamukcuk mu acaba bir aydinlatsaniz beni

Tabiiki hayır bebekler emdiği için oluyor benim oğlumunda böyle oluyor normal yani senin kide sivilcelenmiş benimki gibii o da sıcaktanmış canım çok sıcak tutma bebişi..Pamukçuk farklı dilinde yanaklarında oluyor kabarık kabarık beyaz..

Murat not birakti karim hamile cani cektigi icin bi kac ceviz topladik fln diye seffaf posetin icine notu koyup agaca astik fln :)))) komediydi yaa

Çatlaklar sizi demek siz hırkızlık yaptınız bu bebekler daha bize neler yaptırıcak acep
Benimde canım dut çekiyodu yolda var koca koca ama almadım hiç birgün geçerken topluyolardı kadın 1 poşet verdi bana
Dedim canım çok çekiyodu hamileyim dut gibi ağzı burnu olsun çocugunun dedi
Ali de hiç leke yok ama kulağının yanında kulak memesi gibi bir şişlik var diğerindede var küçük bu neden olmuştur acaba
Büyürse okula başlamadan ameliyatla aldırmak stiyorum ben..Dr bişey değil o dedi ama inşallah önemsiz bir şişliktir..

kızlarrrr bebeğim emme krizinde emiyor emiyor sürekliii... ama fön makinesi sesi işe yarıyo bu arada gece saat bese kadar uyumayan bebek o sesle uykuya daldı....

kızlaarr demekkı bu doğum lekesi çoğu bebekte var ne yapalım bekleyip görücezne zaman geçeceğini bende hamıleyken çok karadut yedımmm ondan mı acep işin şakası tabi de çok uzun sürmez inşallah

2 deliği var ben bazen zor olana çeviriyorum sinirlenince kolay akana çeviriyorum tekrardur bakalım yapar aşkım belki yapmazsa kullanırsın.rahatsız olsa huysuzlanır varmı huyunda suyunda değişiklik

çok güldümm hahahha

ahahahaa gülcem diye altıma işicektim..gözlerımden yas geldi..ilahi gzm

Merhaba bende 7 aylk hamileyim mart annesi olucam insallah cok heyecanliyim:)Siz guzel taze annislerden istegim bir konu acsak aralik anneleri dogum hikayeleri diye dogum hikayelerinizi paylasir misiniz?Cok merak ediyorum birazda korku var sizlerin hikayelrriyle belki brseyler hakkinda bilgi ednmis olurum:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…