2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469

Cnm orta okulda iken bi arkadasimda vardı
Onemli bisey degil ama goruntU olarak rahatsizlik veriyorsa hallettirirsin

ahahahaa gülcem diye altıma işicektim..gözlerımden yas geldi..ilahi gzm

ay canım Allah hep güldürsün inş :)))

öyle bi konumuz var canım ama kimse paylaşmıyo bende şikayetçiyim :)

Bnm herif markete gittii eczane bulup alicak fitilide gerek olursa kullanıcazz
Bugun huyu biraz degitiiii artik daha az uyuyorr
Yerine birakiyorum yada ana kucagina mikirdaniyo fln:26:
Bugun baya kucagimda gezdirdim evde birde nasil inceliyor evi tavanlari avizeleri

Cnm bnm oglumdada oluyor mrk etme yokbiseyi.
Araldada oluyordu tenleri cok hassas ve suan her yerlerinden deri atıyorlar

Ay cok tesekkurler kizlar icim rahatladi ama yarin randevu aldim bi genel kilosuna falan baktiricam iyki hepiniz varsiniz :)

Hevuk

Canim sanki anlattigin sey cagan dada olan lenf bezine benziyor..kulaginn arkasnda elleyince belli olan nohut buyukluginde sislik var.ama elleyince hissediliyor..hasta olunca daha belirgin oluyor..ondan olabilir mi acaba

Keleback

dilindede beyazlik var mi bebisinin..iyi yap.missin yar. Bi gotur dr a..pamukcuk da emmesi cok yavasliyomus.zorlaniyormus...

40+1 oluyom canım

Merhaba oncelikle icini rahat tut endiselenme benim dogum tarihim 4. Aralik olarak belirlenmisti ama 4 aralikta herhangi bir agrim suyum vs biseyim yoktu surekli yuruyordum endiseleniyordum sezeryan istemedigim icin surekli oturup kalkip hareket etmeye calisiyordum😊dr gittim vakti en gec 42 haftaya kadar beklene bilecegini soyledi tabiki herhangi bir sorun yoksa benim agrim41-2 de geldi normal dogum yaptim endiselenme icini rahat tut hayirli dogumlar dilerim ayrica bu anlattigim dogum ingiltere icin turkiye bekleriyormu bilmiyorum dr konus istersen

Canim dilinde de beyazlik var ama dun bi acile gitmistik bebek cok agliyor diye orda dilini gosterdim sutten dediler ama icim rahat degil yarin gidicez birde bebegim hep emmek istiyor kilo alimini ve sutumun yetip yetmedigini sorucam acemi annelik cok zor

Ay cok tesekkurler kizlar icim rahatladi ama yarin randevu aldim bi genel kilosuna falan baktiricam iyki hepiniz varsiniz :)
cnm şimdi foto kyamıorum ama benim oğlumda da var üst dudağının tam ortasında.emmekten oluyormuş dr dedi.normal yani.zaten elleyince kuru olduğunu göreceksi.yolsan yolunur gibi.
sakın takma kafanna.geçecekmiş hepsi

GİZOOO
ayyy gzem ne güldüm totodaki gül olaına ya Allah iyiliğini versin=))keyfim yerine geldi...delüüü

HEVUK

cnm sordun mu o bezeyi dr a neymiş ne değilmiş?hemen ne ameliyatı faln düşünüyorsun dur bakalım zamanla kaybolur belki.
ilk okula kadar neler neler değişir.onu kafaya takıp da kendini üzmeyesn sakın kuzum..

İki çocuk ne zormuş yaa söylerlerdide inanmazdım
Hele yanında yardım edecek kimsesi yoksa Allah yardımcısı olsun.25 gündür mal gibi oldum dünyayla ilişkim kesildi sanki.iyiki zamanında bol bol gezmişim
40 ım çıksada en azından bi ev gezmesine gidebilsem:-(
Öğlen kızımın uyku saatinde meryem i ayağıma yatırdım yahya yı kucağıma aldım ikisini bir sallayıp uyutmaya çalıştım bende çöp gibiyim zaten yakında ikiye bölünürüm bu yorgunlukla

Kızlar cevap verirseniz çok sevinirim bebeğimin gözünün beyazı sarı sizdede öylemi neden acaba bu gün onsekiz günluk olduk ten rengi normal sari falan degil yani sarilıktan şüphelenmiyorum sarilik olsa tenide sari olmazmiydi

Mujdemi isterimmmmmm
2 saat once icirdgim yag ise yaradiii
Teyyy teyyyyyy
Suan bi sakinizz sormayin
Ama aral kardesini kiskanmaya başladı

Kızlar böyle bişey dr işitme testinden sonra bakıcaz dedi sağlık ocağıda altı parmak gibi bişey dedi kimse net bişey söylemedi dün başka dr da devette et beni gibi dedi ama içi biraz sert gibi..

Uff kızlar çok daralıyorum ben yaa kimsem yok inanın ağlamaktan bıktım sinirlerim alt üst durumda HERŞEYİ TAKIYORUM aLİ BUGÜN NE İÇTİYSE HEMEN ARDINDAN KUSUYOR sütüm yetmyor süt olmuyor sadece kahvaltı oda az bişey yapıyorum yemek yiyemiyorum eşim işsiz hala çıldırıcam ya bana bişey diyin ne yapıyım
Sizide üzmek istemiyorum ama bıktım usandım
Alinin altını paraı herşeyini bozdurup harcadım şimdi yine para yok telimi satıcam eşim hala yatıyor evde tahammül edemiyorum salak işlerine boşanmak istiyorum ben ama nasıl nereye gidicem bilmiyorum
Ailem bile yok ne yapabilirim ben işe giricem ama Alime kim bakıcak 5 yıl hasretini çektim yavrumun inanın sevemiyorum bile doya doya..

Ay senin o kocani Allah bildigi gibi yapsin ya ne kdr rahat bi adam..
Hic mi dusunmuyor cocugunun rizkini Gülay
Kusura bakma ama çocuklar soz konusu olunca dayanamıyorum ben...
Hazira dag mi dayanir kuzum yaaa tabikide biter gider
Bi mesleği yok mu esinin girsin az fkn demesin maasa calissin
Iş isi getirir. Allah ordan bi kapi daha acar .
Sen tek basina nereye kdr ne yapabilirsin.
Süt isinide goz ardi etme lutfen yeee.. bende zorla yiyorum.
Hic bisey yemiyorsan peynir ekmek ye su ic ardindan
Yapma boyleee o minik erkegin sana ihtiyaci var..
En cokta sutune.. biliosun minicik dogdu yavrucak ztn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…